Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada televizyon görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada televizyon görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Televizyon Görmek Ne Demek? Televizyon İzlemek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Televizyon Görmek Ne Demek? Televizyon İzlemek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Gelişen teknolojinin bununla birlikte değişen dünyanın getirdikleri rüyalarda da farklılıklara sebep olmaktadır. Özellikle teknoloji ile iç içe olmak rüyalarımızın da farklılaşmasına neden olur. Bu sebeple rüyalarda sık sık telefon, tablet bilgisayar gibi birçok elektronik eşya da bulunmaktadır. Telefon, tablet ve televizyon görmek de birçok kişinin sık sık rüyasında gördüğü durumlar arasında yer alır. Rüyada televizyon görmek ile ilgili detayları derledik.

  Elektronik cihazlar arasında bulunan televizyon hemen hemen herkesin evinde bulunan bir elektronik cihazdır. İnsanlık tarihi kadar eski olan rüya görme durumları son yıllarda teknolojik aletlerin hızlı bir şekilde hayatımıza girmesiyle rüyalarda da kendine yer bulur. Bu sebeple birçok insan rüyasında sık sık televizyon, tablet, telefon, bilgisayar gibi teknolojik aletleri de görebilmektedir. Bu tür teknolojik cihazları rüyalarında gören kişiler genel olarak bu rüyaların tabirini oldukça fazla merak ederler ve bu rüyalarını tabir ettirmek için araştırmaya girişirler.

  Rüyada Televizyon Görmek

  Rüyada televizyon görmek kişinin dünya işleriyle alakadar olduğuna işaret eder. Bu kişinin aklı çok fazla meşgul olan sanal dünya ile ilgili olan bir kişidir. Gerçek dünya ile iletişim çok az olan kişiler genelde rüyalarında televizyon görmektedir. Rüya sahibi çevresinde sanal alemde gördüğü kişilerin hayatları ile içli dışlı olmaktan çevresiyle tamamen bağlantıyı koparmaktadır. Böylece hayallerdeki dünyada yaşamaya başlar. Televizyonda internette sanal dünyada gördüğü hayatlardan yaşamak isteyen rüya sahibi televizyonlarda gördüğü lüks ve zengin hayata sahip olma hayalleri kurar. Genel olarak kısa yoldan zengin olmak rahat ve lüks bir hayat yaşamak isteyen rüya sahibi özenti bir hayat için hayaller kurar. Bu sebeple rüyada televizyon görmek çok olumlu rüyalar arasında sayılmaz.

  Rüyada Televizyon İzlemek

  Rüya sahibinin rüyasında televizyon izlediğini görmesi büyük hayallerinin ve hedeflerinin olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi gözü yükseklerde olan bir kişidir. Bu sebeple rüya sahibi azla yetinmesini bilmeyen hep daha fazlasını isteyen bir kişidir.

  Rüyada Televizyon Çalınması Görmenin Anlamı

  Rüya sahibinin rüyasında televizyonun çalındığını görmesi, büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi için bu rüya çok büyük beklentiler içerisinde olduğu ve büyük umutlar bağladığı bir işin gerçekleşmemesi durumunun bulunduğunu ifade eder.

  Rüyada Televizyon Kumandası Görmek

  Rüya sahibinin rüyasında televizyon kumandası görmesi olumlu rüyalar arasında bulunur. Toplum içinde farklı görülen işleri rüya sahibinin cesaret ederek bu işlere girmesi bunun sonucunda tüm dikkatleri üzerine çekmesi anlamına gelmektedir.

  Rüyada Televizyon Sehpası Görmek

  Rüya sahibinin rüyasında televizyon sehpası görmesi hayatını düzenli olması şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi ev hayatında ve iş hayatında sorunsuz bir şekilde ilerleyeceği, istediği her şeyin istediği gibi gittiği şeklinde de yorumlarda bulunur.

  Günümüzde her evde bulunan televizyonlar milyonlarca insan tarafından kullanılır. Bu sebeple rüyada televizyon görmek, televizyon izlemek, televizyon kumandası görmek ve televizyon sehpası görmek gibi farklı rüyalar görmek oldukça doğaldır. Ve bu tür rüyalar farklı anlamlara sahip rüyalardır. Bu tarz rüyalar gören kişiler rüyalarını detaylı şekilde hatırlayarak yorumlanmasını sağlayabilir. Böylece en doğru şekilde yapılacak rüya yorumu kişilerin hayatlarına dair ipuçları vermektedir. Bu durum rüya sahibinin alacağı kararlarda da etkili olmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Televizyon Görmek, İzlemek Ne Anlama Gelir? - Diyadinnet

  Rüyada Televizyon Görmek, İzlemek Ne Anlama Gelir? - Diyadinnet

  Rüyada televizyon görmek iyi bir ilerleme kaydedeceğinize yorulur. Rüyada görülen her çeşit medya, iletişim ve haberleşme araçları bilgili olmaya yorumlanır. Televizyon bazen hazıra konmaya ve yüzeysel ve dünyevi ilgi ve alaka alanlarına da işarettir. Rüyada televizyon görmenin anlamı olup bitenlerden gereksiz hassas olmaya da işaret eder. Rüyada bir televizyon filminde rol almak; ünlü biriyle tanışacağınıza ve gelecekte ona çok şey borçlu olacağınız anlamındadır.

  Rüyada Bozuk Televizyon Görmek

  Maddi imkânlarının ve durumunun düzeleceğine, çok daha iyi olacağına delalettir. Bozuk televizyon görmek yaşadığı sıkıntıların hiç sorun olmadan bitmesidir. Çevresinden maddi yönden hayır göreceğine, durumunuzun iyiye gideceğine, geçimde rahatlığa işaret eder.

  Rüyada Televizyon Bozulması; tabircilere göre televizyonun bozulması, yaşanacak sorunları belirtir. Kendini mutsuz hissetmenin belirtisi olarak görülür. Rüyada televizyonun bozulması beklenmedik bir durumla karşılaşacağınıza da yorulur. Saygınlığınızı korumanız için dikkat etmeniz gerektiğine delalettir.

  Rüyada Televizyon Bozmak; Katılacağınız bir eğlence programında sıkıntı yaşayacağınıza veya sıkılacağınıza delalet eder. Kimi tabircilere göre rüyada televizyon bozduğunu görmek dikkatsizliğiniz yüzünden birtakım bağlantılarınızı bozacağınıza yorulur. Bu nedenle karar vermeden önce dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

  Rüyada Televizyon Camı Kırılması; Size yakın bir kimsenin musibet göreceğine alamet eder. Rüyanızda herhangi bir şeyin kırılması üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Rüyada televizyon camı kırılması kişinin çok sevdiği kimselerden ayrı kalacağına, bundan dolayı üzüntü duyacağına yorumlanır.

  Rüyada Televizyon Yanması; Bir televizyonun yandığını ve siyah dumanlar çıkararak ateş aldığını görmek; sıkıntılı iyi olmayan bir olayla karşılaşacağınızı gösterir. Bazı rüya sözlüğü tabircilerine göre rüyada televizyon yanması arkadaşlarınızla aranızda önemsiz bazı sorunlar yaşayacağınıza rivayet edilir.

  Rüyada Televizyonun Patlaması; İnsanların yaralanması veya ölmesine neden olan televizyon patlamasını görmek; buhranlı bir durumdan en küçük bir zarar dahi görmeden kurtulacağınız demektir. Rüyada çalışan televizyonda patlama meydana geldiğini görmek; büyük bir menfaat elde edeceğinize işarettir.

  Rüyada Renkli Televizyon Görmek; rüya sahibinin iyi niyetine işaret eder. Rüyada renkli televizyon görmek, rüya sahibinin varlıklı kimseden kazanç yapacağına ve istediklerini elde edeceğine, huzurlu bir şekilde yaşamını sürdüreceğine delalet eder. Rüyada renkli televizyon görmeniz eskiye olan özleminize delildir.

  Rüyada Televizyona Çıkmak; Rüyasında televizyona çıktığını gören kimsenin insanlar arasında saygı duyulan kişi olacağı, iş hayatında şan ve şöhretinin artacağı rivayet edilir. Rüyasında televizyon gören kimseler iyi niyetli olduğundan insanlar tarafından sevilip sayılırlar ve iş hayatında da başarılı olacağı anlamına gelmektedir.

  Rüyada LCD Televizyon Görmek

  Bir kimsenin rüyasında LCD televizyon görmesi uzaklarda yaşayan dostlardan haber alacağına, bu haber sayesinde kazançlı çıkacağı işe girişeceğine anlamına gelir. Bazı tabircilere göre kişinin rüyasında LCD televizyon görmesi maddî güç elde edeceğine, ayrıca üstün gücünüzle büyük bir iş yapacağınıza tabir edilir.

  Rüyada Televizyon Taşımak; Bir kimsenin sırtında televizyon taşıdığını görmek; izzet, makam ve büyüklük elde edeceğiniz anlamındadır. Bazı tabircilere göre rüyada televizyon taşımak ailenin huzuruna etki edecek gelişmedir. Hayatî önem taşıyan bir karar alacağınıza, bu kararla sevinçli bir durum yaşayacağınıza delildir.

  Rüyada Plazma Televizyon Görmek; İş hayatının yolunda gitmesine ve insanın önüne çıkacak engellerin çabuk bitmesine işaret eder. Plazma televizyon gören insan, yaptığı islerde atağa geçer ve halk arasında saygın bir kime olur. Rüyada plazma TV görmenin tabiri maddî çıkar elde etmeye işarettir.

  Rüyada Televizyon Hediye Almak; Bir kişi rüyasında birinden hediye olarak televizyon aldığını görürse, o kişi ile ya da tanımadığı biri ile kazançlı çıkacağı ticaret yapacağına yorumlanır. Rüyada televizyon hediye almak, geçim konusunda rahatlığın, helal kazancın ve huzurlu günlerin habercisidir.

  Rüyada Televizyon Satın Almak; Rüya sahibinin rüyasında televizyon satın aldığını görmesi etkili bir iş hayatının ardından kazanca kavuşacağına rivayet edilir. Rüyada televizyon aldığını görmek bereketli işlere gireceğine, huzurlu hayat süreceğine yorumlanır. Rüyada televizyon almak, kişinin sorunlarının sona ereceği anlamına da yorulur.

  Rüyada Televizyon İzlemek

  Rüya sahibinin televizyonda film, dizi izlemesi büyük sürpriz yaşayacağı ve hayatının bir anda değişeceği şeklinde yorumlanır. Bazen rüyada televizyon izlemek yolculuğa çıkacağınıza işaret saymakla birlikte rüya sahibinin dostluklarını ve arkadaşlıklarını ihmal ettiğine yorumlanır.

  Rüyada Ailece TV İzlediğini Görmek; kişinin hedeflerine ve ideallerine işaret etmektedir. Rüyada televizyonda film izlediğini görenin önemli amaçlarının olduğuna, her zaman daha ileriye gitmek istediğine tabir edilir. Rüyada televizyon izlediğini görmek işlerin yolunda gitmesi ve sevinçli bir habere de işaret eder.

  Rüyada Küçük Televizyon Gördüyseniz; bereket ve zenginlik sahibi olacağına yorulur. Kazanç elde edeceği bir çalışmaya başlanacağına yorulur. Rüyada küçük televizyon görmek uzaktaki bir akrabadan sevinçli bir haber alacağınıza alamettir. Hoşlandığınız şeylerle karşılaşacağınıza, küçüklüğüne göre mal elde edeceğinize yorumlanır.

  Rüyada Televizyon Seyretmek; rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içinde maddi yönden rahatlayacağı ve berekete erişmek demektir. Rüyasında televizyon seyrettiğini gören kimse için yeni kazanç kapıları açılır. İsteklerin gerçekleşmesine, işe, helal mala, sanata işarettir. Ailenin huzuruna, çocukların sevincine ve dünya güzelliklerine işaret eder.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada televizyon görmek ne anlama gelir? Rüyada eve televizyon almak ve izlemek...

  Rüyada televizyon görmek ne anlama gelir? Rüyada eve televizyon almak ve izlemek...

  Televizyon, günümüzde hemen hemen her aile sıklıkla kullanılan elektronik cihazlardan birisidir. Gün içerisinde izlenilen programlar kişilerde farklı rüyalar görmesine sebep olabilmektedir. Bu nedenle teknolojik aletlerin ne şekilde görüldüğü rüyanın yorumlanabilmesi için son derece önemlidir. Bu nedenle rüyada görülen televizyon sık sık araştırma konusu haline gelmiştir.

   Rüyada Televizyon Görmek

   Rüyada televizyon görmek, rüyayı gören kişinin dünyevi konularda ilerleme kaydedeceğine yorumlanmaktadır. Bazı yorumcular ise rüya sahibinin hazıra konacağına, teknolojik aletler konusunda bilgi sahibi olacağına yorumlamaktadır. Aynı zamanda rüya sahibinin hassas bir döneme gireceğine, pek çok konuda alıngan davranacağına işaret etmektedir.

   Rüyada Televizyon İzlemek

   Rüyada televizyon izlemek, rüyayı gören kişinin kısa bir süre içerisinde maddi açıdan rahatlayacağına, berekete erişeceğine delalettir. Bu rüyayı gören kişinin iş yaşamında yeni kapılar açılacağı da yapılan yorumlar içerisindedir. Rüya sahibinin istediği şeylerin kısa sürede gerçekleşeceğine, sanata, helal paraya ve işe işarettir.

   Rüyada Televizyon Kırılması

   Rüyada televizyon kırılması, rüyayı gören kişinin sevdiği kişiler ile birlikte keyifli zaman geçireceğine işarettir.

   Rüyada Televizyon Taşımak

   Rüyada televizyon taşımak, rüya sahibinin hayati kararlar alacağı ve almış olduğu bu kararlar neticesinde sevineceğine delalettir. Başka bir kimsenin sırtında televizyon taşıdığını görmek ise, makam, izzet, büyüklük elde edilmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Bu gelişmeler sonucunda ailenin huzurunun artacağı belirtilir.

   Rüyada Televizyon Açmak

   Rüyada televizyon açmak, rüyayı gören kişinin normalden daha fazla iş yapacağına, vermiş olduğu tüm emeklerinin karşılığını alacağına yorumlanmaktadır. Maddi açıdan kişinin rahatlayacağına ve çevresine yapacağı sürprizler ile hayatının renkleneceğine işaret eder.

   Rüyada Televizyon Ayarlamak

   Rüyada televizyon ayarlamak, rüya sahibinin elinde olan tüm imkanları verimli bir şekilde kullanacağına işaret eder. Yine rüya sahibinin iş yaşamında yüksek bir mevkiye geleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

   Rüyada Televizyon Atmak

   Rüyada televizyon atmak, rüyayı gören kişinin dünyevi işlerden vazgeçip, daha dini konulara yöneleceğine, tövbeler edip kendisini arındıracağına işaret eder. Bu nedenle kırmış olduğu kişilerin gönlünü almaya çalışacağına, sorunlarını kısa sürede halledeceğine yorumlanır.

   ​​​​​​Rüyada Televizyon Bozulması

   ​​​​​​Rüyada televizyon bozulması, rüya sahibinin bazı sorunlar yaşayacağına ve bu sebeple kendisini mutsuz hissedeceğine yorumlanmaktadır. Yine bu rüya beklenmedik bazı olayların yaşanabileceğinin habercisi olarak yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları ise, bu rüyayı gören kişilerin sağlıklarına dikkat etmesi gerektiğini vurgulamaktadır.

   ​​​​​​Rüyada Televizyon Camı Kırılması

   ​​​​​​Rüyada televizyon camı kırılması, rüyayı gören kişinin sevdiği kimselerden ayrı düşeceğine ve bu nedenle mutsuz olunacağına işaret eder. Rüyalarda görüle cam kırılmaları genellikle üzüntünün habercisidir.

   ​​​​​​Rüyada Televizyon Devrilmesi

   Rüyada televizyon devrilmesi, rüya sahibinin iş yaşamında bulunan rakiplerine fark atarak onları geçeceğine, güzel ve kutsal duygular içerisinde olacağına işaret eder.

   ​​​​​​Rüyada Televizyon Düşmesi

   Rüyada televizyon düşmesi, rüya sahibinin eşyalarını yenileyeceğine, mutlu bir ev ortamı oluşacağına, görgülü ve bilgili olan kişiler ile arkadaşlıklar kuracağına yorumlanmaktadır.

   ​​​​​​Rüyada Televizyon Değiştirmek

   ​​​​​​Rüyada televizyon değiştirmek, rüya sahibinin arkasından iş çeviren kişileri fark ederek önlem alacağına, arzularının, hayallerinin ve iş yaşamında sunacağı projelerin onaylanacağına işaret eder. Beklenmedik bir anda işlerinin düzeleceğine, kısa sürede mutluluğa ulaşacağına, aile ortamında huzurun oluşacağına, her türlü zevkin ve eğlencenin yaşanacağına işaret etmektedir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap