Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada tesbih görmek ne anlama gelir

  1 ziyaretçi

  rüyada tesbih görmek ne anlama gelir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Tesbih Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Tesbih Görmenin Anlamı ve Tabiri

  Rüyada Tesbih Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Tesbih Görmenin Anlamı ve Tabiri

  Rüyada tesbih, son derece çeşitli anlamlara sahiptir ve farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada tesbih görmek, güzel ve mutluluk verici haberler alınacağına işaret eder. Öyle ki, rüya sahibi Allah katında makbuldür. Dini bütün bir kadın manasını da taşır. Rüyada tesbih satın almak ise, çeşitli sorunlar ve sıkıntılar olarak tabir edilir. Öte yandan, rüyada tesbih çekmek de kişinin çevresinde hep kendisi için hayırlı kimseler olduğu şeklinde kabul görür.

  RÜYADA TESBİH GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

  Rüyada tesbih görmek güzel ve mutluluk verici gelişmelerin ve rüya sahibi için hayırlı olacak olayların yaşanmasına delalet eder. Rüyasında tesbih gören kişi Allah katında makbuldür, bir başka tabire göre rüyada görülen tesbih dini bütün bir kadın olarak yorumlanır. Helal kazanç ve güzel haber manalarına yorulur.

  RÜYADA TESBİH ÇEKMEK

  Rüyada tesbih çektiğini gören kişinin çevresinde hep kendisi için hayırlı kimseler vardır. Bir kimse rüyasında Allah'ın adını zikrederek tesbih çekiyorsa tüm hastalıklarına şifa bulacak, borcundan ve sıkıntısından kurtulacak, tehlikelerden ve kötülüklerden uzak olacak demektir.

  RÜYADA TESBİH YAPMAK

  Rüyada tesbih yapmak, kişinin kazancını alın teri ile kazandığına işaret ederken aynı zamanda güzel ahlaklı, hayırlı ve dini bütün bir kadına işaret eder. Bu kişinin tüm dostları da hayırlıdır. Bir başka yoruma göre rüyada tesbih çeken kişinin Allah katında hayırlı bir kimse olduğu yorumu yapılır.

  RÜYADA SİYAH TESBİH GÖRMEK

  Rüyada siyah tesbih görmek, kişinin uzun soluklu iş hayatında sahip olacağına, ailesine yeteri kadar zaman ayırmayacağına delalet eder. Rüyada siyah tesbih görmek, rüya sahibinin eğitim hayatında kazanılacak olan başarı manasını taşır.

  RÜYADA BEYAZ TESBİH GÖRMEK

  Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada beyaz tesbih görmek, uzun ve yorucu iş hayatı yüzünden yorgun düşeceğine delalet eder. Rüyada beyaz tesbih görmek, kazanılacak olan mal, mülk ve para özelliklerini taşımaktadır.

  RÜYADA TESPİH ALDIĞINI GÖRMEK

  Tespih satın aldığını gören kimse için yorumcular sıkıntısı var derler. Bu sıkıntı yakın zaman içinde geçecektir. Sabretmek gereklidir. Lakin belirtildiği üzre sabrın sonu selametle gelecektir.

  RÜYADA NAMAZ TESBİHİ GÖRMEK

  Rüyada namaz tesbihi görmek dinde güzelliğe ve ferahlığa, helal olan rızka ve nimete, berekete, bolluğa, kazanca ve zenginliğe işaret eder.

  RÜYADA TESBİH DİZMEK

  Rüyada ipe plastik ya da taş fark etmeksizin boncuk dizmek suretiyle tesbih yapmak çok hayırlıdır. Şansın ve bahtın açık olduğunu, rüya sahibinin karşısına pek çok iyi fırsat çıkacağına delalet eder.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Rüyada Tesbih Görmek Ne Demek? Tesbih Çekmek, Siyah Tespih Almak Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Tesbih Görmek Ne Demek? Tesbih Çekmek, Siyah Tespih Almak Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Gündelik yaşamda çok sık kullanılan tesbih, aynı zamanda yine çok sık rüyalara girmektedir. Böyle zamanlarda birçok kişi rüyasında tesbih gördüğü zaman bunun manasını öğrenmeye çalışıyor. Peki, rüyada tesbih görmek ne demek? Tesbih çekmek, siyah tespih almak ne anlama gelir? İşte yorumlar.

  Daha çok olumlu şekilde ele alınan rüyada tesbih görmek, ayrıca tesbih nasıl ve ne şekilde görülmüş olduğuna göre farklı yorumlar üzerinden ele alınır. Müjdeli haberler ile helal kazanç üzerinden daha çok yorulan rüyada tesbih görmek, tesbih çekmek ya da satın almak ve daha birçok farklı durum üzerinden ele alınır.

  Rüyada Tesbih Görmek

  Rüyada tesbih görmek helal kazanç ile beraber rüya sahibinin güzel haberler alacağı üzerine yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin haklı bir kazanç ile beraber yüksek mal ve mülke sahip olacağı üzerine yorulur. Bekar kişiler için yakın zamanda hayırlı bir kısmet üzerinde evliliğe doğru gidecek bir beraberlik anlamına gelmektedir. Kişinin zorlandığı işlerin daha kolay haline geleceğine ve mutluluğu ifade etmektedir.

  Rüyada Tesbih Çekmek

  Rüyada tesbih çekmek hayırlı şekilde yorumlanan rüyalar arasındadır. Çünkü daha çok namazdan sonra tesbih çekildiği için, kişinin hayatındaki olumlu yorumları anlatır. Rüya sahibinin sağlıklı bir yaşam süreceği ve maddi imkanlarının artacağına delalet eder. Aynı zamanda dürüst ve imanlı bir insan olacağına rivayet edilmektedir.

  Rüyada Siyah Tespih Almak

  Rüyada siyah tesbih almak rüya sahibinin uzun soluklu bir iş dünyasına giriş yapacağına yorulur. Yoğun iş temposu nedeniyle ailesine çok fazla zaman ayıramayacağına delalet eder. Ayrıca rüyasında siyah tesbih gören kişilerin eğitim hayatının başarılı bir şekilde devam edeceği ve sonlanacağına işaret etmektedir.

  Rüyada Kehribar Tesbih Görmek

  Rüyada kehribar tesbih görmek rüya yorumcularına göre kişinin helal kazanç üzerinden iyi bir mal ve mülk elde edeceğine yorulur. Ayrıca rüyasında kehribar tesbih gören kişilerin ailesi ile arasındaki durumlar daima iyi olacağına rivayet edilir. Eğer yaşanan herhangi bir sıkıntı ve tartışma var ise, bu tartışmaların kısa süre içerisinde son bulacağına delalet eder.

  Rüyada Tesbih Yaptığını Görmek

  Rüyada tesbih yaptığını görmek rüya sahibinin kazancının alın teri ile elde ettiğine rivayet eder. Aynı zamanda kişinin ahlaklı ve iyi huylu olduğuna, haklı kazanç üzerinden hayatın sonuna kadar maddi açıdan zorluk çekmeyeceğine işaret eder.

  Rüyada Tesbih Dizdiğini Görmek

  Rüyada tesbih dizdiğini görmek güzel bir maddi kazanç anlamına gelmektedir. Hanesine bereket ve bolluk geleceğine, maddi açıdan zorluk çekmeyeceğine delalet eder. Ancak tesbihin koptuğunu görmek şerdir ve ayrılığa işaret eder. Her kim rüyasına tesbih kopardığını görürse eşinden ayrılma durumuna geleceğine yorulmaktadır.

  Rüyada Yeşil Tespih Görmek

  Rüyada yeşil tespih görmek rüya sahibinin gündelik yaşamında bazı kolaylıklar ile karşılaşacağına yorulur. Ayrıca iş hayatında karşına çıkacak önemli fırsatları anlatmaktadır. Farklı rüya alimlerine göre ise aile arasında bazı çatışmalara ve kavgalara işaret eder. Bu kavgaların ufak tefek olacağına ve kısa süre içerisinde son bulacağı üzerine rivayet edilir.

  Rüyada 33'lük Tesbih Görmek

  Rüyada 33'lük tesbih görmek rüya sahibinin elde edeceği iş başarısı üzerinden, pek çok kişinin bunda gözü olduğuna işaret eder. Hatta bu durumun yakın çevresinin dahi dikkatini çekeceği üzerine yorumlanmaktadır. Ayrıca uzun bir uğraştan sonra yapılacak ortaklık ile beraber iyi bir kazanç elde edileceğine yorulur. Bu kazanç üzerinden rüya sahibinin hem kendisi hem de ailesinin maddi açıdan garanti altına alacağına işaret eder.

  Rüyada Kahverengi Tesbih Görmek

  Rüyada kahverengi tesbih görmek rüya sahibinin uzun soluklu bir iş elde edeceği üzerine yorulur. Uzun bir zamandan sonra kişinin yeniden rahata ve huzura kavuşacağına delalet eder. Ayrıca vatana ve millete hayırlı evlat yetiştireceği üzerine delalet etmektedir. Çocukları ile gurur duyacağına ve onların başarılarına şahidi geleceğine işarettir.

  BİR BAŞKA YORUM

  Rüyada tesbih görmek, kötü giden işlerinizin iyiye gideceğine, kısmetlerinizin çoğalacağına yorumlanır. Tesbih almak, bulmak ve tesbih çekmek sıkıntılardan kurtulmaya, tesbihin kop­ması, kaybolması, tesbihi satmak ve vermek, iyi değildir. Rüyasında dizilmiş taneler halinde (tesbih taneleri) görmek, çekilen teşbihlerden bir teşbih görmesi hayırla ve iyiye yorulan hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüyasında tesbihinin ipinin kopması ve tanelerin dağıl­masını görmek, üzüntü ve sıkıntıya işaretle tabir olunur. Bir kimsenin rüyada tesbih görmesi, her yönüyle hayırlı bir rüyadır. Bilindiği üzere teşbih, Cenab-ı Allah'ı tesbih etmek demektir ki, “sübhanallah” diyerek Rabbimizi nok­san sıfatlardan uzak tutmak, kemal sıfatlarla vasıf olması anlamı taşır. Müminler Allah'ı her zaman teşbih ederler, Allah'ı tesbih etmeyen kafirler zümresidir. Bunun içindir ki, rüyada tesbih ettiğini (tesbih çektiğini) görmek, helal ka­zanç ve bereket elde etmeye nimetlere ermeye, şan ve şeref sahibi olmaya işarettir denilmiştir. Bu rüyayı bekar bir kişi görse, şerefli ve asaletli bir eşe kavuşur denilmiştir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Tesbih Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Tesbih Almak, Bulmak Ve Çekmek Tabiri

  Rüyada Tesbih Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Tesbih Almak, Bulmak Ve Çekmek Tabiri

  Rüyada tesbih görmek, genellikle müjdeli haber ve helal kazanç olarak yorumlanır. Bu rüya, rüya sahibinin kısa bir zaman içinde hayırlı bir kazanca mala ya da mülke sahip olacağı anlamına gelir.

  Rüyada Tesbih Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada tesbih görmek, rüya sahibinin müjdeli bir haber alarak çok sevineceğine delalet eder. Rüya sahibi, alnının teri ve emeği ile önemli bir kazanç elde eder. Rüya sahibi, sıkıntılı ve zor günleri daha da güçlenerek geride bırakır. Rüya sahibi, öneli bir kazanç sağlayarak yatırım yapmak isteyebilir.

  Rüyada Tesbih Almak

  Rüyada tesbih almak, rüya sahibinin uzun soluklu bir işte başarıya ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibi, iş hayatındaki başarısı ile çevresindeki kişilerin takdirini toplayabilir. Bu rüya, rüya sahibinin bir süre yoğun iş temposu nedeni ile ailesine çok fazla zaman ayıramayacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibi eğitim hayatını başarı ile tamamlar.

  Rüyada Tesbih Bulmak

  Rüyada tesbih bulmak, rüya sahibinin büyük bir başarı yakalayacağına işaret eder. Rüya sahibi, kısa bir zaman içinde müjdeli bir haber alabilir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin maneviyatını güçlendireceğine işaret eder.

  Rüyada Tesbih Kopması

  Rüyada tesbih kopması, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğinize ve maddi kayıplar yaşayacağınıza işaret eder. Bu rüya, çok iyi giden bir işinizin hiç ummadığınız bir anda bozulacağına delalet eder. Rüya sahibi, bir süre karamsarlık yaşasa ve kendisini yenilmiş hissetse de kısa bir süre içinde toparlar.

  Rüyada Tesbih Çekmek

  Rüyada tesbih çekmek, olumlu bir şekilde yorumlanan rüyalar arasında yer alır. Rüya sahibinin yaşadığı bir sağlık sorunu varsa hastalıklarından kurtulur ve maddi imkanları çoğalır. Bu rüya, rüya sahibinin dürüst ve imanlı biri olduğuna işaret eder.

  Rüyada Tesbih Çekmek Nedir?

  Rüyada tesbih çekmek, rüya sahibinin dürüst ve imanlı bir şekilde yaşadığına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin emeğinin karşılığını alacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatından bolluk ve bereket eksik olmaz.

  Rüyada Tesbih Çalmak

  Rüyada tesbih çalmak, rüya sahibinin maneviyatında bir eksiklik olduğuna işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin doğru yoldan saparak yanlış işlerle uğraşacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin çevresinde yalancı ve hileci bir kişiye sahip olduğuna işaret eder.

  Rüyada Tesbih Çeken Birini Görmek

  Rüyada tesbih çeken birini görmek, rüya sahibinin maneviyatını güçlendirmek istediğine, dinin tüm gereklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirerek ihtiyaç sahiplerine sadaka verdiğine işaret eder. Rüya sahibi, yaşadığı sağlık sorunlarından kurtulur.

  Rüyada Tesbih Dizmek

  Rüyada tesbih dizmek, rüya sahibinin emek vererek helal kazanç elde ettiğine işaret eder. Rüya sahibi, iyi huylu ve çok ahlaklı bir kişiliğe sahiptir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin maddi açıdan zorluk çekmeyeceğine işaret eder.

  Rüyada Tesbih Dağılması

  Rüyada tesbih dağılması, rüya sahibinin işlerinin bir anda bozulacağına ve maddi kayıplar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi, sıkıntılı ve zor günler geçirebilir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin önemli sağlık sorunları yaşayacağına işaret eder.

  Rüyada Tesbih Dağıtmak

  Rüyada tesbih dağıtmak, rüya sahibinin çok önemli hayır işlerine imza atacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin ihtiyaç sahiplerine yardım ettiğini ve bu iyiliklerinin karşılığını bulacağına delalet eder.

  Rüyada Tesbihi Eline Almak

  Rüyada tesbihi eline almak, rüya sahibinin sağlıklı bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüya sahibi namazdan sonra tesbih çekiyorsa, dürüst ve imanlı biri olduğuna işaret eder.

  Rüyada Tesbih Ettiğini Görmek

  Rüyada tesbih ettiğini görmek, rüya sahibinin hayalindeki bazı projeleri hayata geçirmek için harekete geçeceğine delalet eder.

  Rüyada Tesbihi Elinden Düşürmek

  Rüyada tesbihi elinden düşürmek, rüya sahibinin planladığı bir işin istediği gibi gitmeyeceğine işaret eder.

  Rüyada Tesbih Fırlatmak

  Rüyada tesbih fırlatmak, rüya sahibinin biri ile önemli bir anlaşmazlık yaşayacağına ve tartışma içine gireceğine işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin çevresindekilerin kendisi hakkında dedikodu yaptığını duyacağına işaret eder. Rüya sahibi, bir konuda haklılığını savunmak zorunda kalabilir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap