Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ruyada bekar bir kizin bebeginin olmasi

  1 ziyaretçi

  ruyada bekar bir kizin bebeginin olmasi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Bekar Birinin Çocuğunun Olduğunu Görmek

  Rüyada Bekar Bir Kızın Bebeğinin Olduğunu Görmesi Görmek , Rüyada Bekar Bir Kızın Bebeğinin Olduğunu Görmesi Görmek ne demek, Rüyada Bekar Bir Kızın Bebeğinin Olduğunu Görmesi Görmek ne anlama gelir? Bekar Bir Kızın Bebeğinin Olduğunu Görmesi Görmek ile ilgili rüya tabirleri diyanet

  Rüyada Kendi Çocuğunu Görmek Nedir? Bekar Birinin Kendi Çocuğunu Görmesi - Rüya Tabirleri

  Rüyada Kendi Çocuğunu Görmek Nedir? Bekar Birinin Kendi Çocuğunu Görmesi - Rüya Tabirleri

  Elbette her insan rüyasında mutlaka farklı zamanlarda kendi çocuğunu görür. Böyle durumlarda bu rüyaların bir anlamı vardır ve her insan rüyasının anlamını öğrenmeye çalışır. Peki, rüyada kendi çocuğunu görmek nedir? Bekar birinin kendi çocuğunu görmesi konusunda merak edilenler.

  Rüyada insanın kendi çocuğunu görmesi rüya alimleri tarafından farklı şekillerde yorumlanır. Aynı zamanda bu durum kişinin görmüş olduğu rüyaya bağlı olarak değişkenlik gösterir. Siz de görmüş olduğunuz rüyaya uygun biçimde farklı yorumları okuyarak buna göre bilgi elde edebilirsiniz.

  Rüyada Kendi Çocuğunu Görmek

  Rüyada kendi çocuğunu görmek olumlu şekilde yorulan rüyalardan biridir. Özellikle rüya sahibinin işlerinin açılacağı ve daha güzel kazançlar elde edeceği yönünde yorumlanır. Aynı zamanda aile içinde mutluluğu yakalayacağı ve güzel bir hayat süreceğine işaret eder.

  Rüyada Bekar Birinin Kendi Çocuğunu Görmesi

  Rüyada bekar birinin kendi çocuğunu görmesi yakın zamanda güzel haberler alacağı üzerine yorumlanır. Bu haberler sayesinde sıkıntı ve sorunlardan yakın zamanda kurtulacağına, maddi manevi sorunlarını çözeceği üzerine delalet eder.

  Rüyada Evlat Görmek

  Rüyada evlat görmek rüya sahibi için müjdeli bir haber anlamına gelmektedir. Özellikle bu müşteri haberi rüya sahibi aynı zamanda ailesiyle beraber çok mutlu olacaktır. Bazı rüya alimlerine göre ise kişinin ailesiyle beraber mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdüreceğine yorulur.

  Rüyada Kendi Kız Çocuğunu Görmek

  Rüyada kendi kız çocuğunu görmek rüya sahibinin güzel bir haber ile mutlu olacağı anlamına gelir. Bazı rüya alimleri ise ailesinden güzel bir yardım alacağına ve bu yardım ile tüm sorunlarının üstesinden geleceğine yorulur.

  Rüyada Kendi Erkek Çocuğunu Görmek

  Rüyada kendi erkek çocuğunu görmek bereket ve bolluk anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin eline geçecek olan yüklü bir parayı anlatır. Bu para ile beraber borçlarını kapatacağı ve mal ve mülk sahibi olacağı üzerine yorulur.

  Rüyada Kendi Çocuğuyla Oynamak

  Rüyada kendi çocuğuyla oynamak rüya sahibini bir aile özlemi çektiğini anlatır. Aynı zamanda bekar kişilerin evliliği arzu ettiği ve evli insanların ise çocuk sahibi olmayı düşündüğünü gösterir. Rüya sahibinin bu istekleri karşısında müjdeli bir haber alacağı yönünde yorumlanır.

  Rüyada Kendi Çocuğunu Öpmek

  Rüyada kendi çocuğunu öpmek rüya sahibinin hem aile hayatı hem de iş hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağı üzerine yorumlanır. Rüyada erkek çocuğu dünyevi olumlu gelişmeleri gösterirken kız çocuğu ise manevi anında rüya sahibinin güzel olaylar ile karşılaşacağı yönünde delalet eder.

  Rüyada Kendi Çocuğunu Dövdüğünü Görmek

  Rüyada kendi çocuğunu dövdüğünü görmek rüya sahibinin içinde bazı çalkantılar ve mutsuzluklar yaşadığını anlatır. Özellikle yapmak istediği bazı durumları yapamadığı için umutsuz bir hale girdiğine yönelik yorumlar yapılır. Zaman içerisinde kendi öz güvenini kaybedeceğini ve psikolojik açıdan ciddi bir üzüntüye girebileceği üzerine delalet eder. Buna dikkat etmesi gereken bir rüya olarak da ön plana çıkıyor.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Bebek Görmek Nedir? Rüyada Erkek/Kız Bebek Emzirmek, Yeni Bebek Doğurmak ve Bebekleri Severek Uyutmanın Anlamı - Rüya Tabirleri

  Rüyada Bebek Görmek Nedir? Rüyada Erkek/Kız Bebek Emzirmek, Yeni Bebek Doğurmak ve Bebekleri Severek Uyutmanın Anlamı - Rüya Tabirleri

  Rüyada bebek görmenin çok sayıda yorumu vardır. Tabirciler, rüyada bebek görmenin haber olduğunu dile getirirler. Rüyada bebek görmenin yorumlarını detaylarıyla öğrenmek istiyorsanız, hazırlanan kaynakta dilediğinizi bulabilirsiniz.

   Rüyada bebek görmek sıkça rastlanan bir rüya nesnesidir. Bebeklerin rüyalarımızda bizlere verdiği mesajlar bebeğin durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

   Rüyada Bebek Görmek Nedir?

   Rüyada bebek görmek, haber alınacağını ifade eder. Tabirciler, rüyada bebek görmenin, gelecek olan habere işaret ettiğini belirtirler. Bebeğin güzelliği, büyüklüğü gibi durumların, tabiri değiştireceğini söylerler. Rüyada güzel bebek görmek, alınacak çok güzel haberlere işarettir. Rüya sahibinin kendisi veya ailesi kısa sürede mutlu olacakları birçok haber alabilirler.

   Rüyada çirkin bebek görmenin manasını tabirciler, kötü haberler şeklinde yorumlarlar. Bazı İslam alimleri, bebeklerin ister güzel ister çirkin olmasının, mutluluğa işaret ettiklerini söylerler. Alimler, bebeklerinin tümünün Allah'ın güzel nimeti olduğunu söylerler. Bu yüzden bebeklerin kötüye yorumlanmasının mümkün olmadığını dile gelirler. Tabi sadece eski İslam alimleri bunu ifade ederler. Tabirciler ise olaya daha farklı bakarlar.

   Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

   Rüyada bebek görmenin çok sayıda manası vardır. Alimler genellikle rüyada bebek görmenin anlamını alınacak habere yorarlar. Bir kısım alim, rüyada bebek görülmesinin para geleceğine yorumlanabileceğini söylerler. Rüya tabirinde bulunan kişiler, rüyada bebek görmenin, erdemlik simgesi olduğunu, rüyayı görenin, ilimle uğraşacağını ifade ederler.

   Rüyada bebek gören kimsenin, kısmeti tez zamanda açılabilir. Kişinin yaptığı işler rast gitmeye başlar. Rüya sahibi kısa sürede istediği mevkilere gelir. Rüyada bebek görmek, ağzı sıkı olan dostlarla tanışılması manasına gelir. Rüyada bebek görmenin ne anlama geldiği konusunda, alimler, güzel işler şeklinde yorumlarlar.

   Rüyada Bebek Görmek Neye İşarettir?

   Rüyada bebek görmenin neye işaret ettiğini yukarıda az çok belirtmiş olduk. Rüyada bebek, gelecek habere işarettir. Bu haber çok uzaktan veya yakın yerden gelebilir. Haberin nereden geleceği bilinemez. Haber alındıktan sonra mutlu olunacağı ifade edilmiştir. Tabircilerin bir kısmı rüyada çirkin bebek görmenin, üzücü haberler almaya delalet ettiğini bildirirler.

   Küçük boyutta bebek görmenin ise, bir düğüne veya anlaşmaya hikmet ettiğini söylerler. Rüyada bebek görmek genel olarak, habere işarettir. Rüyada erkek bebek müjdeye, kız bebek görmek zorluk sonrası kolaylığa işarettir. Gülen bebek görmek, samimi arkadaşlara işaret eder. Rüyada ağlayan bebek görmek ise tatlı sözlerin söylemine yorumlanmıştır.

   Rüyada Bebek Görmek

   Rüyada görülen bebek, sevinçli ve sağlıklıysa aile içi huzurun tam olacağına hikmet edilir. Rüyada görülen bebeği sevmek, onu okşamak sevinçli yuvaya yorumlanmıştır. Kişinin yuva kuracağı veya kurmuş olduğu yuvada mutlu yaşayacağı belirtilir. Rüyada terk edilen bebek görmek, çok yakın akrabalardan gelecek olan miras anlamına gelir.

   Kişinin yakın zamanda akrabalarından birinden miras alabileceğine yorumlanır. Rüyada bir bebeğin uyuduğunu görmek, iş manasına gelir. Rüya sahibinin iş konusunda yakın zamanda güzel haberler almasına yorumlanır. Rüya sahibi, işsizse işe girer, işi varsa durumu daha iyi hale gelir. Rüyada bebek görmek işte bunlara hikmet edilir.

   Rüyada Bebek Emzirmek

   Rüyada bebek emzirmek, güzel işler manasına gelir. Sevinçli zamanı ifade eden rüyada bebek emzirme durumu, tabirciler tarafından yorumlanır. Rüyasında bebek gören bir kimsenin, evlatlarından 1 veya 2 tanesi çok makbul makamlara geleceklerdir. Rüya sahibinin rüyasını kimseyle paylaşmaması gerektiği de alimler tarafından ifade edilir. Rüyada bebek görmenin diğer hikmeti, sağlıklı ve dindar erkeğe ve kadına işaret eder.

   Rüyasında kendi çocuğunu emzirdiğini görmek, kısa sürede güzel habere tabir edilir. Rüyada başkasının bebeğini emzirdiğini görmek, yapılmış bir sevabın karşılığı manasına gelir. Kişi başkasının bebeğini emzirdiğini görüyorsa, dar günündeyse mutlaka sevindirici bir haber kapısını çalacaktır. Rüyada bebek emzirmenin anlamı bu şekildedir.

   Rüyada Erkek Bebek Görmek

   Rüyada erkek bebek görmek, iyi, sevindirici, mutluluk verici haberler manasına gelir. Rüyada erkek bebeğin diğer anlamı, servet edinmeye işaret eder. Rüya sahibinin kendi servetini edinmesine, başka birinin servetinden pay almaya hikmet edilmiştir. Erkek bebeği ağladığını görmek, hafif hüzün manasına gelir.

   Görülen bebeğin durmadan ağladığını görmek, bazı işlerin yolunda gitmeyeceğine işaret edilir. Rüyada erkek bebeğin güldüğünü görmek, çok akıllı insana delalet eder. Kişinin akrabalarından veya tanıdıklarından birinin mevki makamının artacağına hikmet edilmiştir. Rüyada erkek bebek görmek, zamanında yapılmış hatanın kişinin karşısına çıkacağına mana edilir. Ancak bebeğin sağlıklı olduğu görülürse, çıkan hatadan kurtulmak olarak ifade edilir.

   Rüyada Kız Bebek Görmek

   Rüyada kız bebek görmenin genel olan yorumu, dertlerden kurtulmak manasına gelir. Rüya sahibinin dertlerinden kurtulacağı, refaha kavuşacağı ifade edilir. Rüya kız bebek görmenin diğer anlamı, borçların kapanacağına, güzel işlerin yapılacağına rivayet edilir. Rüyada ağlayan kız bebeğin görülmesi, münasip insanlarla tanışmaya işaret eder.

   Rüyada kız bebeği olduğunu görmek, Allah'ın sunacağı nimetlerden faydalanma manasına gelir. İslam alimleri kim rüyasında kız bebeği olduğunu görürse, o kişi kısa zamanda nimetlerden faydalanacak demişlerdir. Rüyada yakınlarının kız bebeğini görmek, yakınlarının hayatının çok güzel olacağına delalet edilmiştir.

   Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

   Rüyada erkek bebek doğurmak, huzurun geleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin birkaç günlük bunalım yaşayabileceğine, bunun atlatılacağına yorumlanır. Rüyada erkek bebek doğurmanın diğer manası, zenginliktir.

   Yapılan ticaret işlerinde başarılı olmaya tekabül eder. Rüyada erkek bebek doğuran birini görmek, alın yazısı anlamındadır. Kişinin alın yazısında eğer biriyle evlenmek varsa, bunu başaracağına işarettir. Rüyada yakınlarının erkek bebek doğurduğunu görmek, ticarete atılmayı ifade etmektedir. Rüyada erkek bebek doğurmanın hikmeti, yalnızlıktan kurtulmaktır.

   Rüyada Kız Bebek Doğurmak

   Rüyada kız bebek doğurmak, itibarlı olunacağına, değer görülmeye yorumlanır. Rüyada kız bebek doğurmanın hikmeti, uysal insanlarla iş yapmaya da tabir edilmiştir. Rüyada kendisi kız bebek doğurmak, mantıklı işlerden pay alınacağı manasına gelir.

   Kişinin rüyasında kız bebek doğurmayı görmesi, dikkat etmenin gerekliliğine tabir edilmiştir. Kız bebeğin kim tarafından doğrulduğunu bilmemek, bazı soru işaretlerinin olacağına yorumlanır. Kişinin etrafındaki insanları yeterince iyi tanımadığına hikmet edilmiştir.

   Rüyada İkiz Bebek Görmek

   Tabirciler, rüyada ikiz bebek görmenin, şansın yaver gideceği manasına geldiğini ifade ederler. Kişinin tüm hayatı boyunca her anlamda çifter şanslı olacağını belirtirler. Rüyada ikiz bebek görmenin diğer hikmeti, rüya sahibinin istediği hemen her şeye sahip olması manasına gelir.

   Rüyasında ikiz bebeklerin kendisinin olduğunu görmek, herkes için zor olan şeylerin, basit geçilmesi manasına gelir. Kişinin şansının gerçekten mükemmel olacağı şeklinde yorumlanır. Alimler rüyasında ikiz bebek gören kimselerin, sadakalarını artırmalarını tavsiye etmişler. Neden olarak; rüya sahibinin çok daha karlı olmasını sağlaması şeklinde söylenmiştir.

   Rüyada Üçüz Bebek Görmek

   Rüyada üçüz bebek görmek, farklı yerlerden gelen haberler şeklinde değerlendirilir. Gelecek olan tüm haberlerin çok güzel olacağına işaret edilir. Rüyasında üçüz bebek gördüğünü söyleyen kişiler için alimle, iş hayatının başarılı oluşundan bahsederler.

   Rüyasında üçüz bebekleri olduğunu görmek, makbul, tez canlı çocukların habercisidir. Üçüz bebeklerin başkasının olduğunu görmek, yakın zamanda gelen ve faydası olan güzel habere yorumlanır. Rüyasında üçüz bebeklerin kız olduğun görülmesi, bilinçli yaşama yorumlanır. Kişinin sağlığını çok iyi koruduğuna yorumlanmıştır.

   Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

   Rüyada erkek bebek emzirmek, rızkın bolluğuna rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hem kendisinin hem ailesinin kısmetlerini çok genişleyeceğine hikmet edilmiştir. Rüyada erkek bebek emzirdiğini gören kimseler için mal ve kazanç kapılarının açılması demektir.

   Rüyada kendi erkek bebeğini emzirdiğini görmek, hayırlı iş şeklinde tabir edilmiştir. Kişinin kendisi veya yakını için hayırlı olan kısmet manasına gelir. Rüyada erkek bebek emzirdiğini görmek, güzel işlere, kısmetin açılmasına hikmet edilmiştir.

   Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

   Rüyada yeni doğmuş bebek, her yerde hayırlı ve güzel olanını ifade eder. Yeni doğan bebeğin ağladığını görmek, her şeyin yolunda olacağının, bazen sevinç bazen mutluluk olacağının işaretidir. Rüyada yeni doğan bebek esasında alimlerce en müjdeli haber biçiminde yorumlanır. Bunun dışında devlet büyükleriyle bir araya gelme yeni doğmuş bebek için diğer tabirler arasındadır.

   Eski tabirciler, rüyada yeni doğan bebeğin kendisinin olduğunu görmenin, kısmet kapalılığının sona ereceğine işaret ederler. Rüyada yeni doğmuş bebek, Salih amelleri işleyen, güzel evlatlara sahip olmaya yorumlanır. Rüyada yeni doğan bebeğin güldüğünü görmek berekete işaret eder. Rüyada yeni doğan bebeğin konuştuğunu görmek, tevazu göstermeye delalet edilir.

   Rüyada Bebek Sevmek

   Rüyada bebek sevmek, güzel olan habere delalet edilir. Rüyada bebeği severken okşadığını görmek, sıkıntıların bitmesi manasına gelir. Rüyada sevilen bebeğin erkek olduğunu görmek, zararlı işlerden uzak durulmasına yorulur. Sevilen bebek kız ise Allah'ın rahmetine nail olmaya yorumlanmıştır.

   Kim ki rüyasında bebek sevdiğini görürse, onun işleri düzelecek, dünyada hayırlı işler yapacaktır. Rüyasında bebek sevdiğini gören kimsenin, yakın zamanda fakirlere yardım edeceği yorumları yapılmıştır. Yardım eden kişi için karşılığını kat kat alması hiç uzak değildir.

   Rüyada Bebek Doğurmak

   Rüyada bebek doğurmanın bir takım yorumları vardır. Kimi alimler, rüyada bebek doğurmanın, ihsan sahibi olmaya işaret ettiğini ifade ederler. Rüyasında bebek doğurmak, iki türlü yorumlanır. Fakir kimsenin sıkıntılardan kurtulacağına, zenginlerin ise bazı zor zamanlar geçireceğine yorumlanır. Rüyada bebek doğurmak, akılsız bir kişiyle tanışma manasına gelir.

   Doğuma şahit olmak, zararlı işten kurtulmaya, kendisi bebek doğurmak gelir kapısı manasına gelir. Rüyada kendisi bebek doğurduğunu görmek, tez zamanda yeni gelir kapısına işarettir. Aile içerisinde veya kendisinin gelirlerin artacağı manasına gelir. Rüyada bebek doğurmanın hikmetleri birbirlerinden farklıdır.

   Rüyada Oyuncak Bebek Görmek

   Oyunca bebek görmenin iki fazileti vardır. Bunlardan biri mutluluk iken diğeri kavuşmaktır. Rüyada oyuncak bebek görmenin iki hikmeti şöyle açıklanmıştır. Kim ki rüyasında oyuncak bebek gördüyse, onun için mutluluk yakındır. Mutluluk kişinin kalbine göre gelecektir. Kimisi parayla, kimisi borçlardan kurtulmayla mutluluğa erişecektir.

   İkincisi, rüyada oyuncak bebek görmek, kavuşmaya yorumlanmıştır. Rüyasında oyuncak bebek gören kimse, kısa zamanda sevenleriyle kavuşacaktır. Bunlar akrabaları, eşi, çocukları şeklinde tanımlanır. Rüyada oyuncak bebek görmek, mutlu yuvaya işaret eder. Aile bireylerinin tümünün bir araya gelmesini ifade eder.

   Rüyada Bebek Yıkamak

   Rüyada bebek yıkamak, okul hayatının düzeleceğine işaret eder. Okulda çekilen sıkıntıların tamamı sona erecek, aileyle barışma aşamasına gelir. Rüyasında bebek yıkadığını görmek, mutlu ve bereketli işlerin gelişine işaret etmiştir. Rüyada bebek yıkamanın faziletleri birbirlerinden farklıdır. Tabirciler, rüyada yıkanılan bebeğin erkek olması durumunda, bu durumun geleceği ifade ettiğini söylerler.

   Kişinin geleceğinin hiç istemediği şekilde etkileneceğine işarettir. Aynı zamanda rüyasında bebek yıkayan kimsenin, geleceğiyle ilgili karar vermesi gerekebilir. Rüyada kendi bebeğini yıkadığını görmek, aşırı yoksulluğa rivayet edilmiştir. Ama diğer tabirciler kendi bebeğini yıkamanın hayırlara vesile olacağına hikmet edildiğini söylerler.

   Rüyada Kucakta Bebek Sallamak

   Kucakta bebek salladığını görmek, çok parlak olan geleceğe yorumlanır. Rüya sahibinin geleceğinin çok parlak olacağını, mutluluğunu ifade eder. Rüyada kucakta bebek sallamak, borçları olan kişiler için gerçek müjde manasına gelir.

   Kişi başkalarına olan tüm borçlarını tez zaman içerisinde ödeyecektir. Rüyada kucakta bebek sallamak, güzel şeylerin yaşanması manasına gelir. Tabirciler, kendi bebeğini salladığını görenler için parlak gelecek, başkasının bebeğini salladığını görenleri de huzurlu yaşam bekler.

   Rüyada Bebek Düşürmek

   Rüyada bebek görmek esasında tabirciler tarafından genel olarak olumlu olarak yorumlanır. Ancak rüyada bebek düşürmek bunun dışındadır. Rüyada bebek düşürdüğünü görenlerin, huzursuz olacağına işaret edilir. Kişinin gündelik hayatında çok fazla sorun yaşayacağına yorumlanır. Rüyada bebek düşürmek, zamanın kısalığına, mutsuzluğun kişiye kene gibi yapışacağına yorumlanır.

   Rüyasında başkasının bebek düşürdüğünü görmek, güzel olmayan amele işaret eder. Alimler, rüyasında başkasının bebek düşürdüğünü gören kimselerin, maneviyatlarına dikkatli olmaları gerektiğini söylerler. Rüya sahibinin namaz kılması, zekatını aksatmadan daha fazla vermesi gerekecektir.

   Rüyada Bebek Ağlaması

   Rüyada bebek görmenin, birtakım olumsuz yorumları yapılmıştır. Lakin tabirciler bu rüyanın hayra alamet ettiğini bildirirler. Rüyasında bebek ağladığını gören kişinin çok kudretli kişi olacağı yorumlanır. Kişinin bu kudretini hayırlı ve güzel işlerde kullanacağına dair yorumlar yapılır. Rüyasında bebek ağladığını gören kişi bazı sınavlarla karşılaşabilir.

   Sınavlar imtihan şeklinde kişinin karşısına çıkacaktır. Manevi olan imtihanlardan geçmek, kişi için oldukça zor olabilir. Burada kişinin nefsi zorlanır. Rüyada bebek ağladığını gören kimseler, çok zorlu bir görev için çağrılırlar. Rivayetlere göre rüyada ağlayan bebek görmeyi alimler, sessiz sedası bir servete yorumlamışlardır.

   Rüyada Konuşan Bebek Görmek

   Rüyada konuşan bebek görmek, hataların son bulacağına, kişinin zorlu yollardan sonra huzura kavuşacağına rivayet edilir. Rüyada konuşan bebek, kişi için hayallere ulaşma biçiminde yorumlanır. Rüyada konuşan bebeğin gülmesi, kişi için itibarlı mesleğe işaret eder. Tabirciler, itibarlı mesleği sadece kişi değil, oğlu, kızı veya kardeşleri şeklinde açıklarlar.

   Rüyada konuşan bebek görmek, parmakla hayırlı işler için gösterilmeye delalet eder. Kişinin bulunduğu toplulukta örnek konumuna geleceğine rivayet edilmiştir. Rüyasında bebeklerin konuştuğunu görenler için vali ya da kaymakam olma imkanı doğacaktır. Aynı şekilde kişinin adalet konularında ilerleyebileceğine rivayet edilir.

   Rüyada Hamileyken Bebek Emzirmek

   Rüyada hamileyken bebek emzirmek ile ilgili yapılan yorumların tamamı birbiriyle aynıdır. Rüyada hamileyken bebek emzirmek, zorlu zamanlara işaret eder. Fakat zorlu zamanların çabalar sayesinde çabuk atlatılması manasına geldiğini söylemek mümkün. Rüyasında hamile olup bebek emzirmek, hayırlı haber alırken, başka güzel habere de işaret eder.

   Hamile birisinin bebek emzirdiğini görmek, uyarıya işaret edilir. Kişinin bir zamanda uyarılmasının mümkün olabileceği üzerine yorumlar yapılır. Rüyada hamileyken emzirilen bebek, akıl karı olan işler anlamında tabir edilir. Rüyada hamileyken bebek emzirmek istediğini görmek, çok zor bir işin kolaylaşacağına işaret edilir.

   Rüyada Bebek Uyutmak

   Rüyada bebeği uyuttuğunu görmek, tabirciler tarafından hayırlı olan rüya şeklinde tanımlanır. Kişinin ailesiyle çok iyi geçinmesine işaret eder. Rüyasında bebek uyutmak, sevinç dolu bir geleceğe rivayet edilmiştir. Rüyada bebek uyutmaya çalıştığını ama başaramadığını görmek, kaçan fırsat manasına gelir. Bu kişinin hayatında çok fazla hata yaptığına ifade edilir.

   Rüyada bebek uyuttuğunu gören kimseler için zamanında bazı sorunların çıkabileceği rivayet edilir. Rüyada kendi bebeğini uyutmak, söz geçirememe manasına gelir. Ama bunun bir şekilde çözüleceği alimlerce dile getirilir. Rüyada bebek uyutmak esasında gören kişi için güzel haberler, sevinçli günler biçiminde alimler tarafından yorumlanmıştır.

  Farklı bir rüya yorumcusuna göre;
  Rüyada yeni doğmuş bir bebek görmek, hayırlı değildir. Bebek çok güzel giydirilmiş, sıhhatli ve neşeli görülmüş­se, sıkıntı önemsiz olup çabuk geçenektir. Bağımsız, ağlayan, çıp­lak bir bebek görmek, rüya sahibinin tövbe etmesine işaret eder. Fakir birisinin kendisini anadan doğma bir bebek olarak görmesi, onun zenginleşeceğine işarettir. Oyuncak bir bebekle kendinizi oynuyor görmek, eğlenceli bir toplantıya davet edileceğinize, ge­leceğin iyi olacağına, eğer bebeği satın alıyorsanız veya hediye ediyorsanız, pişmanlığa, uzun sürecek bir hataya düşeceğine işaretir. Rüyasında bir kimse, bir bebek (erkek çocuğu) görse, bu onun bir müjde alacağına işarettir. Rüyada kız çocuğu (bebek) görmek, bolluğa, şan ve şerefe, aynı zamanda zorluktan sonra kolaylığa kavuşulacağına işaretle yorumlanır. Rüyada kız çocuğu görmek, sizi sevindirecek bir işle de karşılaşacağınıza işaretle yorumlanır. Bazı yorumculara göre: Rüyada bebek görmek, kendi ailesinde veya komşularında bir kız çocuğunun (bebek) doğa­cağına işaret eder şeklinde yorumlanır. Rüyasında oyuncak bir bebekle oynadığını görmek, gele­cek günlerinin daha iyi olacağına işarettir. Rüyada yeni doğmuş bir çocuk görmek, sevinç ve sürura işâret eder. Rüyada erkek çocuğu görmek, müjdeye işâret eder. Rüyada kız çocuğu görmek ise, rızka, ha­yırlı nîmete, bolluğa, şerefe, zorluk çektikten sonra kolaylığa işâret eder. Bazen de rüyada kız çocuğu görmek, üzüntü, keder ve sıkıntıdan kurtulmaya işârettir. Yine rüyada kız çocuğunu görmek, sevinç­li bir işle karşılaşılacağına işâret eder. Rüyada çocuğu kucağına alıp sevdiğini görmek, hayır ve menfaate işârettir. Bazen rüyada bir bebeği sevip okşadığını görmek, sevinçli bir habere işâret eder. Çocuğu olmayan bir kadının rüyasında kucağında çocuk görmesi, çocuğu olmasına işârettir. Rüyada bir bebeğin süt emdiğini görmek, evdeki rızık ve bereketin bolluğuna işârettir. Rüyada görülen küçük çocuklar, basit ve küçük üzüntülere işârettir. Fakir bir kişinin rüyada anasından doğmuş bir çocuk olduğunu görmesi, rızka ve zengin­liğe kavuşmasına yorulur. Zengin bir kişinin rüyada çocuk olduğunu görmesi, iyi değildir ve onun kayba uğrayaca­ğına yorulur. İşi olmayan bir kimsenin rüyada bir bebe­ğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gireceğine ve sevineceğine işâret eder. Rüyada küçük çocuğunun serpilerek büyü­düğünü ve adam olduğunu görmek güç ve kudrete işârettir. Çocuğu sırtına bindirdiğini görmek üzüntü ve kedere işârettir. Rüyada kucakta taşınacak kadar küçük çocuk görmek üzüntü ve kedere; büluğ çağı­na yaklaşmış çocuğu görmek de müjdeye işârettir. Rüyada anne ve babanın kendi çocuğunu kucağında görmesi, şefkat ve merhamete; başkasının çocuğunu sevmeleri de, yetimleri himaye etmeye ve kimsesiz çocuklarla ilgilen­meye işârettir. Evlenmediği halde rüyasında çocuğu oldu­ğunu görmek, ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve şerefe işârettir. Rüyada cami, sokak gibi biryere bırakıl­mış olan çocuğu görmek, düşmana yahut olumsuz değişikliklerin giderek, her şeyin eski haline avdet etmesine, üzüntü ve kede­rin gitmesine işârettir. Bazen rüyada bir bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa işâret eder. Rüyada çocuğun başında çıban görmek, onun akıllı ve zeki bir çocuk olduğuna işârettir. Rüyada çocuk öldürdüğünü görmek, bir­çok ilim elde etmeye işârettir.

  Farklı bir rüya yorumcusuna göre;
  Rüyada yeni doğmuş bir bebek görmek, hayırlı değildir. Bebek çok güzel giydirilmiş, sıhhatli ve neşeli görülmüş­se, sıkıntı önemsiz olup çabuk geçenektir. Bağımsız, ağlayan, çıp­lak bir bebek görmek, rüya sahibinin tövbe etmesine işaret eder. Fakir birisinin kendisini anadan doğma bir bebek olarak görmesi, onun zenginleşeceğine işarettir. Oyuncak bir bebekle kendinizi oynuyor görmek, eğlenceli bir toplantıya davet edileceğinize, ge­leceğin iyi olacağına, eğer bebeği satın alıyorsanız veya hediye ediyorsanız, pişmanlığa, uzun sürecek bir hataya düşeceğine işaretir. Rüyasında bir kimse, bir bebek (erkek çocuğu) görse, bu onun bir müjde alacağına işarettir. Rüyada kız çocuğu (bebek) görmek, bolluğa, şan ve şerefe, aynı zamanda zorluktan sonra kolaylığa kavuşulacağına işaretle yorumlanır. Rüyada kız çocuğu görmek, sizi sevindirecek bir işle de karşılaşacağınıza işaretle yorumlanır. Bazı yorumculara göre: Rüyada bebek görmek, kendi ailesinde veya komşularında bir kız çocuğunun (bebek) doğa­cağına işaret eder şeklinde yorumlanır. Rüyasında oyuncak bir bebekle oynadığını görmek, gele­cek günlerinin daha iyi olacağına işarettir. Rüyada yeni doğmuş bir çocuk görmek, sevinç ve sürura işâret eder. Rüyada erkek çocuğu görmek, müjdeye işâret eder. Rüyada kız çocuğu görmek ise, rızka, ha­yırlı nîmete, bolluğa, şerefe, zorluk çektikten sonra kolaylığa işâret eder. Bazen de rüyada kız çocuğu görmek, üzüntü, keder ve sıkıntıdan kurtulmaya işârettir. Yine rüyada kız çocuğunu görmek, sevinç­li bir işle karşılaşılacağına işâret eder. Rüyada çocuğu kucağına alıp sevdiğini görmek, hayır ve menfaate işârettir. Bazen rüyada bir bebeği sevip okşadığını görmek, sevinçli bir habere işâret eder. Çocuğu olmayan bir kadının rüyasında kucağında çocuk görmesi, çocuğu olmasına işârettir. Rüyada bir bebeğin süt emdiğini görmek, evdeki rızık ve bereketin bolluğuna işârettir. Rüyada görülen küçük çocuklar, basit ve küçük üzüntülere işârettir. Fakir bir kişinin rüyada anasından doğmuş bir çocuk olduğunu görmesi, rızka ve zengin­liğe kavuşmasına yorulur. Zengin bir kişinin rüyada çocuk olduğunu görmesi, iyi değildir ve onun kayba uğrayaca­ğına yorulur. İşi olmayan bir kimsenin rüyada bir bebe­ğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gireceğine ve sevineceğine işâret eder. Rüyada küçük çocuğunun serpilerek büyü­düğünü ve adam olduğunu görmek güç ve kudrete işârettir. Çocuğu sırtına bindirdiğini görmek üzüntü ve kedere işârettir. Rüyada kucakta taşınacak kadar küçük çocuk görmek üzüntü ve kedere; büluğ çağı­na yaklaşmış çocuğu görmek de müjdeye işârettir. Rüyada anne ve babanın kendi çocuğunu kucağında görmesi, şefkat ve merhamete; başkasının çocuğunu sevmeleri de, yetimleri himaye etmeye ve kimsesiz çocuklarla ilgilen­meye işârettir. Evlenmediği halde rüyasında çocuğu oldu­ğunu görmek, ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve şerefe işârettir. Rüyada cami, sokak gibi biryere bırakıl­mış olan çocuğu görmek, düşmana yahut olumsuz değişikliklerin giderek, her şeyin eski haline avdet etmesine, üzüntü ve kede­rin gitmesine işârettir. Bazen rüyada bir bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yoluyla gelecek mirasa işâret eder. Rüyada çocuğun başında çıban görmek, onun akıllı ve zeki bir çocuk olduğuna işârettir. Rüyada çocuk öldürdüğünü görmek, bir­çok ilim elde etmeye işârettir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Bebeğinin Olduğunu Görmek

  Rüyada Bebeğinin Olduğunu Görmek

  Ayrıca bkz: Bebeğin Diş Çıkarması,Bebeğin Yürüdüğünü Görmek,Bebeğin Konuştuğunu Görmek, Bebeğini Uyutmak, Bebek Görmek ile ilgili Tüm Rüya Tabirleri

  Kısmetli günler görüleceğine, başarılar elde edilerek mutlu olunacağı şeklinde ifade edilen bir rüyadır.

  Rüyasında bebeğinin olduğunu gören kimse, kısa süre önce yaşadıkları sıkıntıları geride bırakacaklarına, yaşamında elde ettiği başarıların olacağına ya da başarılı olmasının nedeni çok çalışmak olarak göreceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin hayatında kısa bir süre sıkıntı çekeceğine veya çektiğine, sıkıntıların sabır edilerek geride kalacağına, sabrettikten sonra hayatında olan sorunların geride kalacağına, kısa süreli geçirilen manevi sorunların ve hastalıkların geride kalması ile kısmetli bir dönem başlayarak başarıların ortaya çıkacağına ve sağlıklı bir birey olunacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

  Rüyasında bebeğinin olduğunu görmek rüyayı gören kişilerin karşısına çıkacak olan kısmetlerin birden fazla olacağına, bereketli bir gün olarak göreceği zaman dilimleri içerisinde yaşayarak mutluluğu keşfedeceğine, kısmetlerini değerlendirerek başarılar elde edeceğine ve kişinin elde edeceği başarılar mutlu olmasına direkt olarak etki etmesi sayesinde, hem sağlıklı hem mutlu hem de çok güzel düşünceli bir kişi haline geleceği şeklinde ifade edilmektedir.

  Rüyada bebek veya çocuğun görülmesi, genel olarak hayır bir şekilde yorumlanmaktadır. Genel olarak görülen rüyaların hayır olarak ifade edilmesi, hayra yorulmasına neden olmaktadır. Kişilerin her daim işlerinin ve kafasında olan planların yolunda olacağına, yolunda giden işlerin kişiye sıkıntı oluşturmaması sonucunda mutlu zamanlar geçireceği şeklinde düşünülmektedir.

  Rüyasında bebeğinin olduğunu görmek ne demek rüyayı gören kişilerin, maddi olarak bol ve bereketli bir zaman geçireceklerine, geçmiş zaman dilimi içerisinde olan maddi sıkıntıların geride kalacağına, geride kalan sıkıntıların kişinin önüne bir daha çıkmayacağına, çıkmayan sıkıntılar sayesinde kişi daha ferah bir hayat sürebileceğine işarettir. 

  Rüyayı gördükten sonra rüyayı gören kişinin karşısına daha net başarıları temsil edecek fırsatlar çıkacağına, çıkan fırsatların kişiye mükemmel bir deneme araçları sunarak keyif vereceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin maddi anlamda elde edecekleri kazançları ifade eden rüya, güzel haberlerin belirtisi olup, kişilerin mükemmel derecede hayat sürmeleri için fırsatların önlerine çıkacağına, çıkan haberler karşısında mükemmel bir strateji geliştirmesi gerektiğini de ifade etmektedir. 

  Rüyasında bebeğinin olduğunu görmek tabiri rüyayı gören kişilerin aile içerisinde bir birleşme yaşanmasına da vurgu yapan rüya sayesinde bolluk ve bereket hakim olacağına, hakim olan bolluk ve bereket sayesinde kişiler çok keyif alacağına, yüzlerinde tebessüm eksik olmayarak mutluluğun formülünün birlik ve beraberlikten geçtiğine yön verilerek tayin edilmektedir.

  Rüyayı gören kişilerin gerçek anlamda hayatlarına bir bebek girebileceği sinyalini de veren rüya sayesinde, gelecek kaygısından kurtulacağına, bebeğin haneye girmesi sayesinde bir bereketin ortaya çıkacağına, hayırlı durumların olması sonucunda, mutlu geleceklerin kurulacağı mantığına kapılan rüya sahibinin mutluluk bandı içerisinde yer alacağı şeklinde ifade edilmektedir.

  Rüyada Bebeğinin Olduğunu Görmek ve Emzirmek

  Rüyasında kız bebeğinin olduğunu gören ve emziren kişi, yakın zaman içerisinde küçük çaplı farklı gelir kaynakları oluşturacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin farklı zaman dilimleri içerisinde özel girişimleri olacağına, girişimlerine uygun olarak hareket ederek farklı bir bakış açısı altında geleneksel davranışların dışarısına çıkarak maddi gelirler elde edebileceği şeklinde yorumlanmaktadır. 

  Kişilerin farklı kaynaklar elde etmesi tamamen karşına çıkacak olan küçük fırsatlara bağlı olacak olup, gayrimenkuller ile alacağı sabit işler ile veya farklı araçlar ile aylık olarak küçük miktarlarda gelirler elde edebileceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin kısa zaman aralıkları ile elde edeceği gelirler kişinin mutlu olmasına, hayatında köklü değişiklikler yaparak daha düzenli yaşamasına ve ekonomik olarak sınıf atlayarak kaliteli olarak adlandırılabilecek standart yaşamasına neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

  Rüyasında erkek bebeğinin olduğunu gören ve emziren kişi, farklı kaynakları kullanarak gelirler elde edeceğine ve gelirleri farklı alanlarda değerlendireceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin farklı ortamlar içerisinde var olacağına, kendi becerilerine güvendiklerine, becerileri sayesinde gelecek kaygısı yaşamadan adımlar atabileceklerine ve attıkları adımların sonucunda mükemmel veriler elde edebilecekleri şeklinde yorumlanmaktadır. 

  Kişilerin farklı kaynakları kullanarak elde edecekleri maddi kaynaklar, rüyayı gören kişinin ufkunu açacağına, düşüncelerinde var olan durumların genel olarak insanların zihninde yer edecek farklı varlık durumları olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin elde edecekleri kaynaklardan maddi gelirler, kesin olarak anlık olarak tüketilmeyeceğine belirli bir fon oluşturarak düzenli olarak yatırım şeklinde kullandırılacağına, kullanılan yatırımların uzun vadeli olması, rüyayı gören kişinin büyük bir gelir kapısı oluşturmasına neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

  Rüyasında sağlıklı bir bebeğinin olduğunu gören ve emziren kişi, farklı yatırım araçları ile bir gelir kaynağı oluşturacağına ve yüksek gelirler elde edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin kazandığı rızıkları olduğuna, rızıklarını kovalayarak daha çok maddi gelir elde edeceklerine, gelir elde ettikçe daha iyi bir yaşam stili yakalayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. 

  Kişilerin maddi olarak daha iyi hale gelmesine delalet olan rüya ile insanlar hayırlı kazançlar peşinde olacağına, kazançlarına ek olarak büyük mutluluklar elde edecekleri şeklinde rivayet edilmektedir. Bu rüya sonucunda kazanılacak olan gelirin rüyayı gören kişileri maddi anlamda çok daha iyi hale getireceği şeklinde ifade edilmektedir.

  Rüyasında hastalıklı bir bebeğinin olduğunu gören ve emziren kişi, işlerinde ve özel yaşamında bereketli bir döneme girerek, yatırımların olarak güzel günler görüleceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin belirli zorluklar içerisinde olduğuna ya da belirli zorlukları zaman içerisinde aşarak mutlu olma çabasında olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. 

  Kişilerin belirli sıkıntıları yaşaması yaşama gayesi içerisinde belirli standartları yakalamasına neden olacağına, yaşanan sıkıntıların atlatılacak olması ya da yakın zaman içerisinde atlatılması rüyayı gören kişiye ekstra olarak güven verdiğine, alınan güven ile kişilerin başarı azmi içerisinde olduğuna ya da olacağına, bereketli bir dönem içerisinde olması, zor durumların atlatılmasına, atlatılan durumların genel olarak sistem içerisinde hareket etmesine neden olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

  Rüyayı gören kişilerin başarı azmi ile dolu olması, yapacağı işlerin hayırlı olmasına, hayırlı olan işlerin mükemmel derecede keyif verecek olması kişiye yaşama azmi vererek, yapılacak yatırımların dikkatli seçilmesine, helal yollardan para kazanarak helal bir şekilde yatırımlar yapmayı ifade etmektedir.

  Rüyada Erkek Bebeğinin Olduğunu Görmek

  Rüyasında sağlıklı bir erkek bebeğinin olduğunu gören kimse, hayırlı günler göreceğine ve başarılı bir dönemin başlayacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin genel olarak çok çalışkan olacağına, çalışma azmi sayesinde insanların gözünde çok farklı ve başarılı bir insan olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. 

  İnsanların genel olarak değerlendirme kanısı, insanlara yapılan davranışlar, kişilerin düşünme tarzları, insanların başarı kitlesi, olayları başarma kabiliyeti ve olayların üstesinden gelerek risk alma kapasitesine göre değerlendirileceğine, değerlendirme sonucu insanlara yapılan davranışların ortaya çıkacağı şeklinde rivayet edilmekte olup, kişilerin başarı elde edeceği şeklinde rivayet edilmektedir. 

  Rüyayı gören kişilerin genel olarak başarılı olma hevesleri ve hırsları olacağına, hırslarına göre hareket ederek, olayların üstesinden geleceklerine ve mutlu olacakları şeklinde ifade edilmektedir.

  Rüyasında yakışıklı bir erkek bebeğinin olduğunu gören kimse çok çalışkan olacağına, başarılı olacağına ve maddi olarak yüksek gelirler elde edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin genel olarak yaşam tarzlarına, kafalarında olan düşünce dünyalarına göre ve becerilerine göre bir meslek biçimleri elde edeceklerine ya da etmiş olduklarına, kendilerini yetiştirmeyi sevdiklerine ve sevdikleri düzenleri yaşayarak insanların her daim farklı zaman dilimleri içerisinde aktif olarak yaşama çabalarının var olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. 

  Kişilerin her daim daha iyisi olabileceğine inandığına, kendisini geliştirme, çalışmalarında ki durumların kalitesini artırmada yaşam kalitesine olan etkileri geliştirme de ne olursa olsun tüm durumların içerisinde büyük bir gelişim çabası olabileceğine, gelişimlerine uygun olarak hareket ederek başarılarını katlayacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

  Rüyayı gören kişilerin farklı zaman dilimleri içerisinde var olacaklarına, varlıklarının farkında olarak çok çalışmalarının karşılığında başarılı olarak alması sonucu maddi güç elde edeceğine, maddi olarak elde edilen gücün yanı sıra mükemmel derecede bir varlık birikimi oluştuğuna ya da zaman içerisinde oluşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

  Rüyasında sarışın bir erkek bebeğinin olduğunu gören kimse, hayırlı kişiler ile karşılaşacağına hayatına yeni kişiler gireceğine, devlet içerisinde işleri olacağına ve hayır ile sonuçlanacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin farklı yatırım araçları olacağına, devlet kapısında işlerinin olacağına ve devlet kapısında olan işlerin yatırımları ile alakalı olduğundan dolayı belirli bir süre müjdeli haber alabilmek amacı ile bekleyeceklerine, alacakları haber hayırlısı olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. 

  Kişilerin bekledikleri haberler hayırlı olacağına, sonuç olumlu çıksa bile yatırımların aktif olarak devam edebilmesi için belirli bir süreye ve belirli bir çalışma azmine gerek olduğuna, süre içerisinde maddi güce kesinlikle ihtiyacı vardır. 

  Rüyayı gören kişilerin önlerinin açık olacağına, hayatlarının genel süresinde sorun yaşayacaklarına, sorunlarından ders çıkartma gayesi olduğu sürece  büyük bir yaşam azmi var olacağına, elinde olan gücün farkına vardığı zaman bir sıçrama yapacağına ya da ailecek yapacakları şeklinde ifade edilmektedir.

  Rüyasında hastalıklı bir erkek bebeğinin olduğunu gören kimse, uzun süredir bir sonuç beklediğine ya da bekleyeceğine ve sonuçlanan kararın hayırlısı olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin farklı ortamlar içerisinde işleri olduğuna işarettir. Devlet kapısına delalet olan rüya, kişilerin yaşam standartlarına, isteklerine, yaşlarına ve hayata karşı bakış açılarına göre değişkenlik gösterse bile genel olarak sınavların varlığına, devletle alakalı olan durumların sonuçlanarak rüya sahibine hayır getireceği şeklinde yorumlanmaktadır. 

  Kişilerin her ortam içerisinde farklı çalışma stilleri var olacağına, var olan stillerin genel olarak insan yapısında farklılık oluşturması muhtemel olacağına, kişinin girdiği bir resmi sınavla alakalı sonuca, kişinin beklediği bir resmi ruhsata veya kişilerin devletten beklediği büyük bir genelgeye delalet olup, rüyayı gören kişinin lehine sonuç olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin devlet ile alakalı işleri zaman içerisinde olumlu olarak sonuçlanacağına ve sonuçlanan rüyaların kişiye hayır getireceği şeklinde ifade edilmektedir.

  Rüyasında kilolu erkek bebeğinin olduğunu gören kimse, çok uzun süredir takip edilen ve kazanç elde edilecek olan durumun gerçekleşeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin farklı yatırım araçları olduğuna, planlamaları içerisinde olan yatırım araçlarından bir tanesinin gerçekleştiğine ya da gerçekleşeceğine bunun için önemli adımların rüyayı gördükten sonra kısa bir süre içerisinde gerçekleşeceği şeklinde yorumlanmaktadır. 

  Kişilerin her aile içerisinde farklı yapılanma kuvvetleri olacağına, farklı sektörlere ait önemli atılımları olacak olması kişilerin işleri kovalama gücüne etki edeceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin uzun süredir bir iş kovaladığına, kovalamış olduğu işlerin hayırlısı ile sonuçlanacağı ve sonuçlanan işin kişiye, ailesine ve tüm yaşamına hayır getireceği, kişinin de kovaladığı işi son çıkış olarak görmesinden dolayı çok sevinerek mutlu olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

  Rüyada Kız Bebeğinin Olduğunu Görmek

  Rüyasında sağlıklı bir kız bebeğinin olduğunu gören kimse, hayırlı kazançlar elde ederek yüksek kazançlar elde edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin yüksek gelirleri olacağına, yüksek gelir elde edenlerin yüksek primleri var olacağına ve primlerine riayet ederek hayatını lüks bir şekilde kurduğuna ya da gelirinin yükselmesinden sonra yüksek standartlar kuracağı şeklinde yorumlanmaktadır. 

  Rüyayı gören kişilerin hayat standart tının yüksek olduğuna ya da belirli bir dönemden sonra yükseleceğine, kişinin kalbinin çok temiz olduğuna, kalbinin temiz olması hayatını hayırlısı ile kurmasına neden olacağına ve maddi anlamda büyük bir kademe ilerlemesi yaşanacağına, yüksek gelir elde edilerek mükemmel yaşam standardı oluşturacağı şeklinde ifade edilmektedir.

  Rüyasında güzel bir kız bebeğinin olduğunu gören kimse, bekâr ise hayırlı kısmetler bulacağına, evli ise hayırlı ve bereketli işler alacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin statülerine göre yorumlanan rüya ile bekâr olanların hayatını devam ettireceği, hayatında olduğu için sürekli şükredeceği bir kişinin yaşamına dahil olacağına, mutlu olacağına ve mutluluğu için genel adımlar atacağına, evli olanlar için kısmetin mal ve mülk anlamında olacağına, işlerinin hayırlı bir şekilde ilerlemesi ile bereketli günler göreceği şeklinde yorumlanmaktadır. 

  Kişilerin hayırlı kısmetler elde etmesi sonucu manevi olarak çok mutlu olacaklarına, aileleri ile birlikte genel bir karar alarak uzun soluklu adımlar atacaklarına, atılan adımların mutlu olmasına neden olacak fikirlerin meydana geleceğine, meydana gelen durumların rüyayı gören kişiye güven vereceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin maddi gelir kaynaklarının artacağına, bol ve bereketli zaman dilimi içerisine gireceği, girdiği durumun kişiye huzur vermesi sonucu genel bir kısmet artışı yaşanacağına ve hayırlısı ile sonuçlanacak durumların seyir edileceği şeklinde ifade edilmektedir.

  Rüyasında esmer bir kız bebeğinin olduğunu gören kimse, çok çalışkan olduğuna sürekli bir adımları olacağına, attığı adımlara karşılık bulmak amacı ile başarıyı kovalayacaklarına delalettir. Rüyayı gören kişilerin güzel haberler alma amacı olduğuna, amacına her dakika daha çok yaklaşacak hamleler peşinde olduğuna ve hamleleri değerlendirerek, başarılı olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır. 

  Kişi çok çalışkan, başarılı ve zeki olduğu ya da hamlelerinde zekice davranacağı için başarıyı çok fazlası ile hak edeceğine hak ettiği başarılı durumlardan dolayı kişilerin genel bir başarı hikâyesinin her daim var olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin başarılı olacağına, güzel haberler alarak, haberlerin peşinde koşarak fırsatları değerlendireceklerine, değerlenen fırsatlar sonucunda mükemmel veriler elde ederek mutlu olunacağı şeklinde ifade edilmektedir.

  Rüyasında kilolu kız bebeğinin olduğunu gören kimse, çok başarılı olacağına ve başarılarını ailesine yansıtarak çocukları ile ailesine öncelik vereceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin başarılı olmaya, eğitime ve kaliteli yaşama dikkat edeceğine, dikkat ettiği için kendisine kaliteli bir hayat kurma çabasının olduğuna, çabalarını gelecek nesillere aktararak kardeşleri ve çocukları başta olmak üzere tüm yeni nesille aktaracağı şeklinde yorumlanmaktadır. 

  Rüyayı gören kişilerin çok zeki olduğuna ya da yaşadıklarından ders çıkararak mutlu olma gayesinin var olacağına, var olan yaşam kalitesi rüyayı gören kişiye belirli bir gaye yükleyeceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin çocukları başta olmak üzere aile bireylerine büyük bir zaafı olduğuna, zaaflarına ek olarak büyük bir amacı olduğu şeklinde ifade edilmektedir. Başarılı olunacağı, başarıya ek olarak mutlu olabileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

  Rüyada Başkasının Bebeğinin Olduğunu Görmek

  Rüyasında yakın arkadaşının bebeği olduğunu gören kimse, hayatında güzel bir dönemin başlayacağına, başlayacak olan dönemin kişiye huzur ve adalet getireceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin farklı zaman dilimleri içerisinde özel girişimleri ve farklı yaklaşımları olacağına, kişilerin yaklaşım standartları içerisinde en büyük özellik mutlu olma gayesi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin hayatında istediği bir düzen olduğuna, kişi çok büyük hayaller kurduğuna, kurduğu hayalleri başarma gayesi ile birçok yatırım aracına el atacağına, attığı her işte başarılı olarak mutluluktan uçabileceği şeklinde rivayet edilmektedir. 

  Rüyayı gören kişilerin hayatında güzel ve mutlu bir döneme girileceğine, hayat akışı içerisinde ömrünün en güzel zamanlarını geçirerek, mutluluğu sabit kılmaya çalışacağına, işlerinin yolunda olması, ailesinin yanında olması ve sevdiklerin saygı ile sevgiyi aynı anda görerek mutluluk gayesi içerisinde olması büyük bir gelişim olarak ifade edilmektedir.

  Rüyasında tanımadığı bir ailenin bebeğinin olduğunu gören kimse, hem maddi hem de manevi olarak olumlu bir dönem içerisine gireceğine, isteklerinin gerçekleşerek mutluluk ile yoluna devam edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin farklı düşünce yapıları olduğuna, insanlar ile ilişkilerinin iyi olduğuna fakat ilişkilerinde her daim bir sınır olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. 

  Kişilerin manevi hayatında sınır olması, saygı olması ve sevginin de aynı zaman üst seviyede olması kaliteyi perçinleyeceğine ve perçinlenen kalitenin rüyayı gören kişiye büyük kalite sağlayacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin maddi olarak işlerinin yoluna gireceğine ya da yolunda olması ile birlikte çok daha iyi ilerleyeceği şeklinde anlamlandırılmakta olup, maddi ve manevi sorun olmayacağına ayrıca böyle bir sorunun ortaya da çıkmayacağı şeklinde ifade edilmektedir.

  Rüyasında çocuğu olmayan akrabalarının bebeği olduğunu gören kimse ailesine çok önem vereceğine, çocuklarına ya da annesi ile kardeşleri başta olmak üzere tüm akrabalıklara önem göstereceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin aile gücü olacağına, olması için çabalayacağına ya da olmayanların aile birliği oluşturma çabası olacağı, çabalarının karşılığını alarak mutlu olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişi ailesi ile birliktelik kurarak büyüme çabası içerisinde olacağına, büyüme hamlelerine ek olarak büyük düşünmesi sayesinde çok büyük saygı göreceği şeklinde rivayet edilmektedir. Hayırlara vesile olacak bir rüya olarak ifade edilmekte olup, birliği, beraberliği ve dirliği ifade etmektedir.

  Bebeğinin Olduğunu Görmek

  Yazı kaynağı : www.ruyatabirleri.gen.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap