Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada yağmur yağması görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada yağmur yağması görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Sağanak Yağmur Yağması Neye İşarettir?

  Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Sağanak Yağmur Yağması Neye İşarettir?

  Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Sağanak Yağmur Yağması Neye İşarettir?

  Rüyada yağmur yağdığını görmek, genellikle güzel yorumlanan hayırlı bir rüya olarak bilinir. Rüyada yağmur yağması, hayatınıza bolluk ve bereket geleceğine işaret eder. Rüya sahibi, sıkıntılı ve zor zamanlarını geride bırakarak rahata erer. Maddi sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulur. Rüyada yağmur yağdığını görmek, rüyanın içeriğine göre farklı şekillerde yorumlanır. 

  Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada yağmur yağdığını görmek, rüya sahibinin bazı işlerin altından alnının akı ile çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda bu durum, başarılı bir dönemin gelmesine vesile olabilir. Rüya sahibi, hiçbir gelecek kaygısı gütmeden maddi ve manevi açıdan rahat ve huzurlu bir yaşam sürebilir. Rüya sahibinin hayatına bolluk ve bereket gelir. Rüya sahibi, toplumda çok saygı duyulan bir konuma gelebilir.

  Rüyada Sağanak Yağmur Yağması Neye İşarettir?

  Rüyada sağanak yağmur yağması, zor zamanları geride bırakarak çok önemli bir işin altından başarı ile kalkacağınıza işaret eder. Rüya sahibi, kısa bir zaman içinde maddi ve manevi açıdan zenginleşeceği ve huzur bulacağı bir döneme girer. Rüyasında sağanak yağış gören kimse iş hayatında elde ettiği başarılar ile çok önemli kazançlar elde eder. Rüya sahibinin çevresi kısa zaman içinde zenginleşir.

  Rüyada Yağmurun Üstüne Yağdığını Görmek

  Rüyada yağmurun üstüne yağdığını görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca sırtının yere gelmeyeceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin arzu ettiği pek çok şey gerçekleşir. Maddi olarak da rahatlayacağı ve güzel bir döneme gireceğine işaret eder. Rüya sahibi açılan şansını bu dönemde iyi yönde kullanırsa kısa zaman içinde önemli bir mal ya da mülk sahibi olabilir.

  Rüyada Sadece Kendi Evine Yağmur Yağdığını Görmek

  Rüyada sadece kendi evine yağmur yağdığını görmek, o haneye bolluk ve bereket geleceğini simgeler. Aynı zamanda bu rüya, sıkıntılı ve zor zamanları geride bırakacağınıza delalet eder. Rüya sahibinin çektiği maddi ve manevi zorluklar son bulur. Aynı zamanda rüya sahibi, çok müjdeli bir haber alabilir.

  Rüyada Yağmur Altında Islandığını Görmek

  Rüyada yağmur altında ıslandığını görmek, genellikle hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Bu rüya, genellikle yakın bir zamanda üzüntülü bir haber alacağınıza işaret eder. Rüyada yağmur altında ıslanmak, sağlık, sıhhat ve bol kazanç anlamına gelir. Eğer rüya sahibi, hasta ise, kısa bir zaman içinde eski sağlığına kavuşur. Rüyada kişi yağmur altında koşuyorsa işlerinin kötüleşeceğine işaret eder.

  Rüyada Kırmızı Yağmur Yağması

  Rüyada kırmızı yağmur yağması, hayatınızda mucize olarak adlandıracağınız bazı gelişmeler yaşanacağını gösterir. Rüya sahibi, çok zor bir işin üstesinden azmi ve kararlılığı ile gelebilir. Aynı zamanda bazı tabircilere göre bu rüya, hayatınızda çok radikal bir değişiklik yapmaya karar vereceğiniz anlamına da gelebilir. Rüya sahibi, sıkıntılı dönemleri, sevdiklerinin de desteğini alarak kısa zaman içinde atlatabilir.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Rüyada Yağmur Görmek Ne Demektir? Yağmur Yağması Ne Anlama Gelir? - Diyadinnet

  Rüyada Yağmur Görmek Ne Demektir? Yağmur Yağması Ne Anlama Gelir? - Diyadinnet

  Rüyada zarar vermeden yağmur yağdığını görmek; bolluk ve berekete, zenginliğe işaret eder. Rüyada yağmur yağması, hayır, bereket, rızık, nimet ve rahmet ile de tabir edilir. Çünkü rüyada yağmur, Allah'ın rahmeti anlamına gelir. Rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek ise tehlikeli yalanlara, inanç zayıflığına ve günah işlemeye işaret etmektedir.

  Rüyada Yağmur Görmenin Anlamı ve Yorumu

  Rüyada görülen yağmur, bolluğa, berekete, iyiliğe işarettir. Bazen önemli bir yatırıma, geleceğin güzel olmasına; bazen de, ilim öğrenmeye, kötü huyları terketmeye yorumlanır. Kimi zaman, hastalıktan kurtulup sağlığa kavuşmaya; kimi zaman da, borçlardan kurtulmaya çağrışım yapar. Çiftçiler için rüyada yağmur yağması, onlar için müjde ve erişecekleri bolluk ve ucuzluğa işarettir. Rüyada görülen yağmurdan zarar meydana gelmediği takdirde, hayra ve rızka işarettir. Bazen yağmur gerek insanlardan gerekse yeryüzünden olsun kendisinden korkulan şeyin hayatta oluşuna işarettir. Bazen de yağmur insana vaat edilen şeyin yerine getirilmesine işarettir. Bazen rüyada yağmur yağması misafir olan kimsenin yolculuğundan geri kalmasına işarettir. Bazen de belirli bir yere zarar veren yağmur, tartı ve ölçeğin eksik yapılmasına işarettir. Bazen faydalı yağmur, düşmanla anlaşmaya işarettir. Cafer-i Sâdık (r.a) demiştir ki Rüyada yağmur görmek, on şekilde tâbir olunur:

  Rüyada Yağmur Yağması

  Rüyada yağmur yağdığını görmek, Allah'ın (c.c) rahmetine, yardıma, ilim ve hikmete, iç huzuruna, rahmet ve berekete, hayra ve rızka işaret eder. Rüyada yağmurun sükûnetle yağması, üzüntü ve kederden kurtulmaya, hayır ve menfaate, o yıl içinde yardım görmeye ve duaların kabul edilmesine işarettir. Aynı zamanda rüyada yağmur yağması, ucuzluğa ve bütün insanlar için hayra işaret etmektedir. Rüyada sene veya aybaşında yağmur yağması, o yıl veya ay içinde bolluk, bereket ve ucuzluk olacağına işarettir. Rüyada yağmurun her tarafa yağması, rüyayı gören kimsenin ümidini kestiği bir şeyinin canlanmasına, hayır, bereket ve nimete nail olmasına, eğer kederli ve borçlu ise keder ve borcundan kurtulmasına işarettir. Rüyada yağmur yağması, sıkıntısız, güzel ve geniş bir rızka nail olmaya yorulur. Yağmur üzüntüden kurtulmaya ve o sene içinde yardıma erişmeye işarettir.

  Rüyada Evin İçine Yağmur Yağması

  Yağmurun sadece kendi evine yağdığını görmek, o ev halkının ulaşacağı hayra işaret etmektedir. Rüyada evin içine yağmur yağması rüyayı gören kişi hayır, iyiliğe, berekete, rızka ve menfaate nail olur. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada evin içine yağmur yağması, halkın ve hane halkının erişeceği ferahlık, genişlik ve sevince ya da bereketli suların membalarından kaynayarak akıp taşmasına işarettir. Rüyada eve yağmur suyu girmesi üzüntüden kurtulup, mutlu ve huzurlu bir ömür sürmeye yorumlanır.

  Rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek

  Rüyada bir eve yahut mahalleye şiddetli yağmur yağdığını görmek; orada meydana gelecek hastalığın yahut felaketin habercisidir. Bazen rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek, misafir olan kimsenin yolculuğundan geri kalmasına veya kederli ve haksızlığa uğramış kimselerin yardım istemesine işaret eder. Derler ki rüyada zamansız ve aşırı şiddetli yağmur yağdığını görmek, hastalıklara, bela ve musibete, fitne ve kargaşaya, kıtlığa, tehlikeli yalanlara, inanç zayıflığına, günah işlemeye, ölçü ve tartının eksik yapılmasına ve korkulan şeyin başa gelmesine işarettir.

  Rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek, özellikle yağan yağmurda ateş bulunur veya suyu sıcak olursa, çekirge ve dolu yağmasına, şiddetli fırtına ve kasırgaya, fitne ve kargaşaya işarettir. Rüyada yağmurun bulanık, şiddetli ve uzun süre yağdığını görmek, hastalığa ve musibete işarettir. Yağmurun her taraftan sel olup aktığını ve ağaçları kökünden koparıp yıktığını görmek, o yerde meydana gelecek fitne ve fesada işarettir.

  Rüyada aşırı yağmur yağması sonucu etrafta dereler ve seller aktığını, fakat bunların kendisine bir zarar vermediğini gören kimse, hükumetin takibatına uğrar, sonra bundan kurtulur. Yağmurun her taraftan sel olup aktığını ve ağaçları kökünden koparıp yıktığını görse, bu rüya sultan tarafından o yerde meydana gelecek fitne ve helake delalet eder.

  Rüyada sağanak yağmur görmek

  Yağmur rüyası çok çeşitli tabir edilmiştir. Yine rüyada sağanak yağmur görmek, Allah Teâlâ'nın rahmetine, hak olan İslâm dinine, Cenâb-ı Hakk'ın ihsan ettiği ferahlık ve yardıma, Kur'an-ı Kerime, ilim ve hikmete, irfan ve marifet nuruna delâlet eder.

  Rüyada beklenilen vakitte arzu edildiği gibi sağanak yağmur yağdığını görmek, küslerle barışmaya, feyiz ve berekete işarettir. Rüyada yağan yağmurun sağanak şeklinde görmek, rızık genişliğine, sıkıntısız, güzel bir hayata kavuşmaya işarettir.

  Aynı zamanda rüyada sağanak yağmur görmek, nimet, bereket ve hayra nail olmaya, borçtan ve kederden kurtulmaya, ümit kesilen bir şeyin canlanmasına işarettir. Rüyada sağanak yağmur damlalarından ses geldiğini gören kimse, büyük bir makama ve şöhrete kavuşur.

  Rüyada yağmur altında ıslanmak

  Hasta bir kimse rüyada yağmur altında ıslandığını görse, sağlığına kavuşur. Rüyada yağmur altında ıslanmak, rahmet ve esenliğe; sığınacak bir yer bulunmadığı için ıslandığını görmek, üzüntü ve kedere işarettir.

  Rüyada yağmur altında ıslanmak, rüya sahibinin dini sohbetlere katılıp kötü huylarını terk edeceğine işaret eder. Eğer yağmur yağarken iyice ıslandığını görürse, o kimsenin büyük yatırımlar yapacağına ve geleceğinin güzel olacağına hükmedilir. Veya rüyayı görenin borcu var ise, borçlarını ödeyeceğine işaret sayılır.

  Rüyada yağmur suyu görmek

  Yağmurun suyu; ümidin kesildiği bir isteğin tekrar gündeme gelmesine, o kesimdeki insanların huzur ve mutluluk duyacaklarına işarettir. Rüyada yağmur suyu görmek, kimi zaman misafir olan kimsenin yolculuğunu erteleyeceğine işaret sayılır.

  Bazı tabircilere göre rüyada yağmur suyu görmek, ucuzluktur. Yağan yağmurun bal veya meyve cinsinden güzel görünen bir şey olması bütün insanlar için hayra işarettir, dediler. Rüyada yağmur suyu görmek Allah (C.C.)'in rahmetine, doğru olan dinine, Cenab-ı Hakkın ihsan ettiği yardıma, Kur'an'a, ilim ve hikmete işarettir. Rüyada yağmur tanelerinden ses geldiğini gören, büyük mertebe ve şöhret kazanır.

  Rüyada Yağmurda yürümek

  Rüyada yağmurda yürüdüğünü görmek sıkıntılarından ve hastalığından sıyrılmak demektir. Rüyasında yağmurda yürüdüğünü gören kişi işsizse çok güzel bir iş bulacağına yorumlanır. Rüyada yağmurda yürümek aynı zamanda kişinin para derdi varsa gelecekte para sıkıntısı çekmeyeceğine, âşıksa sevgilisine kavuşacağına yorumlanır.

  Rüyada yağmurda şemsiye ile yürümek, rüyayı gören kişinin çok zor bir duruma düşmesiyle ona büyük destek sağlayacak iyi bir arkadaşı olduğuna yorumlanır. Rüyada yağmurda yürümek, mahzun ve zulme uğramış kimsenin yardım istemesine de işarettir. Eğer göğün ve bulutun her tarafından yağmur yağdığını görse, insanların erişeceği genişlik, sevinç ve suların membalarından kaynayarak akıp taşmasına işarettir.

  Rüyada şiddetli yağan bir yağmurda yürümek, üzüntü, keder ve korkuya işarettir. Rüyada sakin ve faydalı yağan yağmurun altında yürümek ise, hayır ve bereket; şiddetli ve tufan halinde yağması, gam, keder ve musibettir.

  Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek İle İlgili Diğer Tabirler

  Rüyada berrak yağmur suyuyla yıkandığını görmek, koktuğu şeylerden güvende olmaya işarettir. Yağmur suyuyla abdest aldığını veya gusül ettiğini görmek, din ve dünya hayatında doğruluğa işarettir. Rüyada temiz yağmur yağması ve bu yağmurun suyundan içtiğini görmek, hayır ve esenliğe; bulanık yağmur suyundan içtiğini görmek, hastalanmaya işarettir.

  Eğer yağmur altında yıkandığını görürse, o kimsenin tevbe edip günahlarından arındığına hükmedilir. Şayet hasta bir kimse bu tür bir rüya görür ise, rüyayı görenin kısa zamanda sağlığına kavuşacağına işarettir.

  Yağmurun her taraftan sel olup aktığını ve ağaçları kökünden koparıp yıktığını görse, bu rüya o yerde meydana gelecek fitne ve helake işarettir.

  Bazen rüyada yağmur yağması, çekirge, dolu ve şiddetli rüzgâr gibi gelecek afet ve belaya işarettir, özellikle yağan yağmurda ateş ve suyu sıcak olursa. Bazen de yağmur fitnelere ve dökülecek kanlara işarettir.

  Bir kimse rüyada yağmur suyundan içtiğini görse, eğer yağmur suyu safi ve berrak ise, o kimseye hayır isabet eder. Eğer bulanık olursa o sudan içtiği nispette hastalık isabet eder.

  İbn-i Şirin hazretleri demiştir ki: Rüyada yağmur suyu ile yıkandığını görmek, korkudan emin olmaya; yağmur tanelerinden ses geldiğini görmek, izzete, ulvi mertebeye ve insanlar arasında meşhur olmaya delâlet eder. Cafer-i Sâdık (r.a) demiştir ki: Rüyada gökten kar yağdığını görmek, altı vecih ile tabir olunur:

  Rüyada yağmur Yağdığını görmek daima iyiye yorumlanır.

  Rüyada zarar vermeden yağan bir yağmur görmek; bolluk ve berekete, zenginliğe işarettir.

  Yağmurun her tarafa yağdığını görmek; ümidin kesildiği bir isteğin tekrar gündeme gelmesine, yağmur su olarak değil de farklı cisim ve şekillerde yağıyorsa; o kesimdeki insanların huzur ve mutluluk duyacaklarına işarettir.

  Danyal (A.S.) demiştir ki: Yağmur hayır ve Allah-ü Teâlâ'nın rahmetidir. Beklenilen vakitte arzu edildiği gibi yağmur yağdığını görmek; feyiz ve berekettir. Yağmurun sükûnetle yağması, hayır ve menfaattir. Sene veya aybaşında yağmur görmek; o ayda veya yıl içinde bereket, nimet ve ucuzluk olacağına delalet eder.

  İbn-i Şirin diyor ki: Şiddetli, bulanık ve uzun müddet devam eden yağmur; hastalığa, musibete ve düşman istilasına işaret eder. Yağmur suyu ile yıkandığını gören, korkudan muhafaza olur.

  Gökyüzünden yağmur gibi sular aktığını görmek; o bölgede meydana gelecek hastalığın ve azabın habercisidir. Temiz yağmur suyundan içmek; hayırdır. Su bulanık ise; rüya sahibi hastalanır. Yağmur suyu ise gusül etmek yahut abdest almak; din ve dünya hayatında doğruluktur.

  İmam Nablusi: Rüyada görülen yağmurdan zarar meydana gelmediği takdirde, hayra ve rızka delalet eder. Bazen yağmur gerek insanlardan ve gerekse yeryüzünden olsun kendisinden korkulan şeyin hayatta oluşuna delalet eder. Bazen de yağmur insana vaat edilen şeyin yerine getirilmesine delalet eder.

  Eğer yağmur bir yere mahsus ise o yer halkının üzüntüsüne veya sevdiği bir şeyi kaybetmesinden dolayı rüya sahibinin üzülüp ve kederlenmesine delalet eder. Bazen yağmur görmek misafir olan kimsenin yolculuğundan geri kalmasına delalet eder. Bazen faydalı yağmur, düşmanla anlaşmaya delalet eder, yağmur, mahzun ve zulme uğramış kimsenin yardım istemesine, deve katarına, deve katarı da yağmura delalet eder.

  Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Madeller Halinde Ne Demek?

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Sağanak Yağmur Altında Islandığını Görmek Anlamı

  Rüyada Yağmur Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Sağanak Yağmur Yağdığını Görmek ve Islanmak Anlamı

  Rüyada Yağmur Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Sağanak Yağmur Yağdığını Görmek ve Islanmak Anlamı

  Rüyada yağmur, son derece çeşitli anlamlara sahiptir ve farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada yağmur yağdığını görmek, çok hayırlı olarak değerlendirilir. Öyle ki, iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, bedenin de ruhun da arınacağına, mevcut düşmanlıkların tez zamanda biteceğine, şanssızlıkların sona ereceğini ifade eder. Bolluk, bereket rızka, dostluk, muhabbet ve şifa manasını da taşır. Rüyada yağmurda yürümek ise, keder ve endişe içeren günlerin Allah tarafından gelecek kısmetler ile son bulacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan Allah'ın izniyle kurtulması şeklinde delalet eder. Öte yandan, rüyada yağmurda ıslanmak, iş hayatında şanssızlıkların bir an evvel bitmesi, maddi sıkıntıların (iş kaynaklı) biterek bereket olarak kabul görür.

  RÜYADA YAĞMUR YAĞMASI GÖRMEK NE ANLAMA GELİR, NASIL TABİR EDİLİR?

  Rüyada yağmur yağması hayırlara alamet eder ve rüya sahibi için kurtuluş ve şifa olarak kabul edilir. Kişinin içinde bulunduğu kötü ruh halinden sıyrılacağı, iç dünyasının hafifleyeceği, bedenin de ruhunun da hafifleteceği ve esenlik bulacağı anlamına gelir. Rüyada yağmur yağması öte yandan da kıtlığın son bulması, düşmanlıkların bitmesi, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun artık geride kalması şeklinde tabir edilir.

  RÜYADA YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK

  Rüyada yağmur yağdığını görmek, çok büyük ve hayırlı kısmetlerin geleceğine, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine ve küs insanların barışacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin, işlerinde yaşanan durgunluğun yavaş yavaş düzeleceğine ve uğranılan zararın fazlasıyla geri kazanılacağına alamet eder.

  RÜYADA YAĞMURDA YÜRÜMEK

  Rüyada yağmurda yürümek, endişe dolu günlerin Allah tarafından gelecek kısmetler ile son bulacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan Allah'ın izniyle kurtulacağına tabir eder.

  RÜYADA YAĞMURDA ISLANMAK

  Rüyada yağmurda ıslanmak, iş hayatında uzun zamandan beri devam eden kısmetsizliğin sona ereceğine, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına ve rüya sahibinin evine ve iş yerine bereket yağacağına işaret eder. Belirtileri epey bir zamandır görüldüğü halde doktorların yeni farkettiği bir hastalığın iyileşeceğine de yorumlanır.

  RÜYADA SAĞANAK YAĞMUR YAĞMASI

  Rüyada sağanak yağmur yağması iyi değildir ve hayırlara yorulmaz. Rüyayı gören kişi için bu rüya hem maddi hem de manevi anlamda zarar ziyan görmeye, malından ve sağlığından olmaya rivayet edilir.

  RÜYADA YAĞMURUN ÜSTÜNE YAĞMASI

  Bir kişi rüyasında yağmurun kendi üstüne yağdığını görürse eğer o kişinin dünya hayatında ihya olacağı yorumu yapılır. Bu rüya sahibinin hayatı boyunca artık bir daha sırtının yere gelmeyeceği, her dileğinin gerçekleşeceği, sağlığının ve neşesinin yerinde olacağı ile yorumlanır.

  RÜYADA HER YERE YAĞMUR YAĞMASI

  Rüyada her yere yağmur yağıp bir yerin bile boş kalmadığını görmeniz, o beldeye Allah tarafından verilecek ve herkese ulaşacak rahmete, berekete ve mağfirete işarettir. Bu rüya kişinin yaşadığı toplumda bulunan iyi insanlara ve onların yüzü suyu hürmetine herkese ulaşacak iyiliklere yorulabilmektedir.

  RÜYADA YAĞMUR YAĞARKEN YAĞMUR GÖRMEK

  Dışarıda yağmur varken eğer siz rüyanızda yağmur yağdığını görmüşseniz bu rüya oldukça hayırlı ve güzel olarak yorulmaktadır. Gördüğünüz rüya sizin için her anlamda bereketli ve güzel günlerin habercisidir. Kısa süre içerisinde isteklerinize kavuşup, mutlu olacağınızın ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın göstergesidir.

  RÜYADA YAĞMUR DUASI GÖRMEK

  Rüyada görülen yağmur duası, kişinin isteklerinin gerçekleşmesinin habercisidir. Eğer bu rüya dünya hayatında birtakım sıkıntılar çeken veya bazı imtihanlardan geçen bir kimse görmüşse, kısa zaman içerisinde bu sıkıntıları sona ererek ferahlar. Yağmur duası toplu bir şekilde tövbe eden ve bu sayede de Allah'ın merhametini kazanan bir grup insanın da göstergesidir.

  RÜYADA SİYAH YAĞMUR GÖRMEK

  Rüyada görülen siyah yağmur bazen hastalık bazen de sıkıntıdır. Bu rüyayı gören kimse kısa süreli bir rahatsızlık geçirir ve belki de bu nedenle hastaneye yatar. Fakat bu hastalıktan kurtularak daha sonra şifa bulur. Bazen de bu rüya çekeceğiniz bazı üzüntülerin daha sonra dağılıp gönlünüzün mutlulukla dolmasına işarettir.

  RÜYADA SAĞANAK YAĞMUR GÖRMEK

  Rüyada görülen sağanak yağmur o senenin bolluk, bereket ve ucuzlukla geçeceğinin göstergesidir. Bu rüya, gören kişi ve ailesi için büyük bir kısmete ve o sene için yaşayacakları mutluluk ve rahatlığa; rüya sahibinin her çalışmasında başarılı olmasına ve o yıl için her girişiminde kar elde etmesine yorulmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap