Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada soba yandığını görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada soba yandığını görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Soba Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Soba Kurmak Ve Yakmak Anlamı

  Rüyada Soba Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Soba Kurmak Ve Yakmak Anlamı

  Pek çok insan rüyasında belirli zamanlarda soba görebilmektedir. Soba görmenin hem olumlu hem de olumsuz yanlarını olduğunu anlatmak mümkün. Özellikle mevsime bağlı olarak rüyada soba görmek, buna göre rüya tabirleri tarafından anlamlarınca değişkenlik göstermektedir.

   Rüyada Soba Görmek

   Eğer soba kış mevsiminde yani tam zamanında görülmüş ise, bereket ve bol rızık ile beraber kısmete yorumlanır. Havaların soğuk olduğu dönemlerde rüyada soba görmek, yakın zamanda güzel haberler alacağına dair ifade edilir. Özellikle umutla beklenen bir haberin güzel çıkacağı ve bunun başarı getireceğine dair yorumlanır.

   Rüyada Soba Yakmak

   Soğuk havalarda yani mevsiminde rüyada soba yaktığını gören kişinin, evine bol rızık ve kısmet ile bereket geleceğine dair yorumlanır. Ancak yaz aylarında soba yaktığını gören kişilerin üzüntü ve keder ile sıkıntıya gireceği anlamına çıkar. Normalde soba kış aylarında yakıldığı için, yaz aylarında rüyada soba yakmak olumsuz neticeleri yorumlanır.

   Rüyada Soba Kurmak

   Mevsimine bağlı olarak rüyada soba kurmak değişik yorumlarla ifade edilir. Özellikle kış aylarında kişi rüyasında soba kuruyorsa iş dünyasında olumlu haberler alacağına delalet eder. Ayrıca yuvasına bereket ve rızık bol şekilde girecek anlamı taşımaktadır.

   Rüyada Soba Almak

   Rüyada soba almak kişinin yakın zamanda evleneceğine işaret eder. Aynı zamanda evli kişiler için saadet ve huzur anlamına gelmektedir. Mevsimi dışında rüyada soba satın almak üzüntü ve keder gibi olumsuz neticelere yorumlanır.

   Rüyada Soba Yanması

   Rüyada soba yanması bolluğa ve berekete kavuşacağı anlamına yorumlanır. Soba genelde kış aylarında yandığı için mevsimi dışında sobanın yanmasını görmek, kişinin hayatındaki işlerin ters gideceği ifadesi ile karşılık bulunmaktadır.

   Rüyada Soba İçinde Ateş Görmek

   Rüya tabircileri tarafından rüyada soba içinde ateş görmek hayra yorumlanır. Bolluk ve bereket anlamına gelen soba içinde ateş görmek aynı zamanda kadın için hamilelik işaretidir. Aynı zamanda huzuru ve ev içerisinde mutluluğu anlatır.

   Rüyada Soba Borusu Görmek

   Rüyanızda soba borusu görüyorsanız bunun oldukça hayırlı bir sonuca ulaştığını söylemek mümkün. Çevrenizde sizin mümkün olduğu kadar dinleyen ve size yardım edecek kişilere anlatır. Uzun bir dönemdir sıkıntı yaşadığınıza ve bu sıkıntıdan size yardım edecek kişi vasıtasıyla kurtulacağınızı gösterir. Aynı zamanda kişinin içinin huzurla dolacağını dair rivayet edilir.

   Rüyada Soba Borusu Temizlemek

   Rüyada soba borusu temizlemek çalınmış olan manevi bir eşyanın bulunacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca sevilen bir kişinin mutlu bir haber alacağını gösterir. Dertlerin sona ereceği ve mutlu haberlerin geleceğine dair ifade edilir.

   Rüyada Soba Borusunun Düştüğünü Görmek

   Rüyada soba borusunun düştüğünü görmek kişinin evine kötü haberlerin geleceğini anlatır. Özellikle mide ya da karaciğer ile ilgili hastalıkların yaşanacağına dair ifade edilir. Bu yüzden yapılacak olan işlere kısa süre de olsa ara vererek dinlenme haberini vermektedir.

   Rüyada Soba Tütmesi

   Eğer kişi rüyasında soba tütmesi görüyorsa hanesine kötü insanların geleceğine delalet eder. Bu kişi ya da kişilerin gerçekleştireceği dedikodular ya da dile getirecekleri yalanlar hane içerisinde kavgalara sebep olabilir.

   Rüyada Soba Külü Görmek

   Rüyada soba külü görmek hayatında her açıdan başarılı insanları temsil eder. Aynı zamanda bu insanların çevresinde çekilemeyen biri olduğunu anlatır. Ayrıca aile içi ve iş hayatında yaşanabilecek sorunların biteceği, rüya sahibinin huzurlu bir hayata ulaşacağı anlamına gelmektedir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Rüyada Soba Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Soba Yanması Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Soba Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Soba Yanması Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Soba Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Soba Yanması Nasıl Yorumlanır?

  Rüyalar her ne kadar bilinçaltı olarak değerlendiriliyor olsa da bazı rüyaların kişilere derin ve anlamlı mesajlar verdiği açıkça biliniyor. Bazı rüyalar ise kişiyi yaklaşan kötülük ya da olumsuz durumlara karşı uyarabiliyor. Bu yüzden rüya yorumu yaparken oldukça titiz bir tutum sergilenmeli. Bilgi dahilinde ve bilinçli bir şekilde yorum yapılmalı. Aksi durumlarda verilen mesajın anlaşılması çok uzun zamanlar alabilir.

  Rüyanın anlamı ise tam olarak çözülemez. Bu tür sıkıntılar ile karşılaşmama için rüya yorumlarken dikkatli bir şekilde hareket edilmeli. Rüyada soba görmek sık görülen rüyalardan biridir. Bu rüya kişiye genel durumu hakkında bilgi verir. Rüya sahibinin kederli ya da mutlu olacağı haberini önceden verebiliyor.

  Rüyada Soba Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada soba görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanıyor. Bekar kişilerin evlenmesi, evli kişilerin ise aile içinde huzura kavuşacağı anlamına geliyor. Ayrıca rüyada soba gören bir kişinin üzüntü ve sıkıntılarından kurtulacağı da belirtiliyor. Rüyada mevsiminde görülen soba hayırlı bir rüya olarak yorumlanırken mevsimi dışında görülen soba ise zorluklara işaret eder.

  Rüyada Soba Yanması Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada soba yanması hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılarından kısa süre içinde kurtularak daha rahat bir yaşama geçeceği belirtiliyor. Rüyasında soba yandığını gören biri rahat ve mutlu bir hayat yaşamaya başlayacaktır.

  Rüyada Sobaya Odun Atmak Ne anlama Gelir?

  Rüyada sobaya odun atmak sorunları çözmek için çaba göstermek anlamına geliyor. Bir kimse rüyasında sobaya odun attığını görüyorsa o kişi sıkıntılarından kurtulmak için çaba gösterecek ve bu çabasından olumlu bir sonuç alacak demektir. Bu rüya genel olarak olumlu bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kısa süre sonra kendi çabası ile tüm sorunlarının çözüleceğine işaret edecektir.

  Rüyada Sobaya Islak Odun Koymak Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada sobaya ıslak odun atmak sıkıntıların uzun süreceğine fakat sonunda biteceğine işaret eder. Rüyasında sobaya ıslak odunlar koyduğunu gören bir kişi uzun süren sıkıntılarından bir gün kurtularak daha konforlu bir hayata başlayacaktır. Sorunları tek tek çözüme kavuşacak ve mutlu bir hayata ilk adımlarını atacaktır.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Rüyada Soba Görmek

  Rüyada Soba Görmek

  Rüyada soba görmek, çok yakın samimi bir arkadaşa işaret eder. Eğer sobayı kış mevsiminde gördüyseniz tanımlanan arkadaşın hayırlı olduğuna yorulur. Şayet yazın soba görülürse, o arkadaşın kötü bir kimse olduğuna işaret edilir. Bazen da, Rüyada soba âşık olup birisine bağlanmaya, bir süre üzüntü çekmeye tabir edilir.

  Rüyada Soba Görmenin Anlamı ve Yorumu

  Soğuk havada soba görülmesi umut, başarıdır. Rüyasında görülen soba yakında gerçekleşecek evlilik anlamına gelir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada soba görmek, üzüntü, keder ve sıkıntının bitmesi demektir. Soba içinde ateş, bolluk ve berekettir.

  Rüyada görülen sobalar, gençlerin arasını bulan bir çöpçatan olarak tanımlanır.

  Rüyada yanan bir soba görmek ve bunun ısısından istifade etmek, borç ve sıkıntıdan kurutulmaya işarettir.

  Rüyada Soba Yakmak

  Bir kimsenin rüyada soba yaktığını görmesi, kış mevsiminde ise rızka ve menfaate delâlet eder. Yaz mevsiminde olursa, meşakkat ve kedere işarettir. Çünkü soba yazın yakılmaz. Soba yakmak, yeni atılacağınız işten çok kazançlı çıkacaksınız demektir.

  Bazı yorumculara göre de bir kimse rüyada soba yaktığını görse, rüya sahibinin büyüklerinin öğütlerine kulak asmayıp başının derde gireceğine işaret eder.

  Rüyada soba yaktığınızı görmek, eğer mevsim yazsa keder ve sıkıntıya; kış mevsiminde iseniz bolluk ve berekete yorumlanır.

  Rüyada soba yakmak, ihtiyaçların giderilmesine, hayır ve menfaate işaret eder. Soba yakan bir kimseyi görmek, büyük kimselere yakın olmaya veya ilim tahsil etmeye işarettir.

  Eğer kişi sobayı sıcak bir günde yaktığını görürse, rüyayı görenin sorumsuz bir kimse olduğuna, elindeki serveti iyi değerlendirmeyeceğine hükmedilir.

  Rüyada Soba Satmak

  Rüyasında soba satmak gören kimsenin işleri iyiye gidecek demektir. Rüyada soba gibi bir şey satmak, almaktan daha hayırlıdır.

  Rüyada Soba Kurmak

  Rüyada sobanın kurulması salih ve âbid bir evlat ile tâbir olunur. Rüyada birçok soba kurmak, din ve takvaya işarettir.

  Rüyada soba kurduğunu görmek, bir iş veya meslek edinmeye işarettir. Soba kurduğunu görmek, hayra, sevince işarettir.

  Cabirü'l-Mağribî demiştir ki Rüyada soba kurmak, bekâr için evlenmeye, evli için evlâda delâlet eder. Rüya sahibinin gurbette bir adamı varsa, o kişinin selâmetle döneceğine de işarettir.

  Rüyada Sobanın Tütmesi

  Sobanın tüttüğünü görmek, geçim zorluğu çekmeye veya üzücü bir durumla karşılaşmaya işarettir.

  Baca, soba vb. tüttüğünü görmek, üzücü bir durumla karşılaşmaya işarettir.

  Yine rüyada tüter halde bir soba görmek, kalpteki nurun ziyadeliğine, din kuvvetine, murada nâiliyete delâlet eder.

  Rüyada Soba Almak

  Rüyada evine yahut bir soba almak, kazançlı bir ticarete ve sevinçli bir habere işarettir. Soba almak yatırım yapmaya ve yeni iş girişimlerine de alamet eder. Soba satın alınması, rızka, sağlık ve esenliğe yorulur.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap