Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  selçuklu belediyesi ramazan hediyesi başvuru

  1 ziyaretçi

  selçuklu belediyesi ramazan hediyesi başvuru bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Ramazan İyilik Takvimi

  Selçuklu Belediyesi “Her Güne Bir Değer” ve “Her Güne Bir İyilik” konseptini içeren Ramazan takvimi hazırladı
  ÇOCUKLARA “RAMAZAN İYİLİK TAKVİMİ”
  Selçuklu Belediyesi yaklaşan Ramazan ayı öncesi özel tasarımı ile dikkat çeken bir imsakiye hazırladı. İki bölümden oluşan imsakiye hem çocuklara hem büyüklere yönelik olarak hazırlandı.

  Yazı kaynağı : www.selcuklu.bel.tr

  Selçuklu Belediyesi Ramazan'da binlerce hediye verecek I TIKLA BAŞVUR

  Selçuklu Belediyesi Ramazan'da binlerce hediye verecek I TIKLA BAŞVUR

  Selçuklu Belediyesi rahmet ve bereket ayı Mübarek Ramazan'da çocukların ve gençlerin Kur'an-ı Kerim’i öğrenmelerine ve okumalarına vesile olmak amacıyla süper hediyelerin olduğu "Kur'an Öğreniyorum" projesini hayata geçiriyor.

  Çocukların temelden Kur'an-ı Kerim'i öğrenebilmelerini sağlamak ve oruçlu oldukları dönemi öğrenme ile eğlenceli hale getirmelerine yardımcı olmak amacıyla düzenlenen projeye Konyalı tüm çocuk ve gençler davet edildi. 

  KONYA'DA ÖDÜLLÜ RAMAZAN YARIŞMASINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

  Konya Selçuklu "Kur'an Öğreniyorum" projesine sadece Selçuklu'da ikamet edenler değil, tüm Konyalı vatandaşlar başvuru yapabilecek. Kur’an öğrenme platformuna tüm yaştan vatandaşlar üyelik kaydı oluşturup, derslere katılabilecek. Yarışmaya ise sadece belirtilen kategori ve yaş aralığındaki Konyalı çocuk ve gençler katılım sağlayabilecek.

  Ödüllü yarışmaya başvuru için kategoriler şu şekilde: 

  1.Kategori (İlkokul)  : "6-10 Yaş"
  2.Kategori (Ortaokul) : "11-15 Yaş"
  3.Kategori (Lise ve Üniversite) : "16-24 Yaş"

  Yarışmaya belirtilen kategori ve yaş aralığında olan Konya il sınırlarında ikamet edenler katılabilecek. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite dengi resmi ve özel okullarda eğitim gören bütün öğrenciler Selçuklu Belediyesi ödüllü yarışması için başvuru yapabilecek.

  SELÇUKLU ÖDÜLLÜ KUR'AN YARIŞMASI İÇİN BAŞVURU VE SINAV TARİHLERİ

  Selçuklu Belediyesi "Kur'an Öğreniyorum" projesine ve yarışmasına başvurular 26 Mart 2022 - 26 Nisan 2022 tarihleri arasında online olarak yapılabilecek. Yarışmacılar 27 Nisan 2022 tarihinde 11:00 - 23:00 saatleri arasında ekran karşısında sınava başlayacak. Sınava online olarak selcukluogreniyor.com adresinden giriş yapılacak. Selçuklu Belediyesi yarışmaya katılım için herhangi bir ücret talep etmeyecek.

  SELÇUKLU BELEDİYESİ RAMAZAN YARIŞMASI ÖDÜLLERİ

  "Kur’an Öğreniyorum" projesi kapsamındaki yarışmaya katılacakları birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

  Ödüller şu şekilde:

  Birincilere: Bisiklet (1.Kategori, 2.Kategori ve 3.Kategori için toplamda 3 adet)
  İkincilere : Tablet (1.Kategori, 2.Kategori ve 3.Kategori için toplamda 3 adet)
  Üçüncülere: Akıllı Saat (1.Kategori, 2.Kategori ve 3.Kategori için toplamda 3 adet)

  Diğer taraftan tüm kategoriler içerisinde yarışmaya katılım sağlayan, video gönderen ve sıralamaya giren toplam 1.000 kişiye Bluetooth Kulaklık ve sürpriz hediyeler verilecek.

  TIKLA - BAŞVUR

  BAŞKAN PEKYATIRMACI'DAN AÇIKLAMADA

  Yarışmayla ilgili açıklama yapan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı "Rahmet, bereket ve Kur’an ayı olan Ramazan-ı Şerif’te çocuklarımızın, Kur’an-ı Kerimi öğrenmelerini ve okumalarını hedefliyoruz. Bu kapsamda 'Kur’an Öğreniyorum' projemizle çocuklarımız, gençlerimiz ve tüm yaştan vatandaşlarımız temelden Kur’an-ı Kerim'i öğrenebilecekler. Bu projemizle 11 ayın Sultanı olan Ramazan-ı Şerif daha verimli geçecek, özellikle çocuklarımızın Kur’an-ı Kerim'i öğrenmeleri ile daha anlamlı bir hale gelmiş olacaktır." ifadelerini kullandı.

  selcuklu-belediyesi-ramazanda-binlerce-hediye-verecek-i-tikla-basvur.jpeg

  Meram Belediyesi iftariyelik başvurusu 2022 I TIKLA BAŞVUR

  Karatay’dan 20 bin çocuğa Ramazan heybesi I TIKLA, BAŞVUR

  Yazı kaynağı : haberdairesi.com

  Meram Belediyesi Ramazan hediyesi başvurusu 2023 I TIKLA BAŞVUR

  Meram Belediyesi Ramazan hediyesi başvurusu 2023 I TIKLA BAŞVUR

  Meram Belediyesi 2023 Ramazan ayında çocuklara hediye verecek mi? sorusu cevabını buldu. Meram Belediyesi’nin, geleneksel Ramazan etkinliği bu yıl ‘MEGA ile Ramazan’ adı altında başladı.

  Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da dijital ortamda kendilerine verilen görevleri yerine getiren çocukları, çekilecek kura ile birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

  Çocuklar, ramazan boyunca her gün dijital ortamda yardımlaşma, komşuluk ilişkileri, ibadetler ve manevi değerler gibi konularda kendilerinden istenen eğitici, öğretici ve keyifli görevleri yerine getirecek. Etkinliğe, ilçe genelinde öğrenim gören ilkokul öğrencileri katılım sağlayabilecek.

  “RAMAZAN VE ORUÇ ÇOCUKLARLA ÇOK DAHA GÜZEL, ÇOK DAHA ANLAMLI”

  Mübarek Ramazan ayına bir kez daha kavuşacak olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını ifade eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Ramazan’ın çocuklarla birlikte çok daha güzel ve çok daha anlamlı olduğuna vurgu yaptı. Bu mübarek günleri çocukların daha çok sevmeleri, daha güzel hatırlamaları adına her Ramazan gerçekleştirdikleri etkinliğe bu yıl da devam edeceklerini kaydeden Başkan Kavuş, “Oruç, namaz, iftar, sahur ve bayram çocuklarla çok daha anlamlı. Ramazan’a en çok çocuklar, çocuklara da en çok Ramazan yakışıyor. Oruç ayı çocuklarımızın şahsiyet eğitiminde ve kişisel gelişiminde önemli bir yer tutuyor. İşte onları bu ayın güzelliklerine alıştırmak için sürprizler hazırladık” diye konuştu.

  “ÇOCUKLARIMIZA SÜRPRİZLERLE DOLU BİR ETKİNLİK HAZIRLADIK”

  Çocukların öncelikle internet adresini ziyaret ederek etkinliğe kaydolmaları gerektiğini belirten Başkan Kavuş, sözlerini şöyle sürdürdü; “Çocuklara verilen görevleri her gün düzenli olarak sırası ile yerine getirmeleri ve bu adresi Ramazan boyunca ziyaret ederek, görevleri zaman bitmeden gününde onaylamaları gerekiyor. Ramazan sonunda görevlerini başarıyla tamamlayanlar arasında yapacağımız çekilişle çocuklarımız hediye kazanma fırsatı yakalayacaklar. Tüm çocuklarımıza başarılar diliyorum. Bu vesile ile çocuklarımızın ve tüm hemşehrilerimin, rahmet, bereket, mağfiret iklimi olan Ramazan’ını tebrik ediyorum.”

  meram-belediyesi-ramazan-hediyesi-basvurusu-2023-i-tikla-basvur.jpg

  MERAM BELEDİYESİ RAMAZAN HEDİYESİ BAŞVURUSU 2023

  Meram Belediyesi’nin Ramazan hediyesi başvurusu, MEGA ile Ramazan internet sitesi üzerinden yapılacak. 18 Mart Cumartesi günü başlayacak kayıtlar 22 Mart Çarşamba gününe kadar devam edecek.

  MERAM RAMAZAN HEDİYESİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

  MERAM BELEDİYESİNİN ÇOCUKLARA RAMAZAN HEDİYELERİ

  Görevlerini yerine getiren çocukları bekleyen hediyeler şunlar:

  Ramazan ayı boyunca görevlerin tamamını eksiksiz yerine getirenlerden;

  5 kişiye Scooter, 25 kişiye Bilgisayar, en fazla 2 eksikle tamamlayanlardan; 10 kişiye bisiklet, 50 kişiye Tablet, etkinliği en fazla 4 eksikle tamamlamış olanlardan; 200 kişiye Bluetooth Kulaklık, 150 kişiye Akıllı Saat, 200 kişiye Ses Bombası.

  meram-belediyesi-ramazan-hediyesi-basvurusu-2023-i-tikla-basvur-001.jpg

  MERAM BELEDİYESİ RAMAZAN HEDİYESİ 2023 ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN?

  Meram Belediyesi’nin çocuklara Ramazan hediyesi, Ramazan ayının sonunda yapılacak çekilişle isimleri belirlenecek çocuklara verilecek.

  Haber Dairesi (Konya Haber)

  Yazı kaynağı : haberdairesi.com

  Yazı kaynağı : www.konhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap