Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sahrayıcedit satılık daire

  1 ziyaretçi

  sahrayıcedit satılık daire bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İstanbul Kadıköy Sahrayıcedit Mahallesinde Hisseli Daire

  İstanbul Kadıköy Sahrayıcedit Mahallesinde Hisseli Daire

  Açıklama

  Özellikler: 47 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın 11.normal katında, bina ana girişine göre sol arka kolda yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre; antre, hol, salon, 2 adet oda, mutfak, banyo, wc, 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup, toplam brüt 70 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın 3/16 hissesi satılıktır. 

  Ana taşınmaz ayrık nizamda betonarme karkas yapı tarzında A, B ve C Blok olmak üzere üç adet bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı A blok; bodrum + zemin + 11 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Projesine göre; bodrum katta; sığınak, su deposu, kazan dairesi ile zemin katta dükkan fonksiyonlu alanlar bulunmaktadır. Bina girişi projesine uygun olarak zemin kattan kuzey cepheden sağlanmaktadır. Taşınmaz içerisinde 2 adet asansör bulunmaktadır.

  Bölge Anadolu yakasınınMerkezi İş Alanlarından olup,yakın çevresinde taşınmazın konumlu olduğu iş merkezleri ile benzer özellikler gösteren plazaların yanı sıra 15/20 yıllık konut amaçlı olarak kullanılan yapılar yer almaktadır. Taşınmaz D100 karayolu yan yoluna cepheli durumda olup, Göztepe Kavşağı ile Kozyatağı kavşağı arasında yer almaktadırlar, Taşınmazın konumlu oldukları noktada ayrıca D100 karayoluna direkt bağlantıyı sağlayan kavşak mevcuttur.Taşınmaz yeni açılan metro güzergahında yer almakta olup, önlerinde Yenisahra durağı bulunmaktadır.Taşınmaza ulaşım özel ve toplu taşım araçları ile rahatlıkla sağlanabilmektedir. 

  Not: 28.03.1994 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

  Yazı kaynağı : www.tapu.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap