Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rize havalimanı sarp sınır kapısı kaç km

  1 ziyaretçi

  rize havalimanı sarp sınır kapısı kaç km bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sarp Sınır Kapısı, Hopa, Artvin - Trabzon Havaalanı, Trabzon arası kaç km? 181 Km

  Kaç km? 181 Km

  Kaç saat? 2 saat 30 dakika

  Yazı kaynağı : www.illerarasimesafe.com

  RİZE ARTVİN HAVALİMANI SARP SINIR KAPISI ÖZEL TRANSFER

  RİZE ARTVİN HAVALİMANI SARP SINIR KAPISI ÖZEL TRANSFER

  RİZE ARTVİN HAVALİMANI – SARP SINIR KAPISI ÖZEL TRANSFER

  Rize, Artvin ya da Gürcistan’a iş veya tatil için seyahat edecek misafirler için müjde!!! Rize Artvin Havalimanı açıldı. Türkiye’nin Turizm destinasyonları içerisinde en öne çıkan yerlerden Doğu Karadeniz Bölgesi her yıl milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle zengin yaylaları, şelaleleri,dereleri ve zengin Hemşin Laz kültürü ile Artvin ve Rize öne çıkmaktadır.

  Rize Havalimanı – Sarp Sınır Kapısı Transfer veya Sarp Sınır Kapısı – Rize Havalimanı Transfer hizmetimiz, tatil ve iş için bölgeye gelen değerli misafirlerimize çözüm sunuyor. Sınır Kapıları ve Havalimanları çok stresli ve curcunalı yerlerdir. Ezgi Turizm Transfer hizmeti sizleri dolmuş arama ve taksi pazarlığı ile uğraşmaktan hem stresten, hemde gereksiz zaman kaybından koruyor.

  Sarp Sınır Kapısı seyahatı için Rize Havalimanına gelen misafirlerimizi size özel karşılayan transfer personelimiz size keyifli, konforlu anlar yaşatacaktır.

  Ezgi Turizm Transfer Personelleri uçuş saatlerinizi sürekli konrtol ettiğinden oluşabilecek saat değişikliklerinde transfer saatinizi düzenlemekteyiz.

  Transfer araçlarımız kişi sayısı ve gidilecek yerin arazi yol durumuna göre değişebilmektedir. Transfer fiyatımız tek yön olup, gurup fiyatıdır. İsterseniz Hopa Sarp Sınır Kapısı-Rize Havalimanı çift yön karşılıklı transfer satıl alabilir.

  Covit-19 Salgını kapsamında Ezgi Turizm Transfer araçları sürekli dezenfekte edilmektedir.

  En hızlı, en rahat ve en kaliteli ulaşım için sizleri yeni, klimalı araçlarımız ile Rize Havalimanı Sarp Sınır Kapısı Transfer hizmetimi denemeyi teklif ediyoruz.

  %100 Koşulsuz Misafir Memnuniyeti anlayışı ile çalışan Ezgi Turizm Transfer ekibi 7/24 sizlerle iletişim kurmaya hazır. web sitemiz ezgiturizm.com’dan rezervasyon yapabilir 05352002600 whatsapp fattından yazışabilirsiniz.

  Rize Havalimanı Transfer

  Sarp Sınır Kapısı Transfer

  Yazı kaynağı : www.ezgitur.com

  RİZE-ARTVİN HAVALİMANI İKİ KARDEŞ CUMHURBAŞKANI TARAFINDAN AÇILACAK

  RİZE-ARTVİN HAVALİMANI İKİ KARDEŞ CUMHURBAŞKANI TARAFINDAN AÇILACAK

  Rize-Artvin Havalimanı’nın 14 Mayıs Cumartesi günü, bir Millet iki devletin kardeş Cumhurbaşkanları, Rizeli Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanımızın devletlisi olan kardeş ülke, Azerbaycan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’inde katılımıyla görkemli bir törenle hizmet veremeye başlayacak.

  Rize-Artvin Havalimanı, Ordu-Giresun Havalimanı’nın ardından Türkiye’nin deniz üzerine dolgu yapılarak inşa edilmiş olan 2’nci, dünyanın ise 5’inci havalimanı konumuna sahip olacak.

  Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Böyle bir havalimanının Avrupa’da başka bir örneği de yoktur. Havalimanı 45 metre genişlik ve 3 bin metre uzunluğundaki pisti ile bölgenin havayolu ulaşımı ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayacak bir proje olarak tamamlandığı ve yılda 3 milyonu aşkın yolcuya hizmet vereceği şeklinde ifade edildi.

  Rize şehir merkezine 34 km. Rize-Artvin Sarp sınır kapısına 55 km. ve Artvin’e 125 km. uzaklıkta olan, Çayeli ve Pazar İlçelerinin kesiştiği noktada yapımı tamamlanan Rize- Artvin Havalimanın açılışını, pandemi salgını nedeniyle bir yıl sonra bu önemli projenin açılışını yapmak üzere memleketi Rize’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kardeş ülke ve aile dostu misafiri Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev ile birlikte yapacak.

  14 Mayıs Cumartesi günü öncesi Rize’de, Artvin’de ve sahil ilçelerimde büyük bir sevinç ve iki kardeş ülkenin Cumhurbaşkanlarını karşılama heyecanı şimdi den doruk noktaya ulaştığı gözlenmektedir. Daha önce yapılan deneme uçuşlarının dışında, Cumartesi gümü yapılacak olan resmi açılışa ilk inişi sn. Erdoğan ve sn. Aliyev’in uçakları yapmış olacak.

  Rize-Artvin havalimanının çay yaprağı şeklindeki giriş takı ile çay bardağı şeklinde ki hava trafik kontrol kulesinin yöresel mimariyi yansıtması bir hayli beğeni topladı. Hava limanı içinde ÇAYKUR Genel Müdürlüğü tarafından haftalardır yapılan yoğun çalışma sonucu yurt dışı ve yurt içinden, Rize, Artvin ve D. Karadeniz Bölgesi illerine gelecek olan yolcuların ve turistlerin Türk çayının tanıtımının yapılacağı ÇAYKUR müzesinin yapılması çok isabetli olmuştur.

  İki kardeş Cumhurbaşkanı tarafından açılışı gerçekleşecek olan, Rize-Artvin Havalimanının ardından uçuş seferlerine başlanacak. Başata Rizeliler olmak üzere, Rize-Artvin’de yaşanan Havalimanı sevinci nedeniyle yolcu bilet satışlarında yoğun bir ilginin olduğu görülmektedir. Her ile bir havalimanı sözünü vadiyle, Rize-Artvin Havalimanını kısa sayılacak birkaç yıl içerisinde iki komşu ile kazandıran Cumhurbaşkanımız sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına ve emeği geçen herkese tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.

  Yazı kaynağı : www.karadenizsonhavadis.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap