Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sarı kalp ne anlama gelir

  1 ziyaretçi

  sarı kalp ne anlama gelir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sarı Kalp Anlamı Nedir? Sarı Kalp Emojisi Ne Anlama Gelir?

  Sarı Kalp Anlamı Nedir? Sarı Kalp Emojisi Ne Anlama Gelir?

  Emojiler sosyal medya platformlarında yaygın bir şekilde kullanılıyor. Özellikle WhatsApp anlık mesajlaşma uygulamasında metin yazmak yerine emoji ile bütün duygu ve durum anlatılabiliyor.

  Sarı Kalp Anlamı Nedir? 💛

  Instagram Facebook gibi platformlarda fotoğrafların altında gördüğümüz emojilerin bir anlamı bulunuyor. Sıklıkla gördüğümüz kalp emojilerinin her biri ayrı bir anlam içeriyor. Kırmızı kalp aşkı temsil eder sarı kalp mutluluk ve iyimserlik anlamı taşır. Sarı kalp kırmız kalbin aksine tam gerçekleşmeyen sevgi veya aş duygusunu ifade eder.

  Sarı Kalp Emojisi Ne Anlama Gelir?

  Sarı kalp emojisi özellikle arkadaşça duyguları ifade etmekte kullanılır. Gerçek dostluk saflığın sembolüdür. Romantik anlamda kullanılmaz. Genellikle arkadaşlık, mutluluk ve yaşam sevincini ifade eder. Gün ışığı anlamına gelen sarı kalp emojisi ‘altın kalpli’ tabirine ithafen de kullanılır.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Snapchat sarı kalp ne demek ve anlamı nedir? Snapchat sarı kalp nasıl yapılır, ne zaman gider ve gelir

  Snapchat sarı kalp ne demek ve anlamı nedir? Snapchat sarı kalp nasıl yapılır, ne zaman gider ve gelir

  Snapchat, çektiğiniz resimler ister güzel ister çirkin olsun sadece bir kere görüntülenerek yok olduğu bir platformdur.

   Snapchat Sarı Kalp Ne Demek ve Anlamı Nedir?

   Günümüzde 2017 yılından daha fazla sosyal ağ bulunuyor. Her platformda yer alan kullanıcıların sosyal hayatlarını çevrimiçi bir şekilde dengeleyerek günde daha fazla zaman harcamanıza neden oluyor. Instagram için yeni özçekimler, Facebook'taki durum güncellemeleri, Twitter'da espriler ve daha pek çok şey gönderiliyor. Bu nedenle de her şeyi takip etmek imkansızdır. Bu nedenle de en sevdiğimiz sosyal ağ haline gelen Snapchat hakkında bilinmesi gereken özel bir şey vardır. Diğer eski sosyal ağlardan daha farklı olarak Snapchat, yenidir. Platformda arkadaşlık kurmayı ve çevrimiçi gördüğümüz diğer sosyal ağlardan daha fazla bağlı hissediyor. Arkadaşlarınıza geçici videolar ve fotoğraflar göndermeyi pek çok kişi severek kullanıyor. Bu da hayatınızın bir kısmını arkadaş listenizde yer alan herhangi biri ile paylaşmanıza da izin veriyor.

   Uygulamada yer alan en iyi arkadaşlığın ilk düzeyini temsil eden sarı kalptir. Bu arkadaşlık seviyesi çok önemlidir. Snapchat, “en iyi arkadaşlarınızın” kimlerin bu platformda olduğunu tespit etmek için bir algoritma kullanılır. Aynı zamanda arkadaş listenizden arkadaşlarınıza anlık olarak mesaj gönderirken kolay bir şekilde görüntüleyebileceğiniz bir listedir. Fakat sadece bir kişi sizin en yakın arkadaşınız olabilir. Bu platforma ve kişiye aracı olan kişi anısına sarı bir kalp verildi. Bu kalp ise, kullanıcıları değiştirebilir ya da yok edebilir. Bu nedenle de, en üst noktada tutarlı bir kişiyi korumak isterseniz, en iyi arkadaşınızın düzenli olarak eklediğinden de emin olmak istersiniz. Aksi takdirde, sarı kalbin kaybolduğunu da görebilirsiniz. Bu listede ise diğer kalplere dönüşme şansı vardır.

   Snapchat Sarı Kalp Nasıl Yapılır?

   Snapchat diğer platformlarla karşılaştırıldığında kendinizi özel hissettiren yönlerden birisi de, en çok etkileşim kurduğunuz kullanıcıların yanında bulunan küçük ifadelerin kullanılmasıdır. Bu simgeler ise, genellikle feed'inizi aydınlatır. Arkadaşlığınızı da, daha somut bir şekilde hissettirir. Arkadaşlarınızla birlikte kaç gün geçirdiğinizi ya da doğum günlerini kutlayan arkadaşlarının yanında bulunan küçük bir pasta simgesini görebilirsiniz. Bu sayede arkadaşınızın doğum gününü kutlayabilirsiniz.

   Uygulamadaki bütün farklı kalp emojileri Farklı anlamlar taşır. Birincisi ise, basit bir sarı kalptir. Bunu emojiyinise, arkadaşınızın adının yanında görürseniz, birbirinizin Snapchat'teki birilerinin “En İyi Arkadaşları” olduğunuz anlamına gelir. Yani birbirinizin kişi listesinin başında olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda sarı kalp, en çok mesaj gönderdiğiniz ve en çok Snap aldığınız kişiyi gösterir.

   Sarı Kalp Ne Zaman Gider ve Gelir?

   Sarı kalbin sürekli kalmasını istiyorsanız en iyi arkadaşınızı düzenli aralıkla yeniden eklemeniz gerekir. Aksi takdirde bir süre sonra sarı kalp kendiliğinden kaybolabilir. Sarı kalp, sürekli iletişim içinde olduğunuz, mesajlaştığınız ve snap attığınız kişi anlamına gelir. Aynı zamanda sarı kalbi sadece siz ve arkadaşınız değil herkes rahatlıkla görebilir. Bu nedenle de gerçek hayatta bu arkadaşınız ile buluştuğunuz zaman sarı kalbi kullanabilirsiniz. Sarı kalp kaybolursa en iyi arkadaşınızı yeniden eklemeniz gerekir. Kalbin rengini ise istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  WhatsApp kalplerinin renkleri hangi anlamlara geliyor?

  WhatsApp kalplerinin renkleri hangi anlamlara geliyor?

  Emojiler birçok kullanıcı için günlük iletişimde önemli bir fonksiyon üstleniyor. Kullanıcılar karşı tarafa iletecekleri mesajları uzun uzadıya kelimelere dökmek yerine bunu saniyeler içerisinde tek bir emojiyle de halledebiliyor. Bununla birlikte WhatsApp kalp emojileri de oldukça popüler bir kullanıma sahip. Fakat genellikle bu renkler yanlış kullanılıyor. Peki WhatsApp kalplerinin anlamları neler

  Renkli kalp emojilerinin anlamı – WhatsApp kalplerinin anlamları

  Yanlış renkte bir kalp emojisi kullanıyorsanız başınıza büyük işler alabilirsiniz. Özellikle de farklı renklerin ne anlama geldiği konusunda sabit fikirli biriyle iletişim kuruyorsanız… Bu yüzden bir daha arkadaşınıza kalp emojisi göndermeden önce iki kez düşünmenizde fayda var. İşte WhatsApp kalplerinin anlamları

  ❤️ Kırmızı kalp: Dünyada en çok kullanılan emojilerden biri olan kırmızı kalp, saf aşk duygusu ile özdeşleşiyor. Bu emoji birbirine karşı büyük tutku, sevgi ve romantizm duygusu taşıyan insanlar arasında kullanılır. Bununla birlikte çok yakın arkadaşlık ve derin hisleri tanımlamak için de rol oynar.

  🧡 Turuncu kalp: Kalp emojisi sevgili temsil eder. Fakat turuncu kalbin anlamı daha çok arkadaşlık ilişkilerini kapsıyor. Yani duygusal ilişkilerin yanı sıra dostluk sevgisi mesajlarına hizmet eder.

  💛 Sarı kalp: Yeni başlangıçlar, gençlik, gün ışığı, bahar, saflık ve güç anlamları taşıyan sarı rengi, WhatsApp emojisinde mutluluk ve iyimserlik anlamı taşıyor. Yaşama sevincini temsil etmek için de tercih ediliyor.

  💙 Mavi kalp: Güven, uyum, barış ve sadakati gösteren mavi kalp ikonu ikili arasında hissedilen derin dostluğu temsil eder. Fakat öte yandan bu emojinin bir diğer anlamı, BDSM ilişki türüne hizmet eder. Çekicilik ve arzuyu içerisinde barındıran mavi kalp çift anlam taşır. Bu yüzden kullanımına dikkat etmekte yarar var.

  💜 Mor kalp: Şefkat ve ilgiyi sembolize eder. Daha çok aile ilişkilerinde tercih edilen bu emoji, Anneler Günü ya da doğum günü gibi özel günlerde de sıkça kullanılır.

  🖤 Siyah kalp: Karanlık ve sert bir mizahı tanımlayan siyah kalp emojisi, kullanıcının içinde tuttuğu acı ve üzüntü hissini ifade eder. Çoğunlukla taziye mesajlarında kullanılır.

  Peki ya yukarıdaki listede sizi en çok şaşırtan renk anlamı hangisi oldu? Fikirlerinizi bizlerle yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da paylaşmayı unutmayın.

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap