Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sahibinden satılık otomobil

  1 ziyaretçi

  sahibinden satılık otomobil bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Otomobil

  Favori arama adı 30 karakterden fazla olamaz.

  Aynı isimli kayıtlı favori aramanız var.

  Favori arama adı girin.

  Çok fazla favori arama kaydı oluşturdunuz. Daha sonra tekrar deneyin.

  Yazı kaynağı : www.sahibinden.com

  Otomobil

  Ulaşımda lüks olmaktan çıkıp büyük bir çoğunluk için zorunluluk haline gelmiş olan otomobil modelleri, çok çeşitli donanım seviyeleri ile kategorimizde yer alıyor. Her zevke ve bütçeye hitap eden sıfır ve ikinci el yüz binlerce otomobil ilanının yer aldığı kategori, hayallerdeki modele en hızlı şekilde ulaşabilmenin yolunu açıyor.

  Araba ilanları için yapacağınız aramalarda fiyat aralığının yanında, araç model yılı, vites tipi, kasa tipi, yakıt türü, araç kilometresi, motor hacmi, motor gücü, çekiş tipi, renk, garanti ve donanım özellikleri gibi birçok seçeneği kendiniz belirleyerek ilan sayısını sınırlandırabilir ve istediğiniz modele çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Anahtar kelime araması yaparak istediğiniz sonuçlara daha hızlı şekilde ulaşabilir ve özelleştirdiğiniz arama kriterlerinizi kaydedebilirsiniz.

  Volkswagen’den Mercedes’e, BMW’den Audi’ye, Honda’dan Chevrolet’ye, Toyota’dan Ferrari’ye ve Ford’dan Hyundai’ye tüm otomobil markaları, farklı donanım seviyelerindeki Sedan, Hatchback, Coupe, Cabrio ve Station Wagon modelleri ile kategorimizdeki ilanlarda yer alıyor. İkinci el otomobil modellerin yanında tercihinizi sıfır kilometre bir araç satın almaktan yana kullanmak isterseniz de bayiye gitmeden önce kategorimizdeki ilanlara göz atarak sıfır otomobil fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve hayalinizdeki modele avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

  İlanlarda yer alan yüksek kaliteli fotoğraflardan ve videolardan ilgilendiğiniz modeli incelerken, ilan sahibinin açıklamalarını okuyarak detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz. Almak istediğiniz araçla ilgili olarak satıcı ile telefon ya da mesajla irtibata geçerek ayrıntıları konuşabilir ya da pazarlık yapabilirsiniz. Tüm bunların yanında kendi aracınızı satmak için de ücretsiz üyelik işlemlerinin ardından, birkaç basit adımda kategorimize ilan verebilir, ilanınızın ön plana çıkarak daha fazla görüntülenebilmesi ve kısa sürede satılabilmesi için de vitrin ve doping hizmetlerimizden uygun ücret ve kolay ödeme koşullarıyla faydalanabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.sahibinden.com

  Sahibinden Satılık Araba Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Sahibinden Satılık Araba Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Yazı kaynağı : www.birevim.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap