Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rick and morty 7. sezon ne zaman

  1 ziyaretçi

  rick and morty 7. sezon ne zaman bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rick and Morty’nin yeni sezonundan ilk fragman

  Rick and Morty’nin yeni sezonundan ilk fragman

  Rick and Morty’nin yeni sezonundan ilk fragman

  Çizgi dizi Rick and Morty'nin 4 Eylül'de izleyiciyle buluşacak altıncı sezonundan ilk fragman yayınlandı.

  Dan Harmon ve Justin Roiland tarafından yaratılan Rick and Morty'nin altıncı sezonundan ilk fragman geldi.

  Rick and Morty’nin yeni sezonu, 4 Eylül 2022 başlayacak.

  Çizgi dizi, bilim insanı Rick ve onun torunu Morty’nin maceralarını konu alıyor. Dizinin seslendirme kadrosunda Justin Roiland, Chris Parnell, Spencer Grammer, Sarah Chalke, Kari Wahlgren, Dan Harmon, Maurice LaMarche ve Tom Kenny gibi isimler yer alıyor.

  Beşinci sezon finalini 5 Eylül 2021 tarihinde yapan Rick and Morty, yayın hayatına 2013 yılında başladı. Dizi, 9 yılda 5 sezon ve 52 bölüm yayınladı.

  Yazı kaynağı : www.birgun.net

  Rick and Morty'nin 7. sezonu için çalışmalar çoktan başlamış

  Rick and Morty'nin 7. sezonu için çalışmalar çoktan başlamış

  2013 yılında Adult Swim kanalında yayın hayatına başlayan son dönemin popüler ve başarılı animasyon serilerinden Rick and Morty'nin yaratıcısı Dan Harmon, serinin geleceği hakkında konuştu.

  Birkaç ay önce dördüncü sezonunun ikinci kısmı yayınlanan Rick and Morty dizisinin şu anda beşinci sezonu üzerinde çalışıldığı biliniyor ancak Dan Harmon daha uzak gelecekten bahsetti. Dan Harmon'ın söylediğine göre dizinin yedinci sezonu için de çalışmalar çoktan başlamış. 

  Dan Harmon geçtiğimiz haftalarda pandemi döneminde evde kalmanın Rick and Morty'e iyi geldiğini söylemişti. Hem yeni sezonu fazla beklemeyeceğimizi hem de daha başarılı olacağına inandığını söylemişti. Ayrıca yeni sezonda ve ileride Space Beth karakterini görmeye devam edeceğimizi de eklemişti.

  Rick and Morty'nin beşinci sezonu ile ilgili şu an için ne yazık ki hiçbir şey bilinmiyor ancak yakın zamanda en azından bir tarih paylaşılması bekleniyor. Dizinin yayınlanan ilk dört sezonunu şu anda Netflix'te bulabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.donanimhaber.com

  Rick and Morty'nin 6. Sezonuna Ara Verildi: İşte Yeni Tarih!

  Rick and Morty'nin 6. Sezonuna Ara Verildi: İşte Yeni Tarih!

  İlk sezonu 2013’te çıkan yetişkinlere yönelik animasyon dizisi Rick and Morty, günümüzün en popüler yapımlarından biri. Dünyanın en popüler yetişkin animasyonu olarak nitelendirilen dizinin uzun süredir beklenen altıncı sezonu ise 4 Eylül günü her hafta yeni bir bölüm olmak üzere yayınlanmaya başladı.

  Orijinal olarak Adult Swim’e ait olan yapım, ülkemizde Netflix üzerinden de izlenebiliyordu. Ancak yeni sezon, daha önceden de olduğu gibi hemen platforma gelmedi. Netflix, yaptığı açıklamalarda Rick and Morty’nin 6. Sezonunun 1 Aralık’ta geleceğini duyurdu. Şimdi ise Türkiye’deki kullanıcıların heyecanla beklediği altıncı sezona ara verildiği açıklandı.

  Rick and Morty 20 Kasım’da geri dönecek

  Rick Sanchez ve Morty Smith’in yeni maceralarını bizlerle buluşturan altıncı sezonda şu ana kadar altı bölüm yayınlandı. Altıncı bölümün ardından ise ‘sezon arası’ verildiği duyuruldu. Adult Swim’in “Lütfen bu süreyi sezonun geri kalanına hazırlanmak için kullanın” ifadeleriyle yaptığı açıklamalarında yedinci bölümün 20 Kasım’da geleceği ifade edildi. Netflix’in daha önceki açıklamalarını karşılaştırdığımızda da sezonun 8’inci bölümünden sonra ülkemize geleceğini anlıyoruz. Sezonun 10 bölümden oluşacağını da eklemek gerek.

  Yakın zamanda Rick and Morty’nin geleceği ile ilgili de bazı önemli açıklamalar yapıldı. Yapımcılar, hayranları sevindirecek planlarını açıklayarak 2026 yılına kadar her yıl yeni bir sezonun yayınlanacağını duyurdu.

  Yazı kaynağı : www.webtekno.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap