Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada otobüse bindiğini görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada otobüse bindiğini görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Otobüse Binmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kalabalık, Şehir Dışı ve Şehir İçi Otobüse Bindiğini, Otobüsle Yolculuk Yaptığını Görmek Anlamı

  Rüyada Otobüse Binmek Ne Demek? Otobüs Bileti Almak Ve Otobüsten İnmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada otobüse binmek ne demek? Rüyada otobüs beklemek neye işaret eder...

  Rüyada otobüse binmek ne anlama gelir? Rüyada otobüsle yolculuk yapmak ne demektir? Rüyada otobüse binmek ve otobüsten inmek nasıl yorumlanır?

  Rüyada Otobüs Görmek

  Rüyada Otobüs Görmek

  Rüyada otobüs görmek kalabalık bir grupla çıkılacak olan iş seyahati ve kazanç sağlamak için çaba sarf edilen emektir. Yarım otobüslerde bu rüyaya dahildir. Otobüsler diğer ulaşım araçları gibi genel anlamda hayırlara yorulmaktadır. Rüyada görülen otobüs kavuşmak, ayrılmak ve sevinmek demektir. Otobüs görmek yolculuğa işaret eder.

  Rüyada Yolcu Otobüsü Görmek
  Otobüs rüyası bazen de üzüntüye, kötü bir haberin alınacağına işaret sayılır. Kişinin rüyasında otobüs görmesi işlerin sıkıntısız yürüyeceğine delildir. Rüyada otobüs görmenin anlamı, işinde kazanç elde etmek ve mutlu olacağı haberlerdir. Rüyada otobüs görmek, uzun zamandır görüşemediğiniz eski dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir.

  Rüyada Otobüse Binmek
  Bir kimsenin rüyasında otobüse bindiğini görmesi, yakın zamanda yolculuğa çıkacağına, bu yolculuğun ardından kazançlı işlere gireceğine işarettir. Bu rüya yeni işe, helal mala delalettir. Bunun yanı sıra mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada otobüse binmek kimi zaman da sevinç ve mutluluk şeklinde açıklanmaktadır. Rüyada otobüse bindiğini görmek; uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızı göreceğinize işarettir. Seyir halindeki otobüs, iş ve çalışmaya işarettir.

  Rüyada Yanlış Otobüse Binmek
  Pek de hayırlı bir rüya değildir. Hayal kırıklıklarıyla dolu bir süreç yaşanabilir. Rüyada yanlış otobüse binmeniz yaptığınız hataların farkına varması şeklinde tabir edilir. Genel manada rüyada otobüs görmek; yolculuğa işaret eder. Rüyada yanlış otobüse binmeniz zorluk çekmeye, rahatlığa; bazen de sıkıntıya ya da gurbette çıkmaya, ayrılığa işaret sayılır.

  Rüyada Belediye Otobüsüne Binmek
  Rüyada belediye otobüsüne bindiğini görmek, işlerde kazanca, halk içinde saygınlık ve itibara işaret eder. Rüyada otobüse koşmak zengin birinden faydalanmaya ve yarar sağlamaya işarettir. Belediye otobüsüne yetişip binmek için koştuğunu görmek ise varlıklı bir kimsenin yardım ve faydasına işarettir. Rüyada otobüs görmek, kişinin geçim vasıtalarına işarettir. Rüyada belediye otobüsüne binmek kimi yorumculara göre rüya sahibinin çok gürültülü bir toplantıya gireceğine işarettir. Otobüs rüyası, ayrılık veya kavuşmak anlamındadır.

  Rüyada Belediye Otobüs Görmek

  Rüyada belediye otobüsü görmek bol kazanca işaret sayılır. Bazı rüya tabircilerine göre belediye otobüsü görmeniz iş ve geçim, zahmet ve sıkıntı, kısa süreli ziyaret anlamındadır.

  Rüyada Otobüs Kaçırmak
  Rüya tabir edenlere göre rüyada otobüsü kaçırmak yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına yorulur. Rüyada otobüs kaçırmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmaktır. Bazen de ele geçen fırsatları kaçırmaya yorulur. İsteklerin gerçekleşmemesine yahut manasız hareketlerde bulunmaya yorulmaktadır. Kimi zaman otobüsü kaçırmanız, sıkıntılı bir yolculuk yapacağınıza delildir.

  Rüyada Otobüs Beklemek
  Rüyada otobüs beklediğini görmek rüya sahibinin hayatında bir hareketlilik ya da evini değiştirme niyeti içinde olmasına delalettir. Fakat bu rüyayı gören kişi için dileğinin gerçekleşmesi bir şeyin olmasına yani otobüsün gelmesine bağlıdır. Genelde dileğinizin gerçekleşeceğini ifade eder. Park halinde görülen otobüs, rahat ve huzurdur.

  Rüyada Otobüsün Devrilmesi
  Bir kimse rüyada kaza yapmış bir otobüsün içinde olduğunu görse, rüyayı gören hasta ise, sağlığına kavuşacağına, sağlıklı ise sıkıntılı bir haber alacağına işaret sayılır.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada Otobüse Binmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Otobüse Binmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyanın net olarak yorumlanması, rüyanın bazı detaylarına bağlıdır. Rüyada görülen otobüs ile hangi eylemin gerçekleştirildiği rüyanın verdiği mesajları belirlemektedir.

  Rüyada Otobüse Binmek

  Bir kimsenin rüyasında otobüse bindiğini görmesi, yaşamda o güne kadar bulunulan ortamın değişeceğine işarettir. Bu rüya yeni bir işe, yeni bir eve delalettir. Bunun yanı sıra bekar kişilerin evlenmesine yorumlanır. Evli kişiler için ise çocuk sahibi olmaya rivayet edilir.

  Rüyada otobüse binmek kimi zaman da üzüntü ve sıkıntı şeklinde açıklanmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin dikkatli olmaları tavsiye edilir. Eğer otobüse binilen ortam, karanlık ve sıkıntılıysa, kişinin çevresinden gelecek kötülüklere dikkat etmesi gerekir. Özellikle dost bilinen kimselerden gelecek kötülükler söz konusu olabilir.

  Rüyada Otobüs Yolculuğu Yapmak

  Rüyalarda görülen seyahatler, gerçek hayatta da seyahatle yorumlanmaktadır. Rüyasında güneşli bir havada otobüs yolculuğu yapan kimseler, kısmetli bir yolculuğa çıkar. Yapılan yolculuk, yaşamı değiştirecek özelliklere sahiptir. Yeni şehre taşınmak, yeni bir hayata başlamak gibi anlamlar içermektedir.

  Rüyasında rüzgarlı ve fırtınalı bir havada otobüs yolculuğu yapmak, sıkıntıya işarettir. Bu rüyayı gören kimseler maddi kayıplara uğrayabilir. Aynı zamanda bu rüya, bir uyarıdır. Yeterince samimi olunmayan ve tanınmayan kimselerle ortaklık kurulmamasına işarettir. Bu rüyayı gören kimselerin yeni iş fikirlerini daha doğru zamanlara ertelemesi önerilir.

  Rüyada Binilecek Otobüsün Kaçırılması

  Rüyasında seyahat edeceği otobüsü kaçıran kimseler, fırsatları kaçırabilirler. Bu kimselerin çok istediği şeylere kavuşması için temkinli olması gerekir. Ayağa kadar gelen fırsatların kaçırılmaması adına kişinin doğru adımlar atması tavsiye edilir.

  Bu rüya zor yakalanan kısmetleri temsil eder. Eğer kişi kaçırılan otobüsün ardından koşuyorsa, dileklerine ulaşması için zamana ihtiyacı vardır. Rüya, çabaların sonunda zor da olsa emellere ulaşmayı temsil eder.

  Rüyada Otobüsün Durdurulması

  Bir kimse rüyasında bir otobüs durdurduğunu görürse bu, kişinin dileklerine ulaşması için fırsat kazanacağını gösterir. Arzu edilen şeyler, bir aracının yardımıyla gerçekleşecektir. Ve bu aracı, kişinin yakınında bulunan bir kimsedir. Bu rüyanın sahibi yakın çevresinden yardım görebilir. Veya zengin, varlıklı kimseler tarafından desteklenir.

  Rüyada durdurulan otobüs lüks bir araçsa bu, rüya sahibinin zengin bir yaşamı olacağına delalettir.

  Rüyada Otobüs Bileti Satın Almak

  Rüyada bir otobüse binmek için otobüs bileti alan kişiler kısmete konarlar. Bilet hayalleri, arzuları ve amaçları temsil eder. Bu kimsenin dilediklerine ulaşması hızlı şekilde gerçekleşir. Rüya sahibi çok kazanacağı yeni bir işe sahip olur. Veya ilerleyen zamanlarda tüm borçlarından ve sıkıntılarından kurtulur.

  Bu rüya aynı zamanda geniş maddi olanakları temsil etmektedir. Rüyasında otobüs bileti alan kişiler, aklı ve mantığıyla hareket ederse büyük kazançlara sahip olur.

  Rüyada Otobüse Binip Uzaklara Gitmek

  Rüyada uzun bir otobüs yolculuğu, sağlıklı ve şanslı bir ömre delalettir. Rüya sahibi yaşam boyunca beklemediği fırsatlara ulaşır. Her zorlukta karşısına kendisine yardım edecek kimseler çıkar. Eğer kişi uzun bir otobüs yolculuğuna ailesiyle çıkmışsa, bu aile huzurunu gösteren bir rüyadır. Hayırlı evlatlara sahip olmaya, eş ile olan muhabbete, aşka delalettir.

  Rüyada otobüse binip, uzaklara gitmek bazen hac yolculuğu ile açıklanır. Rüyanın sahibinin hacca gitmesi mümkün olur. Gidilen hac, kişinin yaşamında değişiklikler sağlar. Kişi bundan böyle daha iyi niyetli ve dürüst bir yaşama sahip olur. Bu kimsenin günahları affedilir. Ve hac görevi Allah tarafından kabul edilir. Bu rüya maddi ve manevi anlamda mutlu bir yaşama yorumlanır.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Rüyada Otobüse Binmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Otobüs Yolculuğu Neye Yorumlanır?

  Rüyada Otobüse Binmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Otobüs Yolculuğu Neye Yorumlanır?

  Rüyada Otobüse Binmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Otobüs Yolculuğu Neye Yorumlanır?

  Yolculuk konusunda kullanılan en önemli yöntemler arasında şüphesiz karayolu gelir. Özellikle hem iş amaçlı hem de seyahat için mutlaka otobüsler kullanılır. İnsan hayatının önemli bir dönemini kaplaması ile beraber, otobüsler rüyalarda da çok sık görülür. Bu rüyaların belli bir anlamı vardır ve rüya alimlerinin yorumlarına bakarak, kendi rüyanızın manasını öğrenebilirsiniz. Bu sayede gelecek özene olasılıkları öğrenmek suretiyle, sizi nelerin beklediğine dair bilgi sahibi olmanız mümkün.

  Rüyada Otobüse Binmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada otobüse binmek rüya sahibinin ailesi ve dostları ile eğlenceli bir vakit geçireceği anlamına gelmektedir. Güzel bir sohbet edeceği, neşeli bir zaman geçireceği ve beraber eski anıları yad edecekleri üzerine yorulur. Aynı zamanda küslerin barışması, askerde olanların dönmesi ve gurbetteki akrabalar ile bir araya gelmek üzerine rivayet edilir. Başka rüya alimlerine göre ise rüyayı gören kişinin mutsuz, yorgun ve kendini güçsüz hissettiği üzerine yorumlanır.

  Rüyada Otobüs Yolculuğu Neye Yorumlanır?

  Rüyada otobüs yolculuğu rüya sahibi için güzel ve müjdeli haberler anlamına gelmektedir. Aynı zamanda sürpriz haberler ile rüya sahibinin çok şaşıracağı yönünde delalet eder. Keyfini ve ağzının tadını yerine geleceği, ailesiyle bu haberlere mutlu olacağı yönünde delalet etmektedir. Başka rüya alimlerine göre ise uğursuz bir dönem ve şanssızlık yaşanacağı üzerine işaret eder. Özellikle rüya sahibinin haksız yere bir durum nedeniyle suçlanacağı yönünde yorumlanır. Ayrıca çok güvendiği bazı kişilerden hakaret dolu sözler duyabileceği, bu sebepten dolayı derin bir üzüntü içerisine gelebileceğine delalet eder.

  Rüyada Otobüs Kullandığını Görmek

  Rüyada otobüs kullandığını görmek rüya sahibinin yaptığı hatadan dolayı büyük bir pişmanlık duyacağı üzerine delalet etmektedir. Bu sebepten dolayı vicdan azabı çekeceği ve haksızlığa uğradığı kişiden af dileyeceği yönünde rivayet edilir. Böylece kendi hayatında ve iş yaşantısında yeniden hayatını düzene gelebileceği üzerine yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin farklı ortamlara girebileceği ve yeni insanlar ile tanışabileceğine delalet eder.

  Rüyada Otobüse Bindiğini Görmek

  Rüyada otobüse bindiğini görmek rüya sahibinin çok uzun zamandır görmediği bazı insanlar ile yeniden bir araya geleceği yönünde yorumlanır. Bu kişiler rüya sahibinin çok sevdiği arkadaşları, dostları ya da akrabaları arasından olabilir. Onlarla eski günleri yad etmek suretiyle güzel bir zaman geçireceği yönünde delalet etmektedir.

  Rüyada Kalabalık Bir Otobüse Binmek

  Rüyada kalabalık bir otobüse binmek rüya sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve huzurlu bir yaşama uzanacağı yönünde yorumlanır. Özellikle iş hayatında beklediği o güzel haberleri alarak, arzu ettiği noktaya geleceğini rivayet edilir. Sorun ve aksiliklerle dolu dönemin biterek yeniden düze çıkacağı yönünde yorulur. Ailesi arasında eğer sorun yaşadığı kişiler var ise, onlarla yeniden barışacağı ve sıkı fıkı olacağı yönünde delalet etmektedir. Azmi ve çabası ile beraber şu anki yaşadığı tüm problemlerin üstesinden de geleceğine yorulur.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap