Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sakıp sabancı anadolu lisesi sorubak

  1 ziyaretçi

  sakıp sabancı anadolu lisesi sorubak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi

  Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi 1929 yılında Yıldız Sarayında Sultan Abdülhamit´in başhekimine ait evde 50.İlkokul adıyla öğretime açılmıştır. 1948-1949 Öğretim yılında Yıldız İlkokulu adını almıştır. 1993-1994 Öğretim yılından itibaren yabancı dil ağırlıklı lise programı uygulanan okulumuz 1998-1999 Öğretim yılında Anadolu lisesine dönüştürülmüştür. Öğretim süresi 4 yıldır.

  Üniversite Yerleştirme

  BAŞARILARI

  2018 Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi Üniversite Yerleşim Tablosu İçin Tıklayın.

  2017 Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi Üniversite Yerleşim Tablosu İçin Tıklayın.

  Kütüphanemiz: Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi Kütüphanesi olarak misyonumuz; öğrencilerimizin eğitim ve öğretimlerine, kişisel gelişimlerine, öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak, öğrencilerimizin boş zamanlarını en verimli şekilde geçirmelerini sağlayarak, onların araştırmacı ve seçici bir ruhla yetişmelerine olanak sunmaktır.

  Kütüphanemizde kütüphane memurumuz kontrolünde kitap takip programı kullanılmaktadır.

  Bu yönde kütüphanemizde 3266 adet basılı kitap, başlık olarak 359 adet basılı süreli yayın bulunmaktadır. 2010-2011 eğitim dönemi itibariyle Bilim Teknik ve Atlas ve Matematik Dünyası dergilerine abonelik başlatılmıştır. Kaynaklarımız Dewey Onlu Sınıflama Sistemine göre sınıflandırılıp açık raf sistemine uygun olarak yerleştirilmiştir.

  Tiyatro Salonumuz: Tiyatro Salonumuz 170 kişi oturma kapasiteli olup, ses düzeni, prokeksiyon, engelli rampası kulis, fuaye alanı ve acil çıkış kapısı bulunmaktadır.

  Çok Amaçlı Salon: Okulumuz zemin katında yer alan çok amaçlı salonumuzda 80 m2 çalışma alanı 3 soyunma odası bulunmaktadır. Halk oyunları,Drama ve Dans çalışmaları vb etkinliklerde kullanılmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.hangisoru.com

  İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi

  İSTANBUL / BEŞİKTAŞ - Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi

  KAYIT İŞLEMLERİ...

  TEBRİKLER SEVAL KURUŞÇU...

  YKS BAŞARIMIZ...

  HOŞGELDİNİZ

  LGS Tercihi Yapacak Öğrencilerimizin Dikkatine

  Yazı kaynağı : sabancilisesi.meb.k12.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap