Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ruyada cumhur baskani gormek ruyatabirleri

  1 ziyaretçi

  ruyada cumhur baskani gormek ruyatabirleri bilgi90'dan bulabilirsiniz

  RuyaTabirleri.com

  Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

  Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

  Rüyada Cumhurbaşkanı görmek; İnsanın yaşamda yükseleceği, maddi durumunun düzeleceği, iyi duruma geleceği ve insanın görebileceği en güzel rüyadır. Cumhurbaşkanı rüyası, şeref, izzet, nimet ve yüksek makam anlamına gelmektedir. Rüyada Cumhurbaşkanı yahut başbakan gören, umduğundan da fazla mutlu olur.

  Rüyada Cumhurbaşkanının kendisine bir şey verdiğini görmek, hayır ve menfaate, rızık ve mala işarettir. Rüyada Devlet Başkanı görmek büyük bir rütbeye, izzet ve şerefe yorumlanır. İmam Nablusi derki: Rüyada Cumhurbaşkanı görmek umduğunuzdan da fazla mutlu ve huzurlu olacağınıza delalet eder.

  Yabancı bir memleketin, ülkenin cumhurbaşkanını görmek, bütün işlerinizi kolaylıkla başarmaya muvaffak olacağınıza işaret eder. Rüyada cumhurbaşkanı görmek, terfi edeceğinize, yükseleceğinize, bol kazanç elde edeceğinize delildir. Cumhurbaşkanını rüyasında gören ticarette karlı işler yapar. Yoksulluktan kurtulup zengin olur. Bulunduğunuz memleketin cumhurbaşkanını görmek, fevkalade mesut ve bahtiyar bir rüya olarak kabul edilir. Her ne muradınız varsa, hepsi gerçekleşecek ve aradığınız saadeti fazlasıyla elde edeceksiniz demektir.

  Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek Neye İşarettir?

  "Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca dert, keder ve üzüntü yaşamaz, kıtlığa, yokluğa, hastalığa düşmez, keyifli ve huzurlu bir hayat yaşar. Rüyayı görenin tüm hayalleri gerçekleşecek, hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecektir.

  Rüyada Cumhurbaşkanını dargın görmek, rüyayı görenin namaz ve ibadetinde yaptığı bid'at, gördüğü dargınlık kadar dininin bozukluğuna işarettir.

  Eğer Cumhurbaşkanı güler yüzlü, sevinçli görse, ondan emin olduğu miktarda din, dünyaca erişeceği hayır, yüksekliğe, ucuzluk, bolluğa, halinin düzgün olduğuna işarettir.

  Rüyada Cumhurbaşkanı Olmak Rüyada, Cumhurbaşkanı olduğunu gören kimse halkın nazarında büyütülür, yüksek makama erişir, muradına kavuşur. Ayrıca rüyada kendisini Cumhurbaşkanı olmuş gören, içinde çok yükselme hırsı olduğunun alametidir.

  Rüyada Cumhurbaşkanı ile Konuşmak Cumhurbaşkanını kendisiyle konuştuğunu görmek, gören kimse, şeref, yüksekliğe nail olur.

  Rüyada Cumhurbaşkanı ile konuşmak görmek; ne muradınız varsa hepsinin gerçekleşeceğine, umduğunuzdan daha mutlu olacağınıza işarettir.

  Rüyada Cumhurbaşkanı ile konuşmak umdugunuzdan da fazla mutlu olacağınıza işarttir.

  Yine Rüyada Cumhurbaşkanıyla konuşmak, gülüşmek, dünyada bol rızka, mirasa, saadete mal ve servete işaret eder. Bazı tabirciler rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmayı izzet, şeref ve mülke yorumlamışlardır.

  Rüyada Cumhurbaşkanı, Eşini Görmek Rüyayı gören layıksa uyanıkken Cumhurbaşkanıyla konuşur, şöhret, nimete nail olur. Hapisteyse, hapislikten kurtulur, fakirse zenginleşir, tüccarsa kazancı çok olur, düşmanlık halindeyse kurtulur.

  Rüyada Cumhurbaşkanıyla yemek yemek Rüyada cumhurbaşkanıyla yemek yediğini gören kimse şereflenir, yediği yemek miktarı kadar kurtuluş, zafere erer. Devlette olan bir işin hayırla neticeleneceğine işarettir.

  Rüyada Cumhurbaskani ile yemek yemek, cumhurbaşkanıyla yemek yediğini gören kimse şereflenir ve yedigi yemek miktan kurtuluş ve zafere ereceğine yorumlanır.

  Rüyada Cumhurbaskani, kendisine dünya esyalanndan bir sey verdigim görse, o verdigi esyanin kiymetince serefe nail olur.

  Yine Rüyada Cumhurbaşkanı ile yemek yediğini görmek, iyi bir isimle anılmaya ve şöhrete işaret eder. Bazı tabircilerde Cumhurbaşkanı ile rüyada yemek yemeği mal ve miras olarak yorumlamışlardır.

  Rüyada Cumhurbaşkanı ile beraber yemek yediğini görmek, izzet ve şerefe, kurtuluş ve zafere, kudret ve kuvvete delâlet eder. Çünkü Cumhurbaşkanı devlet demektir.

  Bir kimsenin Rüyada Cumhurbaşkanı ile yemek yediğini görmesi, yediği yemek miktarı kurtuluş ve zafere ermeye ve şereflenmeye işarettir.

  Rüyada Cumhurbaşkanından hediye almak Cumhurbaşkanını, kendisine dünya eşyalarından hediye verdiğini görse, o verdiği eşyanın kıymetince şerefe sahip olur.

  Cumhurbaşkanının hasta olarak görülmesi, dinindeki hastalığına, halkına zulmetmesine, sene içerisinde vücudunun sıhhatli olmasına işarettir.

  Rüyada Cumhurbaşkanıyla tokalaşmak Cumhurbaşkanıyla kucaklaştığını, tokalaştığını, aralarında iyiliğe dair söz söylendiğini görse, Cumhurbaşkanı veya servet sahibi birisinin yanında halinin iyi olmasına işarettir.

  Rüyada cumhurbaşkanının eve gelmesi: Rüyada Cumhurbaşkanının gelip kendi evine misafir girdiğini gören kimse, çok geniş dünyalığa mazhar olur. Rüyada evine cumhurbaşkanı geldiğini ve misafir olduğunu görmek, menfaat görmeye delalet eder.

  Rüyada Cumhurbaşkanını ölmüş görmek: Şehir halkının kavuşacağı bolluğa, sevince, berekete, görecekleri adalete, iyiliğe yorumlanır.

  Cumhurbaşkanından emir almak: Bir kimsenin rüyada devlet başkanından emir aldığını görmesi, büyüklerden gelecek nimet ve menfaate delalet eder.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada Cumhurbaşkanını Görmek Ne Demek? Rüyada cumhurbaşkanı görmek, konuşmak ve sarılmak ne anlama gelir?

  Rüyada Cumhurbaşkanını Görmek Ne Demek? Rüyada cumhurbaşkanı görmek, konuşmak ve sarılmak ne anlama gelir?

  Rüyada cumhurbaşkanı görmek, birçok insanın karşılaştığı bir durumdur. Bu rüya genelde olumlu olarak yorumlanır ve mevki makama işaret ettiği rüya tabiri yorumcuları tarafından söylenir. Açıkçası, geçmişten günümüze Türkiye'de birçok devlet başkanı, başbakan ve cumhurbaşkanı görev yapmıştır. Rüyada yabancı bir cumhurbaşkanı ya da siyasi lider görmek, iş zekası kazanmak istediğinizi gösterir. Eski rüya sözlüklerinde, özellikle ünlü olanlar olmak üzere siyasi liderleri rüyada görmek için oldukça geniş bir rüya tabiri yorumu yelpazesi vardır. Rüyada cumhurbaşkanı görmek, rüya sahibinin rüyada gördüğü liderdeki niteliklerle aynı niteliklere sahip olacağı anlamını taşıyabilir.

  Rüyada tanımadığı bir cumhurbaşkanı ya da başbakan görmek, rüya sahibinin hayatının özellikle belirsizlik konularında büyük bir değişiklikten etkileneceğine işaret eder. Rüya sahibi eski bir cumhurbaşkanı ile yeni bir devlet adamını bir arada görürse, bu rüya sahibi adına tutarsız hissetmenin bir temsilcisidir. Yabancı kaynaklara göz attığımızda, biri kendi ülkesinin cumhurbaşkanı olduğunu gördüğünde, bu rüya tamamen otoriter olduğunuz ve dünyanız ve gücünüz üzerinde kontrol ve güce sahip olmak istediğinizi gösteren bir döngüden geçtiğiniz anlamına gelir. Bu, etrafınızdakilerden çok güçlü bazı görüşler yaşayacağınızın bir işaretidir.

  Rüyada siyasi bir lideri görmek, çabalarınız nedeniyle ün kazanacağınızı gösterir. Çok para kazanacak, zengin olacak ve fırsatları kullanacaksınız. Ayrıca, rüyada bir lider görmek, kısa bir süre için hedeflerinize ulaşmanızı önerir. Alternatif olarak, bir cumhurbaşkanı ile görüşmek ya da tokalaşmak, saygı duyduğunuz ve takip ettiğiniz bir kişiyi ima edebilir. Bazen rüya liderlik etme, kontrolü ele alma ve karar verme arzunuzu sembolize eder.

  Rüyada Cumhurbaşkanı Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Devlet Başkanı Olduğunu Görmek

  Rüyada cumhurbaşkanı ya da başbakan olduğunu görmek, baskın karakterinizin göstergesidir. Bu, başkaları tarafından takip edilmek ve başkalarına rehberlik etmek istediğiniz anlamına gelir. Hayatınızda aktif olmayan bir insansanız, rüyada cumhurbaşkanı olduğunu görmek, ele almanız ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemeniz gerektiğini gösterir.

  Alternatif olarak, bekarsanız, rüyada cumhurbaşkanı olduğunu görmek evleneceğinizi gösterir. Evliyseniz, rüya yeni bir iş kurmak olarak yorumlanır.

  Rüyada Tanınmış Bir Siyasi Lider Görmek – Rüyada Başbakan ya da Devlet Başkanı Görmek

  Tanınmış bir liderin rüya anlamı iyi bir sembol anlamına gelir. Rüyanız, saygı duyulan ve sevimli bir insanın sizi ve kararlarınızı destekleyeceğini önerebilir. Bu kişinin desteği sayesinde terfi edeceksiniz ve hayatınızda daha iyi koşullara sahip olacaksınız.

  Rüyada Siyasi Parti Lideri (Genel Başkanı) Görmek

  Bir siyasi partinin liderini görmek kararsızlığınızın bir işaretidir. Başka insanlara danışmadan karar veremediğinizi gösterdiğine inanılır. Kararsızlığınız nedeniyle terfi edemezsiniz ve daha üst kademelerde çalışamazsınız demektir.

  Rüyada Bir Yönetici Görmek

  Rüyada yönetici görmek ya da yönetici olduğunuzu görmek, iyi haberleri simgeler. Terfi edeceğiniz ve daha iyi koşullar elde etmek için çaba göstereceğiniz anlamına gelebilir.

  Rüyada Cumhurbaşkanı ile Konuşmak

  Rüyada cumhurbaşkanı ile konuşmak, kendinizin gözle görülür derecede iddialı bir yönünüzü temsil eder. Kendinizde veya başkalarında sorumluluk alan bir yöneticilik kalitesine sahip olduğunuzu gösterir. Rüyada cumhurbaşkanı ya da başbakan ile konuştuysanız, kişiliğinizin başkalarından sorumlu hissettiği bir yönü var demektir. Ayrıca, başkalarına her ne pahasına olursa olsun öncelik vermek bir görev duygusunu da yansıtabilir.

  Olumsuz olarak ise, bir rüyadaki lider sizden daha az güce sahip insanlar hakkında yeterince önemsemediğinizin bir işareti olabilir. Gücü veya otoriteyi kötüye kullanmak da bu rüyadan sonuç olarak çıkarılabilir. Ayrıca çok pasif olduğunuzu veya yeterince iddialı olmadığınızı gösteren bir işaret olabilir. Kendinize daha fazla çaba göstermeniz için bir işaret. Başkalarını disipline sokmaktan hoşlanmamayı da ifade edebilir.

  Alternatif olarak, rüyadaki liderler, eylemleriniz için sorumluluk almayı reddetmeyi veya iyi bir örnek oluşturmadığınızı ifade edebilir. Senden daha aşağıda olan (mevki-makam olarak) insanları küçük gördüğün ve bu durumun kariyerini olumsuz etkileyeceği anlamı taşıyabilir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

  Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

  Ayrıca bkz: Reis-i Cumhur, Devlet Başkanı

  Rüyada yaşadığı ülkenin cumhurbaşkanını görmek murada ermek ile yorumlanır. Mesut ve bahtiyar olmaya, arzularınızın gerçekleşeceğine işarettir. Aynı zamanda umduğunuzdan da fazla mutlu olacaksınız demektir.

  Rüyada cumhurbaşkanını görmek insanın yaşamda yükseleceği ve iyi duruma geleceği anlamına gelir.

  Bir kimse rüyada Cumhurbaşkanını dargın görürse, rüyayı görenin namaz ve ibadetinde yaptığı bidata veya gördüğü dargınlık kadar dininin bozukluğuna işarettir.

  Rüyada görülen cumhurbaşkanı güler yüzlü ve sevinçli ise, ondan emin olduğu miktarda din ve dünyaca erişeceği hayır ve yüksekliğe, ucuzluk ve bolluğa ve halinin düzgün olduğuna işarettir.

  Rüyada cumhurbaşkanının kendisiyle konuştuğunu gören kimse, şeref ve yüksekliğe nail olur.

  Rüyasında cumhurbaşkanı ile yemek yediğini gören kimse şereflenir ve yediği yemek miktarı kurtuluş ve zafere erer.

  Cumhurbaşkanı

  Yazı kaynağı : www.ruyatabirleri.gen.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap