Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada yeşil kayısı görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada yeşil kayısı görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Kayısı Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Kayısı Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada kayısı görmek, kazançlı işe, karlı ticarete, sevdiğine kavuşmaya yorulur. Kayısı sevinmeye, paraya, evlada, sağlık ve kuvvette yorumlanır. Rüyasında kayısı görenin her ne şekilde olursa olsun çalışmanın karşılığını alacağını ifade eder. Elma rüyası afiyetin, muhabbetin, sağlık ve sevincin işaretidir. Sağlık ve afiyet içinde bir hayat süreceğinizi ifade eder. Zorluk ve sıkıntıların biteceği anlamındadır.

  Rüyada kayısı görmek demek elinizi attığınız her çalışmada mutlu ve başarılı olacaksınız demektir. Kayısı kurusu mutluluktur.

  Bekar kişiler için paralı biriyle evliliktir. Sarı ve tatlı kayısı çok hayırlı mal ve paradır. Bazı kere de kayısı görmek, akrabaya, samimi dosta ve hayırlı evlada delâlet eder.

  Rüyada Kayısı Yemek

  Bir kimsenin rüyada tatlı bir kayısı yediğini görmesi, istek ve arzusuna kavuşmaya işarettir. Kayısı yemeniz şansınızın artacağı ve bahtınızın açılacağını ifade eder. Rüyada kayısı yemek sizin şanslı biri olduğunuzu gösterir.

  Tatlı kayısı yemek sevgi ve arsusunundan isteğine kavuşmaya, tadı ekşi kayısı yemek sıkıntıya; kayısı ağacı zengin ve cömert insana, bu ağacın dibinden kayısı toplamak hasta bir kişiden mala sahip olmaya; kayısı bazen erkek kardeşe ve iyi dosta delalet eder. Rüyada kayısı görmek , çok iyi haberlere işarettir.

  Bir kimsenin rüyasında mevsimi dışında sarı kayısı yediğini görmesi, altın para sadaka etmeye ve hastalıktan şifa bulmaya işaret eder.

  Rüyada olgun, tatlı ve lezzetli kayısı yemek, mala, altına, paraya, mal ve mülke işaret etmektedir.

  Mevsiminde tatlı kayısı yemek, varlıklı bir kimseden mal ve menfaat sağlamaya delildir.

  Yeşil kayısı yemek, ele geçecek paraya ve hastalıktan kurtulmaya işaret etmektedir.

  Sarı renkli kayısı yemek, kazancını arttırmak için yeni gelişmelere işarettir.

  Rüyada mevsiminde yaş kayısı görmek hayırlıdır, menfaate, afiyete ve muhabbete işaret eder.

  Kayısının mevsimi dışında görülmesi ise, zorluk, sıkıntı, üzüntü ve kedere işarettir. İmam Nablusi'ye göre, mevsiminde görülen taze yaş kayısı hayra ve afiyete, mevsimsizi üzüntü ve meşakkate delalet eder.

  Rüyada Kayısı Görmenin Anlamı ve Yorumu

  Rüyada ve mevsiminde taze kayısı görmek, altınlara delalet eder. Yeşil kayısı, ele geçecek para ile tabir olunur.

  Bazen de dalında taze yeşil kayısı, hane halkı için sevinç ve mutluluk demektir. Bazı yorumculara göre de rüyada yeşil kayısı çalışmadan, zehmetsizce ve kolaylıkla ele geçecek rızk anlamına gelir.

  Derler ki mevsiminde olgun kayısı görülmesi, mala, altın veya altın paraya işarettir.

  Rüyada Kayısı Toplamak

  Kayısı ağacından meyve topladığını görmek, zenginlik demektir. Bekar bir kimsenin rüyasında kayısı ağacından meyveler topladığını görmesi, zengin ve varlıklı bir kimseyle evlenmeye delalet eder.

  Rüyada kayısı toplamak güler yüzlü, cesur, ailesine ve diğer insanlara karşı mert davranan bir kimseye işarettir.

  Rüyasında ağaçtan kayısı toplayıp yediğini gören kimse, zengin fakat inançsız bir adamla arkadaş olur ve onun kazancından yer.

  Rüyada ağaçtan kayısı toplamak, lezzet ve kazanca, zorluk ve meşakkatten kurtulmaya delalet eder.

  Kayısının olgunlaşmakta olduğunu görmek, gelecekte birtakım mutlu gelişmeler yaşayacağınızın işaretidir.

  Devlet idarecilerinin rüyalarında ağaçtan dalından taze kayısı toplayıp yediklerini görmesi, hükümetin halktan vergi toplayacağına işarettir.

  Rüyada Kayısı Ağacı Görmek

  İslami rüya tabirlerinde kayısı ağacı, insanların faydalandığı bir adama delalet eder. Rüyada kayısı ağacı görmek, insanlara yardımı ve faydası dokunan kimselere işaret eder.

  Bazı yorumcular, kayısı ağacının görülmesini, dürüst fakat kendisinden faydalanılamayan bir adama işaret eder, demişlerdir.

  Rüyada kayısı ağacı görmek, bütün insanlara faydalı bir adamdır, diyen yorumcular da vardır. Bazı tabircilere göre kayısı ağacı, şen; bazıları münafık bir adam, bazıları da zengin bir kadındır, dediler.

  Rüyada kayısı ağacı kısmettir. Bekar olan birinin rüyasında kayısı ağacından meyve topladığını görmesi, zengin bir kimseyle evlenmesine delalettir.

  Eğer kayısı ağacının meyvesinin yeşil olduğunu görse, gümüş paraya, sarı görse, altın paraya delalet eder.

  Rüyada kayısı ağacının meyvelerinin yeşil olduğunu görmek, gümüş paraya, kayısının sarı renkte olması ise, altına delalet eder.

  Rüyada Kayısı Ağacının Dalını Kırmak

  Bir kimse rüyasında kayısı toplarken ağacın dalını kırdığını görse, rüya sahibinin iş yerinde arkadaşıyla kavga edeceğine işaret eder. Eğer nişanlı bir kimse bu tür bir rüya görürse, rüyayı görenin nişanlısıyla küseceğine hükmedilir. Şayet evli bir kimse aynı rüyayı görürse, rüya sahibinin eşiyle tartışacağına işaret sayılır.

  Meyveli veya meyvesiz bir kayısı ağacının dalını kırdığının görülmesi, yakını ve dostu olan bir kimseyle sıkıntı yaşayacağına alamettir. Fakat, kayısı yemek şansınızın artacağı anlamına gelir.

  Rüyada kuru kayısı görmek

  Kurutulmuş kayısı, güzel bir haber alınacağına yorumlanır. Rüyada kuru kayısı görmek, hastalık, hüzün, düşmanlık ve meşakkatin biteceğine rivayet edilir.

  Aynı zamanda rüyada kuru kayısı görmek gümüş paraya tabir edilir. Kuru kayısı ayırca güler yüzlü, cesur, fakat ailesine ve diğer insanlara karşı bonkör davranan kimse olarak ta tabir edilir.

  Rüyada yeşil kayısı görmek

  Yeşil kayısı, gümüş paraya işarettir. Rüyada görülen yeşil kayısılar, mevsimine, rengine ve tadına göre çeşitli çağrışım yapar. Bazı tabircilere göre yeşil kayısı hastalıktan şifaya yorumlanır. Bazen zengin ve varlıklı kimseyi ifade eder. Kimi zaman altın paraya; kimi zamanda gümüş paraya işaret sayılır.

  Rüyada kayısı almak

  Bir kimse rüyasında bolca kayısı saltın aldığını görürse, rüya sahibinin çok zengin olacağına işaret eder. Eğer bu tür bir rüyayı hasta olan bir kimse görürse, rüyayı görenin hastalığının azalacağına hükmedilir. Rüyada kayısı almak aynı zamanda para biriktirmeye, ev, araba, mal ve mülk sahibi olacağına işaret sayılır.

  Rüyada kayısı bahçesi görmek

  Bir kimse rüyasında kayısı bahçesi görürse, rüya sahibinin işlerinin yolunda gittiği ve altın biriktireceğine işaret eder. Yaprakları sararmış ve meyveleri bozulmuş kayısı bahçesi ise , rüya sahibinin işlerinde biraz düzelme olacağı ve gümüş biriktireceğine hükmedilir. Şayet bekar bir kimse kayısı bahçesini görürse, rüyayı görenin zengin biriyle evleneceğine işaret sayılır.

  Rüyada görülen kayısıya ait ağacı, bazı yorumcular hastalıkla bir adam olarak tanımlamışlardır. Kimileri de münafık bir adama işaret saymışlardır.

  Ekşi kayısı, hastalık, hüzün, düşmanlık ve meşakkate işarettir.

  Rüyada kayısı çekirdeği görmek kolaylıkla erişilecek rızka delalet eder. Kayısı çekirdeği birikim anlamında gelmektedir. Bazı tabirciler de kayısı çekirdeği elinde miras malı bulunan zengin bir kimsedir, dediler.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada Kayısı Görmek Ne Demek? Kayısı Toplamak, Yemek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Kayısı Görmek Ne Demek? Kayısı Toplamak, Yemek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada kayısı görmek; kazancın artması anlamına gelir. Bunun yanı sıra bu rüya, rüya sahibinin sevdiği insana kavuşmasına işaret etmektedir. Sorunların ve problemlerin bitmesine delalet eden bu rüyanın, alimler ile olumlu biçimde yorumlandığını belirtmek mümkündür. Birçok insan bu rüya ile karşılaştığı zaman, anlamının ne olduğunu merak etmektedirler. Peki, rüyada kayısı görmenin anlamı nedir? Rüyada kayısı toplamak, yemek nasıl yorumlanır? İşte, detaylar.

  Rüyada kayısı görmek; rüya sahibinin gerçek hayatta vermiş olduğu uğraşların karşılığının alınması şeklinde yorumlanmaktadır. Hayırlı bir şekilde tabir edilen bu rüya; sağlık, güç, maddiyat, para ve çocuklar anlamına da gelir. Rüyada kayısı gören kişinin sağlığı ve afiyeti yerinde olacaktır. Bununla beraber bu şekilde yaşamaya devam edecektir. Rüyada kayısı görmek; rüya sahibinin elini uzattığı her çalışma konusunda emeğin karşılığının alınacağına delalet eder. Bunun yanı sıra kayısı kurusunu görmek, mutluluğun habercisidir. Kayısı görmenin birden fazla anlamı bulunur. Rüyanın nasıl göründüğüne bağlı olarak rüyanın anlamı farklılaşmaktadır.

  Rüyada Kayısı Görmek

  Rüyada kayısı görmek; kar getirecek işlere adım atılacağına delalet eder. Özellikle rüya sahibi ticaret alanında iyi bir kazanç sağlayacaktır. Parasal anlamda bir güce kavuşacaktır. Bir başka yönden rüya sahibinin sevdiğine kavuşacağının habercisi olan bu rüya, sağlıklı bir hayat anlamına da gelir.

  Rüyada Kayısı Toplamak

  Rüyada kayısı toplamak; zenginliğin habercisidir. Bunun dışında bu rüyayı gören kişi bekar ise; zengin ve varlıklı biri ile yuva kuracaktır. Kişilik konusunda bu rüyayı gören birey; cesaret gerektiren işlere adım atacaktır.

  Rüyada Kayısı Yemek

  Rüyada kayısı yemek; görülme tarzına bağlı şekilde değişir. Rüyada tatlı kayısı yemek; dileklerin gerçekleşmesi olarak yorumlanır. Rüyada tatlı kayısı yediğini gören rüya sahibinin, şansı artacaktır. Tatlı kayısı yemek; sevinç, huzur ve mutluluk şeklinde yorumlanır. Rüyada ekşi kayısı yemenin hayırlı yorumlanmadığını belirtmek mümkündür.

  Rüyada Kayısı Almak

  Rüyada kayısı çok fazla kayısı almanın anlamı; zenginliktir. Önemli bir rahatsızlığı bulunan birinin bu rüyayı görmesi; şifa bulacağına delalet eder.

  Rüyada Olgunlaşmamış Kayısı Görmek

  Rüyada olgunlaşmamış kayısı görmek; rüya sahibinin yakın gelecekte bazı problemleri yaşayacağının habercisi olarak yorumlanır. Bununla beraber rüyada olgunlaşmamış kayısı görmek; hastalık getirebilir.

  Rüyada Kayısı Reçeli Görmek

  Rüyada kayısı reçelinin görülmesi; hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüyada kayısı reçeli yediğini gören rüya sahibi, işi konusunda çok büyük bir kar sağlayacaktır. Evde kayısı reçelinin yapılması; mutlu bir haber almaya delalet eder. Rüyada kayısı reçelinin yenmesiyle beraber mutluluk veren bir haber alınması olasıdır.

  Rüyada Kayısı Ağacını Görmek

  Rüyada kayısı ağacını görülmesi; rüya sahibinin insanlara destek olan ve iyi niyetinin olduğuna delalet eder. Kimi rüya alimlerine göre rüyada kayısı görmek; dürüst birine işarettir.

  Rüyada Olgunlaşmış Kayısı Görmek

  Rüyada olgunlaşmış ya da mevsiminde görülen kayısı görmek; hayra işarettir. Bununla beraber olgunlaşmış kayısı görmek, rüya sahibinin sağlığının yerinde olmasını ifade eder. Rüyada olgunlaşmış kayısının yenmesi; şansın artması şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Kuru Kayısı Görmek

  Rüyada kuru kayısı görmek; yakın bir zamanda hayırlı bir haber almak şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi hasta ise, bu kişi şifa bulacaktır. Rüyayı gören kişi, sıkıntıdaysa bu durumdan kurtulacaktır.

  Rüyada Kayısı Görmek ile ilgili diğer yorumlar

  Rüyada kayısı görmek, ümitsizliğe işarettir. Yeşil kayısı topladığınızı, aldığınızı, yediğinizi görmek, sadaka yolu ile elinize para geçeceğine, hasta iseniz şifa bulacağınıza işarettir. Sa­rı kayısı görmek, paranızı hastalıkta sarf edeceğinize, rüyada kayı­sı ağacını görmek,parası çok, dini yok, menfaati az, kötü ruhlu bir adamla yorumlanır. Bir kimsenin rüyada mevsiminde kayısı görmesi, hay­ra ve selamete işaretle yorumlanır. Mevsim dışında kayısı görmek ise, iyi değildir. Keder ve üzüntüye, zorlukla ve meşakkatle karşılaşmaya işarettir denilmiştir. Rüyada kayısı ağacı görmek, insanların faydalandığı ve kendisinden menfaat gördükleri bir adama işarettir. Bir kimsenin rüyada yeşil kayısı yediğini görmesi, sadaka için para vermeye ve hasta biri görürse, şifa bulup iyileş­meye işarettir şeklinde yorumlanmıştır. Rüyanızda kayısı görmeniz, muradınıza ereceğinize işa­retle yorumlanır demişlerdir yorumcular. Bazen de kayısı görmek, hizmetçi ve menfaatli mala işaret eder. Bazen rüyada kayısı ağacı görmek, mal ve hüzün ile tabir edilir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Kayısı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kayısı Yemek Ve Toplamak Tabiri

  Rüyada Kayısı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kayısı Yemek Ve Toplamak Tabiri

  Rüyada kayısı görmek ne olursa olsun mutlaka gerçek yaşamda emeğin karşılığının alınacağı anlamını taşımaktadır. Hayırlı evlada, paraya, sağlık ve kuvvete yorumlanır. Sağlık ve afiyet içerisinde iyi bir yaşamı anlatan rüyalardan biridir. Rüyada kayısı görmek elinizi uzattığınız her çalışma için emeğinizi alacağınız, hakkınızı en iyi şekilde elde edeceğiniz anlamına yorumlanır. Ayrıca kayısı kurusu mutluluk anlamına gelir. Kayısıda rüya görmek bu gibi daha pek çok farklı anlama, rüyada göründüğü şekle bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

   Rüyada Kayısı Görmek

   Rüyada kayısı görmek karlı işler yapılacağı anlamına gelmektedir. Özellikle ticarette iyi kazanç elde edileceği, paraya ve kuvvete kavuşacağı anlamı taşır. Diğer yandan kişinin sevdiğine kavuşması ya da sağlıklı bir yaşam sürmesine de işaret eder. Tüm sıkıntı ve zorluklardan kısa süre içerisinde kişinin kurtulacağı tabirine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada kayısı görmek hayırlı bir evlada ve farklı sebeplerden dolayı sevilmeye işaret eder.

   Rüyada Kayısı Yemek

   Eğer bir kişi rüyasında tatlı bir kayısı yediğini görürse, arzu ve isteklerine kısa zamanda kavuşacaktır. Rüyada kayısı yemek kişinin şansının artacağı ve bahtının açılacağı anlamına gelmektedir. Tatlı kayısı mutluluk ve sevince hayır olurken rüyada ekşi kayısı yemek ise sıkıntıya işaret edebilir. Aynı zamanda mevsimi dışında sarı kayısı yediğini görmek, şifa bulmayı ve altın para sadaka etmeyi gösterir. Rüyada olgun, tatlı ve sulu bir kayısı yediğini görürse; mal mülke, para ve altına işaret edeceğini söylemek mümkündür.

   Rüyada Kayısı Toplamak

   Rüyada kayısı ağacından kayısı toplamak zenginliğe işaret eder. Ayrıca bekar bir kişinin rüyasında kayısı topladığını görmesi, varlıklı ve zengin biriyle evleneceğini anlatır. Kişilik olarak ise rüyasında kayısı toplayan insanlar mert, ailesine bağlı, cesur ve güzel yüzlü kimselerdir. Rüyasında kayısı toplayıp yediğini gören kişiler ise, zengin olan ancak inancı bulunmayan kişilerle tanışarak onun varlığından faydalanacağı anlamı çıkar. Ağaçtan kayısı toplamak ise kazancı, meşakkat ve zorluktan kurtulmaya işarettir. Eğer olgunlaşmadan kayısı yediği rüyada görürse gelecekte mutlu gelişmeler yaşanacağını gösterir.

   Rüyada Kayısı Almak

   Eğer kişi rüyasında bolca kayısı satın alırsa gelecekte zengin olacağını anlamı çıkar. Eğer önemli bir hastalığı olan kişi böyle bir rüya görürse hastalığının sona ereceği ya da azalacağı anlamı taşımaktadır. Rüyada kayısı almak para biriktirmeye, mal ve mülk sahibi olmaya yorumlanır.

   Rüyada Kayısı Ağacı Görmek

   Rüyada kayısı ağacı görmek insanlara yardım eden iyi niyetli kişileri anlatır. Bazı yorumculara göre ise rüyada kayısı görmek dürüst olan ancak kendisinden faydalanılamayan insanları niteler. Rüyada kayısı ağacı görmek aynı zamanda kısmettir. Özellikle kayısı ağacından kayısı topladığını gören kişiler varlıklı ve zengin kimseyle evlenecektir. Eğer kayısı ağacının yeşil bir meyveye sahip olduğu görürse, gümüş paraya işaret eder. Eğer sarı kayısı görünürse altına işaret ettiği söylenebilir.

   Rüyada Kayısı Ağacının Dalını Kırmak

   Rüyada kişi kayısı ağacından kayısı toplarken dalını kırarsa, işyerinde arkadaşlarıyla kavga edeceği anlamına gelir. Nişanlı biri böyle bir rüya görürse evleneceği kişiyle aralarında sorun çıkacağına işaret eder. Eğer evli ise eşiyle belli bir sebepten dolayı ciddi kavga edeceği anlamı çıkmaktadır. Ayrıca meyveli ya da meyve siz kayısı ağacının dalını kırmak, çevredeki yakınlardan biriyle tartışma yaşayacağını gösterir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap