Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ruyada adet oldugunu gormek

  1 ziyaretçi

  ruyada adet oldugunu gormek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada adet olduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada adet kanı ve adet olmak tabiri

  Rüyada adet olduğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada adet kanı ve adet olmak tabiri

   Rüyada adet olduğunu gören kimse için hayırlı olmayan haberler yakın olarak tabir edilir. 

  Rüyada Adet Olduğunu Görmek

  Rüyada adet olduğunu görmek, sıkıntılara delalet eder. Kişinin iç huzurunu kaybedeceğine, dünya hayatına yöneleceğine işaret edilir. Rüyada adet olduğunu gören kimse için bazı kötü haberlerin gelmesi mümkündür.

  Tabirciler rüyasında adet olduğunu gören kimsenin, rüyadan hemen sonra temizlenerek, namaz kılmasını işaret ederler. Rüyada adet kanı görmek, bazı zorbalıklarla karşılaşmak anlamına gelir. Kişi yakın arkadaşlarından birinin zorbalıklarıyla karşılaşabilir. Bu yüzden pek dikkatli olmalıdır.

  Rüyada Adet Kanı Görmek

  Rüyada adet kanı görmek, hayırsız, uğursuz işlerde bulunmak anlamına gelir. Yine kişinin bazı yasaklara uymaması nedeniyle çekeceği sıkıntılara delalet eder. Rüyasında adet kanı gören kimselerin, bazı insanlarla tartışacağına dair rivayetler vardır.

  Kişinin sevdiği bir insanı kırması manasına gelir. Yine rüya sahibinin dar günler geçireceğine, sıkıntılarının büyük olacağına hikmet edilir. Rüyada adet kanı görmek, isteklerin gerçekleşmemesine, ertelenmesine işarettir. Kişinin mücadele vermesi gerektiğine yorumlanır.

  Rüyada Adet Olmak

  Rüyada adet olmak, bir iş karşısında yaşanan panik manasına gelir. Kişinin çok fazla panik olmasından kaynaklı, bazı sorun ve problemleri göreceğine hikmet edilir. Tabirciler rüyada adet olmayı, iki kapı arasında kararsızlık, cesur insanlarda korkma ve sıkıntıların doruklara ulaşması biçiminde yorumlarlar.

  Rüyada adet olmak, sefil hayatın işaretidir. Rüya sahibinin birileri tarafından dar boğaz edilmesine alamet edilir. Özellikle yakınlarından birinin borç batağında olmasına rivayet edilir. Rüyada adet olmak, işlerin uzun süre yolda gitmeyeceğine, sıkıntı ve yakınmaların çoğalacağına işaret eder.

  Rüyada Adet Kanı Temizlemek

  Rüyada Adet Kanı Temizlemek, hoş durum olarak tanımlanmıştır. Kişi için adet kanı temizlemek, mücadele anlamına gelir. Kişinin hayatından memnun olmadığına, bir şeyleri düzeltmeye çalıştığına rivayet edilir. Rüyasında adet kanı temizlediğini gören kimsenin, mücadelesinin boşa gitmeyeceğine, günahlarının temizlenmesi için kendisine fırsat doğacağına işaret edilir.

  Rüyada adet kanı görmek, sakin yaşamın kıyılarında olunduğuna, maneviyatın yükseldikçe mutluluğa erişilmesine işaret eder. Adet kanı temizlemek, günahların temizlenmesi için çaba anlamındadır. Kişinin çabaları, onun geleceğine, huzuruna ışık tutar. Tez zamanda huzuru yaşayacak noktaya varır.

  Rüyada Adet Kanının Bulaştığını Görmek

  Rüyada adet kanının bulaşması, iftira, düşmanlı ve haset şeklinde rivayet edilir. Rüya sahibinin çok büyük bir şeyle suçlanmasına işaret eder. Rüyada adet kanının bulaştığını gören kişinin dikkatli olması tavsiye edilir. Kişi bir işe kalkışırken çok daha fazla düşünmelidir. Kişinin etrafında iyi niyetli olmayan çok sayıda insan vardır.

  Bunlar, zaman geçtikçe kişinin daha fazla sorunlar yaşaması için yeterli olacaktır. Rüyada adet kanı bulaşması, temizlenmesi çok güç olan iftiraya işaret eder. Kişinin temizlenmek için göstereceği çabaların boşuna gideceğine hikmet edilir. Yine adet kanı bulaşması, yasak bir ilişkinin içerisinde olmaya delalet eder. Çok geçmeden kişi sıkıntı yaşamaya başlayacaktır.

  Rüyada Adet Bezi Görmek

  Rüyada adet kanı görmek iki cins için ayrı ayrı yorumlanmıştır. Kadın için adet bezi, kalbin kırılmasına işaret eder. Rüyayı gören kadının birinin kalbini kırmasına işaret edilir. Rüyasında adet bezi gören erkek ise dolandırılır. Zorlu dönemlerden geçer.

  Ödeyemeyeceği kadar borcun altına girer. Sorumluluklarını yerine getiremez hale gelir. Adet bezi, küslükler olarak değerlendirilir. Rüyasında adet bezi gören kimse için mutluluk pek uzaktadır. Hayırsız evlatlarla karşı karşıya kalır. Rüyasında adet bezi görmek, umutsuz bir yaşama delalet eder. Kişinin dikkatli olması gerekir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Rüyada Adet Olduğunu Görmek Ne Demek? Rüyada Erken Regl Olmak Ya Da Çok Fazla Adet Olmak Nedir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Adet Olduğunu Görmek Ne Demek? Rüyada Erken Regl Olmak Ya Da Çok Fazla Adet Olmak Nedir? - Rüya Tabirleri

  En çok merak edilen ve araştırılan rüya yorumları arasında rüyada regl olmak geliyor. Bu durum rüyanın ne şekilde ve nasıl göründüğüne bağlı olarak farklı yorumlar üzerinden ele alınmaktadır. Peki, rüyada adet olduğunu görmek ne demek? Rüyada erken regl olmak ya da çok fazla adet olmak nedir? İşte detaylar.

  Hem olumlu hem de olumsuz şekilde rüyada regl olduğunu görmek ele alınmaktadır. Diğer bir deyişle rüyada adet olduğunu görmek birçok kadının gördüğü rüyalar arasında yer alır. Uzman rüya tabircileri bu konuda farklı görüşler ele almakta ve yorumlar gerçekleştirmektedir.

  Rüyada Adet Olduğunu Görmek

  Rüyada adet olduğunu görmek rüya sahibinin mutsuz ve istemediği bir yaşam süreceğine işaret eder. Yeterince ibadetlerini yerine getirmediğini ve gösteriş amaçlı ibadet yaptığına dair delalet eder. Özellikle sorumlulukların farkına varılmasına rağmen bunların ciddi alınmayacağına, sıkılmış bir ruh halini gireceğine işaret. Başka rüya yorumlarına göre rüya sahibinin kaygılı ve yanlış yapmaya eğilimli bir kişilik olduğunu anlatır. Aynı zamanda sıkıntılı günler geçireceğine dair ifade sunmaktadır.

  Rüyada Erken Regl Olmak

  Rüyada erken regl olmak yakın bir zamanda kötü haberlerin geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin birtakım zorluklar ile mücadele etmesi gerektiğini anlatır. Çok yoğun bir döneme girildiğini ve bu konuda büyük bir uğraş verilmesi gerektiğine işaret eder.

  Rüyada Çok Fazla Adet Olmak

  Rüyada çok fazla adet olmak arka arkaya sıkıntılı durumların yaşanacağını anlatır. Rüya sahibinin üstesinden gelemeyeceği bazı zorluklar ile karşı karşıya kalacağına dair işaret eder. Şanssızlıkların bir türlü onu bırakmayacağını ve maddi manevi bazı kayıtlar yaşayacağına dair bir işarettir.

  Rüyada Regl Kanı Görmek

  Rüyada regl kanı görmek rüya sahibinin vazgeçemediği bazı alışkanlıkları anlatmaktadır. Başka rüya alimlerine göre ise rüyada regli kanı görmek yakın zamanda yaşanacak belli başlı bazı sıkıntıları işaret eder. Aynı zamanda yakın bir dönem içerisinde gelecek olan kötü bir haberi anlatır.

  Rüyada Ped Görmek

  Rüyada ped görmek rüya sahibinin oldukça sıkıntılı bir süreç içerisinde gireceğini işaret eder. Rüya sahibinin bu sıkıntılı günlerden kurtulmak için büyük bir mücadele göstereceğine delalet eder. Bu mücadele her ne kadar zor bile olsa üstesinden geleceğini anlatan bir rüyadır.

  Rüyada Reglli İç Çamaşırı Görmek

  Rüyada reglli iç çamaşırı görmek rüya sahibinin bazı alışkanlıklarını anlatır. Ayrıca rutin bir yaşam geçireceğini ve her gün yaptığı şeyleri bir sonraki gün de devam edeceğine dair yorumlanır. Keyifsiz sıradan bir yaşam süreceğine dair bir işarettir. Böyle bir durum karşısında rüya sahibinin dikkat etmesi ve sıkıcı hayatına renk katması adına çaba göstermesi gerektiğine dair uyarıdır.

  Rüyada Adet Kanı Temizlediğini Görmek

  Rüyada Adet kanı temizlediği görmek rüya sahibinin günlük hayatta sıkıldığı bazı rutin işleri anlatır. Bu doğrultuda hayatını değiştirmek için verdiği mücadeleye işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin yaşadığı bir ilişki neticesinde bu ilişkinin olumlu sonuçlara üzerine yorumlanır. Bu ilişki bir aşk olabilir ya da bir iş anlaşması ile beraber farklı bir durum olarak öne çıkabilir.

  Rüyada Regl Olan Erkek Görmek

  Rüyada regl olan bir erkek görmek, rüya sahibinin kendi hayatında çevresi tarafından hiç hoş karşılanmayacak bir durumun içerisine girmesi olarak anlatılır. Eğer böyle bir rüyayı erkek görüyor ise o zaman bir kadınla yasak bir ilişkiye girdiğine dair delalet eder. Erkeğin bu yasak eskiden en kısa süre içerisinde vazgeçmesi ve daha fazla zarar görmeden hemen uzaklaşması gerektiğine dair bir işarettir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Adet Olmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Birinin Veya Kendisinin Regl Olduğunu Görmek ve Adet Olmak Anlamı

  Rüyada Adet Olmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Birinin Veya Kendisinin Regl Olduğunu Görmek ve Adet Olmak Anlamı

  Rüyada adet olduğunu görmek, kişinin önünde bazı sorunların ya da sıkıntılı günlerin olacağına işaret olarak görülebilir. Rüyasında regl kanı gören kişilerin, yakın zamanda ortaya çıkacak bir sır sonucunda bazı sıkıntılara maruz kalabileceği düşünülebilir. Bazı yorumculara göre rüyada âdet kanı görmek, yakın zamanda gelecek olan olumsuz bir habere işaret eder.

  RÜYADA REGL OLDUĞUNU GÖRMEK

  Bazı yorumculara göre rüyada âdet kanı gören kişinin bizzat kendisinin kötü ve olumsuz davranışlar sergilemesi muhtemeldir. Ayrıca bazı yorumcular ise kişinin rüyasında âdet olduğunu görmesinin, yakın zamanda bir mala sahip olacağı anlamına da gelebileceğini söylerler. Böyle olumlu çağrışımlara yorumlayanlar da olmakla birlikte, genel olarak rüyada âdet olduğunu görmenin çağrışımları olumsuzdur. Bu olumsuzluklar kişinin kendisinin olumsuz davranışlarda bulunması şeklinde olabileceği gibi, kendisini rahatsız edecek olan birtakım olumsuz davranışlara maruz kalması şeklinde de olabilir. Bu olumsuzluklar çevresindeki insanlar tarafından dışlanmak ya da dedikodulara konu olmak şeklinde kendini gösterebileceği gibi, ailesiyle arasının bozulması şeklinde de kendini gösterebilir. Her halükârda rüyasında regl olduğunu gören kişinin yaşamında olumsuz durumların gerçekleşeceği düşünülür.

  RÜYADA BİRİNİN REGL OLDUĞUNU GÖRMEK

  Rüyada âdet kanaması yaşadığını gören kişilerin bu rüyalarını genellikle olumsuz çağrışımlarla yorumlaması gerektiğine dair yaygın kanaat mevcuttur. Aynı şekilde, rüyada başka birinin âdet kanaması yaşadığını görmenin de olumsuz çağrışımları vardır. Rüyada başka birinin âdet kanaması yaşadığını görmek, öncelikle dinsel konulardan uzaklaşmayı ve maneviyat kaybını işaret edebileceği düşünülür. Buna ek olarak, rüyada başkasının âdet olduğunu görmek yine kişinin yakın gelecekte huzursuz günler yaşayabileceğine işaret eder. Bu huzursuzluklar, kişilerin maruz kalacağı dışsal etkilerden kaynaklanabileceği gibi, kendi içsel huzurunun yok olması ya da sağlık sorunlarının baş göstermesi gibi nedenlerden de kaynaklanabilir. Bu tür bir rüya gören kişilerin, karamsar ve huzursuzluk dolu günler geçirebileceği düşünülür.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap