Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  seçkin piriler güzellik yarışması

  1 ziyaretçi

  seçkin piriler güzellik yarışması bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Seçkin Piriler

  Seçkin Piriler (d. 29 Aralık 1980[1],İstanbul), Türk manken, sunucu, şarkıcı ve oyuncudur.

  1998 yılında katıldığı "Elite Model Look" yarışmasında Azra Akın'ın ardından ikinci seçildi. Yarışmanın ardından mankenlik ve modelliğe başladı. Beymen, Marks&Spencer, Vakko, Dice Kayek, Dona Karan gibi markaların defilelerinde yer aldı. Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane gibi Türk filmlerinde yardımcı rol aldı. 2003 yılında "Kırmızı Pabuçlar" adlı bir albüm çıkardı. Number One Tv'de müzik programı ile Cinecinema isminde bir sinema programı sundu. Okan Bayülgen ile birlikte Turkcell Hazır Kart reklamında rol aldı. Kenan Doğulu’nun "Kime Ne" müzik klibinde oynadı. İstanbul Moda Akademisi'nde eğitim gördükten sonra koleksiyon tasarımları hazırlamaya başladı. Piriler, televizyon çalışmalarına halen devam etmektedir.

  24 Mart 2010 tarihinde 4 senedir birlikte olduğu Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evlenmiştir. Hakan ve Volkan adında iki oğlu vardır. 11 Mart 2016 tarihinde Kaan Tangöze ile anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır.[2]

  Filmografi[değiştir | kaynağı değiştir]

  Diskografi[değiştir | kaynağı değiştir]

  Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  Dış bağlantılar[değiştir | kaynağı değiştir]

  Yazı kaynağı : tr.wikipedia.org

  Kraliçe Türkçe bilmiyor

  Kraliçe Türkçe bilmiyor

  Elite Model Look Turkey '98 Güzellik Yarışması'nın önceki gece Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen finalinde birinciliği Hollandalı Azra Akın kazandı. Hollanda'da doğup büyüyen ve bu yüzden de Türkçe'yi anlamasına rağmen konuşamayan Azra, ‘‘Her şey çok güzeldi, beklemiyordum ama çok mutlu oldum’’ dedi. 17 yaşındaki kızlarının birinciliğini sevinçle karşılayan Ayda-Nazım Akın çifti ise, ‘‘Azra'nın birinci olmasını beklemiyorduk. Ama bir tane birinci seçilecekti ve o Azra olduğu için mutluyuz’’ açıklamasını yaptı. Yarışmada ikinciliği Seçkin Piriler, üçüncülüğü Burcu Çağrı kazandı. 18 yaşındaki güzellerden Piriler, Kadıköy Kız Lisesi mezunu olup, Gaye Sökmen Ajans'a bağlı olarak mankenlik yapıyor. Burcu Çağrı ise, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde okuyor. Atatürk Kültür Merkezi'nin kadrolu sanatçıları arasında bulunan Burcu, 12 yıldır bale yapıyor.

  Aileden kutlama

  Elite '98 olan Azra'yı annesi ve babası öperek kutladı. Azra'nın annesi Ayda Akın öğretmen, babası Nazım Akın ise tercüman olarak çalışıyor. Azra Akın, Seçkin Piriler ve Burcu Çağrı, bu yılki Elite kraliçeleri oldu.

  Sanat eğitimi görüyor

  Azra Akın, Hollanda'da bale, resim ve müzik gibi sanat dallarında eğitim görüyor. Yarışma için okulundan özel izin alarak Türkiye'ye gelen Azra, önümüzdeki hafta Hollanda'ya dönecek.  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Seçkin Piriler kimdir? Survivor Seçkin Piriler kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

  Seçkin Piriler kimdir? Survivor Seçkin Piriler kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

  Survivor 2023 yarışmacısı Seçkin Piriler'in kim olduğu, kaç yaşında ve nereli olduğuna dair bilgiler araştırılıyor. Bu sene Survivor ünlüler takımında yer alacak olan Seçkin Piriler'in hayatına dair bilgiler sorgulanıyor. İşte güzel yarışmacı hakkında bilgiler.

  SURVİVOR SEÇKİN PİRİLER KİMDİR?

  Seçkin Piriler, 29 Aralık 1980 İstanbul doğumlu, eski manken, sunucu ve oyuncudur. 1998 yılında katıldığı "Elite Model Look" yarışmasında Azra Akın'ın ardından ikinci seçildi. Yarışmanın ardından mankenlik ve modelliğe başladı. Dünyaca ünlü markaların defilelerinde yer aldı. Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane gibi Türk filmlerinde yardımcı rol aldı.

  2003 yılında "Kırmızı Pabuçlar" adlı bir albüm çıkardı. Müzik programı ile sinema programı sundu ve reklamlarda rol aldı. Kenan Doğulu’nun "Kime Ne" müzik klibinde oynadı. İstanbul Moda Akademisi'nde eğitim gördükten sonra koleksiyon tasarımları hazırlamaya başladı. Piriler, televizyon çalışmalarına halen devam etmektedir.

  24 Mart 2010 tarihinde 4 senedir birlikte olduğu Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evlenmiştir. Hakan ve Volkan adında iki oğlu vardır. 11 Mart 2016 tarihinde Kaan Tangöze ile anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır.

  Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap