Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sürücü belgesi başvuru durumu sorgulama

  1 ziyaretçi

  sürücü belgesi başvuru durumu sorgulama bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sürücü Belgesi Başvuru Durumu Sorgulama

  Arama

  Sürücü belgesi başvuru durumu sorgulama nasıl yapılır?

  Sürücü belgesi başvuru durumu sorgulama nasıl yapılır?

  Sürücü belgesi başvuru durumu sorgulama nasıl yapılır?

  Ehliyet almak için başvuruda bulunmuş olan birçok sürücü adayı konuya ilişkin sorgulamaları ve devam süreç hakkında nereden bilgi alacağını merak ediyor. Sürücü belgesi başvuru durumu sorgulama nasıl yapılır? Bu sorunun cevabını merak eden vatandaşlar hazırladığımız detaylı habere göz atabilirler…

  Sürücü adayları başvuru durumlarını sorgulamak için ne yapmaları gerekenleri oldukça merak ediyor. Sürücü belgesi başvuru durumu sorgulama nasıl yapılır? Bu soru hakkında çeşitli aramalar yapan vatandaşlar, birçok işlemde olduğu gibi sürücü belgesi başvuru sorgulamalarını da e-devlet Kapısı'ndan yararlanabilirler. Ehliyetlerini almak için başvuruda bulunmuş sürücü adaylarının e-devlet'ten nasıl sorgulama yapacaklarını adım adım ayrıntılı bir şekilde anlattığımız haberimize mutlaka göz atın. Sorgulama yapabileceğiniz bir diğer yol ise TC. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüdür. İşte her iki sorgulama sayfasına ait detaylar…

  SÜRÜCÜ BELGESİ BAŞVURU DURUMU SORGULAMA NASIL YAPILIR?

  e-Devlet sorgulaması

  Vatandaşlar, birçok işlemi kolaylıkla halledebildikleri e-devlet Kapısı'ndan sürücü belgesi başvuru sorgulamasını da yapabiliyorlar. Nasıl mı? Aşağıdaki adımları takip ederek sorgulama sayfasından kolaylıkla işlemini yapabilirsiniz.

  – Öncelikle e-devlet'e ait olan https://www.turkiye.gov.tr/nvi-surucu-belgesi-basvuru-durum-sorgu linkine tıklayın.

  – Bu linke tıkladığınızda eğer kimlik doğrulaması yapmadıysanız karşınıza kimlik doğrulaması yapmanız gerektiğini bildiren bir sayfa çıkacak.

  – Kimliğimi şimdi doğrula butonuna basın.

  – Ardından kimlik doğrulama yani e-devlet'e giriş yapma sayfasına yönlendirileceksiniz.

  – Kimlik doğrulaması için gerekli bilgiler TC kimlik numarası ile e-devlet şifresidir..

  – E-devlet şifreniz yoksa en yakın PTT şubesinden temin edebilirsiniz.

  – Sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girip giriş yaptıktan sonra otomatik olarak tekrar sürücü belgisi başvuru durumu sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz.

  – Burada karşınıza sorgulamayı kimin adına yapacağınıza dair iki seçenek çıkacak.

  – Bunlardan ilki kendim için, diğeri vasisi/velisi olduğum kişi için olacak.

  – Bu seçeneklerden birini seçip sorgula butonuna bastığınız takdirde sorgulamaya ilişkin sonuçları edinebilirsiniz.

  TC. İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü sorgulaması

  Hem başvuru hem de yapılan başvuruların sorgulanması için kullanabileceğiniz Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü için adımlar aşağıdaki gibidir.

  – Öncelikle https://randevu.nvi.gov.tr/application/index linkine tıklayın.

  – Bu sayfada sorgulamalarını yapabilirsiniz.

  – Sorgulamaları yapabilmeniz için istenen bilgiler kimlik no, adınız, soyad, doğum tarihinizdir. Ardından başvurularınıza dair bilgileri görebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  TC Kimlik No İle Ehliyet (Sürücü) Belgesi Sorgulama

  E-devletten Sürücü Belgesi Başvuru Sorgulama da Farklı Ad Soyad Çıkması

  Sürücü Belgesi (Ehliyet) Randevu Sorgulama, Başvuru Durumu Sorgulama

  Sürücü Belgesi (Ehliyet) Randevu Sorgulama, Başvuru Durumu Sorgulama, Sürücü Belgesi (Ehliyet) Randevu Sorgulama 2020, Ehliyet Başvuru Durumu Sorgulama 2020. e-Devlet Sürücü Belgesi (Ehliyet) Başvuru Durumu Sorgulama.Nüfus NVİ Randevu Durumu Sorgulama. Sürücü Belgesi (Ehliyet) veya Eski Sürücü Belgesi (Ehliyet) işlemleri için Nüfus Müdürlüğü randevu.nvi.gov.tr adresinden  aldığının Sürücü Belgesi (Ehliyet) Randevunuzu sorgulayarak Randevu Durumunuzu Görüntüleyebilirsiniz.
  İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) web sayfasından aşağıdaki resimde gösterilen pencereden giriş yaparak randevu durumunuzu sorgulayıp randevunuz var mı, doğru güne ve saate alınmış mı, nereden alınmış sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

  EHLİYET RANDEVU SORGULAMA VE DURUM SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

  İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü (NVİ) web sayfasından aşağıdaki resimde gösterilen pencereden giriş yaparak randevu durumunuzu sorgulayıp randevunuz var mı, doğru güne ve saate alınmış mı, nereden alınmış sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

  Nüfus Randevu Sorgulama,Nüfus Randevu Durumu Görüntüleme Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yeni uygulamaya konulan randevu.nvi.gov.tr adlı nüfus randevu portalından  İlçe Nüfus Müdürlüklerinden Kimlik Kartı, randevusu alan vatandaşlar randevu durumlarını görünteleyebilirler. Nüfus randevu sorgulama işlemi için aşağıdaki linki tıklayıp nüfus müdürlüğünün sayfasına ulaşabilirsiniz.

  e-DEVLET SÜRÜCÜ BELGESİ BAŞVURU DURUMU SORGULAMA

  Bu hizmeti kullanarak, kendi adınıza ya da vasisi/velisi olduğunuz kişi adına yapılan sürücü belgesi başvurularının durumunu sorgulayabilirsiniz.

  Sürücü Belgesi Başvuru Sorgulama işleminizi e-Devlet şifresiyle www.turkiye.gov.tr adresinden giriş yaparak Kimlik Kartı Başvurum Ne Aşamada? Kimlik Kartım Basıldı mı? Kimlik Kartım Kargoya Verildi mi? Kimlik Kartım geldi mi? Kimlik Kartım Kime Teslim edildi gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

  Nüfus Sürücü Belgesi (Ehliyet) Başvuru Randevum alınmış mı, Nüfus Sürücü Belgesi (Ehliyet) randevum ne durumda, Sürücü Belgesi (Ehliyet) Randevum ne zaman?, Sürücü Belgesi (Ehliyet) randevum ne durumda, Sürücü Belgesi (Ehliyet) Randevum hangi gün?, Sürücü Belgesi (Ehliyet) randevum hangi saatte?, Sürücü Belgesi (Ehliyet) randevum hangi ilçeden alınmış?

  Randevu Durumu Görüntüleme

  T.C. Kimlik Numaranız, Adınız ve Soyadınız ile randevularınızı görüntüleyebilirsiniz Sürücü Belgesi Randevu Sorgulama, Ehliyet Randevu Sorgulama, Eski Ehliyet Değiştirme Randevu Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

  Gibi bilgilerinizi girerek randevunuzu sorgulayın ki nüfus müdürlüğüne gittiğinizde bir sürprizle karşılaşmayın. Nüfus Ehliyet Randevu Durumum 2019,Ehliyet Randevu Sorgulama 2019, Nüfus Ehliyet Randevu Bilgilerim

  Yazı kaynağı : www.kykyurtkur.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap