Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  samsung eski telefonu getir yenisini al 2021

  1 ziyaretçi

  samsung eski telefonu getir yenisini al 2021 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Efsanevi Değişim Kampanyası - Galaxy S21 Serisi 5G | Samsung Türkiye

  Efsanevi Değişim Kampanyası - Galaxy S21 Serisi 5G | Samsung Türkiye

  KAMPANYA KOŞULLARI
   

  Kampanya, kampanyaya katılan tüm fiziki satış noktalarında (Samsung Bayileri) yapılan satışlar ve kampanyaya katılan online satış kanalı olan shop.samsung.com/tr (“Samsung Online Mağaza”) yapılan satışlar olarak ikiye ayrılmaktadır ve koşulları farklıdır.

  Kampanya, 12 Şubat 2021 – 31 Mart 2021 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi (“Samsung”) tarafından ithal edilmiş, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktaları üzerinden Samsung Galaxy S21 5G (G991) veya Galaxy S21+ 5G(G996) veya Galaxy S21 Ultra 5G (G998) model cep telefonu (“Ürün”) satın alan tüketiciler için geçerlidir.

  1)    ÜRÜNÜN, SAMSUNG BAYİLERİNDEN ALIMI HALİNDE DEĞİŞİM KAMPANYASI

  12 Şubat 2021 – 31 Mart 2021 (23:59) tarihleri arasında tüketiciler isterlerse kampanyaya katılan Samsung Bayileri’nden “eskiyi getir, yeniyi götür” (değişim kampanyası) kampanyasından faydalanabilirler.

  “eskiyi getir, yeniyi götür” kampanyası Atak Teknolojik Sistemler A.Ş. (Fixpack) tarafından Yürütülmekte olup Kampanya dahilinde kapsam içi cep telefonu modelleri ve indirim oranları münhasıran Fixpack tarafından eski cep telefonların durumuna göre belirlenmektedir.

  Kapsam içi eski cep telefonu modelleri, değişen indirim oranları ve kapsam içi yeni telefon modelleri mağaza yetkililerinden öğrenilebilecektir.

  Samsung’un kapsam içi eski telefon modellerinin ve indirim oranlarının belirlenmesinde hiçbir dahli ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Değişim kampanyası için getirilen telefonların bedelleri Fixpack tarafından değerlendirilmektedir. 

  Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan Samsung mağazalarında 12.02.2021-31.03.2021 (23:59) tarihleri arasında satın alınan Samsung marka Samsung Galaxy S21 5G (G991) veya Galaxy S21+ 5G(G996) veya Galaxy S21 Ultra 5G (G998) model cep telefonu (“Ürün”) satın alan tüketiciler için geçerli olup; eski telefonunun mülkiyetini yetkili satış noktasına devreden ve kampanyaya dahil yeni Samsung cep telefonunu alan tüketicilere (“Katılımcı”), kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda, aldıkları model cep telefonuna bağlı olarak değişen oranlarda indirim sağlanacaktır.

  Kampanyada Mağaza’ya devredilecek eski ürün için sağlanacak tutar yalnızca aynı mağazadan satın alınacak yeni Ürün için kullanılabilir. Katılımcının indirime konu olan tutarın parasal karşılığını talep etme veya kampanyaya dahil Ürün haricinde başka bir ürün ile bu indirimden faydalanması mümkün değildir. Söz konusu ürünlerin fiyatlandırmalarında Samsung’un herhangi bir dahili bulunmamakta olup fiyatlar Samsung’un tavsiyesi niteliğindedir.

  Eski ürünün devri için mağaza yetkilisi tarafından sağlanacak Fixpack Müşteri Beyan Formu’nun imzalanması gerekmektedir. 

  Fixpack ve/veya Samsung kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.

  Tüketici tarafından teslim edilecek ürünün; Ön ekranında ve arka kasasında kırık/çatlak olmaması, ürünün açılıp kapanıyor olması, bataryasının bulunması ve şarj olabilmesi, cihazın ekranında piksel kaybı olmaması, varsa cihazın cloud özelliğinin iptal edilmiş olması, ürünün BTK sorgusu sonucunda çalıntı olmaması gerekmektedir.

  Samsung ve/veya Fixpack her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı saklıdır.

  Kampanya kapsamı ürün model ve renkleri Samsung bayilerinin stokları ile sınırlıdır.

  ÜRÜNÜN, SAMSUNG ONLİNE MAĞAZA‘dan ALIMI

  Samsung Online Mağaza’dan, Ürün satın alınması durumunda; tüketicilere, Değişim Kampanyası’ndan faydalanma imkanı tanınmaktadır. Değişim Kampanyası imkanı Samsung Online Mağaza’dan satın alımlarda geçerli olup tüketici yürürlükteki kampanyalardan sadece birini seçebilecektir. Samsung Online Mağaza’da geçerli Değişim kampanyası için detaylı bilgi https://shop.samsung.com/tr/degisim-kampanyasi-kosullari sayfasındadır. Değişim Kampanya konusu tüm ürünler ve renkleri Samsung Online Mağaza stokları ile sınırlıdır.

  HER İKİ KANAL İÇİN GEÇERLİ GENEL KAMPANYA KOŞULLARI

  Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların Kampanya’dan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)

  ..

  Tüketici işbu metinde belirtilenler kampanya/hediyeleri birleştiremez.

  Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

  Ürünlerin fiyatları Samsung’un tavsiyesi niteliğindedir. Tavsiye edilen satış fiyatları,  satış kanallarında değişiklik gösterebilir.

  Samsung Galaxy S21 Serisi, 5G ile uyumludur. 5G bağlantısı; bulunulan konuma,mobil operatörüne ve operatör tarifesine göre değişiklik gösterebilir ve her ülkede veya her bölgede kullanılmayabilir. 5G bağlantısı hakkında daha fazla bilgi için lütfen mobil operatörünüz ile iletişime geçin. Daha fazla bilgi için lütfen www.samsung.com adresini ziyaret edin.

  Kulaklık ve şarj cihazı kutuda yer almamaktadır ve ayrı satılır.

  Kampanya, herhangi başka bir kampanya ile (satış kanallarının kendi inisitiyatifi ile yürüttüğü kampanyalar/ verdiği hediyeler de dahil olmak üzere) birleştirilemez.

  Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ile güncel Samsung mağaza listesi samsung.com/tr web sitesindedir.

  Tüketiciler, Kampanya’ya katılarak, Samsung tarafından alınan bilgileri kapsamında, Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesi/toplanması, kaydedilmesi ve varsa ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılması, aktarıldığı konusunda bilgilendirilmiştir.

  Yazı kaynağı : www.samsung.com

  Eskiyi getir, yeni Galaxy'yi götür | Samsung TR

  Eskiyi getir, yeni Galaxy'yi götür | Samsung TR

  Galaxy'nin en iyi

  değişim kampanyası!

  Eski telefonunuzu getirin, Galaxy A 2017 Serisi, Galaxy S7, S7 edge veya
  Galaxy Note5'e özel indirimlerle sahip olun.

  Yazı kaynağı : www.samsung.com

  Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası - Vatan

  Dünyada en çok satan ürünler ve popüler markalar Vatan Bilgisayar’da. iPhone, Samsung, Huawei,LG, Vestel,Nokia telefonlar, Asus, Lenovo  notebooCanon, Nikon fotoğraf makineleri, XBOX, PS4 oyun konsolları, LG, Samsung televizyonlar, DVD ve Ev Sinema Sistemleri, Network Ürünleri,Tüm OEM Ürünleri, Harici Diskler gibi birçok marka ve kategoriyi sizlere sunuyoruz. 
    Masaüstü ve Dizüstü bilgisayarlarda yüzlerce farklı özellik ve modelde ürün bulabilirsiniz. Asus, Lenovo, ExperMsi gibi ünlü markalar uygun fiyat seçenekleri ile kapınıza kadar geliyor. Bilgisayar ve Mobil cihazlarınız için güvenlik yazılımları, işletim sistemleri, Microsoft Office programları da bu ürünlerle beraber hizmetinize hazır.

  Kişisel elektronik cihazların yanında televizyonlar, ev sinema sistemleri, oyun konsolları, drone, hoverboardklima ve ısıtıcılar da ürünlerimiz arasında mevcuttur.  Baymak Klima, Samsung Klima gibi çeşitli klima ve Delonghi, Fakir,Ufo,Sinboısıtıcıları vatanbilgisayar.com’da bulabilirsiniz. Ünlü markalara ait fotoğraf makineleri, fotoğraf makinesi lensleri ve hafıza kartları ile ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ofisinizde Yazıcı, Tarayıcı, Kartuş, Toner, Kâğıt ve CD gibi sarf malzemesi ihtiyaçlarınız için bu alanda öncü olan Brother, Xerox, Canon, HP gibi markaların yüzlerce ürününü tek tıkla kapınıza kadar getirelim. Evinizin olmazsa olmazları; Küçük Ev Aletleri. Philips, Fakir, Braun, Arzum ve daha birçok markanın modelleri cep dostu fiyatlarla sizlerle. Elektrikli süpürge, vantilatör ve ütü gibi eviniz için önem arz eden  kategorilerde dilediğiniz her ürünü bulabilirsiniz. Mutfağınızda bulunması gereken tost makinesi, blenderçay kahve makinelerimeyve sıkacağı, su ısıtıcıları ve birçok kategorideki ürünler Vatan Bilgisayar’da.

  Günümüzde çok tercih edilen manzara fotoğrafları veya video çekimlerinin yanı sıra askeriye, trafik ve tarım gibi alanlarda da kullanılan  DJI marka drone ve multikoplerlerimizi TV ve Ev Elektroniği kategorimizden inceleyebilirsiniz.

  Eğer fotoğraf ve video çekimlerinize farklı bir boyut kazandırmak istiyorsanız Video ve Outdoor Kameralar işte tam da sizin için uygun cihazlardır. GOPRO, SONY marka video ve outdoor kameralar, Aksiyon & Outdoor Kamera Aksesuarlarına en yakın Vatan Bilgisayar mağazamızdan veya web sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Aracınız için birçok navigasyon aleti, ses ve görüntü sistemini de sitemizde bulabilirsiniz. Taşınabilir bataryalar, kablolar, kulaklık, mp3 çalar, çeviriciler, ekran koruyucu, çanta ve kılıflar gibi binlerce ürün ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Yüzlerce ünlü markaya ait ürünleri hızlı bir şekilde çeşitli ödeme seçenekleriyle vatanbilgisayar.com’dan güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. DEVAMINI GİZLE

  Yazı kaynağı : www.vatanbilgisayar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap