Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada yeşil elma görmek ne anlama gelir

  1 ziyaretçi

  rüyada yeşil elma görmek ne anlama gelir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Yeşil Elma Görmek Nedir? Ağaçtan Elma Toplamak, Yemek Ne Demek? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Yeşil Elma Görmek Nedir? Ağaçtan Elma Toplamak, Yemek Ne Demek? - Rüya Tabirleri

  Elma, en sevilen meyvelerden biridir. Pek çok çeşidi ile pazar, market ve manav tezgahlarında yer alan elmaların rüya tabirlerindeki anlamı merak uyandırıyor. Peki Rüyada Yeşil Elma Görmek Nedir? Ağaçtan Elma Toplamak, Yemek Ne Demek? Tüm bu merak edilen rüya tabirleri detaylı yanıtları ile içeriğimizde. 

   Rüyada yeşil elma görmek, hayallerin gerçek olmasına delalet etmektedir. Rüyada yeşil elma bolluğun, bereketin, barışın ve paranın simgesi olarak bazı rüya tabirlerinde yer alıyor. Rüya yorumları da bu temalar çevresinde şekilleniyor. 

   Rüyada Yeşil Elma Görmek Nedir?

   Rüyada yeşil elma görmek; helal rızık, fayda ve menfaat sağlama ve kazanç elde etmek anlamlarına yorulmaktadır. Rüyada yeşil elma görmek bir diğer tabire göre bekar kadın ve erkek için evliliğe ve elde edilecek helal paraya işaret sayılmaktadır. Bir başka rivayete göre rüyada yeşil elma görmek, evlada yorulmaktadır. Rüyada çok sayıda yeşil elma görülmesi ise üzüntü ve sıkıntının gitmesine işaret kabul edilmektedir. Bir diğer rüya yorumu ise rüya sahibinin yakalandığı hastalıktan kurtulması şeklindedir. 

   Rüyada Ağaçtan Elma Toplamak Ne Demek?

   Rüyada ağaçtan elma toplamak, rüya sahibinin iyi bir şöhret sahibi, saygın bir kimseden yardım olarak mal alacağı şeklinde ifade edilir. Bir başka rüya yorumuna göre geniş rızık manası taşımaktadır. Rüyayı gören kişinin yaşantısına bolluk ve bereketin hakim olacağına delalet sayılır. Bazı yorumcular tarafından rüya sahibinin yeni atılımlar yapacağı ve ticaret alanında önemli ilerlemeler kaydederek başarılı olmak, ticaret ehli olup lüks içinde yaşamak şeklinde de açıklanmaktadır. 

   Rüyada Ağaçtan Elma Yemek Ne Demek?

   Rüyada elma yemek, isteklere kavuşmak olarak çoğunlukla tabir edilmektedir. Rüyada elma yemek, barış, bereket ve para olarak da ifade edilmektedir. Rüyada yenilen elmanın çürük olması, gerçekleştirilmek istenen planların gerçekleşmemesi olarak yorumlanmaktadır. Rüyada ağaçtan bir kırmızı bir elma koparıp yediğini gören kişinin ise bir kız evladının dünyaya geleceği belirtilmektedir. Ağaçta elma yediğini rüyada görmek, yakın zamanda rüyayı görenin güzel ve müjdeli bir haber almasına işarettir. 

   Rüyada Yeşil Elma Vermek

   Rüyada yeşil elma vermek, insanlara yararlı bir kişi ile tabir edilmektedir. Bir başka tabire göre rüyada yeşil elma vermek; mutluluk, sevinç, ferahlık ve genişlik olarak yorumlanır. Kişinin rüyasında bir başkasına yeşil elma vermesi; hayır ve berekete, kerem sahibi kişiye, zenginliğe ve rızka işaret etmektedir. 

   Rüyada Yeşil Elma Toplamak 

   Rüyada yeşil elma topladığını görmek, cömert ve asil birisinden gelecek mala, seçkin ve şerefli bir kişiden gelecek olan kazanca delalet etmektedir. Rüyada mevsiminde ağaçtan yeşil elma toplandığını görmek ise rüyayı gören kişinin elde edeceği hayır ve menfaate yorulmaktadır. 

   Rüyada Yeşil Elma Yemek

   Rüyada yeşil elma görmek kadar yeşil elma yemenin manası da merak edilerek rüya yorumları arasında yerini alıyor. Rüyada yeşil elma yemek, büyük bir nimet ve değerli bir armağan olarak tabir ediliyor. Hasta olan birisinin rüyasında yeşil elma yediğini görmesi ise hastalıktan kurtularak şifa bulmasına yorulmaktadır. Yenilen elmanın tatlı olup olmamasına göre de farklı yorumlar yapılmaktadır. Tatlı bir elmanın yenmesi genellikle hayır ve mal varlığı olarak olumlu yönde rüya tabircileri tarafından yorumlanmaktadır. 

   Rüyada Yeşil Elma Ağacı Görmek 

   Rüyada yeşil elma ağacı görülmesi, ibadeti seven ve ibadetlerini düzenli bir şekilde yerine getiren bir kişiye işaret etmektedir. Bununla birlikte toplumla iyi ilişkiler kurmak ve iyi geçinmek olarak da tabir edilen bir rüyadır. Bir kişinin rüyasında yeşil elma ağacını dikerek büyüttüğünü görmesi ise hayırlı bir rüya olarak tabir edilmektedir. 

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Elma Görmek Ne Demek? Kırmızı Elma Almak, Toplamak Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Elma Görmek Ne Demek? Kırmızı Elma Almak, Toplamak Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada elma görmek oldukça güzel anlamlara gelen bir rüyadır. Hem fazlası ile güzel olan şeylere hem de mutluluğa işaret etmektedir. Rüyasında elma gören kişi genel olarak hayırla ile müjdelenir. Rüyada elma görmek ne demek? Rüyada kırmızı elma almak ne demek? Rüyada kırmızı elma toplama ne anlama gelir? İşte rüyada elma görmenin detayları.

  Rüyada görülen şeyler ile kişi kendi yaşamımda nasıl bağlantılar olduğunu ve ne gibi anlamlar yattığını çok merak eder. Rüyalar yüzyıllar boyunca insanlar tarafından hep merak edilmiştir. Merakları giderebilmek ve sorulan sorulara yanıt bulabilmek için rüya ilmi ile ilgilenen birçok rüya yorumcusu rüyaların anlamalarını yorumlamışlardır ve bu anlamlar günümüze kadar gelmiştir.

  Rüyada Elma Görmek

  Oldukça güzel anlamı olan bu rüya hayırlı olan çocuklara, mutluluğa ve güzel olan kısmetlere işaret etmektedir. Kırmızı bir elma görmek ile yeşil elma görmek farklı tabir edilmiştir. Kırmızı olan bir elmayı rüyada görmek ağızın tadı yerinde olacak olan güzel işlere işaret ederken, yeşil elma ise sıkıntı, moral bozukluğu ya da bir kavgaya işaret etmektedir. Elmanın anlamı rüyadan rüyaya değişkenlik gösterir fakat rüyada elma görmek genel olarak; hayırlı, iyi, güzel ve hoş şeylere yorumlanmaktadır.

  Rüyada Kırmızı Elma Almak

  Genel olarak hayırlı işlere işaret eder. Sevinç gözyaşlarının döküleceğine, rüyayı gören kişinin hali hazırda yaşamakta olduğu hayattan daha rahat olan ve daha ferah olan bir yaşama geçeceğine işaret eder. Hem mutluluğa hem de rahatlamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

  Rüyada Kırmızı Elma Toplamak

  Kişinin kendi emeği ve kendi çabasıyla oldukça mutlu, ferah, sağlıklı ve temiz olan hayata kavuşacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin var olan sıkıntılarını tamamen kendi çabası ile bir bir aşacağına ve artık hayatında bir sıkıntı kalmayacağına işaret eder. Kişinin maddi olarak da elinin bollaşacağına ve kendisinin rahatlayacağına tabir edilir.

  Rüyada Elma Ağacı Görmek

  Rüya tabircilerine göre rüyada elma ağacı gören bir kimsenin çevresinde bulunan diğer insanlara karşı her an samimi davranacağına, yardım sever biri olacağına ve yetim olan birini dahi büyütebileceğine işaret eder.

  Rüyada Elma Yediğini Görmek

  Genel olarak hayırlı bir kısmete işaret eder. Rüya sahibi olan kişinin hayırlı evlatlara sahip olacağına tabir edilir. Çevresinde kişinin nur yüzlü, temiz ve iyi olan insanları toplayacağına işaret etmektedir.

  Rüyada Elma Bahçesi Görmek

  Güzel yüzlü olan kimselere ve bir evlada işaret eder. Rüyada elma bahçesinde dolaşan kimse için bu rüya çok hayırlı olmakta, kişinin refah ve mutluluk için bir yaşam süreceğine delalet etmektedir. Meyve toplamak güzel ve iyi işler yapıp, bu işler karşısında elen paranın zaman içinde artacağına işaret eder. Meyve bahçesi içinde dolaşmak ve olgunlaşmış meyveleri görmek bereket ve bolluğa işaret eder.

  Rüyada Elma Kurdu Görmek

  Genel anlamda kişinin eline geçen paranın erimesine ya da çekeceği bazı sıkıntıların olduğuna işaret eder. Kişinin bir neden ile elde edeceği bir çıkara, yapmış olduğu mesleğinde ilerlemesine, maddi olanaklar açısında sıkıntı yaşamaktan kurtulmaya da işaret etmektedir. Kişinin hayatında çözüme kavuşturulması gereken bazı küçük sorunların olduğuna da işaret eder.

  Rüyada Yeşil Elma Görmek

  Kişinin rüyasında yeşil elma görmesi sahip olduğu kazancın ve rızkın daha çok artacağına ve kişinin bu şekilde işlerinin daha da iyi hale geleceğine işaret eder. Kişinin çevresinde kendisi için hayırlı olan kişilerin bulunduğuna, çevresindeki bu hayırlı olan kişilerin iş öğreteceğine ve maddi açıdan yardım edeceğine işaret eder.

  Rüyada Elma Aldığını Görmek

  Rüya tabircilerine göre bunun anlamı kişinin kendisine kar getirecek olan bir iş için, yatırım yapacağına işaret eder. Kişinin yatırım yaptığı bu işten ise bol kazanç ve bol gelir elde edeceğine işaret eder. Aynı zamanda kişiye oldukça kısa bir zaman içinde hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine işaret eder.

  BİR BAŞKA YORUM

  Elma aynı zamanda sevdiğiniz kimsenin hakiki aşkını ve sadakatini size ispat edeceğine işarettir. Elma toplamak, aşk pe­şinde çok koşmak şeklinde yorumlanır. Elma soymak dostunu kay­betmeye, elma pişirmek büyük keder ve ümitsizliğe, başkasına el­ma vermek, dost ve arkadaş sandığınız kimseler tarafından paranı­zın ve emlağınızın zarara uğratılacağına, elma tatlısı izzet ve şöh­ret sahibi olarak maksadınıza erişeceğinize işaret eder. Rüyada elma görmek, her zaman iyilikle yorumlanır. Rüyada elma görmek, sevdiğiniz kimsenin size karşı olan sevgisini kanıtlayacağıyla yorumlanır. Ağaçta elma görmek, iyi bir habere, masa üzerinde elma görmek, toplumdaki itibarınızın artacağına, elma yemek, yaptığınız planların gerçekleşeceği yorumları yapılır. İbn-i Sirin'in yorumu Rüyada yeşil renkli bir elma gör­mek, evlada işaret olarak yorumlanır. Rüyasında kırmızı renkli bir elma görmek, memleket bü­yüklerinden bir menfaat, bir hayır elde edeceğine işarettir. Rüyasında beyaz renkte bir elma görmek, rüya sahibinin işinden, ticaretinden, büyük hayır ve menfaat sağlayaca­ğına işaret olarak yorumlanır. Cabir-i Mağribi'nin yorumu Rüyasında elma görmek, alı­nacak bir habere işarettir demiştir. Bir kimsenin rüyada elma görmesi, evlada, güzel yüzlü, temiz yürekli insanlara ve kişinin dünyalığına işâret eder. Rüyada görülen elma, dostlarla da tabir edilir. Rüyada görülen elma ağacı kişjye yakın olan Müslüman kardeşine işârettir. Yine rüyada görülen elma ağacı, insana yakın Müslüman kardeşine işârettir. Bundan dolayı bir kimse elma ağacı diktiğini görse, bir yetimi büyüteceğine işârettir. Rüyada elma fidanı diktiğini görmek, bir yetimin bakım ve terbiyesini üstlenmeye işâret eder. Rüyada elma topladığını görmek, asil ve cömert bir kimseden gelecek mala işârettir. Bekâr bir kimsenin mescitte elma kokladı­ğını görmesi, evleneceğine işârettir. Tabir bekâr kız için de aynıdır. Rüyada bir kadın, tanıyıp bildiği bir yerde elma yediğini görürse, güzel bir çocuk sahibi olacağına işârettir. Günah işlenen bir yerde bir kadının elma kokladığını görmesi, insanlarının diline düşüp kötü şöhret kazanmasına işâret eder. Rüyada elma yediğini görmek, insanların baktığı bir malı yemekle tabir olunur. Bir kişi rüyada elmayı ısırdığını ve tadını damağında hissettiğini görse, bu rüya, hayır ve ihsana, kazanca, faydaya ve menfaate işâret eder. Rüyada görülen sayılı elma, sayılı paraya işârettir. Rüyada görülen elma, kişinin hizmeti ve arzu ettiği şeydir ki, tabir de bu istikamette­dir. Mesela, rüyayı gören tüccar bir kimse ise, gördüğü elma onun ticaret ve kazancına işâret eder; rüyayı gören ziraatçı ise, ziraati ile tabir edilir. Rüyada kendisine bir elma hediye edildiği­ni görmek, arzusuna nâil olmaya işârettir. Bazı kere de rüyada elma ağacı görmek, insanın himmetine işâret eder. Elma ağacına çıktığını görmek, nîmet ve menfaate, inmek ve düşmek de mahrumiyete işâret eder. Rüyada çiçekleri üzerinde bir elma ağacı görmek, mesut bir ömre ve nîmete; kuru elma ağacı görmek, fakirlik, üzüntü ve borca işâret eder. Bazı kere de elma görmek, çok şehvete, kudret ve kuvvete işâret eder. Rüyada görülen yer elması çekilecek sıkın­tı ve zahmetlere işâret eder.

  Ekşi Elma Görmek

  Rüyada ekşi elma görmek, dağınıklığa, zararlara, bağırıp çağırmaya; ekşi elma ağacı da yine bağırma ve feryat etmeye işârettir. Ekşi elma ise haram rızka işârettir. Rüyada görülen elma ekşi bir elma ise, alman veya alınacak haber kötü bir haberdir şeklinde yorumlamıştır. Rüyasında sarı renkte veya tadı ekşi bir elma görmek, has­talığa veya kuvvetten düşmeye, güçsüzleşmeye işarettir. Ekşi elma yemek, şiddete, kavgaya işaret eder.

  Tatlı Elma Görmek

  Tatlı elma helal rızka işarettir. Rüyada görülen elma tatlı ise, alınacak haber iyi bir haberdir. Rüyada elma görmek ve tatlı elma yemek, neşeli ve zevkli bir hayat geçirmeye işaret eder.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Yeşil Elma Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yeşil Elma Yemek Ve Toplamak Tabiri

  Rüyada Yeşil Elma Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yeşil Elma Yemek Ve Toplamak Tabiri

  Rüyada yeşil elma görmek, rüyadaki durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada yeşil alma görmek, rüya sahibinin hayatı ile ilgili önemli ipuçları verir.

  Rüyada Yeşil Elma Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada yeşil elma görmek, bolluğun, bereketin ve barışın simgesidir. Rüyada yeşil elma görmek, büyük bir para kazanacağınız anlamına gelir. Rüya sahibi, helal rızk ve kazanç elde eder. Rüyada yeşil elma görmek, aynı zamanda evliliğe ve kısa zaman içinde elde edilecek olan paraya işaret eder. Rüya sahibinin hayatında üzüntü ve keder son bulur.

  Rüyada Yeşil Elma Yemek

  Rüyada yeşil elma yemek, rüya sahibinin isteklerine çok kısa bir zaman içinde kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin bir kız çocuğu dünyaya gelecektir. Rüya sahibi, kısa zaman içinde güzel ve müjdeli bir haber alabilir.

  Rüyada Yeşil Elma Toplamak

  Rüyada yeşil elma toplamak, rüya sahibinin emek verdiği işlerin karşılığını artık almaya başlayacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, asil ve cömert biri aracılığı ile kazanılacak büyük bir mala, şerefli biri aracılığı ile elde edilecek kazanca işaret eder. Hasta birinin yeşil elma yemesi, hastalıktan kurtulacağına işaret eder.

  Rüyada Yeşil Elma Bulmak

  Rüyada yeşil elma bulmak, rüya sahibinin yeni tanışacağı biri ile güzel bir ortaklık kurarak önemli işlere imza atacağına işaret eder.

  Rüyada Yeşil Elma Yiyen Birini Görmek

  Rüyada yeşil elma yiyen birini görmek, rüya sahibinin kısa zamanda güzel ve çok sevindirici bir haber alacağına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinde çok önemli bir ilerleme kaydedileceğine işaret eder.

  Rüyada Yeşil Elma Çalmak

  Rüyada yeşil elma çalmak, rüya sahibinin legal olmayan bir yol ile para kazanmaya çalışacağına işaret eder. Rüya sahibi, sıkıntılı bir döneme geçirebilir ve bu dönemde maddi sıkıntılar yaşayabilir.

  Rüyada Yeşil Çürük Elma Görmek

  Rüyada yeşil çürük elma görmek, rüya sahibinin aldığı yanlış kararlar sonucunda maddi kayıp yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, çevrenizdeki insanların sizin güveninizi suistimal edeceğine işaret eder.

  Rüyada Yeşil Elma Dağıtmak

  Rüyada yeşil elma dağıtmak, rüya sahibi, iş hayatında önemli bir mevkide çalışmaya başlayabilir ve terfi edebilir. Rüya sahibi, kazancını arttırarak elde ettiği kazancını ihtiyaç sahipleri ile paylaşmak isteyebilir.

  Rüyada Yeşil Elma Ezmek

  Rüyada yeşil elma ezmek, rüya sahibinin sıkıntılı ve zor bir süreçten geçeceğine işaret eder. Bu rüya, işinizdeki sıkıntıların kısa zamanda son bulacağına delalet eder.

  Rüyada Yeşil Eksi Elma Görmek

  Rüyada yeşil ekşi elma görmek, rüya sahibinin üzüntülü ve sıkıntılı bir haber alacağına ve işlerinin bozulacağına işaret eder.

  Rüyada Yeşil Elma Hediye Almak

  Rüyada yeşil elma hediye almak, sıkıntılı günleri geride bırakarak önemli işlere adım atacağınızı gösterir. Bu rüya, rüya sahibinin iyi ilişkiler kuracağını simgeler. Aynı zamanda toplum içinde saygın bir konuma gelme imkanı bulur.

  Rüyada Yeşil Elma Hediye Etmek

  Rüyada yeşil elma hediye etmek, rüya sahibinin hayırlı bir kız evlat sahibi olacağına, mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağı anlamına gelir.

  Rüyada Yeşil Elma İstemek

  Rüyada yeşil elma istemek, rüya sahibinin sıkıntılı dönemden sevdiklerinin desteğini alarak kurtulacağını simgeler.

  Rüyada Yeşil Elma İkram Etmek

  Rüyada yeşil elma ikram etmek, rüya sahibinin kısa zaman içinde hastalıklarından kurtulacağına, çevresindeki insanlarla iyi ilişkiler kuracağına işaret eder.

  Rüyada Yeşil Elma Almak

  Rüyada yeşil elma almak, rüya sahibinin gelirinin artacağına, işlerinin açılacağına ve düşmanların bertaraf edileceğine işaret eder. Rüya sahibi, maddi olarak rahatlayacağı ve yatırımlarını arttıracağı bir döneme girer.

  Rüyada Yeşil Elma Koparmak

  Rüyada yeşil elma koparmak, emeklerinizin karşılığını almaya başlayacağınız bir döneme girdiğinizi simgeler. Aynı zamanda bu rüya maddi ve manevi olarak rahatlayacağınız bir sürece gireceğinizi simgeler.

  Rüyada Yeşil Elma Kesmek

  Rüyada yeşil elma kesmek, rüya sahibinin hayatını kendi istediği gibi şekillendireceği bir döneme gireceğini simgeler. Rüya sahibi, bu dönemde radikal kararlar alarak hayatında önemli ve büyük değişiklikler yapmak isteyebilir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap