Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sabah gazetesi cevheri güven

  1 ziyaretçi

  sabah gazetesi cevheri güven bilgi90'dan bulabilirsiniz

  SABAH, firari FETÖ’cü Cevheri Güven’i Almanya’daki adresinde görüntüledi: İşte tetikçinin iftira yuvası

  Son dakika | FETÖ'nün kritik isminin izi bulundu! SABAH görüntüledi - SON DAKİKA CEVHERİ GÜVEN HABERLERİ - Son Dakika Haberler

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  “MİT’çi gazeteci” Şimşek, Cevheri Güven’i manşetten hedef gösterdi

  “MİT’çi gazeteci” Şimşek, Cevheri Güven’i manşetten hedef gösterdi

  Kişisel Youtube kanalı yüzbinlerce izlenen gazeteci Cevheri Güven, iktidar yanlısı Sabah gazetesi tarafından hedef gösterildi. Milli İstihbarat Teşkilatı’na (MİT) yakınlığı nedeniyle “MİT’çi gazeteci” olarak bilinen Abdurrahman Şimşek imzalı haberde Güven’in Almanya’da yaşadığı evinin adresi verildi. Spotunda, “Cevheri Güven ve Almanya’da yaşadığı lüks dubleks ev ilk kez görüntülendi.” ifadelerinin kullanıldığı haberde Güven’in Almanya’daki konutunun ve kendisinin gizlice çekilmiş fotoğrafları da yer aldı.

  BİR “ÖZEL İSTİHBARAT” ÇALIŞMASI

  Haberde “Sabah’ın Özel İstihbarat ekibi, önemli gazetecilik başarılarından birine daha imza attı. Ekibimiz ilk olarak Güven’in Almanya’nın Hessen Eyaleti’nde olduğu bilgisine ulaştı. Ailesiyle birlikte lüks içinde yaşadığı dubleks bir daireden çıktıktan sonra objektiflere yakalandı.” denildi.

  GÜVEN’İN VİDEOLARINI SAYMIŞLAR

  Cevheri Güven’in, 3 yıl önce oturmaya başladığı dairede çektiği ilk videosunu 23 Ekim 2019’da yayınladığı, o günden bu yana tam 253 video çektiği bilgisine yer verilen haberde,  Güven’in KHK ile kapatılan Zaman gazetesine verdiği röportajda yayın yönetmeni olduğu Nokta dergisini Gezi olayları ve 17/25 Aralık sonrasında işsiz kalan gazetecilerden oluşturduklarını söylediği de aktarıldı.

  MEHMET BARLAS’TAN “ÖZEL İSTİHBARAT”A DESTEK

  Öte yandan Sabah’ın başyazarı Mehmet Barlas köşesinin bir bölümünü “Özel İstihbarat” biriminin faaliyetine ayırdı ve gazeteci Cevheri Güven’in hedef gösterilmesini “Sabah Gazetesi önemli bir gazetecilik başarısına imza attı.” ifadeleriyle köşesine taşıdı.

  GÜVEN: HAKAN FİDAN NE YAPMAYA ÇALIŞMAKTADIR?

  Gazeteci Cevheri Güven, Sabah’ın haberine verdiği tepkide, “Hakan Fidan ne yapmaya çalışmaktadır” ifadesini kullandı.

  ATAKLI: AKP İÇİNDE DÖNEN DOLAPLARI YAZIN

  Korkusuz gazetesi yazarı Can Ataklı da Sabah gazetesi muhabirlerinin, gazeteci Cevheri Güven’in evini gizlice çekmesine sert tepki gösterdi. Ataklı, kişisel YouTube kanalında şunları söyledi:

  Sabah şeysi de “Cevheri Güven’i ininde yakaladık” bilmem ne filan öyle bir şey yazmışlar, Mehmet Barlas’a da yazı yazdırmışlar.”Almanya’da olduğunu öğrendiktene sonra üç ay müthiş bir saha çalışması yaptılar. Son derece gizli yaptılar…” Oğlum, evladım, ah kafasızlar; bir adamı yakalamak için bu kadar mesai harcayacağınıza mesela şu Zehra Taşkesenlioğlu, kocası, kardeşi bütün senin çürüklerin, AKP’nin içindeki borsa işlemlerini yapanlar… AKP içinde dönen dolaplar, bunlarla ilgili bir ufacık araştırma yapsanıza.

  Yazı kaynağı : kronos35.news

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap