Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sancaktepe belediyesi yaza veda konserleri

  1 ziyaretçi

  sancaktepe belediyesi yaza veda konserleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sancaktepe’de yaza veda konserleri

  Sancaktepe’de yaza veda konserleri

  SANFEST için artık gün sayıyoruz😎

  Yaza veda konserlerimize tüm komşularımızı bekliyoruz. 🎶

  📍Sancaktepe Belediyesi Önü
  📅23-24-25 Eylül ⏰20:00
  🎤 @ziynetsali @ikilemmusic @ecemumayy @motive2m @MuratDalkilic @elifbusedgn @EkinUzunlar pic.twitter.com/EH3NUjJMIr

  — Sancaktepe Belediyesi 🇹🇷 (@SancaktepeBeltr) September 21, 2022

  Yazı kaynağı : bolgehaberajansi.com.tr

  Sancaktepe Belediyesi ‘Yaza Veda Konserleri’ finalini Ferhat Göçer ile yaptı » İstanbul Takipte İstanbul Yerel Haber

  Sancaktepe Belediyesi ‘Yaza Veda Konserleri’ finalini Ferhat Göçer ile yaptı » İstanbul Takipte İstanbul Yerel Haber

  Sancaktepe Belediyesi, Kültür ve sanat ekinlikleri kapsamında bir birinden değerli isimleri vatandaşlarla ile buluşturmaya devam ediyor. Sancaktepe’de 2 gün süren “Yaza Veda” konserlerinin 2. gününde Sevcan Orhan ve Ferhat Göçer Sancaktepeli müzikseverlerle bir araya geldi. Başkan Döğücü, “Yeni Kültür Sanat sezonu ile birlikte önümüzde kış programımız var. Tüm vatandaşlarımızı şimdiden hem hafta sonu gerçekleşecek konserlere hem de tüm etkinliklerimize davet ediyorum”

  Sancaktepe Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Enderun Caddesi’nde birbirinden değerli sanatçılarla müziğin ve eğlencenin zirveye ulaştığı Yaza Veda Konserlerinin ilk günü İmera ve Derya Uluğ, 2. gününde ise Sevcan Orhan ve Ferhat Göçer sahne aldı. Sanatçılar müzikseverler ve hayranlarıyla buluştu. Programları yakından takip eden Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü, sanatçılara plaket ve çiçek takdim ederek teşekkürlerini iletti.

  Sancaktepelilerin yoğun ilgi gösterdiği konsere vatandaşalar koronavirüs tedbirleri kapsamasında HES kodu ve ateş kontrolü yapılarak konsere alındı. Ayrıca 2 gün boyunca Ünlü DJ Kaan Gökman sahne performansı ile hayranlarına eğlenceli anlar yaşattı.

  “VATANDAŞLARIMIZIN KEYİFLİ ANLAR YAŞAMASI İÇİN ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER DÜZENLEDİK”

  Yaz sezonunun sona ermesine rağmen, geçtiğimiz hafta Hülya Koçyiğit ve Serdar Gökhan gibi isimlerin katılımı ile başlayan yeni kültür sanat sezonu ile birlikte kültür sanat faaliyetlerinin aralıksız süreceğini belirten Başkan Döğücü, “Kültür Sanat etkinliklerimizin yaz programlarını düzenleyeceğimiz konserlerle tamamlayacağız. İçerisinde bulunduğumuz pandemi dönemi bizleri uzun bir süre evlerde tutmuştu, bizlerde vatandaşlarımızın keyifli anlar yaşaması için çeşitli etkinlikler düzenledik. Yeni Kültür Sanat sezonu ile birlikte önümüzde kış programımız var. Tüm vatandaşlarımızı şimdiden hem hafta sonu gerçekleşecek konserlere hem de tüm etkinliklerimize davet ediyorum” dedi.

  “ÇOK MUTLUYUM, HER ZAMAN BÖYLE EĞLENCELİ ETKİNLİKLER OLMASI BİZİM İÇİN ÇOK İYİ”

  Konsere katılan Gönül Akkaya ise şu ifadeleri kullandı, ”Çok mutluyum. Her zaman böyle eğlenceli etkinlikler olması bizim için çok iyi. Sancaktepe ve Yenidoğan’da önceden böyle etkinlikler yapılmıyordu. Böyle etkinlikleri düzenlediği için Şeyma hanıma teşekkür ediyoruz. Devamını bekliyoruz, yine istiyoruz. Etkinliklerin mevsimi zamanı yok çocuklarımız içinde eğlenceli ve güzel oluyor.”

  Yazı kaynağı : www.istanbultakipte.com

  SANCAKTEPE'DE 'YAZA VEDA' KONSERLERİ SEVİLEN SANATÇILARI MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTURDU

  SANCAKTEPE'DE 'YAZA VEDA' KONSERLERİ SEVİLEN SANATÇILARI MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTURDU

  Kültür ve sanat etkinlikleri ile birbirinden değerli isimlerin vatandaşla buluşmasına öncülük eden Sancaktepe Belediyesi, 2 gün süren 'Yaza Veda' konserleri ile sevilen sanatçıları Sancaktepe'deki müzikseverlerle buluşturdu.

  Yaz boyunca birçok kültürel etkinliklere ev sahipliği yapan Sancaktepe'de sezona ünlü sanatçıların katılımı ve Kral FM'in sunucusu Afrikalı Ali'nin sunumu ile gerçekleşen Yaza Veda konserleri yağan yağmura rağmen vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

  Sancaktepe Belediye binasının önünde bulunan, Enderun Caddesi'nde sevilen sanatçılarla müziğin ve eğlencenin zirveye ulaştığı Yaza Veda Konserlerinde 9 Ekim Cumartesi günü İmera ve Derya Uluğ, 10 Ekim Pazar günü ise Sevcan Orhan ve Ferhat Göçer sahne aldı. Ayrıca 2 gün boyunca Ünlü DJ Kaan Gökman sahne performansı ile hayranlarına eğlenceli anlar yaşattı.

  Yaz sezonunun sona ermesine rağmen, geçtiğimiz hafta Hülya Koçyiğit ve Serdar Gökhan gibi isimlerin katılımı ile başlayan yeni kültür sanat sezonuyla kültür sanat faaliyetlerinin aralıksız süreceğini belirten Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü 'Kültür Sanat etkinliklerimizin yaz programlarını 2 gün süresince düzenlediğimiz konserlerle tamamladık. İçerisinde bulunduğumuz pandemi dönemi bizleri uzun bir süre evlerde tutmuştu, bizlerde vatandaşlarımızın keyifli anlar yaşaması için çeşitli etkinlikler düzenledik. Bu gece de birbirinden çok değerli sanatçılarımızın sunduğu müzik ziyafeti veda ediyoruz. Değerli sanatçılarımıza katılımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum' şeklinde konuştu.

  Konserler sonunda Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, sanatçılara teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti. İki gün boyunca vatandaşlara unutulmaz anlar yaşatan sanatçılara tek tek teşekkürlerini sunan Başkan Döğücü önümüzdeki sezonda benzer konserlerin devam edeceğini belirtti.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap