Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada minarenin yıkıldığını görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada minarenin yıkıldığını görmek bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Minare Görmek, Çıkmak, Minarenin Yıkılması Ne Anlama Gelir? | Diyadinnet

  Rüyada Minare Görmek, Çıkmak, Minarenin Yıkılması Ne Anlama Gelir? | Diyadinnet

  Rüyada minare görmek, büyük şahsiyete, yöneticiye, doğru yola kavuşmaya yorulur. Minare salih kişiye, başarıya, imama, yönetici ve müezzine yorumlanır. Rüyasında minare görenin her ne şekilde olursa olsun, makamının her işte yüksek olacağını ifade eder. Minare rüyası makamın, bereketin ve rızkın işaretçisidir. Yapacağınız çalışmada fırsatın sizinle beraber olduğunu ifade eder. Dileklerinizin gerçekleşeceği anlamındadır.

  Bir başka rivayete göre de: rüyada minare görmek, saygın olmaya işarettir. Minare görmek, birlik ve beraberliği sağlayan, sözü herkes tarafından dinlenen saygı değer bir kimseye yorulur. Rüyada minare bekar bir kimsenin evleneceğine ve çevresinden büyük yardım göreceğine yorumlanır. Ayrıca minare beklenen müjdeli bir haberin tez geleceği anlamına gelir. Rüyada görülen minare kimi zaman ise ayrılığa, gurbete veya yolculuğa işaret eder. Cami minaresi aynı zamanda melikin vekili veya habercisidir.

  1- Rüyada Minare Yıkıldığını Görmek

  Rüyada sağlam bir minareyi yıktığını görmek, namaz davetini önemsememeye tabir edilir.

  Rüyayı gören kişinin minarenin yıkıldığını görmesi o memlekette çok kötü şeylerin olacağına hükmedilir. Rüyada minarenin yıkıldığını görmek; büyük bir şahsın öleceğine işarettir. Rüyada minarenin yıkılması veya devrildiğini görmek, o yer halkının dağılmasına veya o bölgede ölecek birine delalet eder.

  Rüyada caminin minaresinin yıkıldığını görmek o semt halkının perişanlığına ve durumlarının değişmesine işarettir. Rüyada Minare Sallanması hastalığa işarettir.

  Bir kimse rüyasında minarenin yıkıldığını yahut rüya sahibi bir minareyi yıktığını görse, rüyayı gören kişinin rızkının azaldığına, sıkıntılı bir dönem geçireceğine işaret eder.

  2- Rüyada minare temizlemek

  Rüyada bir minareyi temizlediğini veya temizlettiğini görmek, tövbe etmeye, borç ve sıkıntıdan kurtulmaya, kâr ve kazanç elde etmeye işarettir. Bazen rüyada minareyi temizlemek, stres ve sıkıntıdan kurtulmaya, gergin ve gürültülü ortamlardan uzaklaşma işarettir.

  3- İmam Nablusiye Göre Rüyada Minare Görmek

  Minarede Allah (C.C.)'ı teşbih ve tehlil ettiğini gören kimse, şöhrete ve dünyada yüceliğe erişir. Onun bu teşbihi ise Allah (C.C.)'m onu kurtaracağı üzüntü ve kederidir. Minare vezire (bakana) delâlet eder. Bazan da minare o minarenin müezzinine delâlet eder.

  4- Rüyada Minarede Ezan Okumak

  Bir kimse rüyada bir minareye çıkıp ezan okuduğunu görse, halkın sevdiği, saydığı kimselerden biri olacağına işaret eder. Veya ezan okunan caminin müezzininin önemsiz bir hastalık geçireceğine yorumlanır. Rüyada minareye çıktığını görmek ve çıktığı ahşap bir minarede ezan okuduğunu görmek olumsuz şartlara rağmen Allah katında yükselmeye yahut yöneticilik ve kuvvete işarettir.

  Rüyada ağaçtan yapılmış bir minareye çıktığını ve orada ezan okuduğunu gören kimse, velayet, kuvvet ve nifak içerisinde yücelir. Genel anlamda minareye çıkıp ezan okumak , okuyanın yüksek mevkilere geleceğini gösterir.

  5- Rüyada Minare Kandili ve Alemi Görmek

  Şayet bekâr bir kimse, minâre kandilinin yandığını görürse, o kimsenin dini bütün bir kimse ile yeni bir yuva kurup evleneceğine yorumlanır.

  Rüyada görülen minare kandili ise, oranın hizmetine bakan kimseye çağrışım yapar. Minarenin alemi ise, oranın hizmetçi başısı olduğuna işaret sayılır.

  Minare kandili cami hizmetçisine, âlem bu hizmetçinin başına, Minarede ibadetle meşgul olmak üzüntü ve kederden kurtulmaya delalet eder.

  Minare âleminin bakırdan yapılmış olduğunu görmek, devlet büyüğünden bir felaket geleceğine; minare âleminin altından. Veya gümüşten olduğunu görmek, devlet başkanına itaat edileceğine işaret etmektedir.

  Minare âleminin tahtadan yapılmış olduğunu görmek, yöneticilerin zalim bir kişi olduğuna işarettir.

  6- Rüyada Minare Yapmak

  İnsanların arasını bulan, onları hayırlı olan şeylere çağıran kimseye, kadri yüce olan bir zata, imam ve müezzine, postacıya yahut bakana, kişinin hanımına yahut orada yaşayanların hallerinin değişmesine işarettir.

  Rüyada minare yapmak aynı zamanda iyi niyetli, sözü dinlenen, bilgili insan olarak yorumlanır. Kişinin ün kazanacağına işaret eder. Bir yerde yeni bir minare yapıldığını görmek, o yere büyük bir kişinin geleceğine işaret sayılır.

  7- Rüyada Minare Tamir Etmek

  Rüyada minare tamir etmek; mevkide yükselmeye, huzurlu olmaya ve güzel bir haber almaya, aile saadetinin artmasına yorulur.

  Rüyada minare tamir ettiğini görmek , devlet başkanı veya devlet büyükleri ile yorumlanır. Minare görmek, halkı iyi bir yola çağıran bir kişiye; minareyi tamir etmek veya yeniden bir minare yapmak hayır işlemeye; minareyi yıktığını görmek, bazı Müslümanları uzaklaştıracak bir olayın meydana gelmesine yorumlanır.

  Rüyada minare görmek ya da tamir etmek; mevkide yükselmeye, huzurlu olmaya ve güzel bir haber almaya, aile saadetinin artmasına işarettir.

  8- Rüyada Eski Minare Görmek

  Bir başka rivayete göre de: Eski minare görmek, insanların arasını bulmaya ve halkı dince iyi olan şeylere hidayete davet eden bir kimseye işarettir.

  İçinde Cuma namazı kılınan mescidin minaresi, insanları din ve hidayete davet eden birisidir.

  Rüyada Minareye Çıkmak;

  Rüyada yüksek bir minareye çıkmak, şanının ve kazancının artmasına, yüksek makam sahibi olmasına delildir. Bazı tabircilere göre rüyada minareye çıkmak iş hayatında başarıları ile söz ettirmesine yorumlanır. Bu rüya her anlamda makamının yükselmesine rivayet edilir. Yöneticilik gibi bir meslek sahibi olmaya işaret etmektedir.

  9- Rüyada Minareden Düşmek

  Bir kimse rüyada minareden bir kuyu içine düştüğünü görse, o kimsenin mütedeyyin ve güzel bir hanımı olduğu halde onun üzerine yaramaz ve şerli bir kadınla evlenmesine veya kendisinin devlet ve nimetinin gitmesine işarettir.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada minarenin yıkıldığını görmek

  Rüyada minarenin yıkıldığını görmek

  Rüyada minare yıkılmak ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına alamet eder.

  Rüyada minarenin yıkıldığını görmek aile içinde huzurunun ve neşesinin kalmayacağına, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına tabir olunur.

  Rüyada yıkılan cami minaresi görmek emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına, maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine rivayet eder.

  Rüyada cami minaresinin yıkılmasını görmek bir süre sıkıntı çekeceğine ve bu dönemde sabırlı olmakta zorlanan rüya sahibinin sinirli, öfkeli hareketlerde bulunacağına, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına işaret eder.

  Rüyada depremde minarenin yıkıldığını görmek yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına, rahat bir işe girileceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına yorulmaktadır.

  Rüyada yıkılmış minare görmek olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

  Rüyada caminin minaresinin yıkıldığını görmek iş yeri sahibi olacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına delalet etmektedir.

  Rüyada yıkılan minare görmek sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına işaret eder.

  Yazı kaynağı : www.hayirliruya.com

  Rüyada Minare Görmek Nedir? Rüyada Minare Yandığını, Yapıldığını Ve Yıkıldığını Görmek

  Rüyada Minare Görmek Nedir? Rüyada Minare Yandığını, Yapıldığını Ve Yıkıldığını Görmek

   Söz konusu rüyalarda minare görmek olduğu vakit birçok kişi anlamını daha çok merak etmektedir. Özellikle gelecek üzerine taşımış olduğu olasılıklar kapsamında manaları merak edilir. Böyle durumlarda rüya alimlerinin yorumları üzerinden ne anlam taşıdığı anlaşılır. 

   Rüyada Minare Görmek 

   Rüyada minare görmek rüya sahibinin önemli başarılar ile yüksek makamlara geleceği üzerine yorumlanır. Aynı zamanda yüksek şahsiyet, yönetici ve önemli bir kişi şeklinde delalet eder. Maddi manevi yönden bol ve bereketli bir döneme girmek üzere olduğuna işaret eder. 

   Rüyada Minare Yandığını Görmek 

   Rüyada minare yandığını görmek rüya sahibinin imanında bir problem olduğu yönünde tedavi edilir. Özellikle kişinin ibadetinden uzaklaşacak yönünde rivayet edilir. Başka rüya alimlerine göre ise hayırlı ve güzel bazı haberler alacağı yönünde yorumlanır. 

   Rüyada Minare Yapıldığını Görmek 

   Rüyada Minare yapıldığını görmek iyi niyetli, bilgili ve sözü dinlenen bir kişiye yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin güç kazanacağını ve arzu ettiği noktalara geleceği üzerine delalet eder. Gelecekte büyük işler başaracağına ve buna paralel olarak iyi kazanç elde edeceği yönünde rivayet edilir. 

   Rüyada Minare Yıkıldığını Görmek 

   Rüyada minare yıkıldığını görmek bilinen önemli bir kişinin vefat edeceği üzerine yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin çevresinde bulunan bölgenin ciddi bir sorun ile karşı karşıya kalabileceği yönünde delalet eder. Özellikle perişan bir duruma düşebileceğini ve yöre halkının yer değiştirebileceği yönünde rivayet edilir. 

   Rüyada Cami Minaresi Görmek 

   Rüyada cami minaresi görmek rüya sahibinin mutlu olacağı ve güzel haberler alacağı yönünde delalettir. Aynı zamanda kişinin temiz kalpli ve iyi niyetli bir insan olduğuna yönelik yorumlar yapılır. Özellikle iş hayatında doğru kararlar vereceği ve işinin rast gideceği yönünde rivayet edilir. 

   Rüyada İki Tane Minare Görmek 

   Rüyada iki tane minare görmek başarı ve önemli yerlere gelmek üzerine yorumlanır. Özellikle iyi bir kazanç ile beraber maddi manevi, yüksek bir noktaya ulaşacağı üzerine işaret eder. Genel olarak rüya sahibi için güzel gelişmeler üzerine yorumlanan bir rüyadır. 

   Rüyada Gökyüzünde Cami Minaresi Görmek 

   Rüyada gökyüzünde cami minaresi görmek rüya sahibinin günahların artacağı ve zorlu bir döneme girebileceği üzerine yorumlanır. Özellikle iş hayatı ile ilgili hiç olmadığı kötü haberler alabileceği yönünde delalet eder. Ayrıca yeni bir işe girmek, yeni projeler gerçekleştirmek ve bu konuda başarılı olmak şeklinde işaret eder. 

   Rüyada Beyaz Minare Görmek 

   Rüyada beyaz minare görmek rüya sahibinin duygusal açıdan bazı tatminsiz durumlar içerisine girdiği yönünde yorumlanır. Özellikle kendini yalnız hissetti ve moralinin bozuk olduğu üzerini delalet eder. Böyle durumlarda rüya sahibinin sevdiği insanlar ile vakit geçirmesi gerektiğini anlatan bir rüyadır.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap