Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rakamları farklı 2 basamaklı en büyük tam sayı

  1 ziyaretçi

  rakamları farklı 2 basamaklı en büyük tam sayı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İki Basamaklı En Büyük Sayı

  İki Basamaklı En Büyük Sayı

  Doğal sayılar sıfırdan başlayarak 0, 1, 2, 3, 4, 5... şeklinde sonsuza kadar gider. Doğal sayılar basamak sayılarına göre sınıflandırılabilir. Örneğin iki basamaklı doğal sayılar, üç basamaklı doğal sayılar gibi.

  İki Basamaklı En büyük Doğal Sayı

  İki basamaklı en büyük doğal sayı 99 sayısıdır. Rakamları farklı iki basamaklı en büyük doğal sayı 98 sayısıdır. Rakamları farklı iki basamaklı en büyük tek doğal sayı 97, en büyük çift doğal sayı 98 sayısıdır. Bu şekilde farklı sorular gelebilir. İki basamaklı en küçük doğal sayıda 10 sayısıdır. İki basamaklı en küçük tek doğal sayı ise 11'dir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  İki Basamaklı En Küçük Ve En Büyük Tam Sayı Kaçtır?

  İki Basamaklı En Küçük Ve En Büyük Tam Sayı Kaçtır?


  İki basamaklı en küçük tam sayı 10'dur. İki basamaklı en büyük tam sayı 99 sayısıdır.

  İki Basamaklı En Küçük ve En Büyük Tam Sayı Kaçtır?

  Tam sayılar matematik dersinde yer alan önemli bir konudur. Tam sayılar her öğrenciler tarafından öğrenilir. Önemli bir konu olması nedeniyle, iki basamaklı tam sayılar da öğrenilebiliyor. İki basamaklı en küçük sayı sorulan önemli konulardan biridir. İki basamaklı en küçük sorusuna verilecek olan cevap, 10'dur. İki basamaklı en büyük sayı soruluyorsa, kişilerin vereceği cevap 99 olmalıdır. En küçük iki basamaklı sayı her zaman 10 ve en büyük iki basamaklı sayı da 99 olarak bilinir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap