Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada sevdiğim adamı görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada sevdiğim adamı görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Sevdiğin Erkeği Görmek Nedir? Platonik Sevdiğin Kişinin Görülmesi Ne Demek? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Sevdiğini Görmek Ne Demek? Rüyada Platonik Sevdiğin Kişiyi Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Sevdiğini Görmek Ne Demek? Rüyada Platonik Sevdiğin Kişiyi Görmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüya uykunun içinde var olan bir süreçtir. Rüya görme süreci her gece 5 kez kadar tekrarlanmaktadır. Rüya süreci gecenin ilk uykuya dalındığı kısımda daha kısa süreli olmakla birlikte, sabaha karşı olan kısımda daha uzun süreli olarak görülmektedir. Genel olarak uyku düzeninin iyi olduğu kişilerde rüya hemen hemen her gece görülen bir durumdur. İnsanlar çeşitli şekillerde rüyalar görür. Rüyalar görsel ve işitsel imgeler ve seslerdir. Rüyalar birçok kişi için farklı anlamlar ifade eder ve kişiler gördükleri rüyaların anlamlarını merak eder. Bu sebeple genel olarak kişilerin gördüğü rüyalar arasında yer alan rüyada sevdiğini görmek tabiri aranmaktadır. Rüyada sevdiğini görmek ile ilgili detayları derledik.

  Rüyalar göz küresi hareketlerinin hızlanması ile süreç başlar. Bu süreçte kas aktivitesi yavaşlar. Ve daha sonrasında tamamen durur. Kas hareketleri durduğu halde kişiler rüyada gördükleri hareketleri algılar ve sanki hareket ediyormuş hissi yaşar. Bu sebeple rüyalar neredeyse gerçekmiş hissi yaşatır.

  Rüyada Sevdiğini Görmek

  Rüyalar her gece farklı şekilde görülen kimileri hatırlanan kimleri hatırlanmayan imgeler ve seslerdir. Rüyada sevdiğini görmek tabiri ise rüya gören kişinin hayatında meydana gelecek olan değişikliklere ve yeniliklere delalet eder. Yine rüyasında sevdiği ve aşık olduğu kişiyi gören kişiye hayatında bazı radikal kararlar alacağına ve hayatı ile ilgili yeni adımlar atacağına da işarettir. Alınan kararlar rüyada sevdiğini gören kişiyi ilgilendirecek kişinin dış dünyadan soyutlanacağı şeklinde de yorumlanır. Kişi bu şekilde dış dünyadan soyutlanmış bir durumda verimli zamanlar geçirecek ve sonucunda verimli işler başaracaktır.

  Rüyada Eski Sevdiğini Görmek

  Bu rüya kişinin bekar ya da evli olmasına göre farklı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar olması durumunda mutlu bir beraberliğe delalet eden rüyada, sevdiğini görmek tabiri rüyayı gören kişinin evli olması durumunda mutsuz bir olaya yorumlanacaktır. Bu sebeple rüya gören kişinin bekar ve evli olması oldukça önemlidir. Çünkü yorumun bir tanesi olumlu olarak sonuçlanırken yorumun diğeri tamamen olumsuz bir şekilde yorumlanır.

  Rüyada Eski Sevdiğini Görmek

  Rüyada eski sevgiliyi görmek genel olarak geçmişte yaşanan olayların tekrardan gündeme geleceğini delil olur. Yine bu rüya da, rüyayı gören kişinin bekar ve evli olması ile alakalı farklı yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar ise geçmişe ait üzücü bir olayla karşılaşacağına dalalet ederken aynı zamanda morali bozulacağına da yorumlanır. Rüyayı gören kişi evli ise ailede görülen sorunların ortadan kalkacağını ve daha mutlu bir hayat yaşanacağına delil olur.

  Rüyada Sevdiği Kızı Görmek

  Rüyasında sevdiği kızı gören kişi bu rüyayı gören kişinin kısa zaman içinde maddi anlamda sıkıntıdan kurtulacağına delil olur. Yine bu rüyayı gören kişi kısa süre sonra evleneceği şeklinde de yorumlanır. Rüyada sevdiği kızı gören kişi ferahlığa erecek ve mutluluğu yaşayacaktır.

  Rüyada Sevdiği Erkeği Görmek

  Rüyada sevdiği erkeği gören kişi hayatı ile ilgili yaşadığı sorunların ortadan kalkacağını delalet eder. Aynı zamanda iş dünyasında ciddi anlamda paralar kazanmaya da yorumlanan rüyada sevdiği erkeği görmek kişinin iş hayatındaki başarıya ve kazanca yorumlanır. Kısa süre sonra maddi anlamda kazancının artacağına şeklinde de yorumlanır.

  Rüyada Sevdiğini Evlenirken Görmek

  rüyasında sevdiği kişiyi başka biriyle evlenirken gören kişi ilişkide kötü bir dönemin geleceğine delalet eder. Bu rüya da rüyayı gören kişinin durumuna göre rüyanın tabiri de farklı şekilde yorumlanır. Sevdiği kişiyi gelinlik içinde gören kişi kısa süre içinde güzel günlere erişeceği şeklinde yorumlanırken sevdiğini farklı biriyle evlendiğini görmek rüyanın iyi bir şekilde yorumlanmasına engeller. Rüyada sevdiğini başka biriyle evlendiğini gören kişi sevdiği tarafından üzülerek mutsuz edilir.

  Rüyada Sevgiliyi Başka Biriyle Görmek

  Rüyayı gören kişinin kadın olması ve erkek olması durumuna göre iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi erkek ise bu durum kişinin sevdiğine sadık olduğunu gösterirken sadakate ve güvene yorumlanır. Eğer rüya gören kişi bir kadınsa sevdiği kişinin hayatında önemli bir konumda olduğunun göstergesidir. Ancak rüyayı gören kişi evli ve eski bir sevdiğini görüyorsa bu rüya evliliğe karışan farklı kişilerin evliliğe zarar vermesi anlamına gelir.

  Rüyada Platonik Sevdiğini Görmek

  Karışık olaylar yaşanacağına, küçük sıkıntılara yorumlanır.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada sevdiğin erkeği görmek ne demek? Rüyada karşılıksız ya da platonik sevdiğin erkeği görmek ne anlama gelir?

  Rüyada sevdiğin erkeği görmek ne demek? Rüyada karşılıksız ya da platonik sevdiğin erkeği görmek ne anlama gelir?

  Rüyada sevdiğin erkeği görmek, rüya sahibinin ahiret hayatını unuttuğu ve tamamen dünya yaşantısı için çabaladığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında sorunlar yaşayacağına ve bu sebeple maddi zarar uğrayacağına da rivayet edilir.

  RÜYADA SEVDİĞİN ERKEĞİ GÖRMEK

  Rüyada sevdiğin erkeği görmek, rüya sahibinin eski dönemlerde olduğu gibi çevresinde olan insanlara koşulsuz güven duymaması gerektiğine işarettir. Rüya sahibinin güven duyduğu insanlardan darbe yediğine ve bu sebeple artık sırlarını paylaşmaması gerektiğine işaret eder. Rüyada sevdiğin erkeği görmek, rüya sahibi için iş hayatında yaşadığı sıkıntılarını vermiş olduğu çabalar sayesinde yoluna sokacağına ve maddi açıdan tekrardan kuvvetleneceğine alamet eder. Bazı uzmanlara göre rüya sahibinin bazı insanlar yüzünden zorlu ve mutsuz günler yaşayacağına rivayet edilir.

  RÜYADA KARŞILIKSIZ SEVDİĞİ ERKEĞİ GÖRMEK

  Rüyada karşılıksız sevdiği erkeği görmek, rüya sahibinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine alamet eder. İçini kemiren kuşkuları alt edeceğine ve aklındaki şeytanı susturmayı başaracağına rivayet edilir. Rüya sahibi hastalık ile uğraşan bir kişiyse şifaya kavuşacağına işarettir. Rüyada karşılıksız sevdiği erkeği görmek, rüya sahibinin canının çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına delalet ettiğine inanılır.

  RÜYADA PLATONİK SEVDİĞİN ERKEĞİ GÖRMEK

  Rüyada platonik sevdiğin erkeği görmek, rüya sahibinin karşısındaki kişileri alttan almanız veya politik davranmanızı gerektirecek olay yaşayacağına işaret edilir. Rüyada platonik sevdiğin erkeği görmek iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına yorulmaktadır

  RÜYADA SEVDİĞİN ERKEĞİ BAŞKASIYLA GÖRMEK

  Rüyada sevdiğin erkeği başkasıyla görmek, rüya sahibinin yaşanılacak huzursuzluklara, yakın zamanda başınızdan geçecek kötü olayların habercisi olarak bilinir. Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı tatsız ve acı veren olayların tekrardan yaşayabileceği anlamına gelir.

  RÜYADA BİR ERKEĞİN SENİ SEVDİĞİNİ GÖRMEK

  Rüyada bir erkeğin seni sevdiğini görmek, rüya sahibinin atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine alamet edilir. Kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına rivayet etmektedir.

  RÜYADA ESKİ SEVDİĞİN ERKEĞİ GÖRMEK

  Rüyada eski sevdiğin erkeği görmek, umulmadık veya unutulmuş, ümidi kesilmiş bir haber almaya yorumlanır. Bu rüyayı evli bir kimsenin görmesi ise aile hayatında ortaya çıkabilecek olan bazı küçük tartışmalara, istenilmeyen hareketlerin söz konusu olmasına yorumlanır

  RÜYADA SEVDİĞİN ERKEĞİN ANNESİNİ GÖRMEK

  Rüyada sevdiğin kişinin annesini görmek, rüya sahibinin dertlerinin bitip huzura varacağına, kötülük yapmak isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına rivayet edilir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Rüyada Sevdiğin Erkeği Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Sevdiğin Erkeği Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada sevdiğin erkeği görmek, bağlandığın, âşık olduğun, vurulduğun bu kimseye gönlünü kaptırarak sevinçli bir haber alacağınızın işaretidir.

  Sevdiğin erkekle kendinizi kavga ediyor görürseniz aranızdaki sevginin daha da büyüyeceğine ve olumlu yönde aranızda iyi bir şey olacağı anlamına gelir.

  Kişinin rüyasında sevdiği erkeği görmesi, güzel nikâh ve nişanın ardından muhteşem ve şatafatlı bir evliliğe yorumlanır.

  Eskiden sevdiğin bir erkeği görmekse uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini ifade eder.

  Evli bir kadının eskiden sevdiği bir erkeği görmesi, aile içinde yaşanacak sorunları işaret ettiği gibi aile içerisine olacak hoşnutsuzluğu belirtir. Bekârlar için mutlu, üzüntüsüz, huzurlu ve sevindirici bir karşılaşma demektir.

  Rüyada sevdiğin erkeği görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinizi, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

  Rüyada sevdiğin insanı görmek, sevgilisi olanlar için ayrılığa, olmayanlar için yeni bir sevgili edineceğine işaret etmektedir. Sevdiğin erkekle kavga ettiğinizi görmek, bir rakibinizin sevgilinizi sizden alacağına işarettir.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap