Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada yumurta kırmak görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada yumurta kırmak görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada yumurta görmek ne anlama gelir? Rüyada yumurta kırmak, toplamak ve yemek anlamı

  Rüyada yumurta görmek ne anlama gelir? Rüyada yumurta kırmak, toplamak ve yemek anlamı

  Rüyada yumurta görmek, genel anlamıyla hayırlı işlerin olacağına işaret eder. Rüya yorumcularına göre rüya içerisinde yumurta görmek, mevcut olan vaziyetten bir üst seviyeye yükselmek, huzurun, mutluluğun artması ve evlenerek hayırlı bir evlilik gerçekleştirmek anlamında yorumlanır.

  Rüyada Yumurtanın Kırıldığını Görmek

  Rüyada yumurta kırıldığının görülmesi; iyi bir şekilde yorumlanmaz ve şansızlık, uğursuzluk şeklinde değerlendirilir. Kırılmış olan bir yumurta görmek, o gün içerisinde yaşanacak olan ufak kazalara ve aksiliklere tabir edilmektedir. Birden çok yumurtanın kırıldığını gören bireyler ise kendileri hakkında konuşulan, kişinin gururunu da kıracak olan birçok dedikodu işiterek, büyük bir üzüntü yaşamaktadır. Evin içerisinde yerde kırılmış yumurtayı gören bireylerin hanesinde tartışma yaşanır. Karı- koca arasında oluşacak gergin vaziyetlere de alamettir. Yumurta kırılması, iş hayatında da duyulacak olan kötü sözlerin, haksızlığa uğramak ve hak edilenin alınmaması şeklinde de yorumlanır.

  Rüya İçerisinde Yumurta Kırmak

  Rüyada yumurta kırdığını gören kişi; kendi yanlışlarından kaynaklı bir biçimde acı çekeceği anlamına gelir. Kaza ya da dikkatsizlik neticesinde yakınlardan birinin ya da aileden birini kaybetmek manasına da gelen bu rüya, gebe kadınların düşük yapacağına, çocuklarının öleceğine yorulur. Yumurta kırmak hayra yorumlanmadığı üzere, maddi manada da her şeyi kaybedileceği, bireyin kumar gibi kötü alışkanlık yüzünden bütün hayatını riske atacağının habercisidir. Rüyada yumurta kırmak başka bir yorumla, kadınların zina yapacağına, önemli günahlar işleyeceklerine alamet eder. İş konularında bütün yatırımların boşa gitmesi biçiminde yorumlanır.

  Rüya İçerisinde Yumurta Toplamak

  Rüya içinde yumurta toplamanın anlamı; bereket, bolluk ve verim şeklinde kabul edilmektedir. Rüyayı gören bireyin ticaretinin açık olacağı, işlerinin yoluna gireceği, eline hayalinin dahi kurulamayacağı tutarda para geçeceği manasına gelir. Rüya sahibinin, karlı işlere karışacağı, zahmet çekmeyerek, basit ve kısa yollardan rızk sağlayacağı şeklinde yorumlanır. Bitmeyecek olan huzura ve azalmayacak servete rivayet edilir. Rüya içerisinde yumurta toplamak, iş ve meslek yaşamında hedeflenen yere gelineceğini gösterir.

  Rüyada Yumurta Yemek

  Rüyada yumurta yediğini gören kişi, iş yaşamında yüzünün gülmesine neden olacak, kendisine uğur, hayır ve daha fazla kısmet getirecek olumlu gelişmelerin olmasına, ufak zamanda sağlanan kazancın çok daha fazlasını uzun zamanda sağlanacağına rivayet edilmektedir.

  Rüya İçerisinde Yumurta Düşürmek

  Rüyada yumurta düşürmenin anlamı; kişinin rüyayı görmesine bağlıdır. Yumurtaların düşürülüp, kırıldığının görülmesi, kişinin elinde olan şansı iyi kullanamadığından ötürü tekrardan başladığı noktaya geri döneceğinin işaretidir. İş yaşamındaki düzensizlikler, başarısızlıklar ve bir türlü düzenin tutturulamayacağının habercisidir. Yumurtayı düşüren birey bekar ise; evlenemez ya da oldukça geç bir evlilik yapar veya kısmetleri ters teper.

  Rüyada Pişmiş Yumurta Yemek

  Rüya içerisinde pişmiş yumurta yemek; bireyin hayallerini gerçekleştirmesi, amaçlarına ve hedeflerine ulaşmak adına daha çok yol kat etmesi, daha fazla çabalaması, daha çok çalışması ve bir süre rahatından uzaklaşması manasına gelir. Bu rüya; emeksiz yemek olmayacağının haberini vermektedir.

  Rüyada Çiğ Yumurta Yemek

  Rüyada çiğ yumurta yemek; hiç iyi bir şekilde yorumlanmaz. Rüyayı gören bireyin hakkı olmayan rızka ve mala göz dikeceği, şeytan ile iş birliği yapıp, günahkar olacağının işaretçisidir. Bu yollardan zenginlik elde edilecektir. Birey ahlakı ve inancından ödün verip, variyet sağlayacak demektir. Hayallerinin gerçekleşmesi, hedeflere ulaşılması ve bunun sayesinde düzenli, huzurlu, rahat, disiplinli, konforlu bir hayat sürülmeye delalet etmektedir. Birey, ailesinin daha rahat geçinmesi adına yapmış olduğu planları hayata geçirecek ve hayatını daha kolay hale getirecektir. Rüya içerisinde çiğ yumurta yiyen kişinin planları haram yoldan halledilecektir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Rüyada Yumurta Kırmak Ne Demek? Kırılmış (Kırık) Yumurta Kabuğu Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Yumurta Kırmak Nedir? Yumurtanın Kırılması Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Yumurta Kırmak Nedir? Yumurtanın Kırılması Ne Anlama Gelir?

  İslami rüya tabirine göre rüyada yumurta kırmak, kolaylıkla elde edilen rızka işarettir. Yumurtanın kırılması ise çocuk ile tabir olunur. Genel anlamda Rüyada kırılan yumurta şu manaları ifade etmektedir:

  Bazı kere de rüyada yumurta kırmak, aileye, hısım, akraba ve dostların bir araya toplanmalarına ve para biriktirmeye işaret eder.

  Rüyada tavuk, güvercin, hindi, kaz, ördek gibi eti yenilen kümes hayvanlarından birinin yumartasını kırmak, helal mala delalet eder. Yumurta kırmak aynı zamanda neşe ve sevinç demektir.

  Rüyada elinde taze pişmiş yumurtayı kırmak, zor ve çetin işlerin halledilmesine ve mala delalet eder.

  Rüyada taze bir yumurtayı kırıp pişirmek için hazırlamak izzet, ferahlık, sevinç, rızk, menfaat ve mala alamettir.

  Papağan yumurtasını kırmak, takva sahibi ve iffetli bir hizmetçiye, turna yumurtasını kırmak miskin evlada işarettir. Yumurta kırılması aynı zamanda, şerefli ve aziz bir çocuğun olmasına işarettir. Bazı kere de kırılan yumurta, evlat, zevce, hizmetçi ve mala delalet eder.

  Rüyada yumurtanın kırılması, akrabaların malına işarettir.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada Yumurta Kırmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Bozuk Ve Çiğ Yumurta Kırmak Anlamı Ve Yorumu

  Rüyada Yumurta Kırmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Bozuk Ve Çiğ Yumurta Kırmak Anlamı Ve Yorumu

  Rüyada yumurta görmek ve yumurta kırmak, hem olumlu hem olumsuz tabir edilen rüyalar arasındadır. Rüyada yumurta kırmak maddi manevi acı ve kayıp olarak tabir edilebilmektedir. İşte diğer yumurta kırma tabirleri…

  RÜYADA YUMURTA KIRMAK

  Rüyada yumurta kırmak, rüya sahibinin kendi yanlışları yüzünden bir acı çekeceğine, kaza veya dikkatsizlikten kaynaklı bir sebepler bir yakınını kaybedeceğine işarettir. Gebe ya da çocuklu kadınların çocuklarını kaybedeceklerine de yorulan rüya, hayra yorumlanmamaktadır. Maddi manevi kayıp, kumar gibi alışkanlıklar yüzünden kişinin hayatını riske atması, önemli günahlar ve boşa yatırım gibi kötü olayların habercidir.

  RÜYADA BOZUK YUMURTA KIRMAK

  Rüyada bozuk yumurta kırmak rüya sahibinin zor bir duruma düşeceğine, sorunlu bir hayat geçirip yalnız kalacağına delalet eder. Rüyada çürük yumurta kırmak ise rüya sahibinin özgüveninin geleceğine ve kişinin önüne çıkan engelleri aşacağına işarettir.

  RÜYADA ÇİĞ YUMURTA KIRMAK

  Rüyada tavuk ve kaz gibi kümes hayvanlarının yumurtasını kırdığını görmek, kişinin kolay yoldan para ve mal mülk kazanacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda iş hayatındaki başarılarıyla rakiplerine de üstünlük sağlayacak ve hayal ettiği mevkiden de yüksek bir mevki sahibi olacaktır. Ummadık değişimler de yaşayabilir.

  RÜYADA ÇİFT SARILI YUMURTA KIRMAK

  Rüyada kırdığı yumurtanın çift sarılı olduğunu gören rüya sahibinin yaşadığı sorunlar ve sıkıntılar azalacak ve hayatına yeni kişiler alacaktır. Kişinin imkânsız gibi gördüğü bir iş emek ve azmi sayesinde başarılacak ve yeni fırsat kapıları açılacaktır. İşler kısa sürede yoluna girecektir. Bu rüyanın bir diğer anlamı ise çocuk sahibi olmaktır.

  RÜYADA YUMURTA KIRMAK VE İÇİNDEN CİVCİV ÇIKMASI

  Rüyada kırılan yumurtanın içinden civciv çıkması, rüya sahibinin şanslı bir hayatı olacağı, büyük kazançlar elde edeceği, maddi zorluklardan kurtulup rahat bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibi hayatı boyunca rahat bir şekilde para kazanacaktır. Bu rüyanın bir başka yorumu ise atılacak yeni adımlar ve gerçekleşecek yeniliklerdir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap