Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

    rize genclık spor bakanlıgı kura sonuçları

    1 ziyaretçi

    rize genclık spor bakanlıgı kura sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

    Rize Gençlik ve Spor Müdürlüğü 20 İşçi Alımı Kura Sonuç İsim Listesi

    Rize Gençlik ve Spor Müdürlüğü 20 İşçi Alımı Kura Sonuç İsim Listesi

    Rize Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü tarafından Rize Gençlik ve Spor Müdürlüğünde Toplum Yararı Program (TYP) kapsamında istihdam edilmek üzere alınacak 20 kişi ile yedekler noter kurası ile belirlendi.

    İşe girmeye hak kazanan adaylar, 18 Ekim 2021 ile 30 Haziran 2022 tarihleri arasında çalışacak.

    Buna göre Rize ve ilçelerinde işe girmeye hak kazananlarla yedek adaylar şöyle: (Parantez içindeki rakamlar TC numarasının ilk ve son 3 rakamını ifade etmektedir.)

    rize-genclik-ve-spor-mudurlugu-20-isci-alimi-kura-sonuc-isim-listesi.jpg

    Yazı kaynağı : www.olay53.com

    Gençlik ve Spor Bakanlığı Rize Kura Sonuçları

    Gençlik ve Spor Bakanlığı Rize Kura Sonuçları

    Rize Yenişehir Spor Salonu’nda Rize 1. Noter Vekili İbrahim Dal tarafından kura çekimi yapıldı. Noter tarafından yapılan kura çekimiyle alım yapılacak her kadro için 4 katı kadar asıl ve yedek kişi belirlendi. Kura isim listesi önündeki  rakamlar başvuru sıra numarasını ifade eder. Asil ve yedek talihliler belirlenecek tarihte mülakata alınacak. Mülakat sonunda işe giren adaylat belli olacak.

    8 adet önlisans mezunu Gençlik lideri alımına 31 kişi, 16 adet Lisans mezunu Gençlik lideri alımına 61 kişi başvurduğundan ve başvurular alımların 4 katını geçmediğinden bu kadrolar için kura çekilmeyip, gençlik lideri alımına başvuran tüm adaylar mülakata katılacak.

    Rize’de alınacak toplam 60 kişilik kadro için İŞKUR'a 12 bin 571'i 10 adet temizlik görevlisi olmak üzere 15 bin 641 kişi başvuruda bulunmuştu.

    Rize'de alımı yapılacak 60 kişilik kadro şöyle: "10 temizlik görevlisi (Normal), 2 temizlik görevlisi (Eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan), 6 temizlik görevlisi (Engelli), 1 Aşçı, 1 Aşçı yardımcısı, 2 Cankurtaran, 6 Güvenlik görevlisi, 1 Resepsiyon görevlisi (ön büro elemanı), 2 Elektrikçi (Genel), 1 Isıtma ve sıhhi tesisatçı, 2 Garson (servis elemanı), 1 Mekaniker (pedallı araçlar), 8 Gençlik lideri (Önlisans), 16 Gençlik lideri (Lisans), 1 Makine Teknikeri"

    genclik-ve-spor-bakanligi-rize-kura-sonuclari-002.jpg

    NORMAL TEMİZLİK GÖREVLİSİ ASIL LİSTE

    4164 - Gönül Albayrak 

    8565 - Numan Şahin

    7826 Mustafa Aktürk

    2525 Emine Birinci

    1464 Berat Yılmaz

    3845 Fazilet Çelik

    1166 Ayşe Şeremet

    6011 İsa Azizoğlu

    3936 Fidaye Alkan

    9924 Saniye Tezel

    2476 Emin Ali Esir

    959 Aysun Büşra Karakaş

    9383 Ramazan Çolak

    2387 Elif Sürgün

    4932 Hasan Meydan

    7532 Muhammet Öksüz

    9135 Özcan Balcı

    3666 Fatma Meral

    2571 Emine Eroğlu

    4341 Gülizar Uzun

    3309 Faruk Topçu

    5718 Hüseyin Tarlacı

    3106 Erol Yazıcı

    1198 Ayşe Yılmaz

    6046 İslam Türüt

    3351 Fatih Güney

    626 Asiye Delihasan

    5227 Havva Ateş

    8968 Orhan Yılmaz

    7267 Meryem Merve Küçük

    3598 Fatma Kasap 

    621 Asiye Birben

    2240  Ebru Mercan

    1956 Çiğdem Büyük

    6273 Kafiye Oflu

    313 Ahmet Yüksel

    9324 Rabia Aktaş

    6764 Mehmet Şeker

    8625 Nuray Levent 

    1724 Büşra Taşçı

    genclik-ve-spor-bakanligi-rize-kura-sonuclari-(6)-001.jpg

    NORMAL TEMİZLİK GÖREVLİSİ YEDEK LİSTE

    6958 Melek Kork

    8857 Oğuz Alaçam

    5521 Hikmet Peçe

    7027 Memiş Pehlivan

    228 Ahmet Ezen

    1619 Sinan Berk

    2258 Ebubekir Çelik

    2830 Emre Can

    9715 Rüstem Özmen

    2186 Dursun Ali Kulaksız

    221 Ahmet Çolak

    7593 Muhammet Raşit Kart

    3277 Fadime Aydın

    4949 Hasan Taş

    801 Ayla Büyük

    7706 Murat Güney

    5948 İlknur Temel

    3892 Ferhat Sukas

    2555 Emine Delihasan 

    4270  Gülçin Şenkaya

    5778 İbrahim Bayraktar 

    6675 Mahire Sukas

    1228 Ayşegül Kul

    2024 Deniz Feyiz 

    5998 İrfan Büyük 

    9393 Ramazan Güney 

    7936 Mustafa Koto

    4955 Hasan Türüt 

    6298 Katibe Baloğlu

    390 Ali Delibalta 

    9182 Özgür Manda 

    8655 Nurcan Delihasan 

    4386 Gülsüm Okumuş 

    2679 Emine Nazıroğlu

    2495 Emine Alpay

    3006 Erdem Beşiktepe

    1995 Davut Baycan

    276 Ahmet Özatar

    1341 Ayşenur Kasırga

    4011 Funda Akçay

    genclik-ve-spor-bakanligi-rize-kura-sonuclari-(5).jpg

    ENGELLİ TEMİZLİK GÖREVLİSİ ASIL LİSTE

    400 Selma Birinci

    232 İzzet Eren Kuyumcu

    78 Bülent Kaya

    67 Bayram Ali Pala

    81 Celal Yılancı

    41 Ali Kolcuoğlu

    45 Ali Kemal Koliva

    249 Kerim Bozkurt

    96 Dursun Yaşar Tunç

    38 Alaettin Enes Koyuncu

    417 Sevgi Öztürk

    66 Bayram Kanbur 

    180 Halit Öztürk

    483 Yavuz Kaspar 

    461 Ümit Çakmak

    46 Ali Rıza Çolak 

    496 Zeki Yazar 

    488 Yunus Emre Ökten

    74 Burak Kök 

    396 Selçuk Demircan 

    274 Mehmet Salih Çakmakçı 

    14 Abdulaziz Memişoğlu 

    79 Bünyamin Erdoğan 

    196 Hatice Fırtına

    genclik-ve-spor-bakanligi-rize-kura-sonuclari-(2).jpg

    ENGELLİ TEMİZLİK GÖREVLİSİ YEDEK LİSTESİ

    104 Elif Çakmakçı  

    499 Zeynep Yalaz

    17 Abdurrahman Sarıçerçi

    422 Sezer Taş

    80 Bünyamin Mataracı

    18 Abdurrahman Uzun

    276 Mehtap Çelebi

    103 Egemen Telci 

    345 Nurcan Zaralioğlu

    63 Barış Temur

    315 Murat Karadağ 

    50 Arzu Budak

    85 Ceyda Nur Karali 

    65 Bayram Akyıldız

    122 Emel Kazdal 

    457 Uğur Uzun 

    320 Murat Ürkmezer

    436 Şükran Yağcı 

    255 Kürşat Karslıoğlu

    94 Doğukan Erşahin

    83 Cemal Kulaksız

    216 İdris Yılmaz

    86 Cihan Kopuz

    24 Ahmet Kabiloğlu

    genclik-ve-spor-bakanligi-rize-kura-sonuclari-(1).jpg

    ESKİ HÜKÜMLÜ VE TERÖRLE MÜCADELEDE YARALANAN TEMİZLİK GÖREVLİSİ ASIL LİSTESİ 

    3 Ali Karabulut

    83 Osman Koyun

    99 Soner Aydın

    1 Ahmet Ali Çelik

    16 Cengiz Karaarslan

    84 Osman Saat

    11 Bilgin Ermiş

    37 Hasan Tahsin Önder 

    ESKİ HÜKÜMLÜ VE TERÖRLE MÜCADELEDE YARALANAN TEMİZLİK GÖREVLİSİ YEDEK LİSTESİ

    110 Tuncay Kibar

    24 Erdoğan Mercan

    120 Yusuf Gerz 

    10 Bekir Emre Toprak 

    93 Sadık Karaca 

    75 Mustafa Çelik 

    4 Ali İhsan Şık

    33 Hakan Şafak

    genclik-ve-spor-bakanligi-rize-kura-sonuclari-(12).jpg

    GARSON SERVİS ELEMANI ASIL LİSTE

    71 Gülşah Sokur 

    45 Emre Kahveci

    77 Hasan Beykoz

    41 Emine Demirci

    36 Dursun Ali Köse

    21 Bayram Mavzer

    98 Mehmet Aksoy

    81 Hasan Fehmi Memişoğlu

    GARSON SERVİS ELEMANI YEDEK LİSTE

    175 Tarık Uzun

    85 İlayda Büyük

    53 Fatih Abanoz

    55 Fatih Aktaş

    26 Boğaçhan Sepetçi

    183 Yasemin Akgemik

    24 Betül Kalın

    28 Burak Seymenoğlu

    MAKİNE TEKNİKERİ ASIL LİSTE

    72 Mehmet Akif İsmailoğlu

    23 Emrah Yaldızlı

    14 Berat Çavuşoğlu

    30 Erkan Sırakaya

    MAKİNE TEKNİKERİ YEDEK LİSTE

    39 Göksal Koç 

    59 Kadir Karali 

    85 Muharrem Haberal

    42 Hakan Kahya

    genclik-ve-spor-bakanligi-rize-kura-sonuclari-(11).jpg

    GÜVENLİK GÖREVLİSİ ASIL LİSTE 

    313 Levent Çolak

    381 Muhammet Kork

    449 Nedim Yüksek

    125 Dursun Ali Yılmaz

    27 Ahmet Uzun 

    493 Özkan Çelik 

    456 Nuran İslamoğlu

    90 Burçin İşyar

    489 Özkan Yener

    348 Melahat Şahinbaş

    102 Cemil Büyük

    129 Ekrem Birinci

    92 Bülent Marangoz

    35 Ali Yılmaz

    596 Tuğba Albayrak

    303 Kadriye Marangoz

    603 Turgay Akgenç

    232 Hamdi Yaldızlı

    79 Bedrettin Başar

    72 Bahadır Koçali

    305 Kenan Uzun

    99 Celal Yılmaz

    344 Mehmet Yavuz Türkyılmaz

    6 Abdullah Yardımcı

    GÜVENLİK GÖREVLİSİ YEDEK LİSTE

    22 Ahmet Ketenci

    186 Fatih Yavaşi

    28 Ahmet Uzun

    634 Yasin Kar

    93 Büşra Birkan

    215 Gülay Çatan

    30 Ahu Uzun

    285 İrfan Dedecan

    568 Sinan Sarıibrahim

    668 Zeynep Uçkan

    248 Hayri Çalık

    19 Ahmet Buçan

    297 Kadir Akyıldız

    560 Sevda Küçük

    69 Ayten Konakçı

    16 Adil Karaman

    29 Ahmet Paşa Aydın

    202 Furkan Kalkavan

    480 Osman Nuri Ofluoğlu

    363 Mikail Yıldırım

    670 Zühal Yağdıran

    157 Eray Erdem

    475 Orhan Şeref Genç

    50 Arzu Berberoğlu

    genclik-ve-spor-bakanligi-rize-kura-sonuclari-(3).jpg

    RESEPSİYON GÖREVLİSİ ASIL LİSTE

    17 Aleyna Usta

    92 Beyzanur Arıcı

    9 Ahmet Ermiş

    349 Hazal Aksungur

    RESEPSİYON GÖREVLİSİ YEDEK LİSTE

    802 Zekiye İmamoğlu

    254 Fatih Yılmaz

    756 Ufuk Aşçı

    89 Beytullah Korkmaz 

    ELEKTRİK TESİSATÇISI ASIL LİSTE

    36 Cengiz Danışman

    6 Ahmet Kıran

    264 Talip Yılmaztürk 

    163 Muhammet Çakır

    5 Ahmet Keremitçi

    27 Aykut Şerifoğlu

    55 Emre Murat

    63 Enis Görmüş

    ELEKTRİK TESİSATÇISI YEDEK LİSTE

    88 Furkan Nuroğlu

    20 Alihan Kuk

    58 Enes Kalyon

    39 Cihat Civelek

    3 Ahmet Bakoğlu

    56 Emre Yazıcı

    242 Serkan Köse

    30 Barış Yıldırım

    ISITMA VE SIHHİ TESİSAT ASIL LİSTE

    64 Volkan Dal

    24 Gürkan Çelik

    27 İbrahim Yılmaz

    9 Cabbar Azder

    ISITMA VE SIHHİ TESİSAT YEDEK LİSTE

    28 İslam Kurt

    17 Ergün Alaca

    7 Barış Kuk

    4 Arif Öksüz

    genclik-ve-spor-bakanligi-rize-kura-sonuclari-(8).jpg

    AŞÇI YARDIMCISI ASIL LİSTE 

    7 Deniz Kasap

    47 Zümrüt Çelik

    2 Ayla Yılmaz

    12 Emine Yanık

    AŞÇI YARDIMCISI YEDEK LİSTE

    34 Rasim Gündüz

    1 Ahmet Ali Kantar

    35 Sare Kutlu

    6 Canan Günaydın

    AŞÇI ASIL LİSTESİ

    4 Ayten Aygün

    6 Burak Ağ

    7 Büşra Özdemiroğlu

    8 Cumali Genç 

    AŞÇI YEDEK LİSTE

    5 Ayten Kanbur

    27 Sema Doğan

    9 Davut Çatıroğlu

    14 Gülsen Sütlüoğlu 

    MEKANİKER PEDALLI ARAÇLAR ASIL LİSTE 

    9 Muhammet Erkan

    23 Tuna Esen

    6 Doğan Işık

    19 Ömer Kiraz

    MEKANİKER PEDALLI ARAÇLAR YEDEK LİSTE

    1 Adnan Yılmaz 

    3 Ahmet Şenyüz

    17 Osman Demir

    4 Ali Osman Usta

    CANKURTARAN ASIL LİSTE 

    27 Murat Albaş

    8 Ceyhun Çaylak

    19 Fatih İslamoğlu

    18 Faruk Turan 

    14 Esra Hapeloğlu

    9 Cihan Kopuz

    13 Erhan Şimşek

    17 Faik Kopuz

    CANKURTARAN YEDEK LİSTE 

    5 Aydın Turan 

    11 Doğan Yaşar

    38 Zeynep Koçal

    23 Kadir Başar

    4 Ahmet Varlı

    3 Ahmet Kanberoğlu

    30 Recep Alihan Altekin

    16 Eyüp Bıyık 

    genclik-ve-spor-bakanligi-rize-kura-sonuclari-(9).jpggenclik-ve-spor-bakanligi-rize-kura-sonuclari-(7).jpg

    Yazı kaynağı : www.olay53.com

    GSB kura çekimi sonuçları açıklandı (2021 GSB işçi alımı kura sonuçları sorgulama ekranı)

    GSB kura çekimi sonuçları açıklandı (2021 GSB işçi alımı kura sonuçları sorgulama ekranı)

    Gençlik Spor Bakanlığı (GSB) 4 bin 346 temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi meslek kollarında sürekli işçi alımı için başvuru işlemleri 27 Ağustos 2021 tarihinde tamamlandı.

    GSB işçi alımı başvurusu sonrası ise gözler kura çekimine çevrildi.

    GSB İŞÇİ ALIMI KURA ÇEKİMİ YAPILDI

    Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından kura çekimi yapılmak üzere gönderilen listede yer alan adayların, kura çekimi 15 Eylül 2021 Çarşamba günü yapıldı.

    KURA TAKİP SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

    Kura çekimi sonuçları açıklandı. 

    Gençlik ve Spor Bakanlığı resmi sitesinde GSB kura sonuçları isim listesi ile hangi adayların göreve kabul edildiği netlik kazandı.

    SÖZLÜ SINAV NE ZAMAN YAPILACAK? 

    1) Kura çekimi sonrası sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar Bakanlık tarafından belirlenecek tarihlerde sözlü sınava alınacak.

    2) Sözlü sınav yeri ve tarihleri www.gsb.gov.tr internet sitesinde daha sonra ilan edilecek, ayrıca yazılı tebligat yapılmayacak.

    3) Sözlü sınavda adaylar; sınav kurulu üyelerinin her biri tarafından;

    a) Görevin gerektirdiği mesleki bilgi ve beceri, (30 puan)

    b) Genel kültür, (30 puan)

    c) Bir konuyu kavrayıp özetleme, ifade yeteneği ve muhakeme gücü, (20 puan)

    d) Liyakati, temsil kabiliyeti, tutum ve davranışlarının göreve uygunluğu, (20 puan) konularından 100 puan üzerinden değerlendirmeye tabi tutulacaktır. Sınav kurulu üyelerinin vermiş olduğu puanların aritmetik ortalaması esas alınmak suretiyle sözlü sınav puanı belirlenecektir.

    4) Sözlü sınavda; görevin gerektirdiği mesleki bilgi ve beceri ile genel kültür alanında adaylara sözlü olarak soru sorma yöntemi ile sorular yöneltilecektir. Mesleki bilgi ve beceriye ilişkin konularda ise yürütmekle yükümlü olacakları vazifelerdeki yetkinliklerini ölçmeye yönelik ve eğitim düzeylerine uygun olarak yapılacak değerlendirme esas alınacak.

    5) Sözlü sınavda başarılı sayılmak için, 100 tam puan üzerinden en az 70 puan alınması gerekmekir.

    6) Adaylar sözlü sınava gelirken kimlik belgelerinden birini (Nüfus cüzdanı veya pasaport) yanlarında bulunduracaklar. Kimlik belgesi bulunmayan adaylar sınava alınmayacak. Nüfus cüzdanı veya pasaport dışında başka bir belge kimlik belgesi olarak kabul edilmeyecek.

    7) Sözlü sınava girmeye hak kazandığı halde ilan edilen sınav tarihlerinde sınava katılmayan adaylar sınav hakkını kaybetmiş sayılacak. Bu durumdaki adaylara ikinci bir sınav hakkı verilmeyecek. Ancak mücbir sebeple sözlü sınava katılamayacak olunması halinde belirlenen sınav tarihleri içerisinde olmak kaydıyla adaylar için sözlü sınav tarihinde değişiklik yapılabilecektir.

    8) Bakanlık sözlü sınav yeri ve tarihleriyle ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.

    9) Sözlü sınav esnasında tutulacak tutanaklar dışında sesli veya görüntülü herhangi bir kayıt yapılmayacaktır.

    10) Sözlü sınava ilişkin duyuru daha sonra Bakanlığımız internet sitesinde yayımlanacak olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

    Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

    Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

    Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

    Yazının devamını okumak istermisiniz?
    Yorum yap