Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sağlık bakanlığı 11 bin işçi alımı

  1 ziyaretçi

  sağlık bakanlığı 11 bin işçi alımı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sağlık Bakanlığı iŞKUR İle 11 Bin 317 İşçi Alımı İlanı Kontenjanları

  Sağlık Bakanlığı iŞKUR İle 11 Bin 317 İşçi Alımı İlanı Kontenjanları

  Sağlık Bakanlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İşçi Alımı Yapacak. Aylar öncesinde gündeme gelen Sağlık Bakanlığı 85 bin İşçi Alımı ve Personel alımı açıklaması ile gündemden düşmeyen Sağlık Bakanlığı ilanı efsane oldu. Yüzbinlerce adayın beklediği ilan yayımlanıyor.

  Sağlık Bakanlığı İşçi alımı İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. Bu yönde Bakanlık bünyesindeki eksikliği giderebilmek için Türkiye geneli Sürekli İşçi alımı yapacak. İşin Olsa ekibi olarak Sağlık Bakanlığı işçi alımı hakkında detayları sizlerle paylaşacağız.

  Sağlık Bakanlığı 11 Bin 317 İşçi Alımı Yapacak!

  Bakanlıktan 85 bin personel işçi alımı açıklamasının gelmesinden sonra adaylar tüm dikkatini Sağlık Bakanlığına çevirmişti. Bu yönde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca geçtiğimiz gün yaptığı açıklamaya göre 85 bin personel alımının iki parçadan yapılacağını ve şimdilik 42 bin 500 İşçi be Personel alımı yapılacağını bildirmişti. Bu kapsamda alımların 11 bin 317 si İşçi kadrosuna ayrıldığını açıkladı. İlgili açıklamanın tamamına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/saglik-bakanligi-42-bin-500-isci-personel-ve-sekreter-alimi-h43109.html

  BAŞVURU YAPACAK KADIN ERKEK ADAYLAR BURADA. SENDE KATIL VE TAKİP ET

  İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

  İşçi Alımı Yapılacak Kadrolar Hangileridir?

  Sağlık bakanlığı işçi alımı ilanı henüz yayımlanmamış olup tahmini olarak beklenen kontenjanlar şöyledir:

  Sürekli İşçi Alımı Başvuru Şartları Ne Olacak?

  Sağlık Bakanlığı İşçi alımı için adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. Bu kapsamda genel olarak adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından büyük olmamak" gibi şartlar aranacak.

  İlanın yayımlanMAsı ile belirlenecek kadrolardan aranan şartlar açıklanacak. Ancak aşağıdaki kadrolarda alım yapılması durumunda aranacak şartlar aşağıdaki gibidir.

  Güvenlik Görevlisi (Silahsız) Alımı Şartları:

  Temizlik Görevlisi Alımı Şartları:

  Şoför Alımı Şartları:

  Elektrikçi Alımı Şartları:

  Klinik Destek Elemanı (Hastane) Alımı Şartları:

  İnşaat Boyacısı/Boyacı Alımı Şartları:

  Marangoz Alımı Şartları:

  Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı Alımı Şartları:

  Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı Alımı Şartları:

  Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı Alımı Şartları:

  Başvurular Ne Zaman Başlayacak?

  Sağlık Bakanlığı İşçi alımı için süreç Bu hata başlıyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada İşçi alımı ve Personel alımı kılavuzunun bu hafta yayımlanarak başvuruların alınacağı açıklanmıştı. İşçi alımları İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir.

  İşçi Alımı Kura İşlemleri Yapılacak!

  Sağlık bakanlığı işçi alımında İŞKUR üzerinden yapılacak başvurular için Nihai liste İŞKUR tarafından Sağlık bakanlığına iletilecektir. Bu kapsamda adaylara kura çekimi işlemleri yapılacak olup adaylar kura işlemlerini canlı yayında izleyebileceklerdir.

  İLANDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

  İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

  Android Uygulama için >>>> BURAYA

  Yazı kaynağı : www.isinolsa.com

  Sağlık Bakanlığı Hastanelere 11 Bin İşçi Alımı Kadroları Belli Oldu: İŞKUR Güvenlik, Temizlik, Klinik Destek, Şoför...

  Sağlık Bakanlığı Hastanelere 11 Bin İşçi Alımı Kadroları Belli Oldu: İŞKUR Güvenlik, Temizlik, Klinik Destek, Şoför...

  Android için >>> TIKLAYIN

  İOS için >>> TIKLAYIN

  Huawei için >>> TIKLAYIN

  KADROLAR BELLİ OLDU

  Sağlık Bakanlığı 11 bin 317 sürekli işçi alımında kadrolar belli oldu. Finans7.com olarak ulaştığımız bilgilere göre kadrolar ve mezuniyet şartının şu şekilde olması bekleniyor:

  Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Personeli: En  az lise mezunu.

  Siz hangi kadroya, hangi şehirde alım bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorum kısmından yazın. Kadın erkek diğer adaylarla bilgi alış verişi için TIKLA TAKİP ET

  Finans7.com  | Ankara

  Yazı kaynağı : www.finans7.com

  İŞKUR zili öttürdü! Sıfır deneyimle sınav puansız KPSS’siz 18-45 yaş arası personel alınacak! 9.880 TL maaşla hastanelere, bankalara... - Galeri - Takvim

  İŞKUR zili öttürdü! Sıfır deneyimle sınav puansız KPSS’siz 18-45 yaş arası personel alınacak! 9.880 TL maaşla hastanelere, bankalara... - Galeri - Takvim

  İŞKUR'A NASIL KAYIT OLUNUR?

  İŞKUR kayıt olmayı anlatmadan önce bilmeniz gereken önemli bazı satır başları bulunmaktadır. İŞKUR iş arayanlar ile işverenleri ayırmış ve sisteme üye olmak için öncelikle hangisi için kayıt olduğunuzu sormaktadır.

  Üyelerin hesaplarını etkinleştirebilmeleri için e-posta ya da telefon numarası girmeleri gerekmektedir. En az birisini girmek yeterlidir. Aksi durumda onay kodu iletilemeyeceği için üyelik aktif edilemez.

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap