Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sayısal loto ikramiyesi ne kadar, devretti

  1 ziyaretçi

  sayısal loto ikramiyesi ne kadar, devretti bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sayısal Loto sonuçlarına göre büyük ikramiye devretti

  Sayısal Loto sonuçlarına göre büyük ikramiye devretti

  Sayısal Loto sonuçlarına göre büyük ikramiye devretti

  Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları belli oldu. Talih kuşunun kendi başına konması hayalini kuran vatandaşlar hafta boyunca kuponları doldurarak Sayısal Loto sonuçlarını beklemeye başlamıştı. Ancak bu çekilişte de büyük ikramiyeyi kazanan olmayınca devir gerçekleşti. Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına göre günün şanslı rakamları " 11-14-24-47-67-84- joker 90" olarak belirlendi.

  Hafta boyunca kuponları dolduran vatandaşlar tarafından zengin olma hayali ile Sayısal Loto sonuçlarını bekliyor. İkramiye kazanabilmek için 1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilinmesi halinde farklı miktarlarda ikramiye kazanma şansı sunuluyor.

  ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

  Milli Piyango tarafından bu akşam düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'nun çekiliş sonuçları belli oldu.

  Kazanan numaralar; 11-14-24-47-67-84- joker 90

  SAYISAL LOTO HANGİ GÜNLER ÇEKİLİYOR? NASIL OYNANIYOR?

  Sayısal Loto'da yapılan değişikliklerle hem adı hem de oynama sistemi değişti. Yeni adı Çılgın Sayısal Loto olan şans oyunu artık haftada üç gün oynanabilecek. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilen Çılgın Sayısal Loto'da, her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor.

  Çılgın Sayısal Loto'da ikramiye kazanmak için çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin etmek gerekiyor. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanıyor. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşüyor.

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  Çılgın Sayısal Loto | Milli Piyango

  Sonraki Çekiliş'e Kalan

  Çekiliş no: {{nextDrawNumber}} {{nextDrawDate}} - {{nextDrawTime}}

  Yazı kaynağı : www.millipiyangoonline.com

  Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı: Büyük ikramiye devretti! 29 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline'da

  Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 4 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama

  Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 4 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama

  Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 69 milyon 314 bin 727 TL. 4 Ekim 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -1-19-26-41-69-77- ve joker:90 oldu.

  4 EKİM ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

  Milli Piyango Online'da yer alan Çılgın Sayısal Loto, bu akşam saat 21:30'da çekildi. Çekiliş ise www.millipiyangoonline.com'dan canlı olarak aktarıldı. Açıklanan sonuçlara göre, 6 bilen çıkmadı ve 69.593.498,83 TL büyük ikramiye devretti.

  SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

  Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle: Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap