Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  samsung tablet şifresini unuttum

  1 ziyaretçi

  samsung tablet şifresini unuttum bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Samsung Galaxy Tab 3 şifresini unuttum, tabletimi açamıyorum, ne yapmam gerekiyor?

  Samsung Galaxy Tab 3 şifresini unuttum, tabletimi açamıyorum, ne yapmam gerekiyor?

  Şifreninizi unuttursanız malesef telefonunuzu sıfırlamanız(fabrika ayarları) gerekiyor.Bu şekilde sıfırlama işlemi sonucunda telefonunuz ilk günkü haline geri dönecek ve açılıştı parola istemeyecektir.Bu sıfırlama işlemi sonucunda kullandığnız uygulamalar,tabletinizdeki oyun ve programların tüm kayıt dosyaları vs.. tablet hafızanız silineceğinden bunları kaybedeceksiniz.Ancak tabletinizde sd kart varsa, sd kart bölümüne bir zarar gelmeyecektir.Sıfırlama işleminden sonra sd kart bölümü olduğu gibi kalacaktır.

  Sıfırlama işlemini yapabilmek için telefonunun Recovery bölümünü kullanmanız gerekiyor.Recovery bölümüne telefonunuz başlarken bazı tuşlara aynı anda basarak ulaşabiliyorsunuz.Recovery bölümü sayesinde aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

  Samsung Galaxy Tab 3 hard reset(sıfırlama) işlemi nasıl yapılır?

  1. Tabletinizi kapatın.Kapalı konumda iken Sesi Yükselt + Home tuşlarına basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.

  2. Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basın.

  3. Yes’i seçip Açma (Power) tuşuna basın

  4. Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basın.

  Bu işlemlerden sonra tabletiniz yeniden başlayacak ve tableti aldığınız ilk günkü haline geri dönecektir.Tekrar ülke,dil gibi ayarlarını yapmanızı isteyecektir.

  Yazı kaynağı : uzmanim.net

  Kilitli Samsung Tabletin Kilidini Açmanın En İyi 3 Yolu

  “Noel hediyesi olarak aldığım bir Samsung Galaxy Tab S2'm var ama dün cihazın şifresini değiştiriyordum ama bu arada ben Samsung tablette şifremi unuttum, şimdi cihaza giremiyorum. Ben ne yaparım? Lütfen yardım et!"

  Sakinleşebilirsin, bu yeni bir şey değil ve buMishap, dünyanın her yerindeki bir çok kullanıcının başına geldi. Samsung tabletinizdeki kilidi atlamanın ve tekrar erişmenin birden fazla yolu var. Ancak bundan önce, parolayı atlamanın aynı zamanda tüm verilerinize ve ayarlarınıza mal olacağını, daha önce bir yedekleme oluşturduysanız o zaman güvende olduğunuzu bilmelisiniz, aksi takdirde tüm dosyalar kalıcı olarak silinir. Bunu akılda tutarak, işi halletmenin en iyi yolları işte.

  Yol 1: Kilidini Aç Samsung Tablet'te Şifremi Unuttum

  Samsung tableti kilitlendiyseniz, o zamanİnternette bulunan üçüncü taraf programlarını araştırabilir. Orada birçok program var, ancak en etkili ve kullanıcı dostu programı istiyorsanız, Android yazılımı için Tenorshare 4uKey'i tavsiye ediyoruz. Android cihazınızın kilidini kolayca açmak için çeşitli gelişmiş seçeneklere sahip bağımsız bir yazılımdır. Bir Samsung cihazı veya Motorola olsun, Android'in her modeli ve sürümüyle uyumludur. İşte nasıl kullanacağınız:

  Adım 1: Bilgisayarınızda Tenorshare 4uKey yazılımını çalıştırın ve ardından cihazları (Samsung sekmesi ve bilgisayar) bir USB kablosuyla bağlayın.

  Adım 2: Yazılım bağlı cihazı hemen algılar ve sürücüyü yüklemeye başlar.

  Adım 3: Şimdi, 4uKey ana arayüzüne gidip devam etmek için “Kaldır” a tıklayabilirsiniz.

  Adım 4: 4ukey cihazı atlayacak ve tüm verileri silecektir. Ardından Kurtarma Moduna girmek için Sihirbazın talimatlarını takip etmeniz gerekecektir.

  Adım 5: Kurtarma Modunda, Cihazı Fabrika Ayarlarına Döndürmek için “İleri” ye tıklayın.

  Bu oldukça basit bir işlemdir, ancak“veri kaybetmeden Samsung tabletin kilidinin nasıl açılacağını” arayanlar, kilitleme baypasından sonra verilerinizi saklamanın olası bir yolu olmadığı için hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

  Yol 2: Şifreyi Bul'u Kullanarak Şifremi Unuttum

  Şifrenizi sıfırlayabileceksiniz.Mobil Bul özelliğini kullanırsanız Samsung tablet. Bu özellik yalnızca Samsung cihazları için özeldir. Ancak bunu kullanmak için kayıtlı bir Samsung hesabı oluşturmalısınız, bundan sonra aşağıdaki talimatları izleyin:

  Adım 1: Bilgisayarınızın Tarayıcısına http: //findmymobile.samsung.com adresini yazın ve Samsung hesabınıza giriş yapın.

  Adım 2: “Cihazımın Kilidini Aç” seçeneğini bulun ve hesap şifresini girin.

  Adım 3: Ardından tabletinizin kilidini atlamak için “Kilidi Aç” ı tıklayın.

  Bu, özel cep telefonumu Bul özelliğini kullanarak Samsung tablette şifreyi sıfırlamanın yoludur.

  Yol 3: Google Hesabı kullanarak Samsung Tablet'teki Şifreyi Sıfırla

  Kilit ekranını birSamsung cihazı, Google Hesabınız tarafından sağlanan hizmetleri kullanmaktır. Pek çok kullanıcı “Samsung tablet şifremi unuttum” diyor ve çok endişeleniyorlar! Google Hesabı, bu şifreyi atlamak için çok basit ama etkili bir yöntem sağlar.

  Maalesef, Google Hesabı değilTüm Android işletim sistemi sürümleri için geçerliyse, Android 4.4 veya daha düşük bir sürüm kullanıyorsanız, hizmetlerini kullanabileceksiniz ancak 5.0'a yükselttiyseniz o zaman cihazınıza erişmenin başka yollarını bulmanız gerekir.

  Google Hesabı ile şifreyi unuttuysanız Samsung tableti nasıl sıfırlayacağınız;

  Adım 1: Kilitli Samsung tabletinizi çıkarın ve yanlış şifreyi veya örüntüleri 5 kez girin.

  Adım 2: İşleminizi bir mesaj izleyecektir, “Deseni unuttum” üzerine dokunun.

  Adım 3: Ondan sonra, Google Hesabınız ve Yedek PIN'iniz istenecektir.

  Adım 4: "Hesap kilidini aç" yoluyla Google Hesabını seçin.

  İşlemin tamamlanması birkaç dakika alacaktır, ancak tüm verilerinizin ve ayarlarınızın tabletten kalıcı olarak silineceğini de bilmeniz gerekir.

  Sonuç

  Yukarıdaki makalede belirtilen 3 yöntemHerhangi bir Samsung cihazın kilidini açmak için çok etkili ve basit prosedürler. Unutmayın, tüm bu işlemler verilerinizi ve ayarlarınızı siler. Bu yüzden, daima önceden bir yedek bulundurun! Bunun dışında, yalnızca Google Hesabı şu anda kullandığınız Android sürümüne bağlıdır, aksi halde mükemmel bir işlemdir. Ancak, işleri sorunsuz bir şekilde yapmak istiyorsanız, Tenorshare 4uKey'e gidin, mükemmel bir yazılımdır ve kesinlikle tavsiye ediyoruz!

  Yazı kaynağı : robertegraham.com

  ÇÖZÜM: Samsung Galaxy Tabınıza Şifreyi Unuttum

  Herhangi bir elektronik cihazın korumasız bir şekilde bırakılmasının büyük bir güvenlik riski oluşturabileceği bir yaşta yaşıyoruz; bu nedenle, herhangi bir elektronik cihaz sahibi olan hemen hemen her bir kişi - bilgisayar, telefon ya da tablet olsun - bir şifre ile korur. Bu eğilimin tek dezavantajı, kullandığımız şifrelerin olabildiğince güvenli olduğundan emin olmak için, unutulması oldukça kolay olan şifreler oluşturmaya son vermemizdir. Birçok kişi bilgisayar tabletleri için şifreleri unutur ve bu da 10.1 Samsung Galaxy Tab kullanıcıları için de geçerlidir.

  Samsung, Samsung Galaxy Tabs serisindeki en başarılı cihazların tümüne 10.1 çeşidi tanıttı ve şifresini unuttuğunuzda oldukça büyük olabilecek bir cihazla uğraşıyor. Neyse ki, 10.1 Samsung Galaxy Tabs Android işletim sisteminde de çalışıyor, bu da şifrenizi unuttuğunuzda, cihazın fabrika durumuna geri döndürülmesi için cihaz kapalıyken fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi yapılabileceğini gösteriyor. Bunu yaparken, tabletteki tüm veri ve uygulamaların silinmesine neden olacak, kullanabileceğiniz hiçbir veriye sahip olmayan bir tablet, tüm verilerinizin kilidini bile açamadığınız bir tablete kıyasla çok daha iyi.

  İşte 10.1 Samsung Galaxy Tab'ı sıfırlamak zorunda kalmadan fabrikada sıfırlamak için yapmanız gerekenler:

  Cihazı kapat.

  Güç, Sesi Açma ve Ana Sayfa düğmelerini basılı tutun, sadece tabletin ekranında Samsung logosunu gördüğünüzde bunları serbest bırakın.

  Tablet Android Sistem Kurtarma'ya önyükleme yapacaktır. Bu ekranda, silme verilerini / fabrika ayarlarına sıfırlama seçeneğini vurgulamak için Ses ayar tuşunu kullanın ve seçmek için Güç düğmesine basın.

  Bir sonraki ekranda, Evet - tüm kullanıcı verilerini sil seçeneğini vurgulamak için Ses rocker'ı kullanın ve fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini onaylamak için seçmek için Güç düğmesine basın.

  Cihazın fabrika ayarlarına sıfırlanmasını bekleyin. İşlem tamamlandıktan sonra Android Sistem Kurtarma'ya geri döneceksiniz.

  Şimdi yeniden başlatma sistemini vurgulamak için Ses ayar tuşunu kullanın ve seçmek için Güç düğmesine basın.

  Cihazınız açılacak ve başarılı bir şekilde başlatıldığında, olması gerektiği gibi ona tam erişebileceksiniz.

  Bir dahaki sefere 10.1 Samsung Galaxy Tab'ınız için bir şifre belirlediğinizde, asla unutamayacağınız bir şey kullandığınızdan emin olun!

  PRO TIP: Sorun bilgisayarınız veya dizüstü bilgisayar / dizüstü bilgisayar ile yapılmışsa, depoları tarayabilen ve bozuk ve eksik dosyaları değiştirebilen Reimage Plus Yazılımı'nı kullanmayı denemeniz gerekir. Bu, çoğu durumda, sorunun sistem bozulmasından kaynaklandığı yerlerde çalışır. Reimage Plus'ı tıklayarak buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : tr.k2rx.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap