Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  samsun lunapark bilet fiyatları 2022

  1 ziyaretçi

  samsun lunapark bilet fiyatları 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Lunapark bilet fiyatları ne kadar? 2022 lunapark bilet ve jeton fiyatları

  Lunapark bilet fiyatları ne kadar? 2022 lunapark bilet ve jeton fiyatları

  Türkiye’de okullar 17 Haziran 2022 yani geçtiğimiz Cuma gününde tatil oldu. Milyonlarca öğrenci karnelerini aldıktan sonra heyecanla bekledikleri yaz tatillerine kavuştu. Yaz tatilinde eğlenmek için en doğru yerlerden birisi olan lunaparkların fiyatları ise gençlerinin gündemini yoğun bir şekilde meşgul ediyor. 2022 lunapark bilet ve jeton fiyatlarının güncel hallerini öğrenmek isteyen insanlar arama motorlarını meşgul ediyor. Peki Lunapark bilet fiyatları ne kadar?

  Lunapark bilet fiyatları ne kadar?

  2022 yılında iyice yükselen enflasyon rakamları lunapark sektörüe de olumsuz olarak yansıdı. Örnek olarak İzmir’deki bir biletin ortalama fiyatı 12,5 TL olurken, 10 bilette ise fiyat 100 TL olarak belirlendi. Lunapark bilet ve jeton fiyatları ilden ile farklılık gösterebiliyor. 2022 lunapark bilet fiyatlarının güncel halleri ise şu şekilde:

  İzmir Lunapark: 1 bilet 12,5 TL, 10 Bilet 100 TL

  İstanbul Bostancı Lunapark: 1 Bilet 15 TL, 10 Bilet 120 TL

  İstanbul Maltepe Lunapark Jeton Fiyatı: 5 TL, Bilet Fiyatı 10 TL

  Lunapark bilet fiyatları

  Lunapark jeton fiyatları ne kadar?

  Hem yetişkinler hem de çocuklar için mükemmel bir eğlence merkezi olan lunaparklar Türkiye’nin bir çok ilinde faaliyet göstermeye devam ediyor. Bu lunaparkların bazıları büyük iken bazıları küçük olabiliyor. Lunaparkta eğlenmek isteyen insanların bir çoğu bilet fiyatları dışında jeton fiyatlarını da merak ediyor. İşte 2022 lunapark jeton fiyatlarının güncel halleri:

  - Tüm lunaparklarda 1 adet jetonun fiyatı 10 TL’den başlıyor.

  - Bazı yerlerde ise (İstanbul Maltepe ve Bostancı) lunaparklarda 1 jeton 15 TL’den satışa sunuluyor. Toplu satışlarda ise indirim yapılıyor.

  Samsun lunapark bilet fiyatları 2022

  Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Samsun’da üç adet lunapark hizmet vermeye devam ediyor. Samsun’da yer alan lunaparkların isimleri şunlardır:

  Mehmet Akyol Lunapark

  Starpark Lunapark

  Samsun Göcenler Lunapark

  Samsun’da bulunan bu lunaparklarda da bilet ve jeton fiyatları diğer illerdeki lunaparkların fiyatlarıyla paralel bir doğrultuda belirlendi. Samsun’daki lunaparklarda biletler 10 TL’den, jetonlar ise 5 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

  Yazı kaynağı : www.haber365.com.tr

  Bostancı Lunapark, Nerede, Nasıl Gidilir, Bilet Fiyatları

  Bostancı Lunapark, Nerede, Nasıl Gidilir, Bilet Fiyatları

  Bostancı Lunapark

  Luna Lunapark, 1983 yılında Ümit-Savaş CELASUN kardeşler tarafından Limited Şirket olarak kurulmuş ve İstanbul Anadolu yakasında Bostancı Lunapark adı ile bu şirkete bağlı ilk yerleşik Lunaparkını açmıştır. CELASUN Ailesinin 1940 senesine dayanan Lunapark geçmişi, Luna Lunapark’ın gerek kalite gerekse yenilikçilik anlamında büyümesinde büyük rol oynamıştır.
  Bünyesinde bulundurduğu tüm oyuncakların İtalyan yapımı oluşu BOSTANCI LUNAPARK’ın ve CELASUN adının güven teşkil etmesini sağlamıştır. 2008 senesinde “Anonim Şirket” olarak yeni dönemine geçen Luna Lunapark, 2010 senesi itibarıyla Bostancı Lunapark’ının yanı sıra Çekmeköy/Taşdelen Lunaparkını da hizmete sunmuştur.

  Bostancı Lunapark Bilet Fiyatları?

  Biletler: 10 Tl.
  Jetonlu makınalar ise: 5 Tl. dir.
  Fotoğraflar

  Bostancı Lunapark, Nerede, Nasıl Gidilir?

  Adres: Bostancı,34744 Kadıköy / İstanbul

  Telefon: (0216) 410 1111

  Toplu taşıma ile;

  Bostancı istikametindeki otobüsler ve minibüsler ile kolaylıkla bulabileceğiniz, minibüs yolu üzerinde Bostancı son durakta sol tarafta bulabilirsiniz.

  Araç ile;

  gidecekseniz sahil yolu Bostancı sapağından girdiğinizde yol sizi Lunaparkın önüne kadar götürecektir.

  Yazı kaynağı : gezilmesigerekenyerler.com

  Bostancı Lunapark

  Samsun Lunapark

  Akyol Luna Park

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap