Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada yırtıcı hayvan görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada yırtıcı hayvan görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

  Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

  Rüyada aslan, kaplan, ayi gibi yirtici vahsi hayvan görmek, etrafinin düsmanlarla sarili olduguna, bunlardan çekinmegi ve korunmasi gerektirme isarettir.

  Rüyasinda her hangi bir vahsi hayvana binip istedigi gibi yönettigini görmek, günahtan kurtulacagina isarettir. Hayvan itaat etmezse günaha düser.

  Vahsi hayvanlardan birinin evine girdigini gören, seriata uymayan bir kimse ile ahbaplik eder. Eger giren hayvan avlanmis ise, mal ve ganimet ile yorumlanir.

  Kendisine avlanilmis bir hayvan gönderildigini gören, zahmet çekmeden para kazanir. Vahsi bir hayvani kestigini gören, yabanci biriyle gayri mesru iliskide bulunur.

  Vahsi bir hayvani oldugunu gören, hayirsiz adamlarda dost olur. Vahsi hayvanlardan birinin kendisini çignedigini gören ihanete ugrar.

  Vahsi hayvan derisi, tüyü, tirnagi, eti, kemigi, boynuzu ve diger parçalari mal ile, eti yenilen hayvan ise helal ve yenilmez hayvan ise haram mal ile yorumlanir.

  Vahsi bir hayvani avladigini görmek, eline mal ve ganimet geçmege; elinden avini kaçirdigini görmek, bir sey elde edememege; vahsi bir hayvana yem veya su verdigini görmek, cahil adamlara hizmet edecegine; vahsi hayvanlardan birinin kendisine alistigini görmek, hayir ve menfaate; ehli hayvanlardan birinin vahsi oldugunu görmek serre delalet eder.

  Rüyada vahşi hayvan görmek, para kazanacağınıza işaret eder.

  Rüyada vahşi bir hayvan görmek; mal ve kazanca, vahşi hayvanları kafes içinde görmek; düşmanlarınızın size hiçbir şekilde zarar veremeyeceklerine işarettir.

  İnsanın can düşmanı olan nefsine ve onun hilelerine delalet eder. (Hangi vahşi hayvan görüldü ise, o maddeye bakılmalıdır.)

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada Vahşi Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada hayvan görmek ne anlama gelir? Rüyada vahşi ve evcil hayvan görmek tabiri ne demek?

  Rüyada hayvan görmek ne anlama gelir? Rüyada vahşi ve evcil hayvan görmek tabiri ne demek?

  Rüyada genel olarak hayvanlar ile ilgili şeyler görmek olumlu yorumlanmaktadır. Hayvanlarla ilgili rüya gören kişi, tabii hayvanın da ne olduğuna göre değişir fakat, genel olarak olumlu bir sürece girecek demektir. Hayvan ve hayvanlarla ilgili rüya görmek, korkulacak değil aksine mutlu olunacak bir şeydir çünkü gerek iş, eğitim ve sanat hayatında rüyayı gören kişinin güzel şeylerle karşılaşması beklenmektedir.

  RÜYADA HAYVAN GÖRMEK

  Hayvan figürü, rüyalarımızda oldukça farklı biçimlerde görülebilmektedir. Rüyada hangi hayvanı nasıl gördüğümüz değişik anlamlar taşımaktadır. Rüyada hayvan görmek, rüyayı gören kişinin gördüğü hayvana göre değişmektedir. Örnek olarak: tavuk, keçi, yılan, koyun ve at gibi hayvanları görmek kazanç, refah ve bolluk anlamına gelmektedir. Fakat rüyada kaplan, ayı, aslan ve tilki gibi yırtıcı, vahşi hayvanlar görmek, rüyayı gören kişinin çevresinin hasımlarıyla dolu olduğuna ve bunlardan çekinip ona göre hareket etmesi gerektiği anlamına gelmektedir.

  RÜYADA HAYVAN PİSLİĞİ GÖRMEK

  Rüyada hayvan pisliği görmek çoğunlukla olumsuz bir anlam taşımaktadır ve böyle yorumlanmaktadır. Özellikle rüyayı gören kişinin şanssız ve zor bir döneme gireceğine delildir. Ayrıca, rüyada hayvan pisliği görmek yine olumsuz bir nedene sebep olur ki o da rüyayı gören kişinin maddi açıdan büyük zararlar görecek olmasıdır. Bu rüyayı gören kişinin yakın zamanda ciddi miktarda maddi zarara uğrayacağı düşünülmektedir.

  RÜYADA BAŞKASININ HAYVAN KESTİĞİNİ GÖRMEK

  Rüyada başkasının hayvan kestiğini görmek, rüyayı gören kişinin elindeki işlerin çok ses getireceği anlamında yorumlanır ve bu da hayırlı bir şey olarak görülür. Kişi, yaptığı işlerde başarılı olacak ve güzel kazançlar elde edecektir. Bunun yanı sıra eğer rüyayı gören kişi sanat ile ilgili bir insan ise, onun yakın zamanda sanat alanında ciddi bir ilhama kavuşacağı anlamına da gelir.

  RÜYADA BÜYÜKBAŞ HAYVAN GÖRMEK

  Rüyada büyükbaş hayvan görmek, genel olarak olumlu yorumlanmaktadır. Bu şekilde görülen bir rüya genellikle kişinin hangi işte bulunduğu fark etmeksizin yükseleceği ve başarılı olacağı anlamını taşımaktadır. Rüyayı gören kişi, hali hazırda uğraştığı işten iyi kazançlar elde edecektir.

  RÜYADA HAYVAN GÜBRESİ GÖRMEK

  Rüyada hayvan gübresi görmek, oldukça olumlu görülmektedir. Rüyada hayvan gübresi görmek, rahatlık ve şifa anlamı taşımaktadır. Rüyayı gören kişi, onun içine dert olmuş yaralarından, hastalık, mutsuzluk ve huzursuzluğa kadar birçok sorununu yakın zamanda aşacaktır. Rüyada hayvan gübresi gören kişi, endişelenmemeli, aksine mutlu olmalıdır.

  RÜYADA BÜYÜKBAŞ HAYVAN KESMEK

  Rüyada büyükbaş hayvan kesmek, rüyayı gören kişinin yanlış yollara sapmasına ve büyüklerinin öğütlerinden uzaklaşmasına delalettir. Rüyada büyükbaş hayvan kesmek, genel olarak olumsuz yorumlanan bir rüya tipidir ve rüyayı gören kişinin yanlış, bilgelikten uzak yollara gireceğine işaret eder.

  RÜYADA VAHŞİ HAYVAN GÖRMEK

  Rüyada vahşi bir hayvan görmek, genel olarak iyi yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin, etrafında saygın, dürüst ve çalışkan bir kişi olarak bilinip iş dünyasında da yükselmesi beklenmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir iftiraya uğraması da mümkündür.

  RÜYADA ÖLMÜŞ HAYVAN GÖRMEK

  Rüyada ölmüş hayvan görmek, genel olarak rüyayı gören kişinin nefsiyle yakın zamanda bir mücadele içerisinde bulunacağına işarettir. Farklı bir yoruma göreyse, kişi, kendi yaptığı bir hain planın içine düşerek kendi kazdığı kuyuya düşebilir.

  RÜYADA HAYVAN SÜRÜSÜ GÖRMEK

  Rüyada hayvan sürüsü görmek, kesinlikle hayra yorulmaktadır. Rüyada hayvan sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin o gün mutlu olacağına işaret eder ve eğer kişinin beklediği bir şey varsa ona aynı gün kavuşacağı düşünülür.

  RÜYADA HAYVANLARLA KONUŞMAK

  Rüyada hayvanlarla konuşmak, olumlu yorumlanan rüya tiplerinden bir tanesidir. Rüyasında hayvanlarla konuştuğunu gören kişi, iş ve eğitim hayatında kendisinden beklenmedik bir şekilde başarı sergileyecektir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Rüyada Vahşi Hayvan Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Yırtıcı Hayvan Görmek

  Rüyada Yırtıcı Hayvan Görmek

  Bakınız; Vahşi Hayvan

  Rüyada yırtıcı hayvan görmek: Kişinin rüyasında aslan, kaplan gibi yabani hayvanlar görmesi, etrafındaki insanların kendisine düşman olduğuna ve bireyin bu insanlardan korunması gerektiğine işaret eder. 

  Rüyada Yırtıcı Kuşlar Görmek

  Rüyada yırtıcı kuşlar görmek; kişinin ticaret hayatında sevileceğine ve bu dönemde yapacağı hamleler sayesinde çok önemli kazançlar elde edeceğine işaret eder. Böylece bireyin hem ekonomik hem de psikolojik olarak tam bir bütünlük içinde bir yaşam süreceğine yorulur. Bunun yanı sıra kişinin gaddar bir idareci, hakim ve memur olduğu şeklinde tabir edilir. 

  Rüyada Yırtıcı Kedi Görmek

  Rüyada yırtıcı kedi görmek; bu tür rüyalar, rüya sahibinin kişiliği hakkında bilgi verir. Kişinin duygusal biri olduğuna ve hem iş hem de özel hayatında olumsuz durumlar yaşayacağına delalettir.

  Rüyada Yırtıcı Köpek Görmek

  Rüyada yırtıcı köpek görmek, bilinir ki halk arasında köpek insanlara sadıktır. Ancak bu durum rüyalara tam tersine dönüşmektedir. Rüyayı gören kişinin yakın çevresinden hasımlarının olduğu şeklinde yorumlanır. 

  Rüyada Yırtıcı Hayvanlardan Kaçmak

  Rüyada yırtıcı hayvanlardan kaçmak; rüya sahibinin beklemediği kadar kazanç sağlamasına, kariyerinde önemli yerlere geleceklerine işaret eder. Ayrıca kişinin samimi dostluklar kuracağına delalet olabileceği gibi, hayatında kargaşalara girebileceğini ve pişmanlıklar duyacağı olarak da yorumlanır. 

  Rüyada Vahşi At Görmek

  Rüyada vahşi at görmek; kişi böyle bir rüya gördüyse, içinde bulunduğu üzüntülü, stresli durumdan kurtulur ve rahata erer. Ancak kurduğu gönül ilişkisinde sona gelindiğine ve ayrılığa delalettir. Ayrıca halk arasında murat, kısmet olarak da tabir edilir. 

  Rüyada Yırtıcı Hayvan Öldürmek

  Rüyada yırtıcı hayvan öldürmek, bu tür rüyalar hayırlı durumlara vesiledir. Kişinin hayatında başarılı olması için aşması gereken engellerin üstesinden birer birer geleceğine delalettir. Bunun yanı sıra kişinin başarılarını engelleyecek olan insanları hayatından uzaklaştırabileceği şeklinde de tabir edilir. 

  Rüyada Vahşi Domuz Görmek

  Rüyada vahşi domuz görmek, rüyadaki domuz dinen olduğu gibi haram ve yasak olan şeyleri işaret eder. Vahşi domuz, çok parası olan ancak durmadan dünya işleriyle uğraşıp, insana değer vermeyen insanlara benzetildiği gibi, düşmana ve hayırsız insana da benzetilir. Rüyada domuz ile kavga etmek, düşmanla dalaş etmek olarak yorumlanır. 

  Rüyada Vahşi İnsan Görmek

  Rüyada vahşi insan görmek; kişinin böyle bir rüya görmesi, çok düşman sahibi olduğuna ve bunların rüya sahibine iftiraya varan tutum ve davranışlarda bulunabileceğine işaret eder. Ayrıca çok sayıda düşman tarafından saldırıya uğrayacağına delalettir. 

  Rüyada Vahşi Hayvan Saldırısı Görmek

  Rüyada vahşi hayvan saldırması görmek, kişinin hayatında çok önemli bir nankörlüğe uğrayıp üzüleceği şeklinde yorumlanır. Bunun dışında çocuk sahibi olmaya, derin düşüncelere dalmak yerine bunlardan kurtulup sıkıntısız bir yaşam sürmek için çaba gösterilmesi sonucunda, huzura ve rahata ulaşabileceğine delalettir. 

  Bkz: Köpek Saldırısı

  Rüyada Vahşi Hayvan Tarafından Kovalanmak

  Rüyada vahşi hayvan tarafından kovalanmak; kişinin çevresindeki hayırlı insanlar tarafından mutlu olacağına, hayır getirmeyeceği bir işten sürpriz bir şekilde yarar sağlanacağına işarettir. Bunun yanı sıra rüya sahibinin dost çevresinin genişleyip, çok üzüleceğine delalettir. Ayrıca büyük miktarlarda para kazanacağına, hayatının her alanında keyifli ve mutlu bir yaşam süreceği manalarını taşır. 

  Bkz: Canavar, Arılar

  Rüyada Vahşi Hayvan Öldürmek

  Rüyada vahşi hayvan öldürmek görmek, pek hayırlı görülmez. Saldıran vahşi hayvan düşman ve rakipleri işaret eder. Bu tür rüyaları kişiler hayatlarında zor zamanlar geçirdikleri dönemlerde görürler. Ancak bu her zaman böyle yorumlanmaz. Mesela bize saldıran hayvan, hayatımızın sorunu olarak (işsizlik gibi) karşımıza çıkar ve rüyamızda bu hayvanı alt edeceğimiz takdirde, bu sorundan da kurtulacağımız şeklinde bir inanış vardır. 

  Rüyada Vahşi Kurt Görmek

  Rüyada vahşi kurt görmek, genel olarak hayra ve iyiliğe yorulmaktadır. Kişinin çevresinde itibarlı, dürüst, çalışkan bir insan olarak bilindiğine ve iş dünyasında saygın bir insan olmasını sağladığı şeklinde tabir edilir. Bunun yanında kişinin gördüğü bu rüya çevresindeki bir insanı hiç suçu yokken suçlayacağına ve iftira atacağına işarettir.

  Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Av Hayvanı, Leopar, Atmaca

  Yırtıcı Hayvan

  Bu rüyayla ilgili tabirler “aslan” yorumunda da geçer.

  Yazı kaynağı : www.ruyatabirleri.gen.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap