Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  süleyman demirel kültür merkezi manisa

  1 ziyaretçi

  süleyman demirel kültür merkezi manisa bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Süleyman Demirel Kültür Merkezi

  SÜLEYMAN DEMİREL KÜLTÜR MERKEZİ

  GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...

  Salon ve Anfiler                               Kapasite

   Kapalı Salon                                    528 Koltuk

  Açık Anfi                                          986 Koltuk

  Giriş Kat Anfi 1                                 134 Koltuk

  Giriş Kat Anfi 2                                 135 Koltuk

  Zemin Kat Anfi 1                               133 Koltuk

  Zemin Kat Anfi 2                               133 Koltuk

  Toplam                                             2049 Koltuk


  Yazı kaynağı : sks.mcbu.edu.tr

  Süleyman Demirel Kültür Merkezi

  CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ SÜLEYMAN DEMİREL KÜLTÜR MERKEZİ - MANİSA - YUNUSEMRE - (0236) 233 67 ...

  Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi

  Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi

  Merkez Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi

  Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi, Kültür Merkezi olarak hizmet vermektedir. Manisa ilinde Merkez ilçesinde olan Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi, Kültür Merkezi dir. Merkez ilçesinde Kültür Merkezi arandığında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi, Kültür Merkezi olarak hizmet vermektedir. Manisa da Merkez ilçesinde Kültür Merkezi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

  Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi hakkında ki iletişim bilgilerine, Kültür Merkezi hakkında ki bilgilere ve varsa Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

  En çok aranan Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi için yol tarifi de alabilirsiniz. Merkez da Kültür Merkezi arayanlar için Merkez Kültür Merkezi nasıl giderim, Merkez Kültür Merkezi nerede, Merkez Kültür Merkezi yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi firmasına yol tarifi alabilirsiniz.

  Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi sosyal medya hesapları varsa Merkez da bulunan Kültür Merkezi için Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

  Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Kültür Merkezi hakkında bilgi almak için Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi telefon numarası üzerinden yada Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi adresinden Kültür Merkezi konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

  Merkez firma rehberi ile Merkez ilçesinde ki işletme bilgilerine, Merkez nöbetçi eczane, Merkez taksi telefonu ve Merkez çilingir telefonu gibi Merkez ilçesinde ki en popüler arama sonuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Merkez Kültür Merkezi nerede, Merkez Kültür Merkezi nasıl giderim, Merkez Kültür Merkezi yol tarifi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi iletişim bilgis ve Merkez en yakın Kültür Merkezi ulaşabilirsiniz. Merkez ücretsiz firma rehberi ile ücretsiz firma ekleyebilirsiniz. Firmanızı ücretsiz ekleyerek arama trafiğinizi yükseltebilirsiniz. Organik SEO (arama motorlarında sıralamanızın yükselmesi) ile işletmenize değer katabilirsiniz. İnternet reklamcılığı ile ücretsiz olarak işletmenizin reklamını yapabilirsiniz. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi radyo, televizyon, dergi, billboard reklamcılığı yerine hiçbir ücret ödemeden sitemize firmanızı ekleyerek ücretsiz reklam yapabilirsiniz.

  Merkez ilçesinde işletmeler için hibe desteği, kredi desteği ve Merkez iş ilanları gibi varsa Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi iş ilanı, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi personel başvurusu, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi cv gönderimi için Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi işletmesine de ulaşabilirsiniz. Merkez ilçesinde işletmelere teşvik başvurusu, Merkez hibe başvurusu, Merkez kredi başvuru şartları gibi Merkez da işletmeler için desteklere de sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.bumaps.com

  Celal Bayar Universitesi Suleyman Demirel Kultur Merkezi

  1. Celal Bayar Üniversitesi Uncubozköy Kampüsü
  Manisa
  Coordinate: 38.6105392915, 27.3807207367

  2. Manisa Celal Bayar University
  45030 Manisa
  Coordinate: 38.610633, 27.381599
  (cbu.edu.tr)

  3. Manisa Kula Celal Bayar Myo Yeni Kampüs
  Manisa, Kula, Manisa
  Coordinate: 38.5483002909, 28.6300063987

  Yazı kaynağı : vymaps.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap