Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada telefonun kırıldığını görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada telefonun kırıldığını görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada telefon görmek ne demektir? Rüyada cep telefonu görmek ne anlama gelir?

  Rüyada telefon görmek ne demektir? Rüyada cep telefonu görmek ne anlama gelir?

  Rüya tabircileri tarafından güzel bir haber olarak yorumlanan rüyada telefon görmek, büyük oranda olumlu şekilde yorumlanmıştır. Aynı şekilde rüyada cep telefonu görmek de yine güzel şeylere işaret eder. Bu rüyanın tabiri, rüyada görülen telefonun durumuna göre mesela eski veya yeni telefon görülmesi durumunda değişir. Bunun dışında telefonla konuştuğunuzu görmek, telefonun kırıldığını ya da telefonun parçalandığını görmek, başka birinin telefonla konuştuğunu görmek gibi değişik şekillerde görülebilir. Bu durumda bu rüya ne anlama gelir, neye işaret eder, nasıl tabir edilir? İşte rüyada telefon görmek ile ilgili rüyaların tabirleri...

  Amazon_Teknoloji_Telefon

  RÜYADA TELEFON GÖRMEK NE DEMEKTİR?

  Rüyada telefon görmek güzel olan şeylere işarettir. Sevindirici ve ümit verici sözler duymaya, işte terfi etmeye ve rüya sahibinin malının birine kalacağına işaret eder. Rüyada telefon gören kişinin arkasından onun için sürekli dua eden, onu her işinde destekleyen ve hiçbir zaman yalnız bırakmayan birine delalet eder. Telefonla konuştuğunu gören rüya sahibi sonunda duymak istediği sözleri duyacak demektir. Telefonun çalması hemen sonuca kavuşturulacak bir görüşme ya da iş anlamına gelir. Rüyada telefon görmek bazı durumlarda darlığa ve yokluğu da işaret edebilir, bolluğa, zenginliğe ve dünya malına da işaret edebilir.

  Rüyada telefonla konuştuğunu görmek, uzaktan beklediği bir haberi alacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: rüyada telefon görmek veya telefon ile konuşmak, haber almaya ve borçlanmaya işarettir. Rüyada telefon görmek; çok güzel bir habere, miras veya yüksek bir makama erişmeye işarettir.

  RÜYADA CEP TELEFONU GÖRMEK

  Rüyada cep telefonu görmek kişiye huzur verecek, uzun zamandır unuttuğu duyguları yaşatacak, tüm sıkıntılarını ve dertlerini unutturacak olaylar yaşaması, yeniden hayat bulması ve eski neşesine kavuşması şeklinde tabir edilir.

  Rüyada cep telefonu gören kişi kendisi için çok uğurlu olacak ve arkası gelecek olan bir gelişme yaşayacağı anlamına gelir. Bazı rüya tabirleri telefon için ses yorumunu yapar. Kişi için aniden duyacağı bir söz olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibinin işiteceği söz ferahlık verecek, güzel ve hayırlı bir sözdür.

  Rüyada cep telefon görmek, hasret çekilen ve sevilen bir kişiyi aramak, onunla yeniden görüşmek ve eski dostlukları canlandırmak demektir. Kişinin iletişiminin güçleneceğini, kendisini çevresine karşı daha doğru şekilde ifade edeceğini ve daha önce oluşan önyargıları yok edecek girişimlerde bulunacağını, kırgınlık veya küskünlük içeren durumların bir an önce çözüme kavuşması için harekete geçeceğini bildirir. Özel yaşamı ile ilgili süre gelen bir sıkıntıyı çözen rüya sahibinin eşiyle ikinci bir balayı yaşayacağını ve romantizm dolu günler geçireceğini, özelikle çocuk sahibi olmak isteyenler için elverişli bir dönem olduğunu alamet eder. Neşe ve keyif ortamında geçen bir işe sahip olan kişinin kendisini her konuda tatmin edeceği bu dönemde şans da kişiden yana olacaktır.

  Amazon_Teknoloji_Telefon

  RÜYADA TELEFONUN KIRILDIĞINI GÖRMEK

  Rüyada telefon kırılması görmek, oldukça üzüleceğiniz bir haber almanıza işarettir. Bazı rüya tabircilerine göre ise, akrabalar arasında anlaşmazlık çıkmasına, sevdiğiniz birisi ile yollarınızı ayırmaya, çevrenize karşı duyarsız davranacağınıza da yorulabilmektedir. Rüyada görülen telefon haber almadır; bu nedenle telefonun kırıldığını gören kimse ya uzun süredir beklediği haberi alamaz veya umduğuna kavuşamaz.

  Rüyada kırık telefon görmek, bazı problemlerini kafasına çok taktığı için kendisini gergin hisseden rüya sahibinin, etrafındaki kimselere karşı fazla toleranslı davranamayacağına, en küçük sorunda parlayacağına ve zaman zaman sevdiği insanları istemeden kıracağına alamettir. Kişinin sorunlarını paylaşmaktan kaçındığını, çözüm bulabileceği halde insanlarla iyi iletişim kuramamaktan ötürü ağız dalaşına gireceğini, gereksiz tartışmaların içinde bulunmak yüzünden moralinin bozulacağını ifade eder. Gençler için anne ve babalarıyla aralarındaki kuşak çatışmasının şiddetleneceğine, sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına tabir edilir. Evliler için kırıcı konuşmalar, küskünlükler ve ev içinde soğuk davranışların ortaya çıkacağını bildirir.

  RÜYADA YENİ TELEFON GÖRMEK

  Rüyada yeni telefon görmek, anlaşma ya da sözleşme imzalamak, tanıdık vasıtası ile işe girmek, iş ortaklığı kurmak manasına gelir. Faydalı işler yapılacağına dikkat çeken rüya, kişinin ikna kabiliyetini kullanarak kendisine sıkıntı, zorluk çıkaran biriyle anlaşmaya varacağını, hatta bu kimseyle arkadaşlık ilişkisi kurarak ilerleyen zamanlarda desteğini alacağını bildirir. Var olan sorunların hepsinden güçlü bir iletişimle kurtulmayı müjdeleyen rüya, kendine güvenin tazeleneceği, ayakta daha dik, korkusuz şekilde durulacağını tabir eder. Rüya sahibinin etrafındaki kişilere veya iş arkadaşlarına karşı daha yumuşak bir tavır içinde olacağını, sergileyeceği pozitif tutum nedeniyle insanların saygısını kazanacağını bildirir. Yakın zaman için yapılan tüm planların hızlı bir şekilde ilerleyeceğini, talihin de yardımı ile sorunsuz şekilde tüm isteklere kavuşulacağını tabir eder.

  Amazon_Teknoloji_Telefon

  RÜYADA ESKİ TELEFON GÖRMEK

  Rüyada eski telefon görmek, genellikle size bir şekilde yarar sağlayacak biriyle karşılaşacağınız bir işaret olarak yorumlanır. Temasa geçtiğiniz kişi, üzerinde çalıştığınız bir iş veya proje için ihtiyaç duyduğunuz deneyim veya uzmanlığa sahiptir. Tavsiyeleriyle, hedefinizi daha hızlı, daha verimli ve daha iyi nihai sonuçlarla tamamlayabilmelisiniz. Rüyada eski telefon görmek, kadın rakiplerin size karşı bir plan yapacağı tahminini içeriyor.

  Rüyada eski telefon görmek, bir kadının rüyasında göründüğünde, genellikle romantik çalışmalarının diğer taraflarca sabote edilmesini tehlikeye attığını sembolize eder. Bu, toplantıyı engellemek veya yanlış bilgi vermek gibi doğrudan müdahale içerebilir. Veya dedikodu ve söylentiler gibi daha ihtiyatlı olabilir.

  RÜYADA BİRİNİN TELEFONLA KONUŞTUĞUNU GÖRMEK

  Rüyada birinin telefonla konuştuğunu görmek, zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği mülke, zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata, zorlanarak umduğu daha çok kazanca, yardım alarak ulaştığı kazanca tabir olunur.

  Farklı durumlarda rüyada birinin telefonla konuştuğunu görmek, hatalarının ardından özlediği ganimete, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu ferahlığa, uğraşarak hayalini kurduğu berekete, finansal külfeti bulunan insandan uzaklaşılacağına, sıkıntıyla hasret duyduğu onura, cefa çektikten sonra hak edilen haysiyete tabir olunur

  Başka bir deyişle bu rüya, zorluklara göğüs gererek düşlediği hünere, zahmetle birlikte beklediği berekete, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı servete, cefa çekerek özlediği mevkiye, yenilgiden sonra istediği beceriye, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu itibarlı mertebeye delalettir

  RÜYADA TELEFONUN PARÇALANDIĞINI GÖRMEK

  Rüyada telefonun parçalandığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında çok güzel gelişmelerin olacağına, yüzünü güldürecek haberler alacağına, sıkıntılarının ortadan kalkacağına, sorunlarının çözüme ulaşacağına, zor ve kötü günleri geride bırakacağına ve refah içinde yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin şansının açık olacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine alamet eder.

  TELEFON GÖRMEKLE İLGİLİ DEĞİŞİK RÜYALARIN TABİRLERİ

  Rüyada Cep Telefonu Kırmak

  Rüya sahibinin bile bile lades olması anlamına gelir. Rüyasında cep telefonu kırdığını gören kişinin zarar edeceğini bildiği halde yine de bir işe atılacağını işaret eder. Bu nedenle de kişi büyük bir maddi kayba ve zarara uğrar. Bazı rüya tabirlerine göre cep telefonu kırmak, rüya sahibinin çok sinirlendiği bir anda gerçekten bir şeyi bir hırsla yere çalmasına delalet eder.

  Rüyada Cep Telefonu Bulmak

  Rüyada cep telefonu bulduğunu gören kişi aile bireylerini, arkadaşlarını ve dostlarını uzun zamandır arayıp sormuyor ve ihmal ediyor demektir. Bu rüya, kişinin vefa duygusunu yeniden hatırlaması için bir işaret olarak kabul edilir.

  Rüyada Cep Telefonu İle Konuşmak

  Hem hayra hem de şerre delalet eder. Rüya sahibi bir iş başvurusundan olumsuz sonuç alacak ya da bir ayrılık yaşayacak diye tabir edilirken bir yandan da çok büyük ve hayırlı bir kısmet alacak diye tabir edilir.

  Rüyada Cep Telefonunun Parçalanması

  Rüyasında çeşitli nedenlerden dolayı cep telefonunun parçalandığını gören kişiye bazı kötü haberler verilir ve bunun üzerine rüya sahibi sıkıntılı bir dönem geçirir. Bu rüya bazen de küsmeye, arkadaşlarınızla aranızın bozulmasına veya size ihanet ettiğini öğrendiğiniz bir kimse ile aranızın bozulmasına da yorulabilmektedir.

  Rüyada Cep Telefonunu Değiştirmek

  Rüyada cep telefonunu değiştiren kimse yeni insanlar tanır veya yeni kişilerle arkadaşlıklar kurar. Bu rüya yakın zamanda iyi insanların bulunduğu bir mecliste oturacağınıza veya arkadaşlarınız vasıtası ile tanışacağınız bir kimse ile uzun süreli dost kalıp onunla güzel anıları paylaşacağınıza yorulmaktadır.

  Rüyada Telefonun Camının Kırıldığını Görmek

  Rüyasında telefonun camının kırıldığını gören veya bizzat kendisi kıran kişi, çevresi ile bağlantısını keser, akraba ziyaretlerini terk eder veya gurbete giderek ailesinden uzaklaşır. Bu rüya bazen de kuvvet sahibi bir adama, hayallerin gerçek olmasına, bereketli çalışmalara, meşakkatsiz mal ve para elde etmeye, yakın bir zamanda alınacak sevindirici bir habere, umduğunu yitirdiği noktada önüne çok güzel fırsatların çıkmasına delalettir.

  Rüyada Telefonunu Kırmak

  Rüyasında telefonunu kıran kimsenin son zamanlarda ruh halinin değişken olduğuna ve çevresindeki insanları inciterek üzülmelerine sebep olmasına işarettir. Yine bu rüya akraba ve aileden uzaklaşma, kendi kabuğuna çekilme, uzlete girme ve yalnızlaşma olarak yorulabilmektedir.

  Rüyada Telefon İle Konuştuğunu Görmek

  Rüyada cep telefonu ile konuşan kişi, birçok yerlerden güzel fırsatlar yakalar ve istediği başarılara erişir. Bazen de bu rüya sevilen bir insan olduğuna, güzel bir topluluk içinde bulunmaya ve insanlarla sohbet eden sevilen bir adama işarettir.

  Rüyada Telefonun Tuşlarını Görmek

  Rüyasında herhangi bir telefonun tuşlarını gören kimse, beklemediği nimetlere kavuşacağı bir adamdan yardım görür. Bu rüya duyulacak habere, özleme, aşk ilişkisine veya çocuğa da yorulmaktadır.

  Rüyada Yeni Telefon Kırmak

  Aldığı yeni telefonu kırdığını görmek sevilen birinden duyulan, hiç beklenmeyen sözlerden ötürü alınganlık yaparak o kimseye karşı mesafeli bir duruş sergilemek anlamına gelir. Küçük ama kişiyi üzen bir meselenin bugünlerde tüm gündemi kaplayacağını, gece gündüz bu durumu düşünen rüya sahibinin bir süre içine kapanarak kimseyle konuşmak istemeyeceğini, olumsuz hislerinden ötürü insanları kırmamak için dikkat edeceğini işaret eder.

  Amazon_Teknoloji_Telefon

  RÜYADA TELEFON ALMAK NE ANLAMA GELİR?


  Yazı kaynağı : www.mynet.com

  Rüyada Telefonun Kırılması

  Rüyada Telefonun Kırılması

  Günlük yaşantının en önemli cihazları arasında şüphesiz cep telefonları gelir. Öyle ki başına bir şey geldiğinde her insanı büyük korku sarar. Çünkü öneminin yanı sıra ayrıca maddi anlamda çok yüklü miktara sahip değerli cihazlardır. O yüzden telefonlar rüyaya girdiği zamanda bunun anlamı birçok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, rüyada telefonun kırılması nedir? Cep telefonunun kırıldığını görmek ne demek? İşte bu konu hakkında merak edilen yorumlar.

  Farklı şekillerde insanların rüyasına telefonlar girebiliyor. Özellikle gün içerisinde çok yoğun şekilde kullanıldığı için bu etki altında kalan insanlar rüyasında telefon görebilmektedir. Böyle durumlarda rüya uzmanlarının yorumları bu konuda gelecek üzerine bazı olası ihtimalleri yorumlamaktadır. Siz de gördüğünüz rüyaya göre yorumları okuyabilir ve bilgi elde edebilirsiniz.

  Rüyada Telefonun Kırılması

  Rüyada telefonun kırılması rüya sahibinin çok üzücü bir haber alacağı üzerine işaret eder. Özellikle akrabalar arasında anlaşmazlıklar ile beraber kişinin sevdiği insanla sürtüşmeler yaşayacağına yoludur. Başka rüya alimlerine göre ise rüya sahibinin çevresindeki insanlara karşı duyarsız olacağına işaret eder. Genelde telefon haber almak üzerine yorumlandığı için, rüyada telefonun kırılması gelecek olan haberin üzücü olması veya haber hiç gelmemesi şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Cep Telefonunun Kırıldığını Görmek

  Rüyada cep telefonunun kırıldığını görmek hem iyi hem de kötü şekilde ele alınır. Kötü anlamda rüya sahibinin yakın bir arkadaşının dilini tutamadığı için önemli bir sırrın ortaya çıkacağına işaret eder. Bu da rüya sahibini zorda bırakacağı ve istemediği bazı olaylar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. İyi anlamda ise rüya sahibini iyi günlerin beklediği ve olumlu gelişmelerin yaşanacağı üzerine delalet eder. Verilen mücadele ve çekilen zahmetlerin sonunda başarılı olacağını ve hem maddi hem de manevi anlamda önemli kazançlar elde edeceğine işarettir.

  Rüyada Telefonun Camının Kırıldığını Görmek

  Rüyada telefonun camının kırıldığını görmek rüya sahibinin çevresiyle ile bağlantısını bütün ile kopardığını anlatmaktadır. Aynı zamanda hayallerin gerçekleşeceğine, bazı projelerin hayata döneceğine ve önemli kazançlar elde edeceğine işaret eder. Müjdeli bir habere ve aynı zamanda kişinin iradesinin güçlü olduğuna dair rivayet edilmektedir. Maddi anlamda sıkıntılarının son bulacağına ve bu mutluluğu ailesi ile beraber yaşayacağı üzerine işaret eder.

  Rüyada Cep Telefonu Kırmak

  Rüyada cep telefonu kırmak rüya sahibinin son dönemlerde ruh halinin değişkenlik içerisine girdiğini anlatmaktadır. Özellikle etrafında sevdiği insanları üzerek onları incittiğine veya inciteceğini delalet eder. Aynı zamanda kendi kabuğuna çekilmeye, ailesinden ve yakın akrabasından uzaklaşmaya yorulmaktadır. Gittikçe yalnızlaşma ile beraber buna paralel olarak ciddi anlamda moralin bozulacağı üzerine yorulur. Bunu yapmaması gerektiği ve dikkat etmesi gerektiğine dair uyarıcı bir nitelik taşıyan rüyadır.

  Rüyada Cep Telefonu ile Konuştuğunu Görmek

  Rüyada cep telefonu ile konuştuğunu görmek rüya sahibinin çok önemli fırsatlar elde edeceğine yorulur. Bu fırsatları değerlendireceğine ve iş hayatında önemli yerlere geleceğine işaret eder. Böylece yüksek bir kazanç elde edeceğini ve mevki sahibi olacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca sevilen bir insan olduğuna ya da olacağına, toplumda saygı göreceğine işaret etmektedir.

  Rüyada Telefon Görmek

  Rüyada telefon görmek sıkıntı ve sorunları olan kişilerin yakın bir zamanda bu sorunlardan kurtulacağı üzerine yorulur. Özellikle rüya sahibi için aydınlık ve parlak günlerin yakın zamanda geleceğine delalet eder. Yaşamış olduğu zorlukları arkasında bırakmak suretiyle aynı zamanda şansın açılacağına rivayet edilir. Böylece hem maddi hem de manevi anlamda yeniden düze çıkarak, sıkıntılarını geride bırakacağına dair rüya alimleri tarafından yorumlanır.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Telefon Camı Kırılması

  Rüyada Telefon Camı Kırılması

  Telefonlar, çağımızda en çok kullandığımız en kısa sürede etkin bir şekilde haberleşmemizi sağlayan elektronik cihazlar. Cep telefonları ile birlikte bilgisayarları adeta cebimizde taşır hale geldik. Bununla beraber onların özenli bir şekilde kullanımları da önem kazanıyor. Özellikle telefon camları çok hassastır. Peki, gerçek yaşamda canımızı sıkan telefon camı kırılması rüyada hangi manaya geliyor? Rüyada telefon camı kırılması ne demek? İşte, tüm detaylar.

  Pek çok manaya gelecek şekilde rüyada telefon camı kırılması rüya tabirlerinde yerini alıyor. Bu manalar arasında; rüyayı gören kişinin atacağı adımlar sayesinde daha fazla kazanç elde edeceği, yüksek mevkilere ulaşacağı, mutluluk dolu günlere yaşayarak işinde başarı kazanacağı şeklinde yorumlar öne çıkıyor.

  Rüyada Telefon Camı Kırılması Ne Demek?

  İnsanların günümüzde sıklıkla kullandıkları hatta ellerinden düşürmedikleri cihazların başında telefonlar geliyor. Kablolu telefonlardan modern cep telefonlarına uzanan çizgide rüyalarımızda telefon görmek şaşırtıcı değil. Rüyada telefon camının kırılması ise olumsuz olarak düşünülen bir rüya. Oysa ki bu rüya, rüya sahibinin güç ve kudret sahibi olacağına, hayatında vereceği kararların kendisine bolluk, başarı ve mutluluk getireceğine yoruluyor.

  Rüyada Telefon Ekranının Kırıldığını Görmek

  Rüyada telefon ekranının kırıldığını görmek, kişinin herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan bir kişi olarak yaşam süreceğine işaret eder. Uzun zamandan beri kötü giden şansın iyiye dönmesi, olumsuz durumların yerini mutluluk ve başarının alması şeklinde de tabir edilir.

  Rüyada Yeni Telefon Camının Kırıldığını Görmek

  Rüyada yeni alınan veya yeni bir telefonun camının kırıldığını görmek, kişinin çevresindeki herkes tarafından takdir edilen bir konuma geleceğine delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin, düşmanlarına karşı zafer kazanarak elde edeceği huzur ve zenginliğin kalıcı olacağına, daha önce zarara uğradığı durumlar bakımından kara geçeceğine, maddi ve manevi yönden çok daha iyi hayat koşullarına kavuşacağına işaret olarak açıklanır. Sanıldığının aksine genellikle hayra yorulan bir rüyadır.

  Rüyada Telefon Camını Çatlamış Görmek

  Rüyada telefon camını çatlamış görmek, hane halkını oldukça sevindirecek hatta sevinçten havalara uçuracak güzel bir haber almaya alamet sayılır. Bir başka rivayete göre rüyada telefon camının çatlamış olduğunun görülmesi, kişinin kendisi için çok hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine ve rızkının her geçen gün artarak hiçbir ihtiyacının kalmayacağına yorulur.

  Rüyada Telefonu Camdan Düşürmek

  Rüyada telefonu camdan düşürmek, rüyayı gören kişinin ruhsal olarak ilerleme kaydedeceği, sahip olduğu yetenek ve becerilerin karşılık bulması ve büyük projeler ortaya konmasına işaret eder.

  Rüyada Telefonu Camdan Atmak

  Bu rüya, rüyayı gören kişi için güzel bir geleceğin yaklaşmasına delalet eder. Ayrıca kişinin eline geçecek yüklü miktarda para ile kendi işini kurmasına, aile içinde yaşanan üzüntü ve sıkıntıların son bulmasına yorulan hayırlı bir rüyadır.

  Rüyada Telefon Camı Kırmak

  Rüyada telefon camı kırmak, kişinin kendi güç ve parası ile ayakta kalarak mücadele etmesine, evli ise eşi ile birbirlerine destek olacaklarına, bekar ise mutlu bir aşkın ayaklarını yerden keseceğine yorumlanır.

  Rüyada Telefonun Kırıldığını Görmek

  Rüyada telefonun kırıldığını görmek, rüya sahibinin oldukça üzüntü duyacağı bir haber alacağına işaret eder. Ayrıca akrabalar arasında anlaşmazlık çıkması, kişinin sevdiği insan ile yollarını ayırması manalarına da yorulan bir rüyadır.

  Rüyada Telefon Tuşlarını Görmek

  Rüyada telefon tuşu görmek, kişinin beklemediği nimetlere kavuşmasına yorulur. Duyulacak haber, aşk ilişkisi ve çocuğa da delalet sayılır.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap