Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  recep ivedik 5 izle full hd tek parça beyazperde

  1 ziyaretçi

  recep ivedik 5 izle full hd tek parça beyazperde bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Recep İvedik 5

  Recep İvedik 5

  Recep İvedik 5

  Recep İvedik serisinin beşinci filmi olan yapımda Recep bu sefer yanındaki ekiple birlikte yarım kalan önemli bir işi tamamlamak için yollara dökülüyor. Çeşitli spor dallarında profesyonel olarak ter döken genç sporcuları müsabakalara taşımayı görev edinen İvedik, kaş yaparken yine göz çıkartıyor ve Türkiye'yi atletizm, boks, güreş vb. sporlarda temsil etmek İvedik ve ekibine düşüyor!

  Recep İvedik serisinin 5. devam halkası Recep İvedik 5'in başrolünü bir kez daha Şahan Gökbakar üstleniyor. Gökbakar'ın ikonik bir hal alan tiplemesi Recep İvedik'in yeni maceralarını anlatacak olan filmin senaryosunu da bir kez daha, Şahan ile serinin 2. filminden beri senaryoya da katılan Togan Gökbakar üstleniyor. Yönetmen koltuğu da kardeş Gökbakar'a emanet olan film, fragmanı yayınlandıktan sonra tartışmalara neden olmuştu.

  Yazı kaynağı : www.beyazperde.com

  Recep İvedik 5

  Tarayıcınız bu videoyu desteklemiyor.

  Yazı kaynağı : www.fullfilmizle.vip

  Recep İvedik 5 izle | Full izle, Hd izle, 720p izle, Türkçe Dublaj izle, Hdfilmcehennemi2.vip

  Tarayıcınız bu videoyu desteklemiyor.

  Orjinal Adı: Recep Ivedik 5

  Kategori: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Türk Komedi Filmleri, Yerli Filmler

  Yapım: 2017

  IMDb Puanı: 3.3

  Yönetmen: Togan Gökbakar

  Oyuncular: Sahan Gökbakar, Orkan Varan, Deniz Ceylan, Nurullah Celebi, Sümeyya Sezer, Kubra Yilmaz, Zeynep Demirtas, Merve Boga, Merve Baskaya, Miray Akbulut, Zeynep Kusem, Murat Bölücek, Umit Ozkurt, Gonen Fatih Yemez, Sahabettin Karabulut

  Ülke: Türkiye

  Etiketler: recep ivedik serisi, Şahan Gökbakar Filmleri

  Yazı kaynağı : www.hdfilmcehennemi2.vip

  Recep İvedik 5 2018 sansürsüz izle – Şahan Gökbakar Filmi 5. Serisi

  2017 yılında vizyona giren ve sinemalar da izlenme rekorları kıran Recep İvedik 5 sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Recep İvedik 5 izle adlı film sinemalar da 6.378.337 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

  Recep İvedik 5 tek parça izle adı bu seri komedi filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Hayatı boyunca her ne kadar sinirli ve işe yaramaz insan olarak bilinse de yaptığı iyilikler sonrasında mahallesin de oldukça saygı duyulan bir insan haline gelen Recep, başını yine maceralar ile dolu bir olaya sokacaktır. En yakın arkadaşlarından Mehmet’in ölümünden sonra cezanesine giden Recep, bura da karısından duydukları sonrasında çok üzülür. Uzun yol şoförü olan Mehmet, Avrasya Olimpiyatları’na gidecek olan genç milli takımının otobüsünü kullanmak amacı ile büyük bir anlaşma yapmış ve peşin aldığı parayı çoktan ailesi ile birlikte kullanmıştır. Fakat ani ölümünden sonra paranın geri ödenmesi gerektiğini anlayan aile bu durumdan Recep’e bahsetmiştir. Ailenin zor durumda kalmaması için milli takımı kendisi götürmeye karar veren Recep, bulduğu bir otobüs ile milli takımı Gürcistan’a götürmek üzere yola çıkar. Yolda birbirinden komik maceralar yaşayacak olan kafile ve Recep, çocukların karınlarının acıktığını görünce onları kara ambar kamyoncular derneğine otobüsü çekerek bura da çocuklara kuru fasulye ve pilav yedirir. Kafilenin yarısı bu yemekten yedikten bir süre sonra yolda sancılanırlar ve hemen otobüsü hastahaneye çekerler. Hastahane doktoru çocukların 15 gün boyunca dinlenmesi gerektiği raporunu verince ve gıda zehirlenmesi notunu rapora düşerek Recep’in çok zor durumda kalmasına neden olur. Kafile başkanı tarafından olimpiyatlardan çekilme kararı alması Recep’in son derece sinirlenmesine neden olur. Ne olursa olsun milli takımın olimpiyatlardan çekmeeme kararı alan Recep kafile başkanını otel de sandalyeye bağlayarak rehin alır. Zehirlenen çocuklarına yerine kara ambar kamyoncular derneğinden arkadaşlarını davet eden ve onları kayıt ettirerek olimpiyatlar da başarılı olmayı hayal eden Recep için yaşları son derece büyük kamyoncuların bu hayali gerçekleştirmesi hiçte zor olmayacaktır.

  Yerli insanlar tarafından son derece sabırsızlıkla beklenen ve sinemalar da vizyona girdikten sonra salonların dolup taşmasını sağlayan Recep İvedik 5 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin ilk serilerinden olan Recep İvedik 4 adlı filmi de sitemiz de bulabilirsiniz. Film sitemizden 1080p olarak güncellenmiştir. Admin tarafından yapılan bu değişiklik sonrasında Recep İvedik 5 1080p izle adlı filmi sitemizden en güncel şekilde izleyebilirsiniz. Kullanıcılarımız bu filme hasta oluyorlar.

  Yazı kaynağı : www.guncelhdfilm.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap