Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rainbow six mobile ne zaman çıkacak

  1 ziyaretçi

  rainbow six mobile ne zaman çıkacak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rainbow Six Mobile beta testleri başlıyor

  Rainbow Six Mobile beta testleri başlıyor

  AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

  Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

  Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

  Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Yazı kaynağı : www.merlininkazani.com

  Rainbow Six Siege Mobile Ne Zaman Çıkacak? Mobil Sürüm Yolda

  Rainbow Six Siege Mobile Ne Zaman Çıkacak? Mobil Sürüm Yolda

  Tom Clancy's Rainbow Six Siege severlere müjde! Ubisoft’un sevilen taktiksel nişancı oyunu Rainbow Six Siege’in yeni mobil versiyonu “Rainbow Six Mobile” duyuruldu.


  Ubisoft’un geçtiğimiz aylarda Nisan ayında Rainbow Six Siege mobil versiyonu için duyuruda bulunacağı konuşuluyordu. Ubisoft, Rainbow Six Siege'in temel oynanışını mobil cihazlara taşıyan yeni oyunu Rainbow Six Mobile'ı duyurdu. Rainbow Six Mobile, Rainbow Six Siege'in direkt olarak uyarlaması gibi görünse de oyunda önemli değişiklikler mevcut. Rainbow Six Mobile ne zaman çıkacak? Rainbow Six Siege Mobile ne zaman çıkacak? Detaylar haberimizin devamında…


  Rainbow Six Mobile Tüm Detaylar


  Rainbow Six Mobile versiyonunda, normal oyundan farklı olarak maçlar daha kısa olacak. Piyasaya sürüldüğünde seçilecek haritaların daha küçük haritalar olacağı ve operatör havuzu olacağı da tahmin ediliyor. Şimdiye kadar onaylanan klasik yerler Bank ve Border, Ubisoft ise "en popüler Rainbow Six operatörlerinin" dahil edileceğini söylüyor. 


  Oyunda gösterilen operatörler Caveira, Bandit, Smoke, Valkyrie, Mute, Ash, Sledge, Twitch, Thermite ve Hibana. Her operatör, bir birincil ve ikincil silahtan oluşan klasik Siege teçhizatının yanı sıra kurşun geçirmez kalkanlar, ihlal ücretleri ve dikenli teller gibi benzersiz bir alet ve donanıma sahip olacak. Her operatör konsoldaki muadili ile neredeyse aynı olacak gibi görünse de, pek çoğu Rainbow Six Mobile için yeni bir görünüme sahip olacak gibi görünüyor. Örneğin Sledge, gaz maskesini takmıyor ve Ash'in gedik açan yuvarlak fırlatıcı tüfeğine bağlı görünüyor. Yeni mobil sürüm birkaç oyun modu barındıracak. 


  Rainbow Six Mobile Fragman  Rainbow Six Mobile Ne Zaman Çıkacak?


  Ubisoft, Rainbow Six Siege Mobile’ın çıkacağını 5 Nisan tarihinde duyurdu. Ancak Ubisoft tarafından henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak ilgilenen oyuncular lansmandan önce oynamak için kayıt olabiliyorlar.


  Rainbow Six Siege Mobile


  Rainbow Six Siege Mobile


  Rainbow Six Mobile


  Rainbow Six Mobile


  Rainbow Six Mobile

  Yazı kaynağı : www.gamesatis.com

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : mobile.twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap