Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sedat peker düğününde kim öldü

  1 ziyaretçi

  sedat peker düğününde kim öldü bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sedat Peker'in Düğününde Kalp Krizi Geçiren Sümer Tilmaç'ın Vefatından Sonra Yaşananların Anatomisi - Anlatsam

  Sedat Peker'in Düğününde Kalp Krizi Geçiren Sümer Tilmaç'ın Vefatından Sonra Yaşananların Anatomisi - Anlatsam

  “Ancak bu yazıyı yazmadan biraz evvel, Twitter’ı açıp denetim ettiğimde kendini solcu olarak tanımlayan nick olarakta Che Guevara ve onun üzere solun sembol isimlerini kullanan kimi kendinden meçhul zavallıların bu husus ile ilgili espiriler yaptıklarını gördüm. Vallahi onların ismine üzüldüm. Kalpleri kararmış, ruhları kararmış, insanlıklarını yitirmişler.

  Yapmış olduğum hareketi takdir etme faziletini onlardan zati beklemiyorum da, ALLAH aşkına beş dakikalığına delikanlı olmak bu kadar mı sıkıntı bu beşerler için? Ağızları, patlamış lağım borusu üzere afedersiniz pislik akıtıyor. Elleri klavyelerin üzerinde insani paha taşımayan her şeyi yazıyorlar.

  Değerli dostlarım, ben Che Guevara’nın çocukluğundan öldüğü ana kadar tüm hayatını neredeyse yüz kez okudum. Size yemin ederim ki o beşerle bu karakter mahrumlarının ortasında hiç bir benzerlik yok. Bunlardan solcuda olmaz, sağcıda olmaz; velhasıl adam olmaz!”

  Yazı kaynağı : anlatsam.com

  İhlas Haber Ajansı

  Sedat Peker, düğününü bırakıp Tilmaç'ın hayatını kaybettiği hastaneye gitti

  Sedat Peker, düğününü bırakıp Tilmaç'ın hayatını kaybettiği hastaneye gitti

  Sedat Peker, ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Sümer Tilmaç'ın hayatını kaybettiği hastaneye gelerek doktorlardan bilgi aldı.Ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Sümer Tilmaç (67), Sedat Peker'in dün Esma Sultan Yalısı'ndaki düğünü sırasında geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Sedat Peker saat 01.45'te Tilmaç'ın hayatını kaybettiği Etiler'deki Liv Hospital Hastanesi'ne geldi. İçeride yaklaşık yarım saat kalan ve konuyla ilgili doktorlardan bilgi aldığı öğrenilen Peker, hastane çıkışında kapıda bekleyen gazetecilere açıklama yaptı.

  "ÇOK DEĞERLİ BİR İNSANDI, SON YOLCULUĞUNDA DA BERABER OLACAĞIZ"

  Sümer Tilmaç'ın ölümünden büyük üzüntü duyduğunu belirten Peker, "Sümer abi yaşça bizim büyüğümüz. Çok değerli bir insandı. Düğünümüze gelerek bizi onurlandırdı. Daha sonra düğün esnasında kalp krizi geçirmiş. Düğünde bulunan diğer doktor davetliler müdahale ederek ambulansla buraya gelmesini sağlamışlar. Kendisinin vefat ettiği haberi daha sonra ulaştığında düğündeki müzik akışını sonlandırıp davetlileri yolcu ettikten sonra buraya geldik. Sümer abinin ruhuna saygı gösterip duamızı etmek için. İnşallah cenazesinde de son yolculuğunda da beraber olacağız. Ailesi ile de görüşüp üzüntülerimi ilettim. Kendilerinin üzüntülerini tüm kalbimle paylaştığımı ilettim. Biz gençliğimizin ilk çağlarında seyrettiğimiz filmlerde veya çocukluğumuzda Sümer abi hep vardı. Bizim ruhumuzda ve anımızda hep o şekilde olacaktı. Hepimizin başı sağolsun" dedi.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  O düğüne ünlü akını

  O düğüne ünlü akını

  Sedat Peker, Ergenekon Davası sebebiyle Kandıra F Tipi Cezaevi’nde tutuklu bulunduğu sırada avukatı olan Özge Yılmaz evlenmişti ve bir çocuk sahibi olmuştu. Peker, tahliye olduktan sonra eşi Özlem Peker’le nikah tazeleyerek dünya evine girdi. İstanbul’un gözde mekanlarından Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen düğüne iş ve magazin dünyasından bir çok isim katıldı. Sosyal medyada da çok konuşulan düğüne katılanlar, mekandan birbirinden ilginç fotoğraflar paylaştı.

  Düğünde acı haber

  Sedat Peker’in düğününe katılan isimler arasında yer alan Sümer Tilmaç hayatını kaybetti. Sümer Tilmaç’ın acı kaybı sebebiyle düğünde müzik yayınına son verildi. Sedat Peker, Sümer Tilmaç’ın hayatını kaybetmesiyle ilgili Twitter hesabından başsağlığı mesajları yayınladı.

  Sosyal medyada da çok konuşulan düğüne katılanlar, kutlamadan fotoğraflar paylaştı.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap