Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  saglik bilimleri universitesi personel alimi

  1 ziyaretçi

  saglik bilimleri universitesi personel alimi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sağlık Bilimleri Üniversitesi - Üniversitemizin 16.03.2023 Tarihli 32134 Sayılı Resmi Gazete'de Yayımlanan Sözleşmeli Personel Alım İlanı!..

  Üniversitemizin 16.03.2023 Tarihli 32134 Sayılı Resmi Gazete'de Yayımlanan Sözleşmeli Personel Alım İlanı!..

  Üniversitemizle sözleşmeli personel alımı ile ilgili ilanımız 16.03.2023 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanmıştır. Başvurular https://sozlesmeli.sbu.edu.tr/ internet adresi üzerinden yapılacaktır. Başvuru Talep Formu bilgisayar ortamında doldurulup sisteme öyle yüklenecektir. 

  Başvuru Talep Formu için tıklayınız...

  Sözleşmeli Personel Alım İlanı için tıklayınız...

  Sözleşmeli Personel Başvuru Sistemi Kullanıcı Kılavuzu için tıklayınız...

  Yazı kaynağı : www.sbu.edu.tr

  Sağlık Bilimleri Üniversitesi 162 personel alımı yapacak: İşte başvuru 2023

  Sözleşmeli Personel Alım İlanı | Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

  Sözleşmeli Personel Alım İlanı | Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

  Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’da yer alan Ek 2’inci maddenin (b) fıkrası gereğince yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 100 sözleşmeli personel alınacaktır.

  İLAN METNİ VE İSTENİLEN BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ

  Başvuru Formu İçin Tıklayınız

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Hazırlanan Aydınlatma Metniİçin Tıklayınız

  6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Hazırlanan Çalışan Adayı Açık Rıza Metni İçin Tıklayınız

  Başvuru Başlangıç Tarihi : 31.01.2023

  Son Başvuru Tarihi            :14.02.2023

  Yazı kaynağı : www.ksbu.edu.tr

  4/B Sözleşmeli Personel Alım Sonuçları Hk. | Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

  4/B Sözleşmeli Personel Alım Sonuçları Hk. | Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi

  657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 31 Ocak 2023 tarihli ve 32090 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan ve 09.02.2023 tarihli ve 32099 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan düzeltme ilanımızla da güncellenen ilanlarımızda yer alan sözleşmeli personel pozisyonlarına başvuran adayların değerlendirme sonuçları aşağıdaki listede belirtilmiştir.

  Sözleşmeli pozisyonlara yerleşmeye hak kazanan adayların aşağıda istenilen belgeleri 24 Mart 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’na şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Asıl olarak yerleşmeye hak kazananlardan belgelerini süresi içerisinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılacaktır.

  Yerleştirme sonuçlarına ilişkin itirazlar sonuçların ilan edilmesinden itibaren 3 (üç) iş günü içinde  imzalı dilekçe ile Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. İtirazlar, en fazla 5 (beş) iş günü içinde incelenerek karara bağlanacak ve adayın itiraz dilekçesinde beyan ettiği posta adresine bildirilecektir. Süresi içinde yapılmayan, e-posta veya faks ile yapılan, itiraz dilekçesinde T.C. Kimlik numarası, adı, soyadı, imza ve adres bilgileri bulunmayan dilekçeler dikkate alınmayacaktır.

  Belgelerini teslim eden adayların arşiv araştırması sonucunda yerleştirme işlemleri yapılacak ve kendilerine sözleşme imzalattırılmak üzere bildirimde bulunulacaktır.

  Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca sözleşmeli personelin başka bir kuruma naklen tayini mümkün değildir.

  Atanmaya hak kazanan adaylar, personel ihtiyacı durumuna göre Üniversitemiz merkez birimleri ile Üniversitemize bağlı ilçelerde bulunan birimlerimizde görevlendirileceklerdir

  Göreve başlatılacak sözleşmeli personeller hakkında; 26 Ocak 2023 tarihli ve 32085 sayılı Resmi Gazetede yayımlan Devlet Memurları Kanunu ve Bazı Kanunlar İle 663 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunda belirtilen hususlara göre işlem tesis edilecektir.

  Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup ilgililere ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

  İSTENİLEN BELGELER

  1-      Başvuru Dilekçesi için tıklayınız.

  2-      Üniversite hastaneleri veya tam teşekküllü devlet hastanelerinden alınacak olan sağlık kurulu raporu. (Sağlık Kurulu Raporunda yerleşmeye hak kazanılan pozisyonla ilgili temizlik, güvenlik ve diğer görevleri yapmasına engel rahatsızlığın bulunmadığı belirtilecektir)

  3-      Fotograf (6 adet)

  4-     Mal Bildirim Formu

  5-      Askerliğini yapmış adaylar için terhis belgesi örneği

  Yazı kaynağı : www.ksbu.edu.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap