Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ruyada kocamla iliskiye girdigimi gormek diyanet

  1 ziyaretçi

  ruyada kocamla iliskiye girdigimi gormek diyanet bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada ilişkiye girmek ne demek? Rüyada cinsel ilişkiye girmekle ilgili rüya tabirleri

  Rüyada ilişkiye girmek ne demek? Rüyada cinsel ilişkiye girmekle ilgili rüya tabirleri

  Cinsel ilişki insanların en özel, mahrem konularından biridir. Rüyada görülmesi hem de normale göre beklenmedik birileriyle veya beklenmedik biçimlerde görülmesi insanların merakını uyandırır. Peki rüyada ilişkiye girmek ne anlama gelir? Bunun için rüyada cinsel ilişkiye girmek le ilgili rüya tabirlerini sizin için derledik.

  RÜYADA İLİŞKİYE GİRMEK

  Sanılanın aksine rüyanın içeriği anlamıyla birebir ilişkili değildir. Yani anlamı cinsellikle alakalı değildir. Rüyada cinsel ilişkiye girmenin kişinin hayal ettiği şeylerin gerçekleşeceğine işarettir. Bu hayaller herhangi bir şeyle alakalı olabilir. Tabii rüyada cinsel ilişkiye girilen kişi görülebilirse bu kişinin kim olduğuna dair yorumlar da değişmektedir. Nitekim rüyada cinsel ilişkiye girilen şahıs ne kadar farklıysa o kadar değişik bir rüya tabiri ortaya çıkıyor. Sizin için bu tarz rüyaların yorumlarını da aşağıdaki listeledik.

  Bunun dışında bu rüya ile ilgili merak edilen diğer konu ise dini sorular barındırıyor. Bu sorulara Diyanet’in verdiği cevapları aşağıda paylaştık.

  RÜYADA İLİŞKİYE GİRMEK GUSÜL GEREKTİRİR Mİ?

  Bir kişi ihtilam olsa ancak uykudan uyandığında üzerinde veya çamaşırında ıslaklık görmese gusletmesi gerekmez (İbn Âbidîn, Reddü’l-muhtâr, I, 302). Buna karşılık, rüya gördüğünü hatırlamamakla birlikte, uyandığında üzerinde veya çamaşırında ıslaklık görürse gusletmesi gerekir (Ebû Dâvûd, Tahâret, 96; Tirmizî, Tahâret, 82).

  Hz. Âişe (r.a.) şöyle anlatır: “Resûlullah’a, ‘Bir kimse uykudan uyandıktan sonra çamaşırında ıslaklık bulsa, ancak ihtilam olduğunu hatırlamasa (yıkanması gerekir mi?)’ diye soruldu. O da ‘Evet, yıkanmalıdır!’ diye cevap verdi. Sonra, ihtilam olduğunu hatırlayıp da ıslaklık farketmeyen kimsenin durumu soruldu: ‘Ona gusül gerekmez’ dedi. Ümmü Süleym (r.a.) sordu: ‘Bunu kadın görecek olursa, kadına gusül gerekir mi?’. Buna da: ‘Evet! Kadınlar, erkekler gibidir’ cevabını verdi.” (Ebû Dâvûd, Tahâret, 96; Tirmizî, Tahâret 82). Yine Âişe (r.a.) anlatıyor: “Ümmü Süleym (r.a.), Resûlullah’a (s.a.s.), ‘Rüyasında, erkeğin gördüğünü gören kadına, guslün gerekip gerekmeyeceğini sordu. Resûlullah, ‘Evet! Islaklığı fark ederse.’ cevabını verdi” (Müslim, Hayız, 33; Ebû Dâvûd, Tahâret, 97; Nesâî, Tahâret, 135). Dolayısıyla kadınların da erkekler gibi ihtilam olmalarından sonra çamaşırlarında ıslaklık görmeleri halinde gusletmeleri gerekir.

  RÜYADA İLİŞKİYE GİRMEK ORUÇ BOZAR MI?

  Oruçlu iken rüyada ihtilam olmak orucu bozmaz, gusletmeyi geciktirerek cünüp olarak sabahlamak da oruca bir zarar vermez (el-Fetâva’l-Hindiyye, I, 220). Ancak guslü sabah namazı vaktinin çıkmasına kadar ertelemek günahtır. Çünkü bu durumda namaz terk edilmiş olur (İbn Âbidîn, Reddü’l-muhtâr, III, 372). Nitekim Hz. Peygamberin (s.a.s.) Ramazanda imsaktan sonra sabah namazı vakti içinde yıkandıkları bilinmektedir (Buhârî, Savm, 25).

  RÜYADA TERS İLİŞKİYE GİRMEK

  Rüyada Ters İlişkiye Girmek, rüyayı gören kimsenin hayat dengesinin bozulacağına, iş yaşamında sıkıntıların baş göstereceğine, zarara uğramaya işaret edilir. Kişinin aşk ve aile yaşamında arzu etmediği tatsızlıklarla mücadele etmek durumunda kalacağına ve mutsuzluğa yorumlanır.

  RÜYADA AKRABAYLA İLİŞKİYE GİRMEK

  Rüyanızda birinci dereceden yakın akrabalarınız ile cinsel ilişkiye girdiğinizi görmeniz, hayra alamet olmadığı gibi, işlerinizin bozulmasına ve aynı zamanda canınızı sıkacak, kötü bir haberin kapınızda olduğuna işaret eder.

  RÜYADA ANNEYLE İLİŞKİYE GİRMEK

  Rüyada anneyle ilişkiye girmek, kişini için pek hayırlı yorumlanmaz. Çeşitli belalar ile başa çıkamayacağı bu nedenle de mutsuz ve huzursuz olacağına yorumlanır. Kişinin zorlu bir süreç içerisinde gireceğine delalet eder.

  RÜYADA ERKEKLE İLİŞKİYE GİRMEK

  Rüyasında tanımadığı bir adamla cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi maddi olarak zorluk çekmeye başlayacak demektir.

  RÜYADA KOCAYLA İLİŞKİYE GİRMEK

  Rüyada kocasıyla ilişkiye girdiğini görmek, eşiniz ile ilişkinizde sorunlar varsa bunları geride bırakmaya yorumlanır. İkiniz de bir şeyleri kabullenip geride bırakabilirsiniz. Sizi ya da onu rahatsız eden şeyler biter. İlişkinizde parlak bir dönem geçirebilirsiniz.

  RÜYADA KADINLA İLİŞKİYE GİRMEK

  Rüyasında tanımadığı bir kadınla cinsel ilişkiye giren kişi başının ağrımasına neden olacak bir şey yapacak demektir.

  RÜYADA SEVGİLİYLE İLİŞKİYE GİRMEK

  Rüyada sevgiliyle ilişkiye girmek, rüyayı gören kişinin, içinde barındırdığı ve uzun zamandan beri söylemek istediği duyguları ve düşünceleri sevgilisi ile paylaşmak için zaman kolladığına, bazen tam söyleyecekken sevgilisinden çekindiği için geri çekildiğine ancak yakın bir zaman içerisinde her şeyi anlatacağına ve rahatlayacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, sevgilisinin aksi bir kişi olmasından ötürü her şeyi konuşmakta güçlük çektiğine işaret eder.

  RÜYADA KUZENLE İLİŞKİYE GİRMEK

  Rüyada kuzen ile ilişkiye girmek, bu kimseyle planlanan ortaklığın gerçek olacağına ve hayatının yarına oturmasına, sıkıntılarından kurtularak feraha kavuşmaya yorumlanır. Aynı zamanda gönül ilişkilerinden yana yüzünün güleceğini de söyleyebiliriz.

  RÜYADA ADETLİYKEN İLİŞKİYE GİRMEK

  Rüyada adetliyken ilişkiye girmek, aşk hayatında çekilen zorlukların bitmesine ve ayrılık acısı çekenlerin de acısının dinmesine yorumlanır. Hala unutamadığınız biri varsa o kişi sizi unutturacak başka biri karşınıza çıkabilir. İlişkilerde çok önemli kararlar alınır.

  RÜYADA İLİŞKİYE GİRMEK İLE İLGİLİ DİĞER RÜYA TABİRLERİ

  Rüyada Erkek Kardeşle Cinsel İlişkiye Girmek
  Rüya sahibinin hata olduğunu sonradan fark edeceği ve çok üzüleceği bir karar alacağına ya da böyle bir iş yapacağına rivayet edilir.

  Rüyada Eski Sevgiliyle İlişkiye Girmek
  Güzel bir rüyadır çünkü rüyayı gören kişinin eski sevgilisinden kendisine gelecek olan hayra tabir edilir. Rüya sahibinin o kişiden önemli bir yardım göreceğine ve ona hayatının sonuna kadar minnettar olacağına işaret eder.

  Rüyada Tanımadığı Birisiyle Cinsel İlişkiye Girmek
  Rüyasında tanımadığı birisi ile cinsel ilişkiye giren kişi muradına ererek ya evlenir veya istediği işe girer. Bazen bu rüya zinaya, helal olmadan yollardan insanlara yaklaşmaya, mahrem olmayan kişi ile yalnız kalmaya veya münasebette bulunmaya da işaret edebilmektedir.

  Rüyada Yaşlı Bir Kadınla Cinsel İlişkiye Girmek
  Bu rüya bazen olgunluğa, salik amellere bazen de fıtratına uygun olmayan işler yapmaya, muradına erememeye, kendisine yararı dokunmayacak mal elde etmeye, haram para kazanmaya, insanlarla arayı bozmaya, tartışmalara veya boş işlerde uğraşıp zamanını güzel harcayamamaya işaret eder.

  Rüyada Ünlü Biriyle İlişkiye Girmek
  Rüyada meşhur biriyle ilişkiye girdiğini gören kimse, yakın zamanda o kişi ile ilgili bir haber almıştır ya da bir şekilde görme imkanı bulmuş olabilir. Bu nedenle o kişi rüya sahibinin hayatının belli bir kısmını işgal etmiştir. Aynı zamanda o kişiye kaşı duyulan hisler bu rüyayı görmeye yönlendirmiştir.

  Rüyada Ölüyle İlişkiye Girmek
  Rüyada ölü ile ilişkiye gördüğünü gören kişi, gerçek hayatta ölmüş birinden kalan büyük bir mirasa sahip olacak demektir. Rüyasında ölü olan ve normal hayatta yaşan biri ile ilişkiye girdiğini görmek ise, muradınıza ereceğinize ve ummadığınız kişilerden hayır göreceğinize alamet eder. Şayet ölü ile ilişkiye gördüğünü gören kişi erkek ise hayırlı kazançlar elde edeceğine, rüya sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına delalet etmektedir.

  Rüyada Kendisi İle İlişkiye Girdiğini Görmek
  Bu rüyayı gören kimse, bir topluluğa amir olur veya işinde yükselerek makam sahibi olur. Aynı zamanda bu rüya yüksek gelire, geçiminizi kolayca kazanacağınıza işarettir.

  Rüyada Cinsel İlişkiye Girip Boşalmak
  Rüyasında cinsel ilişkiye girip boşaldığını gören kişi erkek ise, hayatında çok büyük değişiklikler olur ve bekar bir kimse ise büyük bir aşk yaşar. Rüyada cinsel ilişkiye girip boşalan kişi bir kadın ise, ailesiyle arasında ciddi bir tartışma yaşanır ve evli ise ayrılık söz konusu olur. Başak birini bu şekilde rüyada görmek ise, kişinin çok büyük bir talihe ve kısmete sahip olacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Ecnebi Biriyle İlişkiye Girmek
  Rüya tabircilerinin yorumuna göre rüyasında ecnebi, yani yabancı bir kadın veya erkekle ilişkiye giren kişi bu dünyada istediği her şeye kavuşur. Bu rüya dünyaya yönelip burada mutlu olmadır; fakat bu kimsenin ahirette nasibi yoktur. Allah’tan uzaklaşıp, emir ve yasaklarından kaçınmamaya, dini anlamda mertebenin düşmesine, sadece dünyada mutlu olup ahirette sıkıntı çekmeye işaret olan bir rüyadır.

  Rüyada Hayvanla İlişkiye Girmek
  Herhangi bir hayvanla zina ettiğini görmek, hayır için başladığı bir işi tamamlayamayacağına delâlet eder.

  Rüyada Kalabalıkta İlişkiye Girmek
  Eğer kalabalık bir yerde herkesin önünde seviştiğinizi görüyor ve bundan keyif alıyorsanız, bu sizin bastırılmış cinsel dürtülerinizin olduğunu ve bir şok yaşamanız gerektiğini gösteriyordur. Eğer bu durum sizi rahatsız ediyorsa cinselliğinizden utanıyor, suçluluk duyuyor ve bir türlü denge kuramıyorsunuz demektir.

  Rüyada İlişkiye Girmek ve Kan Görmek
  Rüyada ilişkiye girmek ve kan görmek, rüya sahibinin uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağı sırada karşısına çıkan bir engel yüzünden hayallerinin suya düşeceğine tabir eder.

  Rüyada Cinsel İlişkide Başarısız Olmak
  Bazı insanlara karşı boşuna ön yargılı olduğunuzun farkına varmaya ve mahcup olmaya yorumlanır. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu yüzden kalbini kırdığınız insanlar varsa gönlünü almanız gerekebilir. Size karşı hatası olan biri de gelip af dileyebilir.

  Rüyada İlişkiye Girmenin Dini Yorumu
  İslami rüya tabirlerine göre, yaşanan hayal kırıklıklarının ardından yeniden ümitlenmek ve güzel gelişmeler olmasına, emeklerin karşılığını almaya yorumlanır. Hakkınız kimsede kalmaz ve nihayet şans sizden yana olur. Yeniden heyecan duyulacak haberler gelebilir. Bir yerden sabırsızlıkla beklenen haber verse yakında size ulaşır.

  Rüyada Ayı ile İlişkiye Girmek
  Rüyada ayı ile ilişkiye girmek eşiyle arasında problemlerin yaşanacağına ve ayrılma endişesi içine gireceğine, sağlıklı bir yaşam süreceklerine delalettir. Rüyayı gören sağlık çalışanı ise evli kimse içinde eşiyle mutluluğunun ve huzurunun artacağına tekabül eder.

  Rüyada At ile İlişkiye Girmek
  rüyada at ile ilişkiye girmek beklediği haberin yakın zamanda gelmesi ile işlerinin tekrardan açılacağına ve kazancının artacağına, sevgi ve şefkat göreceği bir bayanın varlığına, huzur bulacağı işler yapacağına ve bundan çok büyük keyif alacağına alamet eder.

  Rüyada Doktor ile İlişkiye Girmek
  Rüyada doktor ile ilişkiye girmek ölen insanlar adına hayır yapmaya ve mutlu huzurlu bir hayat sürmeye, yakın zamanda başarıların artmasına ve şöhret sahibi olmaya işaret eder. kişisel gelişimine çok önem verdiğine delalettir.

  Rüyada Halayla İlişkiye Girmek
  Rüyada halanla ilişkiye girmek bekar kimse için aradığı gönül eşini bulmaya, her insana merhamet duygusu ile yaklaşacağına ve toplumda sevin bir insan olacağına delalet eder. Rüyayı gören kadın ise bir şeyi kafaya takmamaya ve yüzün gülmesine alamet olur.

  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Cinsellik İlişki Görmek Neye Yorumlanır?

  Rüyada eşiyle ilişkiye girmek ne demek, ne anlama gelir?

  Rüyada cinsel ilişkiye girmek ne anlama gelir? Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek ne demektir? Rüyada cinsel ilişkiye girmek neye işarettir?

  Rüyada Cinsi münasebet Görmek

  Rüyada Cinsi münasebet Görmek

  Rüyada cinsel ilişkide bulunduğunu görmek, kişinin, din ve dünyalık olarak istediği şeye kavuşmasına; lezzete, menfaate, rahatlamaya ve iç huzuruna ermeye işarettir. Rüyada kendi eşiyle cinsi münasebette bulunduğunu görmek, eşinden arzu ettiği şeye nail olmaya, rüyada ilişkiye girmek eşinin de kendinden umduğu şeye kavuşmasına yorumlanır.

  Bir delikanlı ile bu işi yapmak sonsuz bir meşakkate uğramaya, Çirkin ve eski elbiseli bir kadınla cinsi münasebette bulunmak şerre, mütesetter ve iyi giyimlir bir kadınla bu işi yapmak hayra; Erkek kardeşiyle bu işi yapmak, onun tarafından aşağılanıp horlanmaya, Yoksul kimsenin oğluyla cinsi münasebette bulunması, onu ilim tahsili için hocaya okula göndermesine; zengin ise oğluna mal ve dünyalık bırakmasına, Kendi kendine cinsi münasebette bulunduğunu görmek kimseye himmet etmemeye, iyiliğini bekleyenlerden bunu esirgeyerek cimrilik etmeye; bunu yapan kimse fakir ise hastalanmasına yahut nikah düşmeyen bir yakınına yaklaşmasına tabir edilir.

  Rüyada Bir kadının başka bir kadınla cinsi ilişki kurduğunu görmesi, onun sırlarına vakıf olmaya, eğer bu kadını tanımıyorsa, boş ve anlamsız bir işle meşgul olmasına; Arka taraftan bu fiili işlemek olmayacak şeyi arzu etmeye ve bu yolda malını harcamasana, Kadının ölmüş erkekle, erkeğin de ölmüş bir dişi ile ilişkide bulunduğunu yahut ölünün kendisiyle münasebette bulunduğunu görmek vefat edip o ölünün bulunduğu mezarlığa defnedilmeye delalet eder. ( Daha geniş yorum için Bakınız; Sevişmek, Livata, Zina.)

  Rüyada cinsi münasebet görmek yardimla yorumlanir. Rüyada bir kadinla sevismek çok büyük bir mevkie çikmis bir kisiden büyük bir yardim görecegine; tanimadigi bir kadinla sevismek ve cima etmek hükümet tarafindan bir yardim görecegine, bir düsmanla cinsi münasebette bulunmak ona karsi üstünlüge ve zafere isarettir.

  Her hangi bir hayvanla zina ettigini görmek, hayir için basladigi bir isi tamamlayamayacagina delalet eder.

  îbni Kesir e göre: rüyada birlesme görmek hayra ve sevince delalet eder. Nikah geçmeyen biriyle birlesmek mesru olmayan ço cuga, düsmaninin kendisi ile birlestigini görmek, ona üstün gelecegine delalet eder.

  Cafer i Sadik (RA) a göre: rüyasinda bir kimse ile birlesip üzerine gusül etmesi gerektigini görmek rüyasinin tabiri, eger rüyada tatmin olmussa, batildir. Çünkü bu rüya seytanidir. Zina rüyasi hiyanete delalet eder. Komsusunun karisi ile birlesme yaptigini görmekte hayir yoktur.

  Bir baska rivayete görede: Rüyada cinsi münasebette bulunmak büyük bir rütbeye isaret eder.

  Rüyada görülen cinsi münasebette meni görülse ve uyandiginda üzerine guslün farz oldugunu görse, bu rüya batil bir rüya oldugundan tabir edilmez.

  Düsmani ile cinsi münasebette bulundugunu gören kimse, düsmanina galip gelir.

  Dostlarinin birisiyle cinsi münasebette bulundugunu gören kimse, on lara iyilik eder.

  Tanimadigi bir adamla cinsi münasebette bulundugunu gören kimse, malca israf eder. Münasebette bulunmak borcu ödemeye, üzüntü ve kederli kimsenin, üzüntü ve kederden kurtulmasina isarettir.

  Rüyada cinsel iliski de bulunmak istedigi bir kadinin erkek oldugunu gören kimse, memur olmak istiyorsa, olamaz ve ümit ettigi sey de vücuda gelmez.

  Rüyada küçük bir kizla cima ettigini gören kimse, bakire bir kizla evlenir.

  Bazi tabirciler de demislerdir ki rüyada bir çocukla cinsi münasebet yaptigini gören kimseye, bir musibet ve bela erisir.

  Bir delikanli ile cinsi münasebette bulundugunu gören kimseye, nihayeti olmayan bir mesakkat isabet eder. Bir kimse rüyada kadinla cinsi münasebette bulundugunu görse ve o kadin da örtülü olsa, hayra isarettir.

  Bir insanin rüyada tanimadigi bir kadinla cinsi münasebette bulunmasi, o kadinin görünüsünce o insana anz olacak islere ve o nisbette isinin tamamlanmasina isarettir.

  Eger o kimse zengin ise, çocuk için birtakim seyler bagislamasina ve malik oldugu seyleri ona vasiyet edip ve buna dair de vasiyetname yazmasina isarettir.

  Rüyada cinsi münasebette bulunmak, yolculuk, harp, yapma gitmek, sefere çikmak, savasmak ve insanin din ve dünyaca istedigi seyden muradina kavusmasina isarettir.

  Rüyada hanimi ile cinsi münasebet yaptigini gören kimse, hanimindan umdugu seye veya hanimi kendisinden ümit ettigi seye isarettir. Zina eden bir kadinla cinsi münasebette bulundugunu gören kimseye, haram bir mal isabet eder.

  Cennet hurilerinin birisiyle cima ettigini gören kimse, o kadinin güzelligi nisbetinde dini emirleri yerine getirir.

  Bir kadin rüyada baska bir kadinla cinsi münasebette bulundugunu görse, o kadinin münasebette bulundugu kadinin sirrina muttali olmasina, fikir ve hareketlerinde bulundugu kadini tanimiyorsa, bos bir isle ugrasmasina isarettir.

  Evli bir kadin, rüyada baska bir kadinla cinsi münasebette bulundugunu görse, kocasindan aynlacagina isarettir. Bir kimse rüyada bir ölüyle münasebette bulundugunu veya ölünün kendisiyle cinsi münasebette bulundugunu görse, o kimsenin ölecegine isarettir.

  Bir kimse rüyada cinsiyet organi ile kendi kendine cinsi münasebet yaptigini görse, o kimsenin himmet etmemesine ve iyilik etmesi lazim gelenler için cimrilikte bulunmasina, malini israf ederek sarfetmesine ve esini bosamasina isarettir.

  Eger bu rüyayi gören fakirse, onun siddetli bir hastaliga yakalanmasina, bazen de kendisine nikahi haram olan kadina yaklasmasina isarettir.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada kocamla cinsel ilişkiye girmek

  Rüyada kocayla cinsel ilişkiye girmek, eşiyle muhabbetinin artacağına, birbirlerine olan sevgilerinin günden güne daha çok büyüyeceğine delalet eder. Hanesinden huzurun ve mutluluğun eksik olmayacağına, sıkıntılı ve zor günleri geride bırakacağına, eşiyle mutluluğunun daim olacağına, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine işarettir.

  YOUTUBE Kanalımızı açtık. Rüya Yorumları yaptığımız youtube kanalımızı takip ederek bize destek verebilirsiniz.

  Farklı bir yorumcu şöyle mana vermiştir, eli açık kadına, zorlukların ardından düşlediği servete, umudunu kestikten sonra hasret duyduğu itibarlı mertebeye, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu toplu mala, zahmetle birlikte istediği nimete anlamına gelir

  Rüyada kocamla cinsel ilişkiye girmek nasıl tabir edilir?

  Rüyada kocamla cinsel ilişkiye girmek dost gibi görünen düşmanının bir olay sayesinde farkına varacağına, tüm gözleri üzerinde toplayacağına ve alışıla gelmiş işler yaparak günlerce herkesin kendisi hakkında konuşmasına neden olacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına ve kişinin rahat bir nefes almasına, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, bir dostundan destek alarak durumunun iyiye gitmesini sağlayacağına, sorunlarının çözümsüz hal alacağına ve keyfinin kaçacağına, emek etmekten ve zora girmekten hoşlanmayan kimse olduğuna, her an kötü bir olay yaşama korkusu içinde oluğuna, itibar sahibi olacağını ve şana işaret etmektedir. Rüyada kocamla cinsel ilişkiye girmenin açıklaması; kişinin yakın zamanda yaşadığı problemlerin biteceğine, iş hayatında son derece yükseleceğine, insanlar arasındaki sorunları kavga dövüşle değil tatlı dille çözmeye çalışan bir kişinin vefat etmesine, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, yaşayacağı büyük bir korkuya ve hayatı bitmiş gibi düşüneceğine işarettir. Nablusiye göre Rüyada kocamla cinsel ilişkiye girmek: işsiz kimse için hayal edemeyeceği kadar iyi bir işe sahip olmaya alamet eder.

  rüyada tanımadığın biriyle ilişkiye girmek mal varlığının artacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, kişinin hayatta her istediğini özgürce alabilme imkanı elde edeceğine işaret eder. kişinin hayatı boyunca yiyebileceği bir ekmek kapısının olacağına ve kendisine itibar edileceğine işarettir.

  rüyada başkasının cinsel ilişkiye girdiğini görmek kişinin annesinin yaşayacağı olumsuz bir hadiseyle büyük üzüntülere maruz kalacağına, sevdiği kimselerle muhabbetine işarettir. Rüyayı gören kötü bir insan ise diyaloğuna da özen gösterdiğine işaret etmektedir.

  rüyada eski sevgiliyle ilişkiye girmek etrafındaki faydasız kimsenin nden faydalanmaya çalışacağına, kişinin lüzumsuz ve gereksiz kimselerle arkadaşlık kurduğuna ve önemsediğine delalet etmektedir. Rüyayı gören eğitim personeli ise kişinin yaptığı hataların ve ayıpların dilden dile dolaşacağına delalettir.

  rüyada tanıdığın biriyle ilişkiye girmek kişinin ummadığı yerden gelecek imkanları değerlendireceği ve geleceğine yönelik yatırımlar yapacağına, arkadaşlarıyla birlikte vakit geçireceğine ve bir yerlere giderek yaşadığı sıkıntıları unutmaya çalışacağına alamet olur.

  rüyada çocuğuyla ilişkiye girmek kişinin sorumluluklarının bilincinde olduğuna ve boş kalan vakitlerinde de kendini eğlenmeye tekabül etmektedir. Rüyayı gören yaşlı birisi ise ortaya saçılmasından ve öğrenilmesinden korktuğu sırlarının olduğuna, hissiyatlı kimse olduğuna ve hislerinin genelde çıktığına işaret eder.

  rüyada kocamla ilişkiye girmek huzurlu bir hayat sürdürmeye ve şükür sahibi olmaya tekabül eder. Rüyayı gören kadın ise deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kurtaracağına, ticaret erbabı için gelirinin ve kazancının artacağına işarettir.

  rüyada ölmüş kocamla ilişkiye girmek hayatta öğreneceği çok şey olduğuna alamet olur. Bekar kimse için bu rüya babanın kaçırılması kişinin aileye karşı büyük bir desteğinin olacağına ve babanın var olan sıkıntısını gidermeye, hak katında makbul işlerle meşgul olacağına tekabül etmektedir.

  rüyada kocamla arkadan ilişkiye girmek ölene kadar kimseye muhtaç olmamaya ve güzel kalpli insanlarla dost olmaya, annesine ve babasına faydalı bir kimse olacağına delalettir. Bu rüyanın diğer bir tabirine göre de bir süre daha dertlerinin devam edeceğine delalet etmektedir.

  rüyada kocamla ters ilişkiye girmek herkesten gizlediği bir sırrının varlığına ve hayatında kontrolü ele aldığına, günahtan ve haramdan uzak durarak yaşamaya, işlerin bozulması ile para kaybı yaşamaya ve borç altına girmeye alamet olur.

  rüyada eski kocamla ilişkiye girmek düşmanlarının hazırda bekleyeceğine ve zarar vermek için fırsat kollayacağına delalet eder. İhyaya göre bu rüya arzu ve dileklerine kavuşacağına ve esenlik bulacağına, sorunlardan kurtulmaya ve işlerin düzene girmesine alamettir.

  rüyada kocamla cinsel ilişkiye girdİgini görmek kötü olaylar yaşadığına ve maddi sıkıntı çektiğine, duyduğunda hoşlanmayacağı bir havadis alacağına, sorunlarının çözümsüz hale geleceğine ve kendisini artık güçsüz hissedeceğine alamet eder.

  rüyada kocamla arkadaşının cinsel ilişkiye girerken görmek arkasından hayır yapmanız dua yapmanızı ruhunu dinlendireceğine ve azaplarının hafifleyeceğine işaret eder. Rüyayı gören sivil birisi ise kişinin mantığıyla hareket etmesi gerektiğine, baskı altında kalmaya ve umutlarını kaybetmeye tekabül eder.

  rüyada kocamla cinsel ilişkiye girmek ne demek düşüncelerinin ve gönlünün uyduğu kimselerle ortak işler yapmaya, var olan sıkıntıların son bulmasına, fırsatları en güzel şekilde değerlendirmeye ve yüzün gülmesine tekabül eder.

  rüyada hamileyken kocamla cinsel ilişkiye girdigini görmek mutluluk göz yaşları dökeceğine, bazen ise aşk acısı çeken bir insanın göz yaşı dökmesine, ailesiyle sorunların baş göstereceğine işarettir.

  rüyada cinsel ilişkiye kocamla girmek sıkıntıları atarak feraha ermeye ve yüzünün gülmesine alamet olur. Rüyayı gören eğitim personeli ise atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, aileden kalan malları satmayı deneyeceğine ve çok üzüleceğine işarettir.

  Yazı kaynağı : www.ruyaanlami.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap