Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sac, çatı kaplama malzemeleri fiyatları

  1 ziyaretçi

  sac, çatı kaplama malzemeleri fiyatları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Çatı Kaplama Malzemeleri

  Çatı Kaplama Malzemeleri

  Satış Ofisi : Zeytinburnu Demirciler Sitesi
  8. Yol No: 78 – 80 – 82 , Zeytinburnu / İstanbul

  Depo – Şube : Karaağaç Mah. İstanbul-Hadımköy Caddesi no:19 Hadımköy / İstanbul

  Zeytinburnu Telefon : 0212 546 92 02

  Hadımköy     Telefon : 0212 542 90 30

  WhatsApp 1 / Mobil : 0531 304 24 92

  WhatsApp 2 / Mobil : 0530 068 80 73

  Yazı kaynağı : www.kucukdeveci.com.tr

  Çatı Kaplama Malzemeleri

  Çatı Sacı Fiyatları

  Çatı kaplama amacıyla üretilen çatı sacları, galvanizli formda ve oluklu olarak tasarlanmaktadır. Yüksek mukavemet direncine sahip olan bu ürünler, yapısal özellikleri açısından farklılık içermektedir.

  Paslanmaz özelliğiyle üst düzey dayanıklılık gösteren çatı sacı çeşitleri, uzun yıllar kullanım avantajına sahip olmaktadır. Galvanizleme işlemi sonrası paslanmaz özelliği kazandırılan çatı sacları, beton altı sacı olarak da kullanılmaktadır. 

  İşlevselliğinin yanı sıra estetik ihtiyaçlara da yanıt bulan çatı sacları, Karaca Metal kalitesi ile öne çıkıyor.

  Çatı Sacı 2023 Fiyat Listesi

  Not: Kdv hariç fiyatlandırmadır.

  Kalite: ST37

  Aynı zamanda maksimum düzeyde ergonomi deneyimi yaşatan bu ürünler, uzun yıllar kullanım avantajını da beraberinde getiriyor. En sık tercih edilen çeşidi ise çelik olanlardır.

  Gerek dayanıklılığı gerekse dış ortam koşullarına karşı gösterdiği direnç ile son derece konforlu bir kullanıma sahiptir. Çeşitli endüstriyel yapılarında kullanılan çatı kaplamaları katlandığında dahi kaplaması dökülmez. Bu da ürünün avantajları arasında yer almaktadır.

  Çatı Saclarının Özellikleri

  Çatı sacları çelik levhalar kapsamında üretildiği için kaliteli malzeme içermektedir. Karaca Metal çatı saclarında geri dönüşüm özelliği de bulunmaktadır. İşçilik ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız rotanızı en dayanıklı Karaca Metal çatı sacı çeşitlerine çevirebilirsiniz. Isıya karşı direnç gösteren bu ürünler, taşınabilme açısından da çeşitli kolaylıkları bünyesinde barındırmaktadır. Sıcak ve soğuk olarak haddelenmiş saclardan oluşan çatı sacı malzemeleri, ihtiyaç duyduğunuz ölçü ve uzunlukta tasarlanmaktadır. 

  Tercih edilecek çatı saclarının uzun ömürlü olması en çok dikkat edilmesi gereken detaylardandır. Bu ürünlerin coğrafi koşullara ve çeşitli dış ortam şartlarına dayanıklılık göstermesi gerekmektedir. Aynı zamanda çatı sacı fiyatları Karaca Metal’in makul rakamlarında satışa sunuluyor. Montajı ise fazlasıyla pratik olan bu ürünler, her açıdan müthiş bir kullanım konforu sunmaktadır. Çeşitli yapıların ve konutların güvenirliğini arttıran çatı saclarının yüksek kaliteli forma sahip olması gerekir. 

  Trapez saclar olarak da adlandırılan çatı saçları estetik açıdan son derece kusursuz bir görünüm yaratıyor. Özellikle boyalı trapezler, hem sağlamlığı hem de birbirinden farklı görünüm ile yapılarda hoş bir aura yaratıyor. Projeniz için ihtiyaç duyduğunuz çatı sacı çeşitlerine firmamızın kalitesi odağında erişebilirsiniz. Üstelik istediğiniz ölçüler, sizler için özel olarak tasarlanırken titiz çalışmalardan geçiyor. Alanında uzman ekibimiz ve ileri teknoloji cihazlarımızla ürettiğimiz çatı sacları, kullanım açısından en dayanıklı ürünlerin başında geliyor. 

  Standart ölçülerin yanı sıra projenize özel formda sac çeşitlerine firmamız kalitesi ile erişebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ağırlık ve ölçüler için sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

  Youtube Video Resmi N4PcER8kIQI

  Boyalı Çatı Sacları

  Standart metal sacların dışında boyalı olanlar görünümü ile estetik bir duruş sergiliyor. Fonksiyonelliği ve dayanıklılığıyla birlikte son derece dekoratif görünen boyalı saclar, güvenilir kullanımı da beraberinde getirmektedir. Özellikle galvanizli olanlar uygulandığı işlem kapsamında ekstra dayanıklı bir yapı kazanmaktadır. Farklı kesimlerde vücut bulurken, her yapıya uygun formda üretilmektedir. 

  Çeşitli renklerle harmanlanan boyalı çatı sacları için rotanızı Karaca Metal’e çevirebilirsiniz. Neme ve yağışa karşı yüksek direnç gücüne sahip olan bu ürünler, birçok ebatlarda tasarlanmaktadır. Çok amaçlı kullanım avantajını bünyesinde barındıran çatı sacları, büzülme ya da genleşme gibi olası problemleri ortadan kaldırmaktadır. Bu yüzden endüstriyel alanlarda sıkça tercih edilmektedir. 

  Boyalı çatı sacı fiyatları ise Karaca Metal’in uygun fiyat stratejisiyle fark yaratıyor. En kaliteli ürünlere en uygun rakamlarla ulaşmak için firmamızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yüksek kalitemizi deneyimlerken cüzzi rakamlardan faydalanabilirsiniz.

  Çelik Çatı Sac Ne İşe Yarar Avantajları Nelerdir?

  Çelik sacların en büyük avantajlarından biri kolay şekil alabilmesidir. Maksimum esnek yapısıyla müthiş bir dayanıklılık gösteren bu ürünler, uzun yıllar bakım işlemi gerektirmemektedir. Bu yüzden paslanmaz özelliği kapsamında hiçbir işleme tabi tutulmadan konforla kullanılabilmektedir. Ev gibi çeşitli yaşam alanlarının güvenle kullanılabilmesi için en ergonomik ve işlevsel ürünler arasında yer almaktadır. Standart renk kalıplarının üzerine çıkan firmamız, fantastik renk seçenekleriyle çatı saclarına yeni bir boyut kazandırıyor. Estetik kaygınıza profesyonel çözümler sunarkan, sizlere güvenilir bir yapı vaad ediyor. 

  Düşük ağırlığı sayesinde pratik ve konforlu bir kullanım avantajına sahiptir. Böylece kolay taşınabilmekte ve montaj işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. %100 geri dönüşüm özelliği bulunan çelik çatı sacı çeşitleri, tam bir çevre dostu niteliğindedir.Olabildiğince minimum bakım gerektiren hatta neredeyse hiç gerektirmeyen yapısı ile ihtiyaçlarınıza uygun form ve ölçülerde düşük maliyetli bir üründür.

  Çatı saclarının avantajlarından biri de kuşkusuz ısı yalıtım özelliğidir. Soğuk havalarda kar ve yağmur yağışlarına meydan okuyan bu ürünler, son derece üstün bir performans gücüne sahiptir. İletkenlik derecesi maksimum olan çelik çatı sacları, tek kat formuyla da yüksek bir işlevsellik sergilemektedir. İki trapez arasında ısı yalıtımı yer alan çeşitler ise daha dayanıklı bir yapıya sahiptirler. 

  İş yerlerinde, evlerde ve birçok sanayi bölgelerinde kullanılan çatı sacları, firmamızın titiz faaliyetleri ve alanında uzman kişileri odağında üretime tabi tutulmaktadır. İleri teknoloji kapsamında ürettiğimiz bu ürünleri dünya kalite standartlarıyla harmanlayarak hizmetinize sunuyoruz. Gösterdiği maksimum performansla birlikte dekoratif bir görünüm sergileyen bu ürünler, çeşitli özellikleriyle müthiş bir avantaj sağlamaktadır. Zengin renk seçeneğine sahip olan çelik saclar, üzerinden yıllar geçse dahi dirençli bir kullanım sağlamaktadır. Üretim mimarisi kapsamında esnek ve dikey kaplamalara uygun olma özelliğiyle fark yaratmaktadır. 

  Her ölçüye uyum sağlayan ve kolayca montajlanabilen çelik çatı saclar, üstün bir sağlamlığa sahiptir. Kullanım alanları açısından çeşitli boyutlarda üretilirken, her bina ve yapıya uygunluk göstermektedir. Üstelik montaj aşamasından sonra üzerinde işlem yapılabilme imkanını bünyesinde barındırmaktadır. Özel koşullarda dahi direnç gösterebilen çelik çatı saclar, üstün işlevselliğinin yanı sıra  yapılarda hoş bir görünüm yaratmaktadır. 

  Gereksinim duyduğunuz çatı sacı ürünlerine farklı ölçü ve üstün kalite standartlarında erişebilmek için daha fazla düşünmeden sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Her daim projelerinize uyumlu sac ürünlerimizi sizlerle buluştururken, her bütçeye hitap eden bir stratejiyle ilerlemekteyiz. İleri mühendislik desteğiyle tasarladığımız eğim hesaplamalarını incelikle gerçekleştirerek profesyonel çözüm ortağınız olmaktayız. 

  Her kullanım alanına uygun çelik sac çeşitleri ve ölçüleri için sitemizden bizlerle iletişime geçerek uygun fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.

  Youtube Video Resmi O3tPudrKLnY

  Çatı Sac Alımında Nelere Dikkat Edilmeli?

  Çatı sacı alım işlemlerinde dikkat etmeniz gereken detaylardan biri kuşkusuz kalitesidir. Bu kapsamda Karaca Metal olarak en kaliteli ve ergonomik ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Son teknoloji sistemlerden faydalanarak ürettiğimiz bu ürünlerde,dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım prensibini benimsiyoruz. 

  Çatı sacı tercihinde bulunurken ısı yalıtım özelliğini dikkate almanız gerekmektedir. Yaşam alanlarınızı konforlu ve güvenilir bir hale getirmek istiyorsanız rotanızı markamıza çevirebilirsiniz. Çatı saclarında paslanmaz özelliği en çok göz önünde bulundurulması gereken kriterlerden biridir. Yapıların çatısı söz konusu olduğunda herhangi bir problemle karşılaşmamak adına paslanmaz çelik sacları tercih edebilirsiniz. Bu yüzden galvanizleme işlemine tabi tutulan ürünlerden faydalanmanız en doğru hamle olacaktır. 

  İşlevselliğin yanı sıra estetik görünüme de önem verenlerdenseniz boyalı formda çatı saclarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede uzun yıllar kullanımla birlikte yapıların fantastik bir görünüme ulaşmasını deneyimleyebilirsiniz. Sac alım işlemlerinde dikkat etmeniz gereken bir diğer detay ise projenize uygun ölçü ve ağırlık kısıtlarıdır. Bu kapsamda Karaca Metal olarak standart ölçülerin yanı sıra özel formda da üretim gerçekleştirmekteyiz. İhtiyaç duyulan ebatlarda çatı sacı ürünleri için en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. 

  Çatı saclarını almadan önce detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Alım yapacağınız firmanın güvenilirliğinden emin olmanız gerekliliğini göz ardı etmemelisiniz. Markamızı üstün kılan özelliklerinin başında güvenilirlik ve %100 memnuniyet garantisi gelmektedir. En kaliteli çatı sacları için geniş bir ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte çeşitli avantajları beraberinde getirmekteyiz. Güvenilirliğin tek adresi olan firmamız, tüm ürünlerinde dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. 

  Çatı Sacı Fiyatları

  Çatı sacı alım işlemlerinde kalite ve dayanıklılık faktörleriyle birlikte fiyat unsurunu da dikkate almanız gerekmektedir. Çok uçuk rakamlar yerine oldukça cazip fiyatlar üzerinden satın alma eylemleriniz için rotanızı güvenle firmamıza çevirebilirsiniz. Sac ürünleri dahil tüm ihtiyaçlarınızı uygun fiyat avantajı ile giderirken her bütçeye hitap edebilen bir esnekliğe sahibiz. 

  Çatı sacı fiyatları için sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 

  Karaca Metal olarak uygun fiyat avantajının yanı sıra hızlı teslimat güvencesi kapsamında hizmet vermekteyiz. Projenize uygun ölçülerde çatı saclarının standart formları stoklarımızda daim yer almaktadır. Bu yüzden hızlıca ulaşılabilirliğin tek adresi olmaktayız. İhtiyaçlarınıza profesyonel ve pratik çözümler sunarken, sizlere özel ebatlarda üretim gerçekleştirmekteyiz. Tam zamanlı teslimat hızımızla fark yaratmakta, gereksinim duyduğunuz çatı sacı ürünlerine yüksek mukavemet direnci kazandırmaktayız. 

  Ergonomik ve uygun fiyatlı çatı sacları odağında projenize ve yaşam alanlarınıza farklı bir boyut kazandırmaya ne dersiniz? O halde sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Yaz kış nemden ve yağışlardan etkilenmeyen bu ürünler, son derece fonksiyonelliği ile öne çıkmaktadır. Çatı kaplama malzemeleri arasında fark yaratan saclar, çelik formuyla üstün performans sergilemektedir. Paslanmaz, uzun ömürlü, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ve farklı ölçüde çatı saclarına ulaşmak için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yapılarınızı güvenle ve konforla korurken, dünya standartlarındaki kalitemizi deneyimleyebilirsiniz. 

  Yazı kaynağı : www.karacametal.com

  Çatı Sacı Fiyatları

  Çatı Sacı Fiyatları

  Çatı kaplama sürecinde ihtiyacınız olan tüm ürünler ESN Metal tarafından imal edilmektedir. Öncelikle yağmur, kar, rüzgar ve buna benzer dış etkenlerden binayı korumak için tercih edilen uygulamalara çatı kaplama adı verilir. Bu konuda hizmet alabilmek için hangi kaplama türünü seçmeniz gerektiğine de karar verebilirsiniz. Günümüzde en çok kullanılan çatı sacı kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Elbette binanın uzun ömürlü olması açısından da bu durum oldukça önemlidir. O halde çatı sacı fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

  Çatılarda Kullanılan Kaplama Malzemeleri

  Çatılarda kullanacağınız malzemeler birçok alternatife sahiptir. Kil, plastik esaslı, metal ya da çimento gibi kaplamalar kullanılabileceği gibi artık en yaygın seçenek çelik levhalardır. Çinko sıcak daldırma galvaniz uygulamasıyla hazırlanan çatı sacı, talep edilen boyutlarda üretilebilir. Genellikle 0.7 mm trapez galvanizli saclar günümüzde çokça tercih edilir. Endüstriyel yapılara kullanılan saclar için çatı sacı fiyatları da her zaman merak konusudur. Öncelikle bu ürünler katlandığı zaman çinko kaplamasını dökmez. Ayrıca kolayca boyanabilmektedir.

  Eğrisel form verilebilen bu ürünlerin montajı da pratiktir. Zaten ESN Metal olarak tüm bu süreci birlikte yönettiğimiz için herhangi bir sorun yaşamadan hizmet almaya başlayabilirsiniz. Taşınması sırasında da deforme olmayan galvaniz sac uygulaması hem ısıya hem de ateşe dayanıklıdır. İşçilik ve zamandan tasarruf sağlayan yapısıyla kolayca sökülerek farklı bir yerde kullanılabilir. Isı yalıtımı iki trapez levha arasında serilerek kullanılabilir. Ya da ısı yalıtımsız olarak tek tabakalı tercih edilebilir. Isı ve ses yalıtımı oldukça zayıf olan sacların konut türü yapılarda tercih edilmediği de bilinmektedir. Bunun nedeni de konutlarda estetik bir görünüm sunmamasından kaynaklıdır. Ancak yine de çatı sacı kullanımının bireysel bir tercih olduğu unutulmamalıdır.

  Galvaniz Sac ve Özellikleri

  Çatılar için kullanıma uygun hale getirilen galvaniz sac, ESN Metal tarafından profesyonel bir şekilde üretilmektedir. Uluslararası standartlara göre düşük karbonlu sıcak ve soğuk haddelenmiş rulo sacların sıcak daldırma metoduyla hazırlanan bu ürünler tarafımızca kalite kontrolden geçirildikten sonra rulo halinde veya talebe göze düz olarak teslim edilmektedir. Bu noktada çatı sacı fiyatları için bizi aramanız ve galvaniz sac hakkında detaylı bilgi almanız yeterlidir.

  Galvaniz sacın kullanım alanları da oldukça geniştir. Galvaniz sac;

  Diğer sac türlerinde olduğu gibi galvaniz sacların fiyatı hesaplanırken dayanıklılık, ağırlık, üretildiği metal, kalınlık, yabancı veya yerli olması ya da kullanıldıkları ürüne göre değişmektedir. Galvaniz, neme karşı son derece dirençlidir. Çatılarda kullanıldığında zaman içinde yıpranma gibi sorunlara neden olmadığı için uzun süreli tercih edilebilir. O halde sizler de çatı sacı için doğru tercihler yapmak adına önce firmamızdan bilgi almalı ve daha sonra çatı sacı fiyatları hakkında da gerekli desteği talep etmelisiniz.

  Trapez Sac Levha ve Özellikleri

  Sac çeşitleri arasında olan trapez saclar da çatılar için son derece uygun bir tercihtir. Aslında pek çok kullanım alanına sahip olduğu için bu konuda merak edilen çok sayıda durum bulunmaktadır. Galvaniz sactan elde edilen trapez saclar farklı form ve ebatlarda üretilebilir. Elbette müşterilerimiz bu konuda taleplerini dile getirdikten sonra istediği boyutta çatı sacı üretimi için firmamızı yönlendirebilir.

  çatı sacı üretim

  Trapez saclar iki ya da tek kat olarak sunulmaktadır. İki katlı çatı sacı için ısı yalıtımı gerekir ve bu sayede duvarlarda ve çatılarda başarılı bir şekilde kullanılabilir. Tek kat ise ısı yalıtımsız olarak imal edilir. Yalıtım görevini bu şekilde üstlenen trapez sacların çatılarda verimli olması için buhar kesiciyle rijit yalıtım katmanı serilmelidir. Aynı şekilde su izolasyonunu sağlamak adına membran da kullanılarak başarılı bir şekilde montaj edilebilir. Trapez sac levhanın kullanım alanları;

  Tüm bu kullanım alanlarında hem tavan hem de duvar kaplaması şeklinde tercih edilebilir. Özellikle de çatılarda hızlı ve kolay montaj seçeneğine uygun olan trapez sac levhaların geri dönüşüm özelliği de bulunmaktadır. Form ve renk çeşitliliğinde müşteriye seçim imkanı vermekle beraber talep edilen boy ve kalınlıkta üretilebilir. O halde çatı sacı fiyatları hakkında bilgi talep etmek için ESN Metal ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

  Çatı Sacı ve Özellikleri

  Metal sac levha, alüminyum levha ve teneke sac levha gibi farklı çeşitleri bulunan sac levhalar pek çok alanda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle de çatı sacı olarak tercih edildiğinde üst düzey bir kullanım ve işlevsel özellikleri bir arada sunmaktadır. Çatı sacı ilk olarak üst düzey sağlamlık prensibine göre üretilmektedir. Endüstriyel ve ağır sanayide kullanılabilen bu ürünler kimyasal alaşım etkisi sayesinde sürtünmeye ya da darbelere karşı dayanıklıdır. Bu sayede uzun süreli kullanım seçeneği sunmaktadır. Ayrıca çatı sacı fiyatları incelendiğinde ESN Metal olarak her zaman uygun fiyatlarla hizmet verdiğimizi söylemekte yarar var.

  Çatı sacları ihtiyaçlarınıza uygun olarak farklı ebatlarda üretilmektedir. Çok amaçlı bir kullanım seçeneği sunarken aynı zamanda üst düzey bir ergonomi deneyimi sunar. Üretimi pratik olan bu ürünlerin kaynaklanabilir, kesilebilir ve taşınabilir olduğu da unutulmamalıdır. Standartların üzerinde çatı sacı üretimi gerçekleştirdiğimiz için bu anlamda %100 müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyoruz.

  Çatı sacları metal ve demirlerin ani ısı değişimlerine verdiği tepkilerden etkilenmemektedir. Yani büzülme ve genleşme gibi sorunlar karşılaşılmadan kullanılabilir. Haliyle endüstriyel üretim tesislerinde hacim kayıplarını engellemek adına en iyi çözümlerden biridir. ESN Metal her zaman öncü demir çelik üretim firması olarak çatı sacı fiyatları konusunda da gerekli çözümleri sunmaktadır.

  Çatı Sacı Fiyatları

  Çatı saclarının fiyatları pek çok faktöre göre değişmektedir. Ayrıca en güncel çatı sacı fiyatları için mutlaka firmamızla iletişime geçmeniz gerekir.

  Güncel çatı sacı fiyatları sitemizden takip edilebildiği gibi en doğru bilgilerin firmamızca sunulduğunu unutmayın. ESN Metal, sektördeki liderliğini korurken her zaman profesyonel çalışmalar sunmaya devam etmektedir. Bu nedenle günümüzün hem tercih hem de tavsiye edilen demir çelik üretim şirketleri arasında liderliğini korumaktadır.Ayrıca sadece çatı sacı fiyatları hakkında değil esnmetal.com/c-profil hakkındada bilgi sahibi olmak için ilgili kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.esnmetal.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap