Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sagopa kajmer ankara konseri 2022

  1 ziyaretçi

  sagopa kajmer ankara konseri 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sagopa Kajmer

  Sagopa Kajmer

  Sagopa Kajmer

  Kapı Açılış:  18.00
  Konser Saati: 21.00

  Sagopa Kajmer, 23 Eylül'de IF Performance Hall Armada Konserleri'nde dinleyicileri ile buluşuyor!

  Müzik yaşamına Samsun'da yerel bir radyoda DJ'lik yaparak başlayan Yunus Özyavuz, İstanbul Üniversitesinde Fars Dili ve Edebiyatı bölümününden mezun olduktan sonra,1998'de Kuvvetmira rap grubunu kurdu.1999'da ilk EP'si Pesimist EP 1'i yayımladı. Rap kariyerine Silahsız Kuvvet olarak başladığı sırada şarkılarında Anadolu ezgileri ve türküleri kullandı.İlk iki albümde sokak/battle tarzına ağırlık veren Sagopa Kajmer 3. albümüyle birlikte karamsar bir havada hayatı ele aldı, savaş ve insanlık üzerine şarkılar yaptı. 2 Haziran 2022'de Kağıt Kesikleri isimli albümünü yayımladı. Albümde Şehinşah, Dr Fuchs, Ramiz ve Velet ile düet yaptı ve aynı gün "Bla Bla Bla Bla"nın klibini yayımladı.

  Yazı kaynağı : biletinial.com

  Sagopa Kajmer Konseri

  Etkinlik Detayı

  Rap müziğine yıllarını vermiş, her bestesiyle ruhumuza dokunan Sagopa Kajmer sizlerle buluşmaya geliyor! Eşsiz bir rap gecesi yaşamak istiyorsanız biletleriniz BuBilet'te

  Yazı kaynağı : www.bubilet.com.tr

  Sagopa Kajmer

  Sagopa Kajmer Konseri

  Sagopa Kajmer Konseri

  Rap müziğine yıllarını vermiş, her bestesiyle ruhumuza dokunan Sagopa Kajmer sizlerle buluşmaya geliyor! Eşsiz bir rap gecesi yaşamak istiyorsanız biletleriniz Biletino'da.

  Kapı açılış saati 18:00 

  Etkinlikte 18 yaş sınırı yoktur.

  6 yaş üzeri bilete tabidir. 

  İndirimli biletler sınırlı sayıdadır.

  E-Biletiniz Mail ve Sms olarak size gelecektir.

  Çıktı almanıza gerek yoktur.

  Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.

  Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

  Yazı kaynağı : biletino.com

  Sagopa Kajmer

  Bu kapsamda etkinlika.com adresinde bulunan İletişim formunu doldurmanız durumunda veya Chatbot üzerinden aktarmanız durumunda “”Ad-Soyad, Telefon No veya Cep Telefon No, E-mail, Çalıştığı Şirket Bilgisi, Pazarlama Amacıyla Kampanya Çalışmaları Neticesinde Elde Edilen Bilgiler Ve Değerlendirmeler, Müşterinin Online Aktivite Bilgisi, IP Adresi İzleme, Bunların Sonuçlarının İlgili İş Birimleri Tarafından Değerlendirildiği Raporlara Yönelik Bilgiler, Kişinin Ürün Ve Hizmetler Hakkında Yaptığı Şikayetlerle İlgili Toplanan Bilgiler Ve Kayıtlar, Kişinin Ürün Ve Hizmetler Hakkında Yaptığı Taleplerle İlgili Toplanan Bilgiler Ve Kayıtlar” gibi kişisel verileriniz, tarafınız ile çağrı merkezimiz veya diğer iletişim kanalları ile iletişime geçilmesi ve tarafınıza seçmiş olduğunuz konu kapsamında bilgi ve destek hizmetlerinin sunulması amacıyla 6698 sayılı kanunun 5/2-c maddesindeki sözleşmenin kurulması ve ifası için gerekli olma hukuki sebebi ile 5/2-f maddesindeki meşru menfaat hukuki sebebine,

  “Anket sorularına verdiğiniz yanıtlar” kapsamındaki kişisel verileriniz hizmetin sunulması sonrasında memnuniyet durumunuzun ölçülmesi, tarafınıza daha nitelikli hizmetin sunulması için değerlendirmeler yapılması amacıyla 6698 sayılı kanunun 5/2-f maddesindeki meşru menfaat hukuki sebebine ve

  6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında tarafınızdan onay alınmak suretiyle tarafınıza uygun satış kampanyaları hakkında bilgi verilmesi, tarafınıza tanıtıcı ve açıklayıcı nitelikte bilgi ve ilanlar gönderilmesi, hizmet, özel teklif ve kampanyalara ilişkin pazarlama iletişimi faaliyetlerinin yapılması ve bu amaçlar doğrultusunda benzer davet, tanıtım, kutlama ve anket uygulamaları da dâhil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletinin gönderilmesi 6698 sayılı kanunun 5/2-a maddesindeki kanunlarda öngörülmüş olma hukuki sebebine dayalı olarak işlenecektir.

  ETKİNLİKA kişisel verilerinizi, web sitesinde bulunan “Çevrimiçi” uygulaması üzerinden bilgilerinizi iletmeniz veya yönlendirilen formu doldurmanız ve/veya çağrı merkezimiz ile yapacağınız görüşme ile tarafımızla iletişim kurarak sözlü olarak bilgilerinizi iletmeniz suretiyle temin etmektedir.

  KİŞİSEL VERİLERİN SAKLANMASI

  Kişisel verileriniz yukarıda belirtilen amaç ve hukuki sebepler doğrultusunda sınırlı süre muhafaza edilecek ve süresi sonunda imha edilecektir.

  KİŞİSEL VERİLERİNİZE İLİŞKİN HAKLARINIZ

  Veri sahibi olarak Etkinlika‘ya başvurarak;


  Yukarıda sayılan haklarınıza ilişkin taleplerinizi Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’de öngörülen başvuru usullerine uygun olarak Etkinlika ‘ya iletmeniz durumunda Etkinlika talebinizi niteliğine göre en kısa sürede ve en geç 30 (otuz) gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandıracaktır. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi hâlinde, Etkinlika Kişisel Verileri Koruma Kurulunca belirlenen tarifedeki ücreti talep edebilecektir.

  Detaylı bilgi için “www.etkinlika.com” adresinde bulunan Kişisel Verilerin Korunması Politikamızı inceleyerek öğrenebilirsiniz.

  Aydınlatma Metni doğrultusunda, IRMAK DIŞ TİC. ORG. BİLG. VE ELEKT. SİST. SAN VE TİC. LTD. ŞTİ., tarafından 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun kapsamında yukarıda yer alan iletişim bilgilerime reklam, kampanya, pazarlama, bilgilendirme, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, kişisel verilerimin bu amaçla işlenmesini, hizmet alınan tedarikçiler ve iş ortaklarıyla paylaşılmasını;

  Yazı kaynağı : etkinlika.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap