Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  seddülbahir 32 saat oyuncuları

  1 ziyaretçi

  seddülbahir 32 saat oyuncuları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Seddülbahir 32 Saat Oyuncuları | İsimleri, cast kadrosu - Diziler.com

  Seddülbahir 32 Saat

  Seddülbahir 32 Saat

  Seddülbahir 32 Saat Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

  Seddülbahir 32 Saat Oyuncuları Konusu 3.Bölüm Fragmanı

  Seddülbahir 32 Saat Oyuncuları Konusu 3.Bölüm Fragmanı

  Trt 1 dünya savaşlarının yaşandığı tarihlerde yaşananları konu almaya devam ediyor. Yeni bir yapım geliyor hemde çok tanıdık oyuncular var. İbrahim Çelikkol, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Dolunay Soysert, İlker Aksum, Gülsüm Ali İlhan, Deniz Celiloğlu, Timur Ölkebaş, Ahmet Mekin ve Okan Yalabık gibi birçok usta oyuncunun oynadığı Seddülbahir 32 Saat'in ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Seddülbahir 32 Saat 14 Ocak perşembe akşamkı saat 20:00'da Trt 1 ekranlarında olacak.Seddulbahir 32 saat oyuncuları

  Okur Film'in yapımcılığını yaptığı, Yasin Uslu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu Dolunay Soysert, İbrahim Çelikkol, İlker Aksum ve Okan Yalabık gibi isimlerin başrollerini paylaştığı yeni dizi 4 bölüm yayınlanacak. Eğer reytinglerde üst sıralarda yer alınırsa dizi yayınlanmaya devam ezecek.

  Seddülbahir 32 Saat Konusu:

  Çanakkale savaş'ında Seddülbahir cephesinde yaşanan ilk 32 saatlik mücadeleyi anlatan muhteşem bir dizi sizleri bekliyor.

  Okan Yalabık

  okan yalabık13 Aralık 1978 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu İstanbul Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı Pargalı İbrahim Paşa karakteriyle tanınmıştır.

  İbrahim Çelikkol

  ibrahim çelikkol14 Şubat 1982 İzmit doğumlu başarılı oyuncu Fetih 1453 filminde Ulubatlı Hasan karakteriyle tanınmıştır. İffet, Merhamet, Reaksiyon, Keskin Bıçak ve M.A.T gibi dizilerde rol almıştır.

  Dolunay Soysert

  dolunay soysert

  İlker Aksum

  ilker aksum

  Seddülbahir 32 Saat 2. Bölüm Fragmanı

  Yazı kaynağı : haber.fragman-tv.com

  Sedd�lbahir 32 Saat dizisi

  Yazı kaynağı : www.intersinema.com

  Seddülbahir 32 Saat oyuncuları kimdir? Socipol.com

  Seddülbahir 32 Saat ne zaman çekildi?

  Seddülbahir 32 Saat ne zaman çekildi?

  Çanakkale kara savaşlarının başladığı ilk gün olan 25 nisan sabahı, Binbaşı Mahmut Sabri komutasındaki 1050 kişilik Mehmetçik kendisinden kat be kat üstün düşman birliklerine karşı 32 saat hiçbir yardım ve destek almadan direndi Seddülbahir'de. Ve düşmanın ilerlemesini durdurdu. Seddülbahir 32 Saat dikkat çeken yapımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Seddülbahir 32 Saat ne zaman çekildi?

  Çanakkale savaşlarında Seddülbahir cephesindeki ilk 32 saatlik mücadeleyi anlatan Seddülbahir 32 Saat her Perşembe günleri TRT1 ekranlarında yayınlanmıştı. İbrahim Çelikkol, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Dolunay Soysert, İlker Aksum, Gülsüm Ali İlhan, Deniz Celiloğlu, Timur Ölkebaş, Ahmet Mekin ve Okan Yalabık gibi birçok ünlü oyuncunun rol aldığı dizinin yapımını Okur film üstleniyor.

  Seddülbahir 32 Saat ne zaman çekildi?

  Çanakkale'de 5 ayrı lokasyonda kurulan film setinde çok sayıda figuran görev aldı. 750 adet kostüm dikildi, 750 adet silah ve 16 adet top yapıldı.tabya ve siperlerin yeniden tasarlandığı yapım süreci yaklaşık 8 ay sürdü. çekimleri 4 ay da tamamlanan dizinin yönetmenliğini Yasin Uslu yaptı. Senaryosunu Funda Çetin'in yazdığı"Seddülbahir 32 saat" dizisinin müzikleri ise Yıldıray Gürgen imzasını taşıyor.

  Çanakkale kara savaşlarının başladığı ilk gün olan 25 nisan sabahı, Binbaşı Mahmut Sabri komutasındaki 1050 kişilik Mehmetçik kendisinden kat be kat üstün düşman birliklerine karşı 32 saat hiçbir yardım ve destek almadan direndi Seddülbahir'de. Ve düşmanın ilerlemesini durdurdu.İşte" Seddülbahir 32 saat" dizisi bu kahramanların hikayesini anlatıyor.

  Dizide 1915 yılında Seddülbahir Cephesi'nde yaşanan olaylar anlatılıyor. Dizi toplam dört bölüm halinde 14 Ocak ve 4 Şubat 2016 tarihleri arasında TRT 1 kanalında yayınlandı.

  İbrahim Çelikkol

  14 Şubat 1982 İzmit doğumlu başarılı oyuncu Fetih 1453 filminde Ulubatlı Hasan karakteriyle tanınmıştır. İffet, Merhamet, Reaksiyon, Keskin Bıçak ve M.A.T gibi dizilerde rol almıştır.

  Okan Yalabık

  13 Aralık 1978 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu İstanbul Üniversitesi'nden mezun olmuştur. Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı Pargalı İbrahim Paşa karakteriyle tanınmıştır.

  Dolunay Soysert

  5 Mart 1973 Adana doğumlu başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi mezunudur. Bir İstanbul Masalı dizisinde Derya karakteri ve Bebeğim dizisinde Leyla karakteriyle tanınmıştır.

  Murat Ünalmış

  1981 Kayseri doğumlu başarılı oyuncu Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü eğitiminden sonra Akademi İstanbul'da oyunculuk eğitimi almıştır. Bu eğitim sürecinin paralelinde; Hayat Bağları, Sınırlı Aşk, Kurşun Yarası dizilerinde ve "Üç Kadın", "Deli Duran", "Sen Ne Dilersen" adlı sinema filmlerinde rol almıştır. Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği Güneşi Gördüm filminde geniş kitlelerce tanınmış ve aynı yönetmenin filmi olan New York'ta Beş Minare filminde de rol almıştır.

  İlker Aksum

  23 Mayıs 1971 İstanbul doğumlu başarılı oyuncunun 2008 ve 2012 yılları arasında belgin Erdoğan ile evliliği bulunmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezundur. Yabancı Damat dizisinde oynadığı Ruşen karakteri ile tanınmaktadır. Mutlu Aile Defteri, Muhteşem Yüzyıl, Canım Ailem ve Yeşil Deniz gibi dizilerde rol almıştır.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap