Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada tuvalete gittiğini görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada tuvalete gittiğini görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Tuvalete Gitmek Nedir? Sürekli Tuvalete Girdiğini Görmek Ne Demek? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Tuvalete Girmek Ne Demek? Dışarıda Tuvalet Aramaya Gitmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Tuvalete Girmek Ne Demek? Dışarıda Tuvalet Aramaya Gitmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada tuvalete girmek tuvalet görmek gibi birçok durum günlük hayatta en çok yaşanan durumlar olduğu için sık sık rüyalarda da kendine yer bulur. Farklı anlamlara sahip olan rüyada tuvalet görmek ve tuvalet aramak gibi durumlar detayları ile birlikte farklı şekilde yorumlanır. Rüyada tuvalet görmek kişinin düşündüğü birçok durumun aksine iyi yorumlar barındırır.

  Rüyada Tuvalet Görmek

  Rüya sahibinin rüyasında tuvalet görmesi kişinin aile bireylerine işaret etmektedir. Rüyada tuvalet görmek aile içinde yaşanabilecek bazı olumsuzluklara ve problemleri yorumlanır. Bu rüyanın diğer olumlu olan bir yorumu daha vardır. Rüyada tuvalet görmenin olumlu yorumu ise kişinin hakkı ve alın teri ile kazandığı paraya işaret eder.

  Temiz tuvalet ev hanımının sorumluluklarını aksatmadığına yorumlanır. Temiz tuvalet aynı zamanda kişi için maddi anlamda yaşanacak zorluklara ve kısıtlı bütçeye de işaret etmektedir. Pis tuvalet; rüya sahibinin rüyasında pis bir tuvalet görmesi zenginlik ve para anlamına gelir. Bir erkeğin rüyasında küçük ve bir pis bir tuvalet görmesi evlilik hayatı ile ilgili olumlu yorumlara sebep olur. Bu rüyayı gören erkek eşi tarafından çok sevilen ve ilgi duyulan bir erkektir.

  Rüyada Tuvalete Girmek

  Rüya sahibi rüyasında tuvalete girdiğini görmesi yabancı bir eve işaret eder. Rüya sahibinin yabancı bir eve gideceği ve böyle bir evde bulunacağı şeklinde ifade edilir. Bu rüyanın diğer bir tabiri ise kişinin günahlarından pişman olup tövbe etmesine işaret eder. Bu rüya kişinin çok fazla yanlış yaptıktan sonra af dileyip iyi bir insan olması ve hidayete ermesinde işaret etmektedir. Rüya sahibinin önceki hayatından pişman olarak tövbe edeceği ve bundan sonraki hayatını güzel bir şekilde sürdüreceği şeklinde de yorumları da bulunmaktadır.

  Rüyada Dışarıda Tuvalet Aramaya Gitmek

  Rüya sahibinin tuvalet aradığını görmesi maddi anlamda tek başına çözemeyeceği sıkıntıları işaret eder. Bu sebeple rüya sahibi çevresinden maddi destek alacağı ve o çevresindeki kişilerden borç para isteyeceği şeklinde yorumlanır. Borçlu olan rüya sahibi için bu rüya aile büyükleri ve aile çevresi varsa onlardan yardım isteyeceği, eğer ailede yardım alabileceği kimse yoksa çevresinde bulunan arkadaşlarının yardımıyla bu sıkıntıdan kurtulacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Tuvalet Yıkamak

  Rüya sahibinin rüyasında tuvalet yıkadığını görmesi iş hayatında atacağı adımlara işaret eder. Ancak bu kişi için bu rüya olumsuz bir tabire sahiptir. Bu rüyaya göre rüya sahibi parasının bir kısmını heba edeceği ve bazı konularda geri adım atacağı şeklinde yorumları bulunur. Rüya sahibinin harcamaları Bu anlamda kısıtlanacaktır.

  Rüyada tuvalet görmek, tuvalet aramak, tuvalet yıkamak  gibi birçok farklı versiyonu bulunan rüyaların farklı yorumları da bulunmaktadır. Bu sebeple rüyada tuvalet görmek ve bunun farklı versiyonlarını görmek rüya sahibi için hatırlanması gereken detaylardır.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Tuvalete Gitmek, Tuvaletini Yapmak Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Tuvalete Gitmek, Tuvaletini Yapmak Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Tuvalete Gitmek, Tuvaletini Yapmak Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada tuvalet görmek pek çok farklı tipte tabir edilmektedir. Alimler rüyada görülmüş olan tuvaletin temiz ya da pis olmasına göre rüya anlamının değişeceğini söylemektedirler. Rüya içerisinde tuvalet görmenin iki tane açıklaması bulunmaktadır. Birinci yorum temiz bir tuvalet üzerine olmaktadır. Rüya sahibinin temiz bir tuvalet görmesi alimler tarafından problemlere, zorluklara delalet etmektedir.

  İslam alimleri temiz bir tuvaletin bir musibet ya da işin çıkmaza girebileceğini belirtmişlerdir. Pis bir tuvalet ise bireyin hayırlı bir işte var olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi olan kişi pis bir tuvalette olduğunu görür ise en kısa bir süre içinde zengin olabilmektedir. Malları artabilmektedir ve yapmış olduğu ticarette bir anda en iyisi olabilmektedir. İşi yoksa en kısa zamanda iş maliki olabilmektedir.

  Rüyada Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir?

  Tuvaletin başka bir adı heladır. Rüya tabircilerine göre ise rüyada tuvalet ya da hela görmek aile halkına veya haneye işaret etmektedir. Rüyada tuvalet görmek aile içinde yaşanılacak olan bazı problemlere delalet etmektedir. Bir diğer görüşe göre rüyada tuvalet görmek rüya sahibi olan kişinin alın teri ile çalışmasına, eşi ile birlikte vakit geçirmesine, bekar ya da öğrenci evine işaret etmektedir. Temiz bir tuvalet görmek, ev hanımının yükümlülüğü bırakmadığına, evine, eşine ve çocuklarına oldukça bağlı olduğuna işaret etmektedir.

  Rüyada Tuvaletini Yapmak Ne Anlama Gelmektedir?

  Rüyada tuvaletini yapmak, rüyayı görmüş olan bireyin, ortaya koyabileceği çalışmalar, gerçekleştirebileceği işler ya da ortaya koyabileceği projelerin başarı kazanması ile beraber yüksek miktarda para kazanacağına ve evinde bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına işaret etmektedir. Bununla birlikte, eğitim hayatında alınmış olan eğitim doğrultusunda ortaya konulacak çalışmaların beğenilmesi ile çok iyi ve hayırlı işlere girişileceğine alamet etmektedir.

  Rüyada Klozet Görmek Ne Anlama Gelmektedir?

  Rüya tabiri kitaplarına ve aynı zamanda alimlerine göre rüya içerisinde klozet görmek, genel olarak yaşanacak problemlere ve sıkıntılara delalet etmektedir. Rüyayı gören bireyin iş, çalışma, meslek ya da aile yaşamında hiç beklenmedik ve aniden ortaya çıkacak olan problemlere ve bu sorunlar karşısında çok büyük bir şok geçireceğine işaret etmektedir.

  Rüyada Tuvaletin Taşması Ne Anlama Gelmektedir?

  Kimi rüya tabircilerine göre rüya içerisinde tuvaletin taştığını görmek, rüya sahibi olan kişinin hanımının ya da kişi kadınsa kendisinin hamile olduğuna veya bir hizmetçiye sahip olabileceğine delalet etmektedir.

  Rüyada Tuvalet Yıkamak Ne Anlama Gelmektedir?

  Rüya tabiri kitaplarına bakıldığında; rüyada tuvalet yıkamak ya da tuvaleti temizlemek, bireyin iş yaşamında atabileceği hatalı bir adım nedeni ile elindeki paranın ya da malın bir bölümünün hiç edeceğine ve bu nedenle de pek çok konuda geri adım atmasına, mevcut harcamaların kısılmasının gerekli olduğuna işaret etmektedir. Bu sebepten dolayı da rüyada tuvalet yıkamak hayra yorulmamaktadır.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Rüyada Tuvalet Görmek

  Rüyada Tuvalet Görmek

  Rüyada tuvalet görmek, rüyayı gören kişinin mala kavuşacağına, nakit para elde edeceğine, define bulacağına, erzak depolanan yer alacağına, dükkân veya mağaza açacağına işaret eder. Rüyada tuvalet görmenin anlamı kişinin rızık kazanmak için çalışıp çabalayacağına, büyük kazanç sağlayacağına işaret eder. Rüyada görülen tuvalet aile fertlerinin nafakalarını kısmaya, evli çiftlerin baş başa kalmasına, insanlardan uzak yaşama arzusuna, temizliğe özen göstermeye, rahatlığa ve düşünmeye işarettir. Kimilerine göre rüyada tuvalet görmek, kişinin bundun sonraki hayatında rahata ereceği demektir. Bazı tabircilere göre de rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin bereketlenen kazancı sayesinde ihtiyaç sahibi kimselere yardım edeceği ve bundan sonraki hayatını huzur içinde geçireceği anlamına gelmektedir.

  Rüyada Tuvaletini Yapmak

  Rüyada tuvaletini yaptığını gören kimse, helal rızka nail olur, muradına erer, şeklinde yorumlanır. Bir kimse rüyasında tuvaletini yapması, tuvaletini yapmak için acele ettiğini veya tuvaletini yaptığını görse, bu kimsenin rüyası paraya ve berekete nail olacağına ve kazanç elde edeceğine işaret olarak yorumlanır. Rüyada klozete tuvaletini yapmak kişinin şansının artacağına ve kazancının bereketleneceğine delalet eder. Bu kişi rızık temininde zorluk çekmeyecek demektir. Rüyada büyük tuvaletini yapmak için klozetin kapağını açmak rüya sahibinin kazançlı ve bereketli bir çalışma hayatı olacağına delalet eder. Rüyada büyük tuvaletini yapmak yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa erişeceğinize yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre, rüyasında tuvaletini yapanın, önemli bir insanla karşılaşmak şeklinde belirtirler. Kimi tabircilere göre ise, rüyada tuvaletini yapmak, dost kişilerden gelecek menfaate tabir edilmiştir. Rüyada tuvalet yapmak Aile fertlerinin nafakalarını kazanmaya, karı kocanın baş başa kalmasına, insanlardan uzak huzurlu bir yaşama arzusuna delalet etmektedir.

  Rüyada Tuvalet Yıkamak

  Rüyada Tuvalet temizlemek, temizliğe özen göstermeye, rahatlığa ve düşünmeye işaret eder. Rüyada fırçayla bir tuvaletin klozetini yıkadığını görmek, halkın iş durumunun ve aile huzurunun yolunda olduğuna yorulur. Rüyada tuvalet yıkamak veya yıkandığını görmek, yahut temizlemek kederden kurtulmaya işaret eder. Rüyada tuvalet veya klozet temizlemek, günâhlardan tövbe etmeye, iman güzelliğine, insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmaya, şeref ve itibara işârettir.

  Rüyada Tuvalet Görmenin Anlamı ve Yorumu

  Rüyada temiz bir tuvalet görmek, hanımın iyi hallerine, hoş geçim sahibi biri olduğuna işaret eder. Rüyada geniş tuvalet görmek, eşinin uyumlu biri oluşuna işaret eder. Dar ve pis tuvalet, kadının, kocasının bazı huylarını beğenmediğine, bundan ciddi bir rahatsızlık duyduğuna işarettir. Bazen rüyada dar ve pis tuvalet görmek, eşlerden birinden veya aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntılara işaret eder.

  Rüyada Pis Tuvalet Görmek

  Rüyada tuvaletin pis koktuğunu görmek, hanımın yaramaz söz söyleyen, gönül inciten biri olmasına ve öyle şöhret bulmasına işarettir. Evli bir erkek, rüyada dar ve pislikle dolu bir tuvalet görse ve bu tuvalette ihtiyacını gidermek için çömelecek/oturacak yer bulamasa, bu rüya, hanımın kendisinden nefret ettiğine işaret eder.

  Rüyada tuvalete gitmek

  Rüyada tuvalet görmek, nakit paraya, mala, defineye, erzak depolanan yere, dükkân veya mağazaya işarettir. Rüyada tuvalete gitmek bazen rızık kazanmak için çalışıp çabalamaya işarettir. Bazen bu rüya malın çokluğuna veya onun taşkınlığını gidermek için görülen ihtiyaca binaen mal sarf etmesine işarettir. Rüyada tuvalete gitmek, kötü bir işten kurtulmaya, saf kalple kurtulmak anlamıyla tabir edilir. Rüya sahibinin tuvalete gidip, tuvaletini yaptığını görmesi üzerine çok az sayıda yorum vardır. Rüyada tuvalete gitmek açıklaması, göreve çağrılma şeklinde ifade edilir.

  Tuvalet çukurunun kanla dolduğunu görmek, hanımın tedbirli ve tutumlu olmasına, kocasının müsrif davranmasını önlemesine işarettir. Rüyada tuvalette mahsur kaldığını görmek, sıkıntıya işarettir.

  Rüyada tuvalet içine bırakıldığını görmek, birinin hilesiyle karşılaşmaya işarettir. Rüyada tuvalete bırakıldığını ve üzerine tuvalet kapısının kapatıldığını görmek, sıkıntıya işarettir.

  Rüyada Tuvaletin Taşması, Taştığını Görmek

  Temiz tuvalet eşinin iyi hallerine, genişliği onun uyumlu ve itaatli oluşuna tabir edilir. Pis ve dar tuvalet, karısının kendisinden nefret ediyor olmasına; Lağımın (tuvalet kuyusunun) taşma endişesi olmadan dolması eşinin hamile olmasına, delalet eder. Temiz tuvalet maddi durumun iyi olmadığını gösterir. Ama pis bir tuvalet büyük para ve servettir. Tuvaletin temizliği eşinin iyi halli, genişliği ise, itaatkâr oluşudur.

  Rüyada tuvaletin taştığını görmek, hanımın hamile kalmasına, mal çokluğuna ve bu malı korumak için para harcamaya veya ev işleri için bir hizmetçi tutmaya işarettir. Rüyada taşan tuvaletin ortalığı kirletmediğini ve kokmadığını görmek, hayırlı bir şeyin meydana gelmesine veya arzu edilen şeyin gerçekleşmemesine işarettir. Rüyada elinde bir ağaç parçası bulunduğunu ve bununla tuvalet deliğini karıştırdığını görmek, o evde eşinden boşanmış bir kadın bulunduğuna işarettir.

  Rüyada pisletilmiş tuvalet görmek

  Bazen rüyada pislikle dolu tuvalet görmek, rüya sahibinin ailesinin keder ve sıkıntılarını bitirmek için çalışıp gayret göstermesine ve onların rızkını elde edeceğine işarettir. Bazen de rüyada pisletilmiş tuvalet görmek, eşiyle baş başa kalıp vakit geçirmeye veya malını biriktirdiği deposuna ya da içerisinde malı bulunan dükkâna işarettir. Pisletilmiş tuvalet, rahatlık, fikir, temizlik ve yalnızlık evidir. Rüyada tuvaletin pisletilmesi, rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna veya bir çocuğa sahip olacağına işarettir. Eğer tuvalet taşıp orada bulunan şeyleri pislemezse ve kokusu da olmasa, rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına, bazen de maksadının mümkün olmasına işarettir.

  Rüyada Geniş Tuvalet Görmek

  Bazen tuvalet, kadınlara işarettir. Eğer tuvalet geniş temiz ve kokusuz ise, onun hanımı iyi geçimlidir. Tuvaletin temizliği hanımının iyi halli, genişliği ise, itaatkâr oluşudur. Kokusunun azlığı ise hanımının iyi olarak methedilmesidir. Tuvalet, dar ve pislikle dolu olup sahibi orada oturacak yer bulamıyorsa, eşinin kendisinden nefret etmesine işarettir. Eğer tuvalet pis kokuyorsa, eşinin yaramaz sözlü ve gönül incitici olmasına ve öylece şöhret bulmasına işarettir, Bir kimse rüyada elinde bir ağaç parçası bulunduğunu ve onunla tuvaletin deliğini karıştırdığını görse, o kimsenin evinde boşanmış bir kadın bulunmasına işarettir.

  Rüyada Temiz Tuvalet Görmek

  Rüyada tertemiz ve pak bir tuvalet görmek, zevcenin iyi ve hayırlı olduğuna işarettir. Rüyada görülen tuvalet, rahatlık, fikir, temizlik ve yalnızlığa da delâlet eder. Rüyada tuvaletin dolup taştığını görmek, malın çokluğuna delâlet eder. Yine rüyada tuvaletin taşması, rüya sahibinin zevcesinin hamile olduğuna işarettir. Rüyada tuvalet kuyusunu derin bir halde görmek, rüya sahibinin hanımının kocasının işlerini görmesine işarettir. Rüyada taşan şeyden yediğini görmek, bağışladığı veya başladığı şeyden dönmeye ve onu vermemeye delâlet eder.

  Bazı kere de rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin zevcesiyle baş başa kalmasına, malını biriktirdiği deposuna, içerisinde malı bulunan dükkânına veya hizmetçiye delâlet eder. Rüyada tuvalet dar ve pislikle dolu olup sahibi oturacak yer bulamadığını görmesi, hanımının kendisinden nefret etmesine delâlet eder.

  Rüyada tuvalet içine bırakıldığını ve üzerine de kapının kapatıldığını görmek, rüya sahibinin vefatına delâlet eder. Bazı kere de rüyada tuvalet, kadınlara delâlet eder. Eğer görülen tuvalet temiz geniş ve kokusuz ise, onun hanımının iyi geçimli ve tutumlu olduğuna delâlet eder.

  Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin aile halkının keder ve sıkıntılarına, çalışıp gayret göstermesine ve onların nafakalarını kısmasına delâlet eder. Bazen tuvalet görmek, hanımıyla baş başa kalmaya, gizli şeylerini bilen azat edilmiş cariyesine veya malım biriktirdiği deposuna ya da içerisinde malı bulunan dükkâna delâlet eder.

  Tuvalet, rahatlık, fikir, temizlik ve yalnızlık evidir.

  Rüyada tuvaletin taşması, rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna veya bir hizmetçiye sahip olmasına delâlet eder. Bazen bu rüya malın çokluğuna veya onun taşkınlığını gidermek için görülen ihtiyaca binaen mal sarf etmesine delâlet eder. Eğer tuvalet taşıp orada bulunan şeyleri pislemese ve kokusu da olmasa, rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına, bazen da maksadının mümkün olmamasına delâlet eder.

  Taşan şeyden yediğini gören kimse, bağışladığı veya tasadduk ettiği şeyden döner. Yahut tekrar günah işlemeye başlar veyahut harap olan şeyi yer ve onun durumu: «Hediyesinden dönen, kusmuğunu yiyen gibidir.» hadis-i şerifince kustuğu şeyi yiyenin durumu gibi olur. Kusmak ise haram maldır. Bazen tuvalet, kadınlara delâlet eder. Eğer tuvalet geniş temiz ve kokusuz ise, onun hanımı iyi geçimlidir.

  Kokusunun azlığı ise, hanımının iyi olarak methedilmesidir. Tuvalet, dar ve pislikle dolu olup sahibi orada oturacak yer bulamıyorsa, hanımının kendisinden nefret etmesine delâlet eder. Eğer tuvalet pis kokuyorsa, hanımının yaramaz sözlü ve gönül incitici olmasına ve öylece şöhret bulmasına delâlet eder.

  Rüyada Tuvaletin Derin Olması

  Tuvaletin kuyusunun derin olması, hanımının kocasının işlerini görmesine delâlet eder. Rüyada tuvaletin kuyusuna baktığını ve orada kan bulunduğunu gören kimse, hayız olduğu halde hanımına yaklaşır. Tuvalet kuyusunun kanla dolduğunu görse, o kimsenin hanımının tedbirli oluşuna ve israf korkusundan dolayı kocasını çokça para sarf etmesinden meneder. Bir kimse rüyada elinde bir ağaç parçası bulunduğunu ve onunla tuvaletin kuyusunu karıştırdığını görse, o kimsenin evinde boşanmış bir kadın bulunmasına delâlet eder. Taşma korkusu olmadığı halde tuvalet kuyusunun dolduğunu gören kimsenin hanımı hamiledir. Rüyada tuvalet içine bırakıldığını gören kimse hakkında, hile yapılır.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap