Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ruyada eve hlrslz girmesi diyanet

  1 ziyaretçi

  ruyada eve hlrslz girmesi diyanet bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Eve Hırsız Girmesi Ve Yakalanması Anlamı Ne Demek?

  Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Eve Hırsız Girmesi Ve Yakalanması Anlamı Ne Demek?

  Rüyada evine hırsız girdiğini gören kişinin aile hayatında yaşayacağı sıkıntılara ve huzursuzluğa işaret etmektedir. Rüyada evine hırsız girdiğini gören kişinin evinin huzurunun kaçacağına, bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına ve bu sorunlarla mücadele ederken psikolojik olarak yıpranacağına yorumlanmaktadır.

  RÜYADA EVE HIRSIZIN GİRDİĞİNİ GÖRMEK

  Rüyada evine hırsız girdiğini gören kişinin aile hayatında yaşayacağı sıkıntılara ve huzursuzluğa işaret etmektedir. Rüyada evine hırsız girdiğini gören kişinin evinin huzurunun kaçacağına, bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşacağına ve bu sorunlarla mücadele ederken psikolojik olarak yıpranacağına yorumlanmaktadır.

  RÜYADA EVE HIRSIZ GİRMESİ

  Rüyada eve hırsız girmesi, rüya sahibinin etrafındaki düşmanlara delalet etmektedir. Rüya sahibinin evine hırsız girdiğini görüyorsa yaşadığı bazı sıkıntıların olduğuna işaret eder. Rüyada hırsızın eve girmesi ve bazı eşyaları çalması bazı hasımlarınız var demektir. Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, bazı sıkıntılar yaşadıktan sonra amaçlarınıza ulaşacaksınız anlamındadır. Kendinizin hırsız olduğunu gördüyseniz, işleriniz ters gidecek. Hırsız kovalıyor ve yakalıyorsanız, hasımlarınıza galip geleceksiniz demektir.

  RÜYADA BAŞKASININ EVİNE HIRSIZIN GİRDİĞİNİ GÖRMEK

  Rüyada başkasının evine hırsız girdiğini görmek, rüya sahibinin rüyada evine hırsız girdiği kişiyle ilgili olumsuz olayların yaşanacağı yorumunu yapmak mümkündür. Eğer tanımadığınız birisiyse, bu durumun kendi hayatınızda sorun çıkacağına yorumlamak mümkündür.

  RÜYADA KOMŞUNUN EVİNE HIRSIZIN GİRDİĞİNİ GÖRMEK

  Rüyada komşunun evine hırsızın girdiğini görmek yaşanacak pek çok hayırlı gelişmeye, başarılı bir dönem geçirmeye ve yüzün gülmesine insanlara karşı saf ve temiz duygular beslemeye, vakit namazlarını bıraktığından dolayı kişiyi korkutan kişiye alamettir. Komşunun evine hırsızın girdiğini görmek makamını korumaya, yenilmemek için çok çalışmaya ve her daim başarılı olmaya, sıkıntıların ve tartışmaların artacağına ve mutsuz olmaya yorumlanmaktadır.

  RÜYADA EVDE HIRSIZLA KARŞILAŞMAK

  Rüyada hırsız görmek genellikle etrafınızdaki sinsi düşmanlara dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Eğer bir işçi ya da hayatınızdaki önemli bir atılım için emek harcayan biriyseniz, hırsız imgesi harcadığınız emeği sömürmeye çalışan birisi olduğuna işaret eder. Dolayısıyla böyle bir rüya gördükten sonra etrafınızdaki insanlara karşı temkinli yaklaşmanızda fayda olabilir. Emeğinizi korumak için önlem almanız faydalı olacaktır.

  RÜYADA HIRSIZIN EVE GİRMEYE ÇALIŞTIĞINI GÖRMEK

  Rüyada eve hırsızın girmeye çalışması, rüyayı gören kişinin maddi açıdan zorlanacağına işarettir. Hırsız aynı zamanda alınan bir haberden sonra derin bir üzüntü duyulacağına, aile üyeleri arasında münakaşa yaşanacağına ve istenmeyen olaylarına yaşanacağı anlamına gelebilir.

  RÜYADA EVE GİREN HIRSIZI YAKALAMAK

  Rüyada eve giren hırsızı yakalamak, rüya sahibi çabaları ve yaptığı fedakârlıkları ile işinde başarıya ulaşacağının müjdesini verir. Rüya sahibinin zorluklardan sonra başarılı olması ve çevresi tarafından kıskanılan, parmakla gösterilen bir kimse olacağına da işaret eder.

  RÜYADA EVE GİREN HIRSIZI DÖVMEK

  Bazı rüyalar insanların gelecekte yaşayacakları bazı olaylara delalet eder. Rüyada eve giren hırsızı dövmek rüya sahibinin gelecekte yaşayacağı bir öfke patlamasına yorulur. Rüya sahibi sevmediği veya uzun süredir sabrettiği bir insana karşı tepkisini sert bir dille ortaya koyacaktır.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Eve Hırsız Girmesi Anlamı Nedir?

  Rüyada Hırsız Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Eve Hırsız Girmesi Anlamı Nedir?

  Rüyada hırsız görmek, son derece çeşitli anlamlara sahiptir ve farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada evine hırsız girdiğini gören kişi eğer bir hastaya sahipse, o hastanın hastalığının uzamasına işaret eder. Rüyada hırsız öldürmek ise dert, keder, sıkıntı ve üzüntüden kurtulmak olarak tabir edilir. Öte yandan, rüyada kişinin kendini hırsız olarak görmesi, gizlenen bir şeyi çalmak faiz yemeye yahut zina işlemeye delalet eder.

  RÜYADA HIRSIZ GÖRMEK NE DEMEK?

  Rüyanda hırsız görmek, hastalık ve dert demektir. Hırsızın bir şey çaldığını görmek, katil bir insani görmeye işaret eder. Bazen de hırsız, Azrail (A.S)'a, misafirin gelmesine, gönül macerasına veya nikâh yapmak isteyen bir kimsenin geleceği anlamına da gelebilir.

  Rüyada hırsızlık hilekâr ve zina yapan bir kimse ile tabir edilir. Hırsız, tavuk ve güvercin avlayan bir kimse olarak yorumlanır. Rüyada hırsızlık, gıybet eden, kötüleyen ve kendisinde bulunmayan şeyi isteyen bir kimsedir. Bazen de hırsızlık, yırtıcı ve yabani hayvan, yılan, şeytan ve nefis demektir.

  RÜYADA HIRSIZLIK YAPILDIĞINI GÖRMEK

  Günümüz İslam Alimlerine göre Rüyada hırsızlığa şahit olmak yahut hırsızlık yapıldığını görmek; bir gönül macerası yaşayacağınıza yorumlanır.

  Hırsızlar tarafından elbiselerinizin çıkarıldığını görmek; yakın akrabalar arasında anlaşmazlık çıkacağına işarettir. Bir hırsız tarafından soyulmak; sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz gerektiğin işarettir.

  Bir hırsızlık olayının farkına varmak, ama herhangi bir şeyinizin çalınmadığını görmek; karşılaşacağınız bir tehlikeye karşı dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

  RÜYADA HIRSIZ OLDUĞUNU GÖRMEK

  Kendisinin hırsızlık yapması kişinin evine hırsız girmesine; gizlenen bir şeyi çalmak faiz yemeye yahut zina işlemeye delalet eder. Hırsızlık yaptığınızı görmek; mal ve servet arzusu içinde olduğunuzun işaretidir.

  Rüyada hırsız olduğunu görmek, Rüya sahibinin evine hırsızların girmesinden korkulur. Bunun için dikkatli olmak gerekir. Tahsil yapan bir insan kendisinin hırsız olduğunu görse, iyi bir ilim öğrenir.

  Bazen da hırsızlık hırsızın yapacağı günaha delalet eder. Bundan dolayı rüyada hırsızlık yaptığını gören kimse, kötü bir şey yapar yahut yalan söyler. Çünkü kötü bir şey yapan, yaptığı işi hırsız gibi gizler.

  RÜYADA HIRSIZLIK YAPAN BİRİNİ GÖRMEK

  Başkasının hırsızlık yaptığını görmek, düzenbaz, kötü ahlaklı, dedikoducu kimseye, kaçamak olarak söz dinleyen kimseye yorumlanır. Bu rüya yetişkin kız için dünürcüye işaret eder. talebe için rüyada hırsızlık yapan birini görmek ise ilme ve başarıya işaret eder

  Rüyada birinin hırsızlık yaptığını görmek bazen misafirin gelmesine, bazen de hastalanmaya işaret etmektedir. Tanınmayan hırsız Azrail Aleyhisselam'a; bilinen hırsız, kişiden ilim, sanat yahut bir mesele öğrenmek isteyen kimseye yorumlanır. Salih kimseler için hırsız hayırlı haber ve gelişmelere, fasıklar için çirkin işlere delalet eder.

  RÜYADA EVDE HIRSIZ GÖRMEK

  Evinde hasta bulunan bir kimse bir hırsızın kendi evine girdiğini ve bir şey aldığını görse, o hastanın hastalığının uzamasına işaret eder.

  Bir kimse hırsızın bir eve girdiğini ve oradan bir şey almadığını görse, o evde bulunan hastanın hastalığından kurtulmasına işaret eder.

  Rüyada içinde bekâr bir kız bulunan bir evde hırsız görmek, o kız için bir dünür çıkacağına işaret eder. Evlenme çağında bir kızı olan kimsenin hırsız görmesi, kızına dünür geleceğine işarettir.

  RÜYADA HIRSIZ ÖLDÜRMEK

  Rüyada bir hırsızı öldürdüğünü gören kimse dert, keder, sakıntı ve üzüntüden kurtulur. Hırsız gıybet eden, kötüleyen ve kendisinde bulunmayan şeyi isteyen bir kimse anlamına gelir. Hasta bir kimse için rüyada hırsız öldürmek, hastalıktan kurtulmak demektir. Rüyada hırsız öldüren şifa ve afiyet bulur.

  RÜYADA HIRSIZ ÇOCUK GÖRMEK

  Adaletsiz bir yöneticiye yorumlanır. Başkalarının sırtından geçinen kimselerle tabir edilir. Rüyada hırsız çocuk görmek yetimleri himaye etmeye ve kimsesiz çocuklarla ilgilenmeye işaretle delalet etmektedir.

  RÜYADA HIRSIZDAN KORKMAK

  Rüyada hırsızdan korktuğunuzu görmek; yakınlarınızdan size bir zarar geleceğine işarettir.

  RÜYADA HIRSIZ KADIN GÖRMEK

  Şunun, bunan ağzından söz çalmaya işaret eder. Rüyada hırsız kadın görmek, hilekâr bir kişi ile de tabir edilir. Rüyada bir hırsızın minareye çıkıp ezan okuduğunu görmek, insanlar arasında şöhretle anılmaya delâlet eder. Trende yolculuk sırasında soyulmak; spor yaparken bir sorunla karşılaşacağınıza işarettir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Rüyada Eve Hırsızın Girmesi Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Eve Hırsızın Girmesi Ne Anlama Gelir?

  Rüyada hırsızın eve girmesi bazı düşmanlara delalet etmektedir. Eviniz soyulursa, bazı problemler yaşadıktan sonra amacınıza ulaşacaksınız. Bir hırsız olduğunuzu görürseniz, işleriniz alt üst olacak. Eğer hırsızı kovalıyor ve sonunda onu yakalıyorsanız, düşmanlarınıza karşı galip geleceksiniz. Rüyada hırsızın eve girmesi ve bazı eşyaları çalması bazı hasımlarınız var demektir.

  Evinizin soyulduğunu gördüyseniz, bazı sıkıntılar yaşadıktan sonra amaçlarınıza ulaşacaksınız anlamındadır. Kendinizin hırsız olduğunu gördüyseniz, işleriniz ters gidecek. Hırsız kovalıyor ve yakalıyorsanız, hasımlarınıza galip geleceksiniz demektir.

  Kendini hırsız olarak gören kimse, başkalarından bir kısmet alır. Başkasını hırsız olarak gören kimse ise zarara uğrar.

  Rüyada evinize bir hırsız girdiğini ve sizin de onunla dövüştüğünüzü görmeniz, manevi bir acı çekeceğinize yorumlanır. Kendinizi hırsızlık için bir eve girdiğinizi veya bir yerden bir şey çaldığınızı delalet aile efradından birinin başına gelecek bir felaket ve ya musibetten ötürü sizin acı çekeceğinize delalet eder.

  Rüyasında evine bir hırsız girdiğini ve eşyasının bir kısmını çalıp götürdüğünü görenin evinde bir kişi vefat eder. Rüyada eve bir hırsızın girmesi, fakat bir şey çalmaması, orada birinin hasta olup sonra iyileşeceğine delalet eder.

  Hırsızların ona saldırarak birçok eşyasını aldıklarını gören, sevdiği bir insana bir felaket geldiğini işiterek üzülür. Evine gelen hırsızların bir şey götüremeden evden kaçtıklarını görmeniz, başına gelecek bir felaketin önleneceğine işarettir.

  Caferi Sadık'a göre; rüyada hırsız dört şeye yorulur: Hastalık, hapis, sefalet, yalancılık. Rüyasında bir eşyasının çalınması ve kimin çaldığını bilmemek, yaptığı bir isten dolayı büyüklerinden söz işiteceğine yorumlanır.

  Rüyada eve hırsızın girmesi ve altınları çaldırmak ev halkından bir kimsenin hastalanacağı şeklinde tabir edilir.

  Hırsızın bir eşyayı çalıp götürmesi, haram bir mal sahibi olduğuna yorulur. Hırsızla birlikte bir yerden bir mal çalmaları, isinden atılacağına işaret eder. Hırsızı bir şey çalarken yakalayıp karakola götürmesi, yaptığı bir isten dolayı pişman olduğuna delalet eder.

  Bir hırsızın evine girerek en kıymetli bir eşyasını çaldığını görmek çocuklarından birinin hasta olacağına delalet eder. Çocuklarından birisinin hırsız olarak karakola çağırıldığını veya tutuklanarak hapishaneye götürüldüğünü görmek, bir hastası varsa, durumunun kötüleşmesine veya bir yerden büyük bir zarara uğrayacağına işarettir.

  Bir başka rivayete göre de: Rüyada hırsız görmek, hastalık ve derttir. Rüyada hırsızın eve girmesi ve para çalması, kötü bir insani görmeye işaret eder.

  Hırsız, Azrail (A.S.), misafir veya nikâh yapmak isteyen bir kimsenin geleceği seklinde yorumlanır. Evinde hasta bulunan bir kimse bir hırsızın kendi evine girdiğini ve bir şey aldığını görse, o hastanın öleceğine işaret eder.

  Bir kimse hırsızın bir eve girdiğini ve oradan bir şey almadığını görse, o evde bulunan hastanın hastalığından kurtulmasına işaret eder.

  Rüyada bir hırsızı öldürdüğünü gören kimse hastalıktan kurtulur. İçinde bekâr bir kız bulunan bir eve hırsız girse, o kız için bir dünür çıkacağına işaret eder.

  Hırsız, hilekâr bir kimse ile tabir edilir. Hırsız, zina yapan bir kimse ile tabir edilir. Hırsız, tavuk ve güvercin avlayan bir kimse olarak yorumlanır.

  Hırsız gıybet eden, kötüleyen ve kendisinde bulunmayan şeyi isteyen bir kimsedir. Bazen de hırsız, yırtıcı ve yabani hayvan, yılan, şeytan ve nefis olarak ta tabir edilir. Tahsil yapan bir insan kendisinin hırsız olduğunu görse, iyi bir ilim öğrenir. Bazen de hırsız zina etmeye, sunun bunun ağzından söz çalmaya işaret eder.

  Rüyada hırsızın eve girmesi ve evden eşyasını ve malını çaldığını görenin hanesinde can sıkıcı bir durum olur. Eve hırsız girdiği halde, bir şey çalmazsa, aile fertlerinden biri ağır surette hastalanır. Fakat şifaya kavuşur.

  Hırsızların üzerine gelip, birçok eşyasını aldıklarını gören; sevdiği bir insanın başına gelen musibet yüzünden üzülür. Hırsızın minareye çıkıp, Ezan okuduğunu görenin durumu, herkes tarafından öğrenilir.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap