Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada silahla vurulmak ne anlama gelir

  1 ziyaretçi

  rüyada silahla vurulmak ne anlama gelir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Silahla Vurulmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Silahla Dizinden Ve Ayağından Vurulmak Tabiri

  Rüyada Silahla Vurulmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Silahla Dizinden Ve Ayağından Vurulmak Tabiri

  Rüyada silahla vurulmak saflık, temizlik, güzel ahlak, huzur bulma anlamına gelir.

  Rüyada Silahla Vurulmak

  Rüyada silahla vurulmak, genel anlamda saflığa ve temizliğe delalet etmesi şaşırtıcıdır. Fakat suçsuz yere ceza çekmek anlamına da gelmektedir. Suçlu olmadığınız bir cezadan affedileceğiniz anlamına gelir. Masumiyetiniz bir dava ile onanacaktır. Böylece kaybettiğiniz saygınlığı ve huzuru yeniden kazanacaksınız demektir.

  Rüyada Silahla Dizinden Vurulmak

  Rüyada silahla dizinden vurulmak, sahip olduğunuz şeyler nedeniyle yakınınız tarafından kıskanılacaksınız anlamına gelmektedir. Yakınlarınızda olan kimselerin kıskanç gözlerini üstünüzde hissederken, bir nevi kendinizi kötü hissedeceksiniz. Fakat kötü hissetmeniz gereken hiçbir şey yok, yalnızca yanlış kimselerle arkadaşlık ettiğinizi bilmeniz ve öğrenmeniz gerekiyor.

  Rüyada Silahla Ayağından Vurulmak

  Rüyada silahla ayağından vurulmak, problemlerinizi ve zorluklarınızı geride bırakacağınızı gösterebilir. Son zamanlarda yaşadığınız problemler dolayısıyla kendi ayağınıza sıkmış gibi hissettiğiniz çok açıktır. Fakat tüm bunlardan kurtulmanın bir yolunu bulacak, hatta bir nevi yakınlarınızdan yardım göreceksiniz. Size yardım eden kişiye minnet duyacak ve hayatınızı yeniden yoluna sokacaksınız.

  Rüyada Silahla Vurulmak Ama Ölmemek

  Rüyada silahla vurulmak ama ölmemek, yakınlarınla ​​olan sorunlarını çözeceğin anlamına gelir. Çevreniz tarafından sevilen bir kişi olacağınız, ailenizin mutluluğa ve rahatlamaya ulaşmasına katkı sağlayacağınız anlamlarına gelmektedir. Tüm bunların hepsi kısa zaman içerisinde gerçekleşecektir.

  Rüyada Silahla Vurulmak Kan Akması

  Rüyada silahla vurulmak kan akması, ahlaksız bir kimse olmanıza yorumlanır. Şayet namusu başkalarının üzerinden prim yapacak şekilde kullanmamalı ve önce kendi kişiliğinizin namusunu korumalısınız. Şayet namus konusunda yaptığınız konuşmalar yakın zamanda dilinizi yakacak ve çevrenizden büyük tepkiler almanıza neden olacaktır.

  Diğer yandan silahla vurulmak ve sonrasında kan görmek işlemiş olduğunuz büyük bir suça yorumlanmaktadır. Bu suç sonucunda cezanızı çekmenizin yakın olduğuna, çevreniz tarafından ayıplanacağınıza, yavaş yavaş insanların sizden uzaklaşmasına da delalet eder.

  Rüyada Silahla Vurulmak Ama Yaralanmamak

  Rüyada silahla vurulmak ama yaralanmamak, ahlaklı biriyle tanışarak bir aile kuracağınız anlamına gelir. En başta bu kişiyi aileniz kabul etmeyebilir fakat bu konuda kararlı olmalısınız. Sonuçta bu insanla siz evleneceksiniz, aileniz değil. Mutlu olmak, huzurlu olmak ve kendinize uygun biriyle evlenip hayatınızı rayında geçirmek istiyorsanız bu kişinin tam size göre olduğunu unutmamalısınız. Diğer yandan zaman içerisinde aileniz bu tutumunuzu görerek, ruh eşinizi kabullenecek ve zamanla onlarda çok sevecektir.

  Rüyada Silahla Elinden Vurulmak

  Rüyada silahla elinden vurulmak, bir kimseye ettiğiniz yardım sonucunda elinizden çıkan paranın geri gelmeyeceğine yorumlanır. Bu kimse sizden borç alırken gayet sadık görünse de borcunu ödemeyecek ve elinizi sıkıştıracak demektir. Eğer henüz sizden borç isteyen kimse yoksa yakın zamanda hunharca para harcayan birine borç vermemeniz anlamına gelir.

  Rüyada Silahla Enseden Vurulmak

  Rüyada silahla enseden vurulmak, sürekli yanınızda olan fakat aynı zamanda size düşman bir kimseye delalet eder. Bu kimse her zaman yanınızda gibi görünse de aslında sizden hiç hoşlanmıyor ve sürekli olarak bir açığınızı kolluyor demektir.

  Rüyada Silahla Göğsünden Vurulmak

  Rüyada silahla göğsünden vurulmak, hiçbir zaman geçmeyecek olan bir aşk acısına yorumlanır. Bu kimse hayatınızdan giderken resmen kalbinizi yerinden sökmüşe benziyor. Siz bu acıdan kurtulmak istiyorsunuz ve rüyanızda buna işaret ediyor. Kısa zamanda hayatınıza girecek olan bir kimse sizin geçmişten bugüne getirdiğiniz aşk acınızı hafifletecek ve tüm yaralarınızı saracak demektir.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Rüyada vurulmak ne anlama gelir? Rüyada silahla vurulduğunu görmek manası nedir, neye işarettir?

  Rüyada vurulmak ne anlama gelir? Rüyada silahla vurulduğunu görmek manası nedir, neye işarettir?

  Rüyada vurulmak, son derece çeşitli anlamlara sahiptir ve farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada vurulduğunu görmek, hayırlı olarak değerlendirilmez. Öyle ki, can sıkıcı olayların yaşanmasının mümkün olacağını ifade eder. Borç, maddi zarar, işlerin bozulması manasını da taşır. Rüyada silahla vurulmak ise, mutsuz olayların yaşanması; akabinde, uzun bir süre ne yapılacağının farkında olmadan kararsızlık içerisinde kalınması olarak delalet edilir. Öte yandan, rüyada vurulmak ve ölmek, kişinin ömrünün uzaması olarak kabul görür.

  RÜYADA VURULMAK NE ANLAMA GELİR?

  Rüyada vurulmak, can sıkıcı olaylar yaşanması anlamına gelir. Rüya sahibi için hayal kırıklığı yaşaması şeklinde tabir edilir. Rüyasında vurulduğunu gören kişi kendisini yıpratacak bir döneme girecek ve bazı üzücü olaylarla sınanacaktır. İşler bozulacak, borçlar çoğalacak, maddi zarar meydana gelecek ve rüya sahibi bu durumdan olumsuz şekilde etkilenerek büyük zarar görecektir. Rüyada vurulduğunu gören kişi, güvendiği kişiler tarafından da hüsrana uğratılacak ve onlardan beklemediği ve hak etmediği davranışlar görecektir.

  RÜYADA SİLAHLA VURULMAK

  Rüyasında silahla vurulduğunu gören kişi, kendisini mutsuz edecek, kararsız kalmasına neden olacak ve uzun bir zaman ne yapacağını bilemez duruma düşürecek bir haber alacak ve ne yapacağını kestirmekte güçlük çekecektir diye tabir edilir.

  RÜYADA TABANCAYLA VURULMAK

  Gönül ilişkisine yorulur. Rüyasında tabancayla vurulduğunu gören kişi belki karşılık bulacağı belki de karşılık göremeyeceği bir sevdaya tutulacaktır.

  RÜYADA VURULMAK VE ÖLMEK

  Rüyasından vurulmak sureti ile öldüğünü gören kişinin ömrünün uzadığı yorumu yapılır. Rüyanın tam tersine, rüya sahibinin önünde upuzun ve mutlu bir hayatı olduğu anlamına gelir.

  RÜYADA VURULMAK AMA ÖLMEMEK

  Dünyalık olarak tabir edilir. Rüyasında vurulduğu halde ölmediğini gören kişinin büyük kazanç elde ederek, büyük bir mal sahibi olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi zengin olacak ve bolluğa kavuşacaktır.

  RÜYADA KAMÇI İLE VURULDUĞUNU GÖRMEK

  Rüya sahibinin rüyasında kamçı ile vurulduğunu görmesi vurduğu kişiyi tanıyor ise gerçek hayatta o kişi hakkında ileri geri konuşur veya o kimsenin dedikodusunu yapar. Vurduğunuz yerden kan geliyorsa bu rüya bazen bozulmaktadır. Kamçı ile vurmak bazen de zulmetmeye, bazı kişilere karşı kötülük yapmaya da işaret etmektedir.

  RÜYADA KIRBAÇ İLE VURULDUĞUNU GÖRMEK

  Rüya sahibinin rüyasında kırbaç ile vurduğunu görmesi korktuğundan emin olur, sıkıntılarından kurtulur. Bazen de bu rüya gören kişinin artık hiç ummadığı bir yerden haber almasına, tam umudunu kesmişken isteğine nail olmaya işaret eder. Kırbaç ile vurmak bazen de vuran kişi için zarara ve ziyana delalet etmektedir.

  RÜYADA VURULARAK YARALANDIĞINI GÖRMEK

  Rüya sahibinin rüyasında vurulduğunu ve yaralandığını görmesi mücadele etmek demektir. İlk başta sıkıntı yaşayacağınıza ama çalışarak ve çaba sarf ederek bu sıkıntıdan kurtulacağınızı gösterir. Eğer yaralandığı takdirde kan akmıyorsa maddi ve manevi yönden çok daha fazla güçleneceği manasına gelir.

  RÜYADA TÜFEKLE VURULMAK

  Rüyada tüfekle vurulan kimse hiç beklemediği bir kimseden zarar görür. Bu rüya çevrenizde bulunan bir kişinin size haset ettiğini ve zarar vermek için zaman kolladığını gösterir. Bazen de tüfekle vurulmak günahlardan sıyrılmaya, yapılan hatalardan dönmeye veya sıkıntıdan sonra ferahlamaya da yorulabilmektedir.

  RÜYADA KAFADAN VURULMAK

  Rüyasında kafadan silahla veya herhangi bir cisimle vurulduğunu gören kimse, uzun süredir unuttuğu bir olay hakkında yeniden kafa yorar veya o olay tekrar canlanır. Bu rüya eskimiş bazı konuların tekrar ortaya çıkmasına, bu olay sonucunda da ya üzülüp ya da sevineceğinize işaret etmektedir.

  RÜYADA KALBİNDEN VURULMAK

  Rüyada kalbinden vurulan kişi bir gönül ilişkisine girer. Bu rüya genellikle âşık olmakla yorulmaktadır. Kalbinden vurulan kimse bazen de kendisine uygun olmayan ve sonradan zarar göreceği bir kişi ile gönül ilişkisine girer ve bu ilişki sonucunda oldukça büyük bir üzüntü yaşar. Bazen de kalpten vurulma kişinin içinde taşıdığı öfke, nefret, kin gibi duygulardan kurtulmasına ve duyguların yok olmasına da işaret etmektedir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Rüyada Vurulmak

  Rüyada Vurulduğunu Görmek

  Rüyada Vurulduğunu Görmek

  Vurulmak bir insanın geçirebileceği en tehlikeli durumlardan biridir. Bu sebepten dolayı insanlar böyle ortamlardan uzak durmak için çaba gösterir. Ancak ne kadar çaba gösterilirse gösterilsin mutlaka vurulmak rüyaya girer. Peki, rüyada vurulduğunu görmek ne demek? Vurulup yaralanmak, vurulma tehlikesi yaşamak ne anlama gelir? İşte bu konuda merak ettiğiniz farklı yorumlar.

  En gerçekçi hissedilen rüyalar arasında vurulmak gelir. İnsanlar farklı şekillerde ve biçimlerde vurulduğunu ya da başka birilerinin vurulduğunu görür. Rüyada vurulmak, vurma tehlikesi yaşamak, vurulduğunda kan görmek ya da daha birçok değişik durum söz konusudur. Vurulmak üzerine görmüş olduğunuz rüyaya göre rüya alimlerinin yorumlarını bakarak anlamlarını öğrenebilirsiniz.

  Rüyada Vurulduğunu Görmek

  Rüyada vurulduğunu görmek rüya sahibinin elindeki değerlerin kıymetini çok iyi bilmesi gerektiğine dair yorulmaktadır. Hayatta sahip oldukları üzerinde nankörlük yapmaması ve hataya düşmemesi üzerine uyarı niteliği taşır. Özellikle kişinin yanlış insanlara güvenerek yanlış hatalar üzerinden ciddi kayıplar yaşayacağına delalet eder.

  Rüyada Vurulup Yaralanmak

  Rüyada vurulup yaralanmak rüya sahibinin bazı yanlış kararlar üzerinden hatalar yapacağına delalet eder. Hızlı karar vereceğini ve etrafındaki insanların sözlerini dinlemeyeceği üzerine yorulur. Bundan pişmanlık duyacağı ve geri dönmek için mücadele göstereceğini delalet eder. Eğer büyüklerin sözünü dinler ve doğru karar verirse yaşamını yeniden düzene sokacağı üzerine rivayet edilir.

  Rüyada Vurulma Tehlikesi Yaşamak

  Rüyada vurulma tehlikesi yaşamak hırsızlık, soygun veya kapkaç gibi durumlar ile karşı karşıya kalmak anlamına gelmektedir. Ayrıca rüya sahibinin tedirgin edecek bazı kayıtlar yaşayabileceği üzerine delalet eder. Maddi manevi büyük oranda kayıp yaşamamak için dikkat etmesi gerektiğine dair yorulur.

  Rüyada Vurulmak Ama Acı Hissetmemek

  Rüyada vurulmak ama acı hissetmemek rüya sahibinin çok yakın gördü ve sevdiği bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına üzerine yorulur. Bu konuda büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin sıkıntı ve zorluklarından kurtulacağına, maddi ve manevi yeniden düze çıkacağı üzerine rivayet edilmektedir.

  Rüyada Vurulmak ve Kan Akmaması

  Rüyada vurulmak ve kan akmaması rüya sahibinin iş hayatında bazı sıkıntılar yaşayacağı üzerine yorulur. Ayrıca yoğun iş temposu nedeniyle ailesine çok fazla vakit ayırmadığı yönünde ifade edilmektedir. Rüya sahibinin ayrıca kötü bir haber alacağı ve bu konuda mutsuz ve huzursuz olacağı üzerine yorulur. Başka rüya alimlerine göre ise rüyasında vurulduğunu ve kan akmadığını gören kişiler uzun bir yolculuğa çıkacak.

  Rüyada Omzundan Vurulmak

  Rüyada omzundan vurulmak rüya sahibinin iş yaşamında çekeceği bazı sıkıntıları anlatır. Ayrıca uzak bir yerden rüya sahibine gelecek olan bazı kötü haberlere delalet etmektedir.

  Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek

  Rüyada silahla vurulduğunu görmek rüya sahibinin bazı durumlar karşısında kararsız kalacağı üzerine yorulur. Bu kararsızlık sebebiyle elindeki fırsatları kaçıracağını, mutsuz olacağına ve ciddi oranda kayıp yaşayacağı üzerine delalet eder. Ayrıca kötü bir haber alacağına ve bu haber karşısında ne yapacağını kestiremeyeceği üzerine delalet etmektedir.

  Rüyada Silahla Kafadan Vurulmak

  Rüyada silahla kafadan vurulmak rüya sahibinin unuttuğu bir durumu uzun bir süre düşüneceği ve hatırlamaya çalışacak üzerine yorulur. Olayı kafasında canlandıracağına, hatırladıktan sonra bu durum hakkında çok üzüleceği üzerine delalet eder.

  BİR BAŞKA YORUM

  Rüyada vurulduğunuzu görmek, kedere ve musibete uğrayacağınıza işarettir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap