Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  selçuklu belediyesi spor okulları kayitlari 2021

  1 ziyaretçi

  selçuklu belediyesi spor okulları kayitlari 2021 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Spor Okulları | Selçuklu Belediyespor Kulübü

  SELÇUKLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ SPOR OKULLARI

  Spor Okulları çocuklarımızın erken yaşta sporla tanışmalarını sağlayarak,  fiziksel ve zihinsel gelişimlerine yardımcı olmayı, sağlıklı bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Spor okulları, çocuklarımızın sosyalleşmesini, iletişim becerilerini geliştirmesini ve kendine güven duygusu kazanmasını sağlar.                                                                                                                  

  Salgın öncesinde, spor okullarımız yaz ve kış dönemi olmak üzere iki ayrı şekilde hizmet vermiştir. Spor Okullarımız kapsamında 15 branşta 30 tesiste toplam 50 salonda çalışmalar yapılmıştır.

  Tesislerimiz standartlara uygun olup; sporcularımıza hijyenik şartlarda, teknik donanıma sahip alanlarda eğitim verilmektedir. Derslerimiz, branş antrenörleri eşliğinde yapılmaktadır. Türkiye, Avrupa ve Dünya derecesi yapan sporcularımızın çoğu spor okullarımızdan seçilmiştir.

  2019 yılı Spor Okulu faaliyetlerinde 29.096 çocuğumuza, 2021 Yaz Spor Okullarında 6.351 çocuğumuza, spor yapma imkânı sağlanmıştır. Yaz Spor Okullarımız 29/08/2021 tarihinde sona ermiştir.  

  2021-2022 Kış Spor Okulu kayıtları, Gençlik ve Spor Bakanlığının 14/08/2020 tarih 43885122-100-E.811149 sayılı yazısına istinaden salgın tedbirlerine uygun şekilde 13/09/2021 tarihinde saat 09.00 da başlayacaktır.

  Spor Okullarına yeni kayıt yaptıran öğrencilerden 100 TL kayıt ücreti alınmaktadır (2021 yaz spor okullarından aynı branşa devam edenlerden 70 TL alınacaktır). Kayıt ücreti 1 ay geçerli olup devam edilen her ay için 70 TL aidat alınacaktır. Ayrıca servisli seanslarda servis tercih eden öğrencilerimizden aylık 80 TL de servis ücreti alınacaktır. (iki ve daha fazla kardeş kayıtlarında kişi başı 10 TL indirim yapılmaktadır)

  Spor Okulları salgın tedbirleri kapsamında faaliyetlerini sürdürecektir.

  Yazı kaynağı : www.selcuklubelediyespor.com

  Selçuklu Belediyesi Spor Okulları Kayıt Başvuru Formu 2021 | EgeEtkinlik.com 2021

  Başvurular

  Burslar

  Dizi ve Sinema

  Festivaller

  Haberler

  İş İlanları

  Konserler

  Listeler

  Ücretsiz Etkinlikler

  Yarışma ve Çekilişler

  Yazı kaynağı : egeetkinlik.com

  Spor Kulübü ve Yaz Spor Okulları

  Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde; Futbol, basketbol, voleybol, hentbol, jimnastik, judo, karate, wushu, kick boks, bisiklet, hokey, güreş ve taekvondo branşları başta olmak üzere 19 branşta 4500 lisanslı sporcu spor hayatına devam etmektedir. 

  Selçuklu Belediyesi Yaz ve Kış  Spor Okullarına yılboyu sürdürülüyor. Daha önce sadece yaz döneminde yapılan yaz spor okullarına 2015 dönemi için yaz spor okullarına 7.000,Kış spor okullarına ise 2.890  kayıt yaptıran üyelere  yıl boyunca yaz ve kış spor eğitimi veriliyor. 

  Yazı kaynağı : www.selcuklu.bel.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap