Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada tuvalet taşması görmek diyanet

  1 ziyaretçi

  rüyada tuvalet taşması görmek diyanet bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Tuvalet Taşması Nedir? Evin İçine Tuvaletin Taştığını Görmek Ve Temizlemek - Rüya Tabirleri

  Rüyada Tuvalet Taşması Nedir? Evin İçine Tuvaletin Taştığını Görmek Ve Temizlemek - Rüya Tabirleri

  Rüyada tuvalet taşması görenlerin rüya tabirlerinde anlamını sıkça aranmaktadır. Sizde rüyalarınızda tuvalet taşması gördüyseniz rüya tabiri aracılığı ile kolayca anlamını öğrenebilirsiniz. Sizlere rüyada tuvalet taşması nedir? Evin içinde Tuvaletin taştığını görmek ve temizlemek rüyada ne anlam taşır konusunu derledik.

   Gördüğümüz bazı rüyalar haberci olarak adlandırılmaktadır. Burada gördüğümüz sembollerin karşılığını rüya tabirleri aracılığı ile çözümleyebiliriz.

   Rüyada Tuvalet Taşması

   Rüyasında tuvalet taşması görmek şansın, bahtın açılması anlamındadır. Oldukça hayırlı bir rüya olarak kabul görmektedir. Hiç beklenmedik bir anda sevindirici bir haber almaya, beklenmeyen bir paranın gelmesine işarettir. Rüya sahibinin kısmetinin açılması, sıkıntılardan kısa zamanda kurtulması olarak yorumlanmaktadır.

   Evin İçine Tuvaletin Taştığını Görmek

   Rüyasında evin içine tuvaletin taştığını gören kişinin gelirinin beklenmedik şekilde çoğalacağına işarettir. Rüya sahibi yeni bir işe başladıysa bu işte büyük başarı elde edeceğinin de alameti sayılmaktadır. Evde bolluk ve bereket olacağı, huzurlu mutlu bir aile hayatının yaşanacağını sembolü olarak görülmektedir. Rüya sahibi eğer sıkıntıdaysa kısa zamanda ferahlamaya, maddi konularda dertlerinin bitmesine yorumlanır. 

   Rüyada Evin İçine Taşan Tuvaleti Temizlemek

   Rüyada evin içine taşan bir tuvaleti temizlemek rüya sahibinin daha iyi şartlara kavuşması anlamına gelmektedir. Kişinin yaptığı işlerde başarılı olmasına, yüzünü güldürecek bir hayata kavuşmasına işarettir. Sosyal çevrede ilgi görmesine, sevdiği kişiye ve uzaktaki özlediğine kavuşması olarak da yorumlanmaktadır. 

   Rüyada Tuvalet Tıkanması

   Kişi rüyasında tuvaletin tıkandığını görmüşse bu çevresinde değişikliğe işaret etmektedir. Taşınmaya, yeni işlere ve ortamlara dalalettir. Sıhhat, neşe içinde maddi sıkıntı çekilmeyen bir ömre sahip olmakla yorumlanmaktadır. Rüya sahibi için ferah bir döneme başlamaya, güzel günlere yaklaşmaya işarettir. Aile hayatında ise daimi huzur, ailede saygınlık ve mutlu bir ev hayatı rüya sahibini beklemektedir. 

   Rüyada Tuvalet Tamir Etmek

   Rüyasında tuvalet tamir ettiğini gören kişinin aşılması kolay bazı küçük problemlerle karşılaşacağını anlatmaktadır. Fakat sonrasında eskisinden daha iyi bir hayatı olacağına, yaşanan problemden kısa sürede kurtulacağına işarettir. Gelen maddi ve manevi rahatlıkla yaşadığı problemleri unutacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına alamettir.

   Rüyada Tuvalet Aramak

   Rüya sahibi eğer tuvalet aradığını görmüşse bir iş ortaklığına gireceği anlamına gelmektedir. Rüyasında tuvalet arayan kişinin bulunduğu yerden uzak bir şehir ya da ülkede hayatını devam ettirmesine de işaret sayılmaktadır. Saygınlık kazanmaya, ters giden işlerin hayra dönmesinin de alamettir. 

   Rüyada Arkadaşlarla Beraber Tuvalet Aramak

   Rüyasında arkadaşlarıyla tuvalet arayan kişinin manevi olarak huzur bulacağına, Allah katında yüksek mertebeye işarettir. Aynı zamanda iş hayatında yaşanan bir kaybın telafi olacağı anlamını da taşımaktadır. Daha büyük bir eve, borçlardan arınmaya, çalışarak kazanılan mala işaret eder. Rüyasında arkadaşlarıyla tuvalet aradığını gören kişi herkesin sevdiği bir kişi olacağı, saygınlık kazanacağı anlamına da gelmektedir.

   Rüyada Tuvalet Beklemek

   Rüyada tuvalet beklediğini gören bir kişi bolluk ve bereketle müjdelenmektedir. Ayrıca ailesini korumaya, zarar verecek bir kişiden kurtulmaya da işaret eder. Rüyada tuvalet beklediğini gören kişi işinde zarar etmiş ise deneyimleri sayesinde bu durumdan kurtulacağına alamettir. Kısa zamanda toparlanmaya ve başarıya kavuşacağını anlatır. Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak güzel bir hayat yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. 

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada tuvalet görmek ne anlama gelir? Rüyada tuvalet pisliği, deliği görmek ne demek?

  Rüyada tuvalet görmek ne anlama gelir? Rüyada tuvalet pisliği, deliği görmek ne demek?

  Rüyada ne görülse insan şaşırır diye sorulacak olsa cevaplardan biri tuvalet olur. Nitekim rüyada tuvalet görmek rüya tabirleri içinde en çok aratılan konulardan biri. İnsanlar bu değişik rüyanın anlamını öğrenmek için araştırma yapıyor ve rüya tabirlerine başvuruyor. Siz de rüyada tuvalet görmenin anlamını merak ediyorsanız sizin için rüyada tuvalet görmek ile beraber tuvalete gittiğini, tuvalet pisliği, tuvalet taşı, tuvalet deliği, tuvalet taşması vb. görmek gibi rüyaların tabirlerini derledik.

  RÜYADA TUVALET GÖRMEK

  Rüyada tuvalet görmek temelde iki farklı şekilde yorumlanır. Bu yorumlar tuvaletin durumu ile ilgilidir. Rüyanızda gördüğünüz tuvalet temiz ise beklenenin aksine bu kötü bir rüyadır. Tuvalet pis ise iyi bir rüyadır. Rüya tabirlerinin yorumlarına göre temiz bir tuvalet hane halkı için sıkıntıların habercisidir. Pis tuvalet ise zenginlik ve bol para ile ilişkilendirilmektedir.

  RÜYADA TUVALETE GİTTİĞİNİ GÖRMEK

  Rüyada tuvalete gitmek, rüya sahibinin yaşadığı zor, kötü ve de çetrefilli günlerden kurtulacağına, şansının kendinden yana olacağına ve kaderin nihayet yüzüne güleceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hayatını kolaylaştıracak, borçlarını kolaylıkla ödemesine vesile olacak ve bu sayede hayatın omuzlarına yüklediği ağır yükten de kurtulmasını sağlayacak çarelere kavuşacağına ve rahat edeceğine işaret eder.

  RÜYADA TUVALET PİSLİĞİ GÖRMEK

  Rüyada tuvalet pisliği görmek çevrenizde kötü olayların yaşanmasına, sorunlu stresli bir dönem geçirmeye ve sıkıntıların artmasına ve kendinize bir çok konuda kısmaya delalet eder.

  RÜYADA TUVALET TAŞI GÖRMEK

  Bazı rüya yorumcuları bu rüyayı kişinin aile yaşantısında ki huzura bolluğa sevince delalet edeceğine yorumlamıştır. Yine rüyayı gören kişinin iş hayatında kendisinin hoşuna gidecek işlerin gerçekleşeceğine ve başarı dolu bir döneme adım atılacağına delalet etmektedir.

  RÜYADA TUVALET KAĞIDI GÖRMEK

  Rüyada tuvalet kağıdı görmek, işlenecek çok büyük bir kabahate işaret eder. Rüya sahibinin çok önemli bir hata yaptığını ve bunun başkaları tarafından bilinmesini istemediği için çeşitli yalanlar söyleyerek örtbas etmeye çalışacağını, ancak tuhaf davranışlarının çevresi tarafından kuşkuyla karşılanacağını ve er ya da geç yaptığı kabahatin herkes tarafından anlaşılacağını tabir eder. Bu rüyayı kişinin yaptığı hatayı telafi etmek için verdiği uğraşlara ve çabalara da yorumlamak gerekir. Pişmanlık duyulmasına, yapılan hatanın yüz kızartıcı bir tarafı olduğu gibi, kişinin başkalarının gözünde çok küçük bir duruma düşeceğini ve hayatı boyunca bu olayı hatırlayarak utanç duyacağını da alamet eder.

  RÜYADA TUVALET DELİĞİ GÖRMEK

  Rüyada tuvalet deliği görmek, hayra yorumlanmaz. Karşınıza çıkacak art niyetli insanlara işarettir. Bazen de kötü arkadaşlıklar edineceğinizi ve bu kimselerin sizi bataklığa sürükleyeceğini gösterir. Hayatınızda dönüşü olmayan yanlışlara düşeceğinizi de gösterir. Duyacağınız pişmanlıkların habercisidir. Size yapılan uyarı olarak değerlendirilmelidir. Kendinize gelmeniz ve hayatınızı farklı şekilde yönlendirmeniz gerekmektedir.

  RÜYADA TUVALET TAŞMASI

  Rüyada tuvaletin taştığını görmek hayırlı şeylere işaret eder. Rüyada tuvaletin taştığını gören bir kadınsa gebe olduğuna, eğer rüyayı gören erkekse karısının gebe olduğuna işaret eder. Bir de bir yardımcı sahibi olmak anlamına gelir.

  RÜYADA TUVALET TEMİZLEMEK İLE İLGİLİ DİĞER RÜYA TABİRLERİ

  Rüyada Tuvalete Düşmek
  Rüyasında tuvalete düşen kimse yakında gayri meşru bir ilişkiye girer veya kendisine helal olmayan yollardan geçimini sağlar. Bu rüya genellikle haram mala veya paraya işarettir. Böyle bir rüya gören kimse istemese de bazı yanlış yollara girer ve bunun sonucunda hoş olmayan durumların içinde kalır. Bu rüya bazen de hatalar yapmaya, günah işlemeye ve bu nedenle de toplum içinde horlanmaya işarettir.

  Rüyada Tuvalete Girmek
  Rüyasında tuvalete giren kimse yabancı bir eve girer veya böyle bir evde bulunur. Bazen de bu rüya kişinin günahlarından pişman olup tövbe etmesine işarettir. Bazı alimlere göre bu rüya gören kişinin birçok yanlış yaptıktan sonra hidayete ermesine, hatlarından dönmesine ve bundan sonraki hayatını temiz ve güzel bir şekilde sürdürmesine delalet eder.

  Rüyada Tuvalette Kilitli Kalmak
  Rüyada tuvalette kilitli kalmak, ölüm olarak tabir edilen bu rüya kişinin yakında ciddi bir rahatsızlığın pençesine düşerek vefat edeceğine işaret eder. Rüyasında tuvalette kilitli kalan kimse, geçirdiği rahatsızlık sebebiyle sevdiklerini üzüntüye boğar.

  Rüyada Alafranga Tuvalet Görmek
  Rüyasında alafranga tuvalet gören bazı hoş olmayan durumlarla karşılaşır. Özellikle özel hayatınızda bazı sıkıntılar yaşamaya; fakat sabırla tüm bu sıkıntıların üstesinden gelip, huzur ve mutluluk bulacağınıza işarettir. Rüyada alaturka tuvalet görmek ise, sizin köklerinize ve geleneklerinize çok bağlı ve yeni şeylere kapalı bir kişi olduğunuzun göstergesidir.

  Rüyada Eski Tuvalet Görmek
  Rüyada eski tuvalet görmek aile reisine işaret eder. Çocuğu olan biri görmüşse evin temeline geçimini sağlayan babaya, yahut devlet yöneticisine alamettir.

  Rüyada Tuvalete Düştüğünü Görmek
  Böyle bir rüya gören kimse istemese de bazı yanlış yollara girer ve bunun sonucunda hoş olmayan durumların içinde kalır. Bu rüya bazen de hatalar yapmaya, günah işlemeye ve bu nedenle de toplum içinde horlanmaya işarettir.

  Rüyada Tuvalet Aramak
  Rüyada tuvalet aramak, çıkış kapısı aramaya, pişmanlık duymaya, tövbe etmeye yorumlanır. Rüyasında tuvalet arayan kimse, girdiği günahlardan dolayı Allah’ın huzuruna çıkarak mevlaya el açar. Rüyada tuvalet aramak, aynı zaman da yeni rızk kapıları aramaya, kendinizi geliştirecek yenilikler peşinde koşmaya tabir edilir.

  Rüyada Tuvalette Bir Şey Yemek
  Rüyada tuvalette bir şey yemek, iyilikten ve helal rızklardan kopmaya, insanların kazançlarına göz dikmeye yorumlanır. Rüyasında tuvalette bir şey yiyen kimse, Allah’ın hayır kıldığı rızkları görmezden gelerek şeytanın kötülüklerine yönelir. Bu kimseler aciz kötü ruhlu kimselerdir.

  Rüyada Geniş Tuvalet Görmek
  Rüyada geniş tuvalet görmek, rüyada geniş, ferah tuvalet görmek, hayırlı eşe, mutlu birlikteliğe, ahlak sahibi kimselere yorumlanır. Rüyasında geniş tuvalet gören kimse, eli açık, cömert kar, dürüst kişiyle hayatını birleştirerek mutluluk yolunda önemli adımlar atar. Bu rüyanın tersi rüyada dar ve pis tuvalet görmek, ise kişinin maddi ve manevi sıkıntılara düşmesine sebep olacak fitne fesat kimselerin varlığına yorumlanır.

  Rüyada Büyük ve Küçük Abdest Yapmak
  Rüyada büyük ve küçük abdest yapmak, kişinin eline yakın zamanda yüklü bir para geçeceğine yorulur. Rüya sahibinin yapacağı işlerde büyük başarılara imza atarak, çok para kazanacağına ve etrafı tarafından saygınlık kazanacağına işaret eder.

  Rüyada Büyük ve Temiz Tuvalet Görmek
  Rüyada büyük ve temiz tuvalet görmek, rüya sahibinin iyi huylu ve temiz bir kimseyle dünya evine gireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin iyi niyetli ve iyi kalpli kimseyle yapacağı izdivaçta çok mutlu olacağına ve ömür boyu huzur içinde yaşam süreceğine delalet eder.

  Rüyada Küçük ve Pis Tuvalet Görmek
  Rüyada küçük ve pis tuvalet görmek, rüya sahibinin kötü niyetli ve içten pazarlıklı bir kimseyle dünya evine gireceğine delalet eder. Mutsuz bir yaşam süreceklerine ve bu evliliğin boşanmayla sonlanacağına yorulur.


  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Rüyada Tuvalet Görmek

  Rüyada Tuvalet Görmek

  Rüyada tuvalet görmek, rüyayı gören kişinin mala kavuşacağına, nakit para elde edeceğine, define bulacağına, erzak depolanan yer alacağına, dükkân veya mağaza açacağına işaret eder. Rüyada tuvalet görmenin anlamı kişinin rızık kazanmak için çalışıp çabalayacağına, büyük kazanç sağlayacağına işaret eder. Rüyada görülen tuvalet aile fertlerinin nafakalarını kısmaya, evli çiftlerin baş başa kalmasına, insanlardan uzak yaşama arzusuna, temizliğe özen göstermeye, rahatlığa ve düşünmeye işarettir. Kimilerine göre rüyada tuvalet görmek, kişinin bundun sonraki hayatında rahata ereceği demektir. Bazı tabircilere göre de rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin bereketlenen kazancı sayesinde ihtiyaç sahibi kimselere yardım edeceği ve bundan sonraki hayatını huzur içinde geçireceği anlamına gelmektedir.

  Rüyada Tuvaletini Yapmak

  Rüyada tuvaletini yaptığını gören kimse, helal rızka nail olur, muradına erer, şeklinde yorumlanır. Bir kimse rüyasında tuvaletini yapması, tuvaletini yapmak için acele ettiğini veya tuvaletini yaptığını görse, bu kimsenin rüyası paraya ve berekete nail olacağına ve kazanç elde edeceğine işaret olarak yorumlanır. Rüyada klozete tuvaletini yapmak kişinin şansının artacağına ve kazancının bereketleneceğine delalet eder. Bu kişi rızık temininde zorluk çekmeyecek demektir. Rüyada büyük tuvaletini yapmak için klozetin kapağını açmak rüya sahibinin kazançlı ve bereketli bir çalışma hayatı olacağına delalet eder. Rüyada büyük tuvaletini yapmak yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa erişeceğinize yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre, rüyasında tuvaletini yapanın, önemli bir insanla karşılaşmak şeklinde belirtirler. Kimi tabircilere göre ise, rüyada tuvaletini yapmak, dost kişilerden gelecek menfaate tabir edilmiştir. Rüyada tuvalet yapmak Aile fertlerinin nafakalarını kazanmaya, karı kocanın baş başa kalmasına, insanlardan uzak huzurlu bir yaşama arzusuna delalet etmektedir.

  Rüyada Tuvalet Yıkamak

  Rüyada Tuvalet temizlemek, temizliğe özen göstermeye, rahatlığa ve düşünmeye işaret eder. Rüyada fırçayla bir tuvaletin klozetini yıkadığını görmek, halkın iş durumunun ve aile huzurunun yolunda olduğuna yorulur. Rüyada tuvalet yıkamak veya yıkandığını görmek, yahut temizlemek kederden kurtulmaya işaret eder. Rüyada tuvalet veya klozet temizlemek, günâhlardan tövbe etmeye, iman güzelliğine, insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmaya, şeref ve itibara işârettir.

  Rüyada Tuvalet Görmenin Anlamı ve Yorumu

  Rüyada temiz bir tuvalet görmek, hanımın iyi hallerine, hoş geçim sahibi biri olduğuna işaret eder. Rüyada geniş tuvalet görmek, eşinin uyumlu biri oluşuna işaret eder. Dar ve pis tuvalet, kadının, kocasının bazı huylarını beğenmediğine, bundan ciddi bir rahatsızlık duyduğuna işarettir. Bazen rüyada dar ve pis tuvalet görmek, eşlerden birinden veya aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntılara işaret eder.

  Rüyada Pis Tuvalet Görmek

  Rüyada tuvaletin pis koktuğunu görmek, hanımın yaramaz söz söyleyen, gönül inciten biri olmasına ve öyle şöhret bulmasına işarettir. Evli bir erkek, rüyada dar ve pislikle dolu bir tuvalet görse ve bu tuvalette ihtiyacını gidermek için çömelecek/oturacak yer bulamasa, bu rüya, hanımın kendisinden nefret ettiğine işaret eder.

  Rüyada tuvalete gitmek

  Rüyada tuvalet görmek, nakit paraya, mala, defineye, erzak depolanan yere, dükkân veya mağazaya işarettir. Rüyada tuvalete gitmek bazen rızık kazanmak için çalışıp çabalamaya işarettir. Bazen bu rüya malın çokluğuna veya onun taşkınlığını gidermek için görülen ihtiyaca binaen mal sarf etmesine işarettir. Rüyada tuvalete gitmek, kötü bir işten kurtulmaya, saf kalple kurtulmak anlamıyla tabir edilir. Rüya sahibinin tuvalete gidip, tuvaletini yaptığını görmesi üzerine çok az sayıda yorum vardır. Rüyada tuvalete gitmek açıklaması, göreve çağrılma şeklinde ifade edilir.

  Tuvalet çukurunun kanla dolduğunu görmek, hanımın tedbirli ve tutumlu olmasına, kocasının müsrif davranmasını önlemesine işarettir. Rüyada tuvalette mahsur kaldığını görmek, sıkıntıya işarettir.

  Rüyada tuvalet içine bırakıldığını görmek, birinin hilesiyle karşılaşmaya işarettir. Rüyada tuvalete bırakıldığını ve üzerine tuvalet kapısının kapatıldığını görmek, sıkıntıya işarettir.

  Rüyada Tuvaletin Taşması, Taştığını Görmek

  Temiz tuvalet eşinin iyi hallerine, genişliği onun uyumlu ve itaatli oluşuna tabir edilir. Pis ve dar tuvalet, karısının kendisinden nefret ediyor olmasına; Lağımın (tuvalet kuyusunun) taşma endişesi olmadan dolması eşinin hamile olmasına, delalet eder. Temiz tuvalet maddi durumun iyi olmadığını gösterir. Ama pis bir tuvalet büyük para ve servettir. Tuvaletin temizliği eşinin iyi halli, genişliği ise, itaatkâr oluşudur.

  Rüyada tuvaletin taştığını görmek, hanımın hamile kalmasına, mal çokluğuna ve bu malı korumak için para harcamaya veya ev işleri için bir hizmetçi tutmaya işarettir. Rüyada taşan tuvaletin ortalığı kirletmediğini ve kokmadığını görmek, hayırlı bir şeyin meydana gelmesine veya arzu edilen şeyin gerçekleşmemesine işarettir. Rüyada elinde bir ağaç parçası bulunduğunu ve bununla tuvalet deliğini karıştırdığını görmek, o evde eşinden boşanmış bir kadın bulunduğuna işarettir.

  Rüyada pisletilmiş tuvalet görmek

  Bazen rüyada pislikle dolu tuvalet görmek, rüya sahibinin ailesinin keder ve sıkıntılarını bitirmek için çalışıp gayret göstermesine ve onların rızkını elde edeceğine işarettir. Bazen de rüyada pisletilmiş tuvalet görmek, eşiyle baş başa kalıp vakit geçirmeye veya malını biriktirdiği deposuna ya da içerisinde malı bulunan dükkâna işarettir. Pisletilmiş tuvalet, rahatlık, fikir, temizlik ve yalnızlık evidir. Rüyada tuvaletin pisletilmesi, rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna veya bir çocuğa sahip olacağına işarettir. Eğer tuvalet taşıp orada bulunan şeyleri pislemezse ve kokusu da olmasa, rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına, bazen de maksadının mümkün olmasına işarettir.

  Rüyada Geniş Tuvalet Görmek

  Bazen tuvalet, kadınlara işarettir. Eğer tuvalet geniş temiz ve kokusuz ise, onun hanımı iyi geçimlidir. Tuvaletin temizliği hanımının iyi halli, genişliği ise, itaatkâr oluşudur. Kokusunun azlığı ise hanımının iyi olarak methedilmesidir. Tuvalet, dar ve pislikle dolu olup sahibi orada oturacak yer bulamıyorsa, eşinin kendisinden nefret etmesine işarettir. Eğer tuvalet pis kokuyorsa, eşinin yaramaz sözlü ve gönül incitici olmasına ve öylece şöhret bulmasına işarettir, Bir kimse rüyada elinde bir ağaç parçası bulunduğunu ve onunla tuvaletin deliğini karıştırdığını görse, o kimsenin evinde boşanmış bir kadın bulunmasına işarettir.

  Rüyada Temiz Tuvalet Görmek

  Rüyada tertemiz ve pak bir tuvalet görmek, zevcenin iyi ve hayırlı olduğuna işarettir. Rüyada görülen tuvalet, rahatlık, fikir, temizlik ve yalnızlığa da delâlet eder. Rüyada tuvaletin dolup taştığını görmek, malın çokluğuna delâlet eder. Yine rüyada tuvaletin taşması, rüya sahibinin zevcesinin hamile olduğuna işarettir. Rüyada tuvalet kuyusunu derin bir halde görmek, rüya sahibinin hanımının kocasının işlerini görmesine işarettir. Rüyada taşan şeyden yediğini görmek, bağışladığı veya başladığı şeyden dönmeye ve onu vermemeye delâlet eder.

  Bazı kere de rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin zevcesiyle baş başa kalmasına, malını biriktirdiği deposuna, içerisinde malı bulunan dükkânına veya hizmetçiye delâlet eder. Rüyada tuvalet dar ve pislikle dolu olup sahibi oturacak yer bulamadığını görmesi, hanımının kendisinden nefret etmesine delâlet eder.

  Rüyada tuvalet içine bırakıldığını ve üzerine de kapının kapatıldığını görmek, rüya sahibinin vefatına delâlet eder. Bazı kere de rüyada tuvalet, kadınlara delâlet eder. Eğer görülen tuvalet temiz geniş ve kokusuz ise, onun hanımının iyi geçimli ve tutumlu olduğuna delâlet eder.

  Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin aile halkının keder ve sıkıntılarına, çalışıp gayret göstermesine ve onların nafakalarını kısmasına delâlet eder. Bazen tuvalet görmek, hanımıyla baş başa kalmaya, gizli şeylerini bilen azat edilmiş cariyesine veya malım biriktirdiği deposuna ya da içerisinde malı bulunan dükkâna delâlet eder.

  Tuvalet, rahatlık, fikir, temizlik ve yalnızlık evidir.

  Rüyada tuvaletin taşması, rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna veya bir hizmetçiye sahip olmasına delâlet eder. Bazen bu rüya malın çokluğuna veya onun taşkınlığını gidermek için görülen ihtiyaca binaen mal sarf etmesine delâlet eder. Eğer tuvalet taşıp orada bulunan şeyleri pislemese ve kokusu da olmasa, rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına, bazen da maksadının mümkün olmamasına delâlet eder.

  Taşan şeyden yediğini gören kimse, bağışladığı veya tasadduk ettiği şeyden döner. Yahut tekrar günah işlemeye başlar veyahut harap olan şeyi yer ve onun durumu: «Hediyesinden dönen, kusmuğunu yiyen gibidir.» hadis-i şerifince kustuğu şeyi yiyenin durumu gibi olur. Kusmak ise haram maldır. Bazen tuvalet, kadınlara delâlet eder. Eğer tuvalet geniş temiz ve kokusuz ise, onun hanımı iyi geçimlidir.

  Kokusunun azlığı ise, hanımının iyi olarak methedilmesidir. Tuvalet, dar ve pislikle dolu olup sahibi orada oturacak yer bulamıyorsa, hanımının kendisinden nefret etmesine delâlet eder. Eğer tuvalet pis kokuyorsa, hanımının yaramaz sözlü ve gönül incitici olmasına ve öylece şöhret bulmasına delâlet eder.

  Rüyada Tuvaletin Derin Olması

  Tuvaletin kuyusunun derin olması, hanımının kocasının işlerini görmesine delâlet eder. Rüyada tuvaletin kuyusuna baktığını ve orada kan bulunduğunu gören kimse, hayız olduğu halde hanımına yaklaşır. Tuvalet kuyusunun kanla dolduğunu görse, o kimsenin hanımının tedbirli oluşuna ve israf korkusundan dolayı kocasını çokça para sarf etmesinden meneder. Bir kimse rüyada elinde bir ağaç parçası bulunduğunu ve onunla tuvaletin kuyusunu karıştırdığını görse, o kimsenin evinde boşanmış bir kadın bulunmasına delâlet eder. Taşma korkusu olmadığı halde tuvalet kuyusunun dolduğunu gören kimsenin hanımı hamiledir. Rüyada tuvalet içine bırakıldığını gören kimse hakkında, hile yapılır.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap