Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sadakatsiz 34. bölüm full izle kanal d

  1 ziyaretçi

  sadakatsiz 34. bölüm full izle kanal d bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sadakatsiz Son Bölüm İzle

  34. Bölüm izle İzle

  Sadakatsiz

  Sadakatsiz 34. bölüm izle tek parça! Sadakatsiz son bölüm full izle! Sadakatsiz son bölüm izle youtube - Magazin Haberleri

  Sadakatsiz 34. bölüm izle tek parça! Sadakatsiz son bölüm full izle! Sadakatsiz son bölüm izle youtube - Magazin Haberleri

  Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin 34. bölümü izleyiciyle buluştu. Sadakatsiz dizisinin son bölümünde yaşananlar merak ediliyor. Sadakatsiz dizisinin son bölümünde; Gönül bombayı patlatırken Aras kazanın olduğu yere gider. İşte Sadakatsiz 34. bölüm full izle bilgileri...

  Sadakatsiz 34. bölüm izle

  Asya, geçmişini hatırlamaya çalışan esrarengiz hastasına yardım etmeye çalışırken onun pesine düşen Kadir isimli adamdan habersizdir.

   Volkan'ı da rahatsız eden bu durum onu dönüp dolaşıp Asya'nın peşine düşmeye iterken, yürüdüğünü herkesten saklayan Derin'in ise bu adamı görmesi ve geçmişten tanıyor olması dengeleri değiştirecek bir başlangıç olacaktır...

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Sadakatsiz 34. Bölüm Full İzle... Kanal D Sadakatsiz son bölüm İzle Video

  Sadakatsiz 34. Bölüm Full İzle... Kanal D Sadakatsiz son bölüm İzle Video

  Sadakatsiz dizisinin 34. bölümü Kanal D ekranlarında 13 ekim Çarşamba günü yayınlandı. Sadakatsiz 34. bölümü izleyebileceğiniz link haberimizde.

  SADAKATSİZ 33. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

  Asya, Ali'nin maruz kaldığı zorbalığı öğrenmenin sarsıntısı ile oğlu için harekete geçer. Verdiği karar Volkan'ı, hatta Tekirdağ'ı sarsacakken, kazada hayatını kurtardığı hastanın kendisinden başka kimseyi hatırlamadığını fark eder.
  Asya, hayatının serüven dolu yeni bir kapısını aralarken, zamanın ona neler getireceğinden habersizdir…

  SADAKATSİZ DİZİSİNİN KONUSU

  Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan ( Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye ( Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır.

  Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri... Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek…

  Oyuncular: Cansu Dere (Asya), Caner Cindoruk (Volkan), Melis Sezen (Derin), Burak Sergen (Haluk), Özge Özder (Derya), Eren Vurdem (Mert), Yeliz Kuvancı (Bahar), Olcay Yusufoğlu (Serap), Nazlı Bulum (Nil), Gözde Seda Altuner (Gönül), Emir Taro Tekin (Selçuk), Alp Akar (Ali)

  SADAKATSİZ 34. BÖLÜM İZLE

  Sadakatsiz dizisinin 13 ekim günü yayınlanan 34. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.

  SADAKATSİZ 34. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

  SADAKATSİZ 34. BÖLÜM CANLI İZLE KANAL D

  Kaynak: Haber Global

  Yazı kaynağı : haberglobal.com.tr

  Sadakatsiz yeni b�l�m� izle (34. B�L�M), Sadakatsiz son b�l�m Kanal D izle

  Sadakatsiz 34 bölüm canlı izle Kanal D Sadakatsiz yeni bölüm full izle - Magazin Haberleri

  Sadakatsiz 34 bölüm canlı izle Kanal D Sadakatsiz yeni bölüm full izle - Magazin Haberleri

  Sadakatsiz’in 34. bölümün için artık sona gelindi. Sevilen dizi Saat 20.00 itibariyle ekranlardaki yerini alıyor. Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan Sadakatsiz’de Asya’nın Tekirdağ’a dönüşü Derin’i oldukça rahatsız etmişti. 13 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanan yeni bölümde ise Derin yine bir şeylerin peşinde. İşte, tüm merak edilen soruların yanıtını içeren, Sadakatsiz’in yeni bölümü ve diziyi internet üzerinden izlemek isteyenler için Kanal D Sadakatsiz 34. bölüm canlı izleme linki…

  SADAKATSİZ’İN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLUYOR?

  Asya, kazadan kurtardığı Aras ile yavaş yavaş yakınlaşırken, Ali ve Nil adamın durumunu merak ederek Asya’dan eve davet etmesini istiyor. Asya’nın daveti ile Aras eve gelirken, Volkan, Asya’yı bu yeni adama karşı dikkatli olması konusunda uyarıyor.

  Volkan, bu gizemli adamla tanışmak ve onun nasıl biri olduğunu görmek için geldiğin de Derin de Volkan’ı takip ediyor.

  Aras, bahçede yalnız otururken, Derin, çalıların arkasından bu yeni adamı gözlüyor. Ancak Aras ile Derin karşı karşıya geldiğinde ikisi de birbirlerini tanıyarak adını söylüyor.

  KANAL D SADAKATSİZ’İN 34. BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  SADAKATSİZ’DE GEÇTİĞİMİZ HAFTA NELER OLMUŞTU?

  Asya’nın kazadan kurtardığı adamın tedavisi hastanede devam eder. Durumu günden güne iyiye giden adam, hiçbir şey hatırlamadığını ve hafızasını kaybettiğini söyler. Hastaneye gelen gizemli kişiyi telefonda konuşurken duyan Asya, kazadan kurtardığı adamın adının Aras odluğunu öğrenir.

  Aras'ın izlerini takip ederek onun kim olduğunu ve geçmişini öğrenmeye çalışan Asya, bu yolda önemli bir gelişmeye şahit olur. Aras, Asya’nın sayesinde ilk kez bir şeyi hatırlar ve düğüm yavaş yavaş çözülmeye başlar.

  Nil ise Selçuk'un restoranında işe başlar. Hala Selçuk’a karşı hisler besleyen Nil, onu yeni sevgilisiyle görünce büyük bir yıkım yaşar. 

  Asya’nın Tekirdağ’a dönmesinden rahatsız olan Derin, Asya’nın karşısına çıkarak bu kararın nedenini sorgularken, onun gelişiyle huzurunun kaçtığını söyler. Yaşanan feci kazanın ardından ilk defa karşı karşıya gelen iki kadın arasındaki gerginlik yeniden artar.

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap