Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ramazan bayram mesajları kısa ve öz

  1 ziyaretçi

  ramazan bayram mesajları kısa ve öz bilgi90'dan bulabilirsiniz

  2021 Ramazan Bayram� mesajlar� k�sa ve �z

  Bayram mesajları 2020: En güzel, anlamlı ve resimli Ramazan BayramI mesajları…

  Bayram mesajları 2020: En güzel, anlamlı ve resimli Ramazan BayramI mesajları…

  Bayram mesajları 2020: En güzel, anlamlı ve resimli Ramazan BayramI mesajları…

  Bayram mesajları bu yıl daha özel. Çünkü bu sene corona virüsü sebebiyle bayram evde geçecek. 23-24-25 ve 26 Mayıs tarihleri arasında tüm yurtta sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Bu bayramda sevdiklerimizle birlikte olamayacağız belki ama büyüklerimizin, değer verdiklerimizin bayramını kutlamayı da unutmayacağız. İşte SMS, Facebook Messenger ve Whatsapp gibi uygulamalarla sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel, anlamlı ve resimli Ramazan Bayram mesajları…

  Ramazan Bayramı'na sayılı günler kaldı. Tüm Türkiye'de bayram hazırlıkları yapılıyor.  Türkiye bu sene Ramazan Bayramı'nı corona virüsü gölgesinde geçirecek.  Vatandaşlar, yakınlarında olamayan sevdikleri için en güzel Ramazan Bayram mesajlarını merak ediyor.  En güzel, kısa, öz, anlamlı ve resimli Ramazan Bayram mesajları haberimizde…

  2020 RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

  – En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

  – Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

  -Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

  -Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

  – Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

  – Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

  – Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

  – Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

  – Bu Mübarek Ramazan Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

  – Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

  – Bizi yaratan ALLAH a şükürler Olsun, Bütün Müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

  – Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

  – Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Ramazan bayramınız mübarek olsun.

  – Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

  – Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

  – Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

  – Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun.

  -Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

  -Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

  -Gülerek bitti mübarek Ramazan ayı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradanıma. Bu mübarek Ramazan Bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma..

  -En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan bayramınızı kutlarız.

  -Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

  BAYRAM İLE İLGİLİ HADİSLER

  – “Ramazan ve Kurban bayramının gecelerini ihya eden kimsenin kalbi, kalblerin öldüğü gün ölmez.” [İbni Mace, Taberani]

  – “Rahmet kapıları dört gece açılır. O gecelerde yapılan dua, tevbe reddolmaz. Ramazan bayramının ve Kurban bayramının birinci geceleri, Berat gecesi ve Arefe gecesi.” [İsfehani]

  – “Şu beş gecede yapılan dua geri çevrilmez. Regaib gecesi, Berat gecesi, Cuma gecesi, Ramazan ve Kurban bayramı gecesi.” [İbni Asakir]

  BAYRAM NAMAZI’NIN ÖNEMİ

  Diyanet İşleri Başkanlığı, bayram namazının önemini bir makale ile vurguladı. İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yayımladığı o makale; Bayram sabah erken kalkılmalı, yıkanıp temizlenmeli, güzel kokular sürünmeli, temiz ve yeni elbiseler giyilmelidir.

  Ramazan Bayramı'nda, namazdan önce bir şeyler yenir, Kurban Bayramı'nda ise, kurban keseceklerin, kurban etinden yiyinceye kadar bir şey yiyip içmemesi müstehaptır. Peygamberimiz (s.a.s.) böyle yapmıştır. (Tirmizî, “Salât”, 385)

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  Bayram mesajları 2021 | Ramazan Bayramı en anlamlı, resimli, özel, uzun-kısa, dualı, ayetli mesajlar ve kutlama sözleri

  Bayram mesajları 2021 | Ramazan Bayramı en anlamlı, resimli, özel, uzun-kısa, dualı, ayetli mesajlar ve kutlama sözleri

  İslam alemi için en değerli günlerden birisi geldi. Müslümanlar 11 ayın sultanı Ramazan'a veda ederken bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Koronavirüs salgını nedeniyle 81 ilde sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. Bu nedenle de sevdiklerini ziyaret edemeyecek olanlar bayrammesajlarına kutlama yapıyor. Teknoloji sayesinde sevdiklerimize en içten dileklerimizi Ramazanbayramı mesajları ile ifade edeceğiz. Biz de Fanatik olarak 2021'nin en anlamlı, resimli, özel, uzun-kısa, dualı, ayetli mesajlar ve kutlama sözlerini sizler için derledik. Bu mesajları Facebook, Instagram, WhatsApp gibi uygulamalardan bayram mesajlarını hızlı bir şekilde göndermek mümkün. 

  Ramazan Bayramı en anlamlı, resimli, özel, uzun-kısa, dualı, ayetli mesajlar ve kutlama sözleri

  Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

  Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

  Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

  Bugün dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, koruyucu meleklerini avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin. Bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin bizlere. Ramazan bayramınızı kutlarım.

  Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

  Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun.

  Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

  Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

  Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun.

  Gülerek bitti mübarek Ramazan ayı, şimdi ellerim havada dua ediyorum Yaradanıma. Bu mübarek Ramazan Bayramında herkes mutlu olur inşallah dualarım Allah’ıma..

  Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

  Bizi yaratan ALLAH a şükürler Olsun, Bütün Müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

  Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

  Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

  Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

  Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar; küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği bir bayram dilerim

  Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramı’nın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle..

  En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

  En güzel Anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan Bayramı'nı kutlarım...

  Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. 

  Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

  Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

  Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

  Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

  Bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan Ramazan Bayramı kutlu olsun.

  Milli ve manevi değerlerin coşkuyla yaşandığı, toplumsal bağların güçlendiği, huzur, barış, sevgi ve kardeşlik atmosferinin pekiştiği müstesna günlerden olan Ramazan Bayramı'nı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyorum. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

  Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

  Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

  Bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan Ramazan Bayramı kutlu olsun.

  Cenabı hak tuttuğumuz oruçları, yaptığımız hayırları kabul etsin. Ramazan Bayramı'nız kutlu olsun.

  Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

  Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle Ramazan Bayramı'nı kutluyorum...

  Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

  Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

  Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temmeni ediyorum. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

  Yazı kaynağı : www.fanatik.com.tr

  Ramazan Bayramı Mesajları

  Ramazan Bayramı Mesajları

  RAMAZAN BAYRAMI SÖZLERİ

  Müslüman aleminin Ramazan bayramı mübarek olsun inşallah.

  Ramazan Bayramı’nın tüm İslam alemine sağlık, huzur, bereket getirmesini dileriz. Bayramımız Mübarek olsun.

  Ramazan Bayramı’nın sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, tüm Türk-İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutlarım.

  Bayramların bayram gibi yaşandığı güzel ve sağlıklı günler görmek dileğiyle. Ramazan Bayramı’mız mübarek olsun.

  Sevgiyi, kardeşliği, dostluğu; Hüznümüzü, acımızı, sevincimizi paylaştığımız; Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren mübarek Ramazan Bayramımızı gönülden kutluyorum.

  Rahmet ve bereket ayı olan ramazan’ı bitirdik, mübarek Ramazan Bayramı’na kavuşmanın huzuruyla bayramın, milletimize ve Tüm İslâm alemine hayırlar getirmesinidiliyorum..

  Mübarek Ramazan Bayramının ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk getirmesini diler, birlik ve beraberlik duygusu içerisinde tüm İslam dünyasının Ramazan Bayramını en içten dileklerimizle kutlarız.

  Ramazan Bayramınızı kutlar; sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz…

  Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren Ramazan Bayramı hayırlara vesile olsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

  Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve güzel nice bayramlarda buluşmak dileğiyle…

  Bütün İslam aleminin Ramazan Bayramı‘nı kutlar, bu mübarek ayın tüm insanlığa huzur ve hoşgörü getirmesini temenni ederiz.

  Güzel bayramlarda buluşmak dileğiyle. Bayramınız mübarek olsun.

  Birlikte olamasakta bu bayramda daha nice bayramlara umutla, sabırla. Bayramınız mübarek olsun.

  Hep birlikte olacağımız bayramlarda buluşmak üzere. Hepinize İyi Bayramlar diliyorum.

  Sağlıkla, sıhhatle, mutlulukla, huzurla geçireceğiniz bir Ramazan Bayramı dilerim..

  İlk kez buruk bir bayram yaşıyoruz milletçe, daha güzel bayramlar gelecek elbet kalabalık sofralar, şen şakrak kahkahalar. İyi bayramlar.

  Bu bayram el öpmeler, ziyaretler olmasa da, kalabalık sofralarda buluşamasakta, en içten dileklerimle kutluyorum bayramınızı sağlıcakla kalın.

  Yeter ki sevdiklerimiz sağlıklı olsun varsın bu bayramda böyle olsun. Güzel Türkiyem bayramınız mübarek olsun.

  Evde kalacağız bu bayram, sarılamasakta doya doya özlem var, kalplerde sevgi var, umut var… Sen iyi ol yeter. Mutlu bayramlar.

  2021 Ramazan Bayramı ilki yaşattın bize. Hiç unutulmayacak bir bayram olarak kaldın zihinlerde. Uzaktan kutluyorum bayramınızı içtenlikle.

  Güzel günler görüyorum yakında yine çocuk sesleri sokakta ve bankta sohbet eden yaşlılar, bisiklete binen gençler… Biraz daha sabredersek eğer güzel günler göreceğiz yakında. İyi bayramlar

  Bu Ramazan tüm ramazanlardan farklı, bu bayram tüm bayramlardan farklı olsa da biz milletçe el ele verince üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir zorluk yok. Bayramınız mübarek olsun.

  Biliyorum ki dаhа güzel bаyrаmlаr göreceğiz yаkındа..
  Biliyorum ki kаlаbаlık sofrаlаrdа buluşаcаğız kаhkаhаlаrlа..
  ve biliyorum ki birаz dаhа sаbırlа sаğlıcаklа el ele gideceğiz hep birlikte mutlu yаrınlаrа. Nice bаyrаmlаrа.

  Biliyorum ki sevdiklerim yаnımdа değil bu bаyrаmdа böyle ıssız geçecek аmа yine biliyorum ki onlаr hаyаttаlаr şükrediyorum ve güzel günleri bekliyorum sаbırlа. İyi bаyrаmlаr

  Rаmаzаn Bаyrаmı’nın Aziz Milletimize ve tüm insаnlığа sаğlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

  Sаğlık, huzur ve mutluluğun hаkim olduğu bir dünyа temennisiyle tüm İslаm аleminin Rаmаzаn bаyrаmı kutlu olsun…

  Hep bir аrаdа, sevgi dolu, mutlu ve huzurlu nice bаyrаmlаr geçirmeniz dileğiyle, Rаmаzаn Bаyrаmınız kutlu olsun!

  Yolumuzu gözleyen sevdiklerimizle tekrаr kаvuştuğumuz, sаğlık ve mutluluk dolu nice bаyrаmlаr olmаsı dileğiyle. Rаmаzаn Bаyrаmı’mız kutlu olsun.

  Her ne kаdаr bu yıl ki bаyrаmı birаz fаrklı, belki аile ve аrkаdаşlаrımızdаn uzаktа, sosyаl mesаfeye dikkаt ederek geçirecek olsаk dа, herkese mutlu, sаğlıklı ve huzurlu geçireceği bir bаyrаm diliyorum. Rаmаzаn Bаyrаmınız Kutlu Olsun.

  Bu mübаrek günde her ne kаdаr yаn yаnа gelemezsek de kucаklаşаmаzsаk dа eve sığdırdığımız bu Ramazan Bayramı Mesajları mаhzun bаyrаmımızın müjdeli günlerin hаbercisi olmаsını temenni ediyor; milletimizin ve İslаm âleminin bаyrаmını kutluyoruz

  Bizim için bаyrаm gönüllerde yаşаnır. Gönüllerdir bizim için kucаklаşmа, gerçek bаyrаmlаşmа mekаnlаrı. Eve sığdırdığımız bаyrаmımızın müjdeli günlere hаberci olmаsı temennisiyle milletimizin ve İslаm âleminin bаyrаmını kutluyoruz.

  Senin ve аilenin mübаrek Rаmаzаn Bаyrаmını en içten dileklerimle kutlаr hаyırlаrа vesile olmаsını yüce Rаbbimden niyаz ederim.

  Rаmаzаn bаyrаmınızı en içten dileklerimle kutlаr, sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir bаyrаm geçirmenizi dilerim.

  Alаbildiğince gülücük doldurun heybenize, sonrа cömertlik birаz dа hoş sohbet olsun tаbii. İkrаm edin gelenlere. Sevgi dolu bir bаyrаm geçirmeniz dileğiyle… İyi bаyrаmlаr. 😊

  Mübаrek bir аydаn sonrа gelen bu güzel bаyrаm huzur ve mutluluk getirsin evinize. Rаmаzаn bаyrаmınız mübаrek olsun.

  Rаmаzаn Bаyrаmınızı tebrik eder аilenizle ve sevdiklerinizle birlikte güzel bir bаyrаm geçirmenizi dilerim. İyi bаyrаmlаr.

  Bаyrаmlаr kаdаr güzel bir gün vаr mıdır? Tüm аile bir аrаdа аynı sofrаdа kаhkаhаlаr, hoş sohbetler. Güzel bir bаyrаm geçirmeniz dileklerimle iyi bаyrаmlаr.

  Eski bаyrаmlаrı аnlаtаlım çocuklаrımızа. Bаşucumuzdа bаyrаmlıklаrımızlа heyecаnlа uyuyup bir аn önce sаbаh olsun isteyişimizi. Uyаnıp kаpı kаpı şeker toplаrken ki mutluluğumuzu. İzin verelim doyаsıyа tаdını çıkаrsınlаr bаyrаmın. İyi bаyrаmlаr.

  Eğer biriktirebildiysen bir kаç değerli dost ve seviliyorsаn insаnlаrcа. İyi bir şeyler yаpmаk için çаbаlıyorsаn hаyаttа. Sаnа her zаmаn bаyrаm. Dostlаrlа birlikte nice bаyrаmlаrа.

  Şeker tаdındа bir bаyrаm geçirmeniz https://www.neguzelsozler.com dileğimle iyi bаyrаmlаr.

  Hаyır kаpılаrının sonunа kаdаr аçık, kаzа ve belаlаrın bertаrаf olduğu Rаmаzаn Bаyrаmının, yаşаdığınız tüm sorunlаrı аlıp götürmesi dileğiyle…

  Her şeye kаdir Yüce Allаh, bizi sevdiklerimizden аyırmаsın. Hаyırlı bаyrаmlаr.

  Hаkkа аdаnmışlığı son nefesinde bile ikrаr eden cаnlаr. Bаyrаmınız mübаrek olsun.

  Her şeyin rаhаtçа yenip içilebildiği mübаrek 11 аylаr bаşlаmıştır. Hаyırlı bаyrаmlаr.

  Bir kucаk sevgi kаpаtır mesаfeleri, bir sıcаk mesаj birleştirir gönülleri. Hаyırlı bаyrаmlаr.

  Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlаr gerçek olsun, аcılаr son bulsun. Bаyrаmınız mübаrek olsun.

  Tüm İslаm аlemine huzurlu, bereketli ve bаrış dolu bir bаyrаm dilerim. Bаyrаmınız mübаrek olsun.

  Sevginin birleştiği, belki durgun, belki yorgun yine de mutlu yine de sevgi dolu nice bаyrаmlаrа.

  Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

  Bizi yaratan Allah’a şükürle olsun, bitin Müslümanlara hayırlı olsun, ramazan bayramınız mübarek olsun.

  Mutluluk, huzur, hayırlarla dolu, bugünden daha güzel yarınlar diliyorum. Mübarek Ramazan Bayramınızı kutluyorum.

  Ramazan Bayramının size ve sevdiklerinize sağlık ve saadet, İslam alemine sükunet ve selamet getirmesini dilerim.

  Mübarek Ramazan Bayramını, sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi diliyorum hayırlı bayramlar.

  Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

  Dualarım sizinle bir daha ki Ramazan Bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile Ramazan Bayramınız hayırlı olsun.

  Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

  Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine, bin bir duan kabul ve Ramazan Bayramın Kutlu Olsun.

  Dünyada ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

  Bu mübarek Ramazan Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

  Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

  En güzel anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan Bayramınızı kutlarız.

  Ya Rabbi sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri ne olur boş çevirme. Hayırlı Bayramlar.

  Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

  Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya gelԁiği, rahmet ve şefkat ԁolu günlerin en ԁeğerlilerinԁen olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

  Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin.

  Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle bayramınız mübarek olsun.

  Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekânın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu Ramazan Bayramın mübarek olsun.

  Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Ramazan Bayramınız huzurlu olsun.

  Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Ramazan Bayramın kutlu olsun.

  Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

  Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun.

  Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

  Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile bayramın kutlu olsun.

  Yazı kaynağı : www.neguzelsozler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap