Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada sevgiliyle seviştiğini görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada sevgiliyle seviştiğini görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Seviştiğini Görmek Ne Demek? Eş İle Sevişmek - Rüya Tabirleri

  Rüyada Seviştiğini Görmek Ne Demek? Eş İle Sevişmek - Rüya Tabirleri

  Rüyalar, hakikatler alemine açılan bir pencereden, olmuş ya da olacağı bir kısım sembollerle müşahede edilmesidir. Rüyaları batıl ile karıştırmamak gerekir. Her rüyanın bir anlamı vardır. Rüyada simgeleştirme şeklindeki gizli içerik, tabirleri ile açık içeriğe dönüşür. Peki, rüyada seviştiğini görmek ne anlama gelir, ne tür işaretlerin habercisidir? İşte, tüm detaylar.

  Rüyada seviştiğini görmek pek çok anlamda tabir edilebilir. Rüyada, rüya sahibinin nerede, nasıl ve kiminle seviştiği tabirleri ve vermek istemem mesajı değiştirir.

  Rüyada Seviştiğini Görmek

  Rüya sahibinin helali olan kişiyle seviştiğini görmesi güzele, hayra ve mutlu günlere işaret eder. Fakat kişi nikahı olmadığı biriyle seviştiğini görmüşse bu durumda şimdi sevgili olduğu, hoşlandığı ya da evlendiği kişiyle hiçbir zaman mutlu olmayacağını ifade eder. Rüyada seviştiğini görmek, şayet rüya sahibi evli değilse, sevgilisi yoksa ve hatta hoşlandığı biri yoksa tanımadığı biriyle seviştiğini görmüşse o zaman bol nimete, huzura ve refaha çıkacağını ifade eder.

   Rüyada Bir Kadınla Sevişmek

  Rüyasında bir kadınla seviştiğini gören kişi erkek ise; güzele, zenginliğe, aşka, karşısına çıkacak mükemmel bir kadına işaret eder. Eğer bir kadın rüyasında başka bir kadınla seviştiğini görmüşse, bu durumda hayatında yanlış bir ilişki içerisinde olduğu işaret edilmektedir. Rüya sahibi olan kadın asla ilerlemeyen, huzur bulamadığı, mutlu olamayacağı bir ilişkinin pençesindedir.

  Rüyada Bir Erkekle Sevişmek

  Rüyada bir erkekle seviştiğini gören rüya sahibi bir kadın ise, bu rüya onun çok mutlu olacağına, aradığı aşkı bulacağına, karşısına hoş bir adam çıkacağına yorumlanır. Eğer rüyasında bir erkekle seviştiğini gören kişi erkek ise, yanlış bir ilişki içerisinde olduğuna, sevdiği ya da evleneceği kadının ona hiçbir şekilde mutluluk vermeyeceğine, onu sırf evlenmek için kullandığına delalet eder.

  Rüyada Eşi ile Sevişmek

  Rüya sahibi rüyasında eşiyle seviştiğini görmüşse, eşiyle arasında olan problemler kısa süre içerisinde düzelecek, eğer varsa maddi sıkıntılar geride kalacak, aşk bu çifti yeniden bulacak, düzen yeniden oturtulacak ve sanki ilk kez evlenmişçesine mutlu olunacağı anlamına gelmektedir.

  Rüyada Sevgili ile Sevişmek

  Rüyasında sevgilisi ile seviştiğini gören kişi, bu ilişkiyi devam ettirmeli ve artık bazı şeylerin olması gerektiğinin farkına varmalıdır. İlişkide bir sonraki adım atılmalı ve artık evliliğe sıcak bakılmalıdır. Eğer rüya sahibinin bu kişiden ayrılmak gibi bir niyeti varsa ve rüyasında onunla seviştiğini görmüşse, bu kişiyle ayrılma fikrinden derhal caymalıdır. Aksi halde sevgilisinin ahı tutacak ve rüya sahibi bir daha asla mutlu olmayacaktır.

  Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

  Rüyada tanıdığı, sevgili olduğu ya da evli olduğu biriyle cinsel ilişkiye girdiğini gören rüya sahibinin hayalleri ve idealleri gerçeğe dönüşür. Diğer yandan kendisine yasak olan biriyle seviştiğini gören kimsenin kötü kalpli olduğu, acil tövbe etmesi gerektiği, kendisini bu tür düşüncelerden sıyırması aksi halde cehennem kapılarının kendisine sonuna kadar açılacağına yorumlanır.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Sevgiliyle Sevişmek

  Rüyada Sevgiliyle Sevişmek

  Rüyada sevgiliyle sevişmek, rüyayı gören kişinin, içinde barındırdığı ve uzun zamandan beri söylemek istediği duyguları ve düşünceleri sevgilisi ile paylaşmak için zaman kolladığına, bazen tam söyleyecekken sevgilisinden çekindiği için geri çekildiğine ancak yakın bir zaman içerisinde herşeyi anlatacağına ve rahatlayacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, sevgilisinin aksi bir kişi olmasından ötürü her şeyi konuşmakta güçlük çektiğine işaret eder.

  Rüyada Sevgiliyle Sevişmek

  RÜYADA SEVGİLİYLE SEVİŞİRKEN GÖRMEK 

  Rüyayı gören kişinin, sevgilisine açılmaya çalıştığına ancak aralarındaki çeşitli sorunlardan ötürü rahat bir şekilde hareket edemediğine ve yeterince açık bir şekilde konuşamadığına, bu yüzden kendisini çok kötü hissettiğine ve bu durumdan çok endişe duyduğuna delalet eder.

  Rüyada Sevgiliyle Sevişmek

  RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE SEVİŞMEK

  İş hayatında ve aile hayatında gayet rahat bir kişi olduğuna, kendisine güvendiğine ve istediği gibi hareket edebildiğine, aynı zamanda eski sevgilisi ile aralarında henüz çözüme kavuşmamış ve yarım kalmış şeyler olduğuna ve yakın bir zamanda karşılaştıklarında konuşup bu durumu nihayete erdireceklerine rivayet eder.

  Rüyada Sevgiliyle Sevişmek

  RÜYADA SEVGİLİYLE İLİŞKİYE GİRMEK

  Rüyayı gören kişinin, sevgilisi ile birlikte hayal ettiği herşeye kavuşacağına, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine tabir edilir.

  Rüyada Sevgiliyle Sevişmek

  RÜYADA SEVGİLİYİ GÖRMEK

  İki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bir ilişkisi yok ise yakın bir zamanda hayırlı bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine alamet eder. Eğer rüya sahibinin bir ilişkisi varsa ilişkisinde çok mutlu olacağına, çok güzel günler geçireceğine ve yakın bir zamanda dünyaevine gireceğine rivayet eder.

  Rüyada Sevgiliyle Sevişmek

  Yazı kaynağı : www.bolgegundem.com

  Rüyada Sevişmek Görmek

  Rüyada Sevişmek Görmek

  Dikkat: Rüyada sevişmek ve uyandığında meni görülse üzerine guslün farz olduğu anlaşılsa, bu rüya bâtıl bir rüya olduğundan tâbir edilmez. Çünkü bu hal ihtilâm hâlidir.

  Rüyada seviştiğinizi görmek, güvendiğiniz bir insanın size tuzak hazırladığına işaret eder.

  Rüyada seviştiğini görmek; kendi eşi ile olursa hayırlı haber ve olaylara, başkası ile olursa kötü bir iş için girilen ortaklıkta büyük zarara uğramaya işarettir.

  Rüyada çıplak biriyle sevişmek, keder, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya delâlet eder.

  Rüyada birini öptüğünü, öptüğünüz kişininde sizi öptüğünü görmek, rüya sahibine dünyanın teveccüh edeceğine delâlet eder.

  Yine rüyada sevişmek büyük bir rütbeye delâlet eder.

  Rüyada düşman birini öpmek te, düşman üzerine galip olmaya işarettir.

  Rüyada sevişmek, sevdiği bir kimse tarafından gösterilecek teveccühe veya gönderilecek selâma yorumlanır.

  Rüyada sevdiğiyle sevişmek

  Rüyada sevdiği birisiyle sevişmek, ele geçecek paraya, ve kazanılacak paralara işarettir.

  rüyada sevgiliyle sevişmek

  Rüyada sevgiliyle seviştiğini görmek, güzel rızka, menfaate ve mülke sahip olmaya delâlet eder.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap